Stranica 1 od 5 123 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 213

Tema: jel to ja pucam, ili... možda da me podržite? :)

  1. #1
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno jel to ja pucam, ili... možda da me podržite? :)

    u zadnje vrijeme kad se vozikam u kolonama - u autima koji su paralelno samnom - uočavam VEZANE RODITELJE i NEVEZANU DJECU.

    danas na zagrebačkoj - auto SK registracije... roditelji naprijed vezani, sinko otraga - nevezan. toliko sam navlačila pojas, i lamatala rukama , da su na kraju obratili pažnju na mene i moje signale. nakon toga - toliko su usporili - da su napravili kolonu iza sebe...

    vraćam se iz kc-a - a ono vw passat (neki crni karavan), i u njemu vesela obitelj. mama i tata vezani na prednjim sjedalima - a otraga dvoje MALIH skakuće po zadnjem sjedalu. ni traga ni glasa od autosjedalica :shock: . nakon signalizacije mami - ona se uozbiljila, tata je gledao ravno.. i naravno - zaostao u koloni... nakon toga je opalio po gasu znatno više od dozvoljenih 60km...

    btw - na zadnjem dijelu auta je stavljena NALJEPNICA KOJA OZNAČAVA DJECU U VOZILU!

    VRIIIIIIIIIIIIISK!!!!!!!!

    obraćate li pažnju na takve stvari? da li signalizirate - ili sam stvarno samo ja pukla... oće mi se neko pridružit u "signalizaciji"?

    pa kikicu sam vozila u AS davnih dana, i kad to nije bilo obavezno... nisam mogla zamisliti drukčije...

  2. #2
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    nitko? ili gledaju samo oni kojima sam signalizirala....?


  3. #3

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    sisak
    Postovi
    348

    Početno Re: jel to ja pucam, ili... možda da me podržite? :)

    oooo, ja itekako primjećujem okolo djecu koja nisu vezana i nemaju sjedalica
    i šiiiiizim
    i puno mi puta dođe da se obratim roditeljima i to tako da izađem iz auta dok čekam na semaforu
    ali to nikada ne napravim
    na prste jedne ruke mogu nabrojati koliko sam tu kod nas vidjela djecu u sjedalicama
    puno više sam viđala da djeca skakuću odozada(roditelji naravno naprijed vezani)
    ili djeca naprijed u krilu :shock:
    ili djeca kod doktora nošena u sjedalicama ali od remena ni r ( jer danas je moderno nositi djecu u sjedalici, a ne u onim demode košarama)

    i kad vidim one MUP-ove plakate za pojaseve(kopčaš..) pitam se zašto ne naprave neke plakate koji bi upozoravali roditelje na posljedice nevezanja djece u sjedalicama

  4. #4

    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    608

    Početno

    jos jedna puknuta ovdje

    a stvarno sam neagresivna i odbijam petljati se u tudje odluke no sjedalice uvijek pokazujem i masem rukama na sve strane

    nisam odustala ni nakon sto sam naletila na prilicno nabrijanog tipa koji je izasao na semaforu iz auta i dosao se obracunati...

    ipak, to radim samo kad sam sama u autu ili sa djetetovim ocem (onda rjedje jer me on pila); ne riskiram nikada dok je Nuki u autu, ne mora gledati, ni slusati svadju ako do nje dodje

  5. #5

    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    608

    Početno

    rijeđe
    sad bih opsovala da se smije

  6. #6
    Honey avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    D.Resa
    Postovi
    1,962

    Početno

    Ako sebe ne vežu dobiju kaznu, a za klince nažalost nitko (policija) ne pita

    Jedino tako će se promijeniti način razmišljanja mnogih ljudi.

    Kad sam jednu poznanicu upozorila da beba od 6 mjeseci i 7 kila (koja još ni ne sjedi) ne bi trebala sjediti okrenuta u smjeru vožnje, kak mora još uvijek sjediti kontra, sigurnost, nerazvijena kičmica, uvjeti (min. 9 kila, ustajanje, godina dana), pitala me samo HOĆU DOBIT KAZNU ZA TO? :shock: Kad sam joj rekla da neće, ali da to radi zbog sigurnosti djeteta, nasmijala mi se u facu

  7. #7

    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    608

    Početno

    pa kazna jest propisana (ako se ne varam i iznosi 500 kn) ali se vrlo cesto ne provodi...

    ja kad popujem, odmah svima velim da su kazne ogromne 8)

  8. #8
    Honey avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    D.Resa
    Postovi
    1,962

    Početno

    Nikad nisam čula da je netko propisao kaznu za nevezano dijete.
    Kao i mnogi zakoni, jedino ako se počne provoditi, nešto vrijedi.

  9. #9
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    sad sam tek skužila da sam u autu imala tamno plavu jaknu, koja ima amblem tamo gdje dečkima obično stoji značka....

    valjda su se zato micali...

  10. #10
    kloklo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb/Jarun
    Postovi
    2,995

    Početno

    Sorci

    Ja još nikad nisam nepoznatima signalizirala u koloni, ali uredno maltretiram roditelje na parkingu vrtića...

    Nažalost, uspjeh mi je jadan. Uglavnom me smatraju čudakinjom koja drami oko ničega i radi slona od buhe
    Redom me uvjeravaju da su jako dobro i pažljivi vozači, pa da će onda valjda nekim čudotvornim halo efektom i svi ostali vozači oko njih isto biti divni i krasni, te da posljedično nema šanse da se oni nađu u sudaru :/

  11. #11
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    ne signaliziram, nekad mi dođe, ali se zbremzam
    to je posao policije, takve bi samo kazna mogla potaknuti da drugačije razmišljaju
    dok čekam tramvaj pristojno buljim ljudima u auto
    rijetko je koje dijete u sjedalici
    a u petak sam ostala kao pegla
    tip ima u autu troje djece, naravno svi nevezani, i na maski kod volana drijema mačka
    ostala sam :shock:
    da ne spominjem da svaki drugi vozač ima mobitel u ruci
    ma mi smo u banani što se tiče vozačke kulture i poštovanja pravila

  12. #12
    Audrey avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,028

    Početno

    Ja sam prije koji tjedan vidjela kako se curica od svojih 3 godine vozi na suvozačevom mjestu STOJEĆI IZMEĐU MAMINIH NOGU :shock: ! Mala je slobodno skakutala i ručicama udarala po volanu, šajbi...
    Stajali smo na semaforu kraj njih i ja sam izbečila oči, odmahivala glavom i prestravljeno ih gledala. Mislim da je ta mama skužila što joj pokušavam reći, ali samo se zapiljila pred sebe .

  13. #13
    mama_28 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Postovi
    313

    Početno

    A ovo: kolega s posla vozi svoje dijete od rođenja u 0-13kg okrenuto naprijed, ispod podloženo ručnikićem, supruga se vozi naprijed. Na moju primjedbu o neispravnom načinu vezanja sjedalice, sigurnosti... odgovorio mi je da je njima tako lakše jer onda vide dijete! Kako smo uvijek parkirani jedno do drugog, primjetila sam to još pokoji put i poslala linkove na tekstove, ali situacija se ne mijenja... njima je to ok.

    Jučer najnovije, čak je moja mama (koja se snebivala od činjenice što ja svoje dijete "u tome" mislim voziti iz rodilišta; naravno da sam ju educirala i za prvi rodjendan dobili smo autosjedalicu od bake i djeda ) primjetila kako čovjek u nekom velikom karavanu vozi naprijed dvoje djece na suvozačevom sjedalu (po mojoj procjeni 3 i 5 godina +/-1 god.).

    Imam potrebu reći, primjetiti, savjetovati... ali uglavnom govorim zidu. Ponekad primjetim, ponekad ne... Ako sami ne žele utjecati na moguću sigurnost svoje djece, može li im netko to nametnuti?! Ni zakon, dok god ga provode needucirane osobe.

  14. #14
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    pa možda se netko posrami nakon što iz raznih automobila dobije iste :shock: :? face....

    ako time možemo utjecati na to da bar jedan roditelj stavi svoje dijete u sjedalicu, ili ga veže - već je puno. to je jedno sigurnije dijete više...

  15. #15
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Na veliku žalost u našem gradu viđam puno roditelja koji voze djecu ne samo ne vezanu, nego i na prvom sjedalu priljepljene nosom za staklo (prednje - gledaju van). Ne usudim se reagirati da mene netko ne zaljepi na prednje staklo, ako me razumijete.!?

  16. #16
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    anemona - kužim...

    btw - ja istu signalizaciju upućujem i gospodi u plavim uniformama, kad im ne radi rotirka, i voze normalnom brzinom .

  17. #17

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    1,610

    Početno

    Citiraj Honey prvotno napisa
    Ako sebe ne vežu dobiju kaznu, a za klince nažalost nitko (policija) ne pita
    Nažalost, mislim da je jedini način da se takvi roditelji "educiraju" onaj da ih se mlatne po džepu. A trebali bismo se zapitati zašto to policija ne čini (sad je pravo-predizborno vrijeme).

  18. #18

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Lux
    Postovi
    905

    Početno

    Ja ne signaliziram na cesti, ali kažem na parkingu, kaže i moj N nekim roditeljima ispred vrtića da ne voze djecu naprijed
    Mislim da su rjetki koji još voze u sjedalici dijete od 6 godina, mi smo freakovi čak i naši prijatelji na nas odmahuju rukom...
    Neki sam dan onako lfinjak jednoj mami ispred lidla govorila da ne vozi bebu naprijed na sjedalu, a ona kao znam, znam ali nazad nema mjesta
    Ja bih uvela uvjetnu kaznu, tipa il kupi sjedalicu i dođi s računom i montiranom u policiju il plati kaznu..

  19. #19
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    poštovani, zakonom je propisano:

    2. Vozač osobnog automobila ne smije na prednjem sjedalu prevoziti osobu koja je pod utjecajem alkohola ili droga, dijete mlađe od 12 godina, niti na stražnjem sjedalu dijete mlađe od 5 godina, osim u slučaju kada na stražnjem sjedalu ima pričvršćenu dječju sjedalicu u kojoj dijete mora biti vezano
    3. Novčanom kaznom od 500,00 kuna kaznit će se za prekršaj vozač i druga osoba koja postupi suprotno odredbama ovog članka

    zašto policija ne kažnjava vozače koji voze djecu mlađu od 12 godina na prednjem sjedalu, odnosno na stražnjem - a da nisu vezana ili u autosjedalici???

    pozdrav,
    xx


    evo, ovo sam ja poslala mup-u, preko ove stranice:

    http://www.mup.hr/1158.aspx

    na lijevoj strani je okvirić u koji možete upisati svoje pitanje, mail adresu - i poslati.

    ako dobiju više puta isto pitanje - možda se nešto pokrene... hajdemo pokušati .

  20. #20

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Lux
    Postovi
    905

    Početno

    Bravo sorci! I mi ćemo ih ovih dana priupitati

  21. #21

    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    710

    Početno

    najgore je pred vrtićima (pred našim barem), dok sam još svoju vodila u vrtić (išle smo pješke ili kolicima) svaki dan sam se nagledavala takvih stvari da je to užas, nevezani, nevezani iza, nevezani ispred na suvozačevom, na vozačevom (tata ponosno uči voziti trogodišnjeg sina auto) na skuteru po dvoje klinaca s tatom (svi troje bez kacige, iako im ni kaciga ne bi pomogla da padnu)
    Jedini koji bi možda vezali klince su oni najmanji jasličari i to ako bi jedan roditelj došao po njih, inače uvijek ga neko drži iza.
    Mislim da bi na prste mogla izbrojat tko se vozio vezan.
    Ja isto uvijek blejim ko ovca u tuđe aute i gledam ko vozi nevezanu djecu, al iskreno mislim da od toga ništa, jer ako im kažeš pa odmahuju ili imaju neke svoje argumente, kako će promjeniti svoj stav samo od zgroženog pogleda

  22. #22
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    Citiraj Školjkica prvotno napisa
    kako će promjeniti svoj stav samo od zgroženog pogleda
    ajde i ti pošalji mail mup-u... možda ćemo se manje zgražati .

    tekst imaš, link imaš - samo copy-paste....

  23. #23

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Gledam često s balkona roditelje koji dovoze/odvoze djecu iz vrtića. Dosta ih ima AS, ali su djeca u njima uglavnom nevezana

  24. #24
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    meni je mama Vanjine frendice (4 godine, mislim frendica, ne mama) rekla da su sjedalece samo marketinški trik, da je malo surfala i da je to samo igra proizvođača sjedalica, čak mi je spomenula neku studiju, čekam da mi da link da baš vidim što je to
    naravno da nemaju sjedalicu, kaže da je dijete jednako sigurno kad je vezano na zadnjem sjedalu
    kad sam joj rekla za opasnost da se tako malo dijete veže bar bez bustera, radi toga što pojas ide preko vrata, rekla je da vežu središnjim pojasom, samo preko nogu

  25. #25
    kajsa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,247

    Početno

    poslala mail
    :D

  26. #26
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    Citiraj kajsa prvotno napisa
    poslala mail
    :D
    to su dva ... ostali? možda će odgovoriti ako ih dobiju barem 10

  27. #27
    bobaibeba avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    Duga Resa
    Postovi
    760

    Početno

    Evo,i ja ću poslati jer me isto izluđuje kad su roditelji naprijed vezani a djeca otraga skakuću!
    Ja mislim da smo u Duga Resi Honey i ja jedine koje vežemo svoje malce u AS
    A kad nekome objašnjavam zašto uglavnom me gledaju kao da sam poludila!

  28. #28
    Osoblje foruma tweety avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb,medvescak
    Postovi
    4,453

    Početno

    sorč, prava tema da isplačem svoju tugu!

    Jučer se vozim, iza jednog berlinga, ima neku ptičicu zalijepljenu na sebi i rodinu naljepnicu (Dijete u autu).
    I takooo bila je neka lijepa muzika na radiu, ja uljuljkana u još ljepše misli, zabavlja me ta ptičica, a veseli pogled na naljepnicu i pomisao da je u tom autu netko tko je sigurno pravilno vezan.
    I razmišljam kako jedva čekam slijedeći pregled, .....i sjetim se kako veselo brojimo koliko smo sjedalica taj put "poštelale",....i mislim si kako je lijepo raditi sa veselom ekipom autosjedaličara,.......i mislim si kako rado prenosimo saznanja o važnosti autosjedalica......a onda put je berlingića i mene odveo u različitim smjerovima.... i primjetim ja da mama drži dječaka polegnutog u naručju, a sjedalica zijapi prazna.
    Hm.....kako tužno, pomislila sam si. I pomislila sam čemu im služi ona lijepa fuksijasto narnčasta naljepnica.....mda.....valjda da druge upoziri da paze na njihovo dijete.

  29. #29
    bobaibeba avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    Duga Resa
    Postovi
    760

    Početno

    Poslala!

  30. #30
    Osoblje foruma tweety avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb,medvescak
    Postovi
    4,453

    Početno

    nismo poštelale, nego poštelali

  31. #31
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    Citiraj bobaibeba prvotno napisa
    Poslala!
    :D :D jeeeeeeeej!!!!!!!

  32. #32

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    365

    Početno

    1.U našem vrtići ima jedan roditelj koji već 2 godine dolazi motorom po
    djete :shock: .
    2. Poznanici je muž prometni policajac i nikada ne voze u
    sjedalici (oboje imaju VSS). :?

    3. Gledaju me ko čudo jer mi ni metra bez sjedalice.

    Uglavnom ja više vidim djece koje divljaju po autu nego što su vezani u AS.

  33. #33
    anjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Postovi
    3,849

    Početno

    poslala

  34. #34
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    evo copy paste i ja tekst , jer mi je balerina na rukama, a da me to jedi, jedi me.

  35. #35
    MGrubi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    10,389

    Početno

    8)

  36. #36
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Evo i ja poslala

  37. #37
    AndrejaMa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Sesv. Kraljevec
    Postovi
    2,200

    Početno

    Ja stalno sve na to upozoravam, i poznate i nepoznate, ali...

    Ali koliko sam evo događaja:
    idemo u subotu kupiti još jednu sjedalicu, jer nikako na funkcioiramo samo s jednom za Mateja. I tako kupimo mi sjedalicu...
    Na zadnjem sjedalu Petar u svojoj, Matej u svojoj (pravilno vezani ), ali gepek dupkom pun i MM stavi sjedalicu na prednje sjedalo (i veže ju ), a ja komantiram, joj samo da me ne vidi netko tko razmišlja kao ja (i vi) jer će reći: vidi, voze djete na prednjem sjedalu...

    Sjedalica montirana u mom autu, isprobat ćemo danas.

  38. #38
    MalaSirena avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Maksimir, Zagreb
    Postovi
    2,721

    Početno

    Često vidim takve situacije, nekoliko puta sam se i sama u njima našla jer nemamo auto, a ne mogu baš svuda i u svakoj situaciji nositi sjedalicu :/ (dobro, nije mi palo na pamet voziti dijete na prednjem sjedalu, na volanu, na motoru, na sjedalici nezavezanog i sl.).

    Ne govorim nikom ništa jer smatram da ne bih time apsolutno ništa postigla. Mislim da rješenje leži jedino u tome da se počne provoditi zakon od strane policije.

    Sorci

  39. #39

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,203

    Početno

    Zahvaljujemo se na Vašem pitanju. Pokušati ćemo odgovoriti u što kraćem roku.
    ajoj

  40. #40

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    365

    Početno

    I ja poslala.

  41. #41
    Dia avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    kun
    Postovi
    2,244

    Početno

    hm...ja mislim da u mom mjestu samo mi i jos jedna family (mama takoder iz zg) imamo AS
    kad dode hrpa turista, cak i sa registracijama EU, ista prica, djeca rijetko kad vezana...
    uglavnom skakucu po prednjem sicu, zaljepljena na sofersajbu, strava

    tweety...gledam ja jedan dan kako izlazi jedna mama iz trajekta sa djetetom vezanim u marami, wow sigurno je neka "roda" ja pomislim, kad ona sjeda napred na suvozacevo sjedalo, tako sa bebom

    ja sam bas razmisljala zbog cega nema na hak-ovoj stranici nista o AS, ima sastrane "oprez, djeca u prometu", mozda bi bilo dobro zamoliti i njih da stave neki banner, ipak puno ljudi gleda njihov web

  42. #42
    Arwen avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    1,318

    Početno

    sorci tnx
    poslan još jedan upit

    u mom malom mistu sam ja jedina čudakinja koja svoje dite od 6g i 27kg
    i 126cm veže i to još uvijek u boosteru s naslonom,ali ntko ništa ne
    komentira
    barem ne meni

  43. #43
    Riana avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    međimurje
    Postovi
    1,726

    Početno

    šaljem

  44. #44

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    681

    Početno

    Poslala.
    Precesto vidim djecu kako skakucu po autu. I moj necak tako.
    Probala sam natuknuti o sigurnosti, ali nista.

  45. #45

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    AgRaM
    Postovi
    2,692

    Početno

    ja sam prošli tjedan vidjela djecu od 2g da sjede mami u krilu.prvi par je sjedio naprijed a drugi iza

  46. #46

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    276

    Početno

    i ja poslala.


  47. #47

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    1,610

    Početno

    Poslala

  48. #48

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    61

    Početno

    Meni nema nikakve koristi od gledanja i upozoravanja, pravljenja raznih «faca» i spominjanja vezanja, a kamoli autosjedalice. Zato jer oni mene čudno gledaju! Mogu se ja iščuđavati koliko god hoću i mogu brojati nevezanu djecu po parkinzima vrtića ili šoping centara koliko god ih ima, ali - ti roditelji su uvjereni da oni ispravno rade i nije ih briga za autosjedalicu. Mogu im ja, ili bilo tko, danima objašnjavati i uvjeravati u sigurnost i sve ostalo, ali ne daju se. Žalosno, ali istinito. Zato sam ja odustala od gledanja drugih i brojanja autosjedalica.

    Ti ljudi koji djecu voze bez autosjedalice mene gledaju kako to ja maltretiram dijete vežući ga u autosjedalici i šta ja to stalno premještam sjedalicu iz jednog auta u drugi. Ali ne dam se i uporna sam! Tko želi nešto saznati, kažem mu, dam mu brošure koje sam dobila na pregledu autosjedalice i pokazujem svojim primjerom. Po mom mišljenju rješenje je edukacija (ovo što Roda radi, svaka čast!), pa kazne od strane policije, pa spominjanje po novinama, pa jedan po jedan…

  49. #49

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    1,610

    Početno

    Brzi su, stigao mi je odgovor:

    Poštovani,

    Obavještavamo vas da smo i vaš i sve ostale jednake upite zaprimili i
    proslijedili nadležnom odjelu, te ćemo vam odgovoriti čim nam odjel dostavi
    odgovor.

    S poštovanjem,
    Odjel za odnose s javnošću

  50. #50
    litala avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,858

    Početno

    meni nista nije doslo :/

Stranica 1 od 5 123 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •