Pokazuje rezultate 1 do 20 od 20

Tema: hoće li tko na kavu sa mnom sutra (petak, 2.11.)?

  1. #1
    dupla duplica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    970

    Početno hoće li tko na kavu sa mnom sutra (petak, 2.11.)?

    dakle, mi idemo u Zagreb na jedan dan, planiramo bit gore oko 11 (ako Bog da) pa prvo u ZOO. ako je netko za šetnju i kavu, bili bi sretni vidjeti vas!

  2. #2
    marči avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb-medveščak
    Postovi
    2,242

    Početno

    jaoooo što bi dala za kavu s tobom jaoooo....na žalost ja sam jedna od onih koja sutra radi!


  3. #3
    ana-blizanci avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    834

    Početno

    dd daj se zaletite do šibenika!!

  4. #4
    dupla duplica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    970

    Početno

    Eh, marči...šteta. Vidi, ostat ćemo do predvečer, ali vjerojatno neću bit upotrebljiva nakon cijelog dana s klincima kod mojih bake i dide (mm ima neki sastanak, a ja u posjetu)...pošaljem ti broj na pp pa me zovni popodne, ako eventualno budeš se mogla zaletit do Črnomerca ili tu negdje?
    Ako niš drugo, ponovit ćemo na proljeće...

    Ane, pa doći ćemo i u Ši, i to skoro aBd - piše ti na trudnoci. Kad budem znala datum, javim, i računam na tebe i Sonju da me zabavljate.

  5. #5
    ana-blizanci avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    834

    Početno

    no problemos

  6. #6

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Donji Miholjac
    Postovi
    217

    Početno

    Duplice, a da kreneš i malo ns istok??? Znaš, Slavonija je tako lijepa i bilo bi mi drago da se bar netko odluči doći i u ovaj kraj!

  7. #7
    mamasch avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,437

    Početno

    jaooooo duplice kud nisam prije vidjela tvoju poruku

    shit


  8. #8
    MIJA 32 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    3,516

    Početno

    Tek sad vidim ,a mi doma u Kustošiji,a dan prekrasan.
    Baš mi je žao

  9. #9
    Gemini avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    ZD
    Postovi
    421

    Početno

    Dolazi li ko od mama duplica, triplica itd. u Zadar, obavezno se javite mi bi vas sve željeli upoznati :D :D :D

  10. #10
    MIJA 32 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    3,516

    Početno

    Mi možda dođemo na ljeto u Nin

  11. #11
    dupla duplica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    970

    Početno

    Mija, mamasch, onda je idući put kad dođem do Zg dogovoren susret u Kustošiji? Gemini,naravno, kad se otputimo put Dalmacije javim ti se...

  12. #12
    mamasch avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,437

    Početno

    Duplice, ma može bilo gdje, samo ti dođi (i na vrijeme se najavi da ti organiziramo doček)!

  13. #13
    dupla duplica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    970

    Početno

    da, trebala bi.... dobro si me skužila...kampanjac prve vrste...

  14. #14
    mamasch avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,437

    Početno

    Kampanjac?! Kraj četvero djece?!
    :shock:
    Pa ja bih uokolo hodala sa barem dva rokovnika i tri BlackBerryja!

    Dobro da sam po struci ekonomist za tajničke poslove, ak mi se desi još koja trudnoća... 8)

  15. #15
    dupla duplica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    970

    Početno

    možda ću i hodat... kad stignem zapisivati stvari...
    za sad hodam okolo naispavana ko zombi, s cicom (bar jednom) uvijek na raspolaganju , jednom rukom kuham, drugom brišem nos, perem dve-tri mašine robe na dan, rastežem pelene, skupljam igračke za klincima (one koje nisu sami pokupili)...pritom pokušavam stalno organizirati prostor na način da bude siguran za malce, koji rastu iz dana u dan, dosižući sve više police...(znači, sklonit akvarij na višu razinu, maknuti moje knjige, rasporediti suđe tako da im bude dostupno samo plastično....)
    nekako mi je teško i besmisleno planirati (iako je korisno kao tehnika), jer mi stalno uskaču neke stvari, neodgodive kao pokakana pelena taman kad počnem gulit mrkvu, ili se Niko popeo na kuhinjski stol (sam si dogura stolicu) dok presvlačim Matiju, pa jednom rukom nosim pokakanog M dok drugom grabim N sa stola...tako mi je. veselo.

    onda planiranje puštam samo za odlaske pedijatru, u knjižnicu ili na rođendane. voljela bih, doduše, da si češće isplaniram i mirnu večer s mm-om, ali obično to ne upali...ostane previše suđa, robe, igračaka, neobavljenih poslova, a neke od tih stvari ne mogu pustit za sutra - jer sutra onda rintam od-do. i tako ti idu meni dani....

  16. #16
    mamasch avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,437

    Početno

    Ma draga, i mislila sam na dogovore koji nisu vezani uz svakodnevnu brigu za djecu.
    Razumijem te u potpunosti, pa i meni je tako sa samo dvoje djece.
    Ne sjećam se kad sam zadnji put u miru zasjela na WC i prolistala Gloriju! 8)
    Svaki put imam publiku pred vratima, ili se potuku u boravku ili krenu sami spremati suđe iz suđerice ili mi donesu slikovnice da im čitam s WC-a ili...

  17. #17
    dupla duplica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    970

    Početno


    jupiii.... :D bravo malci, nedajte mamama ni kakat...a i moji isto.... danas upali k meni u kupaonu i rasturaju, donijeli mi slikovnicu da im čitam, ma ista priča....joooj, odvalit ću....

  18. #18

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    157

    Početno

    Ej Duplice, Mamasch, ma kao da vas vidim... sve isti program, osmisljavanje, kuvanje, pelene, ves masina, wc... a kad smo kod toga, ja sam ti za te potrebe odmaranja ruku dok tamo sedim obezbedila barijeru - stara daska za presvlacenje koju niko nece - preprecila se izmedju nas, na pristojnoj razdaljini. Kupila sam aparat iz koga na samo jedno dugme izlece gomila baloncica. I to mi sluzi iskljucivo za wc. Makar odmaram misicnu masu ruku. Bar malo cutim. A oni se obese na tu moju barijeru pa se klate, vise, cerekaju se.

    Pronasla sam na kablovskoj babyTV i time su odusevljeni. A vole i reklame, narocito jednu za orbit zvake. odmah sve ostavljaju, zure u tv i igraju. Pa kad nesto polude, tj navale na mene, ja odmah znam koja melodija moze da me spase. A tek kada naidje reklama!

    Pa kada sam ja 3oo na sat u toku dana i oko 200 u toku noci kada, kako, KAKO draga Duplice ti ziva ostajes? Ja uspem sve sto treba da se uradi po kuci i sa njih dvoje po rukama i kada su svuda, ali kako sa cetvoro u slucaju da su zivahni ili, normalno, zinteresovani za sve i svuda. Mene kada su videle neudate drugarice kako nosam decu, cula sam komentar "Dodje mi da ti uzmem decu na tri dana da se bre odmoris!" A morala sam da se necim odrzavam na nogama pa sam uvela kafu. A sto bih eto i sa vama jednom da sednem na finoj kafici, da se upoznamo.

    Mira i sna vam zelim

  19. #19
    dupla duplica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    970

    Početno

    mici, , i ja se nadam toj kavi jednom...
    a kako stignem - pa tako da ove veće klince dosta prepustim samima sebi, u smislu igre i poticanja, ili im verbalno dam uputu i poticaj šta bi mogli radit, ili da mi nešto dodaju/dignu/donesu/pričuvaju malce...ili pak oni skaču i divljahju, a ja bezuspješno upozoravam/vičem/prijetim (trenuci slabosti)...na žalost, prerijetko im čitam priču, premalo ih mazim, previše je sve u žurbi i rutini...ali ipak se volimo. jako!

  20. #20
    marči avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb-medveščak
    Postovi
    2,242

    Početno

    aaa sve isto i kod nas....samo što u malom wc-u na njima bližem lavabousame peru ruke do pupka, nose si vodu da bi oprale svoju cijelu sobu dok sam ja na wc-u uvjerena kako im je konačno dosadilo biti uz mene u toj prostoriji....

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •