Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 98 od 98

Tema: tata odlazi..

  1. #51

    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    24

    Početno

    sorci 1.slicno pitanje sam ja postavila njemu i odgovor je jasan.a kaj mislis zasto se raspadam.2.u struci gotovo nikakve,al cak sam blize ideji da pokrenem svoj biznis vezano uz jednu strast koja je prije bila hobi,davno zavrsih tu skolicu imam i papircic..nisam se time bavila od prve trudnoce..al imam vjere da bi ja to mogla.
    iii jel prolazna ocjena ima sanse za mene da budem jednog dana ko ti moj idol

  2. #52
    @n@ avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,984

    Početno

    Mandarina, ono što bih ja prvo učinila jest da suprug prestane raditi to što radi (radno mjesto) i da se vrati u Hrvatsku.
    Meni nije ništa čudno u današnjem svijetu da muškarac koji radi na drugom kraju svijeta prevari ženu (i obrnuto) koju VOLI! Svijet u kojem radi i većinom živi je nešto sasvim drugo od Hrvatske i on se vjerojatno osjeća kao da živi dva paralelna života.
    Također mi se čini da njegovo uvjerenje da te ne voli pomaže rješavanju njegove boli i osjećaja krivnje. Ne vjerujem da te preko noći prestao voljeti. Ali ti to ionako najbolje osjećaš.

  3. #53

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,203

    Početno

    Citiraj toffifeee prvotno napisa
    Citiraj klokan prvotno napisa
    Citiraj ruby prvotno napisa
    Znala sam da nakon mog posta slijedi pobuna! Klokane, naravno da neće otići drugoj ako mu je kući dobro. O tome ti i pričam! Naravno da normalnom muškarcu treba više razina, ali prva je seksualni život. Ajde priznaj, neće te ubit. Da ti seks ne paše par godina, a žena ti divna, platonski ste neizrecivo povezani, bla bla, bi li bio sretan?
    Nemojte sad povest raspravu ko su drolje, a ko kurvaroši. Pričamo o problemima u braku i na što se treba osvrnit.
    Stray, nitko ne kaže da trebaš bit igračka i skakat ko navijena. Zar ne bi bilo divno da se međusobno zavodite??
    Još samo nešto:kad muškarac vara to može bit s predumišljajem, ali može i impulzivno, a kod žena je to uvijek s predumišljajem. Žena kad vara, uvijek odvaže što radi i da li se to isplati raditi.
    Ako nema sexa mjesecima, naravno da bi mi smetalo, no to ni u snu nije prva razina. Nedostatak ostalih razina koje sam naveo bi mi smetao daleko, daleko prije. Nedostatak sexa u braku je samo posljedica drugih problema.

    No sigurno ne bih otrčao drugoj, POGOTOVO ako imam dijete, pa da sam u braku s crnim vragom. Prilika sam imao i u daleko manje odgovornim situacijama nego što su postojeći brak i dijete pa ih nisam iskoristio... Ako u braku postoje problemi, treba ih pokušati riješiti, na kraju krajeva nitko ne kaže da par treba do kraja vijeka biti zajedno, da moraju biti zaljubljeni do kraja života i ševiti se kao ludi, zaljubljenost (tako kažu) prolazi, ljubav isto može nestati ako se ljudi/okolnosti promijene. No tako pokazati nepoštovanje prema drugoj osobi i svoju vlastitu slabost na način da prevariš svog prvog životnog druga kojem si se zakleo na vjernost, to je nešto što mi se zaista gadi.

    Potpuno se slažem s onim o promišljenosti.
    A da li se vi muškarci zapitate ikada zašto nekim ženama nije uvijek do sexa? Da li se potrudiš zamijeniti sž u nekim poslovima koje obično ona radi a nju pošalješ recimo na masažu ili van na kavu s frendicama? Možda zbog nagomilanih obveza koje su na suprugama na kraju dana nam nije do ničega nego samo do jastuka i spavanja? Recimo...
    ja sam gotovo sigurna da su te 'nagomilane obaveze' cesto i nesto sto uopce ne treba raditi. i da vecina ljudi to ne bi vidjela kao strasnu obvezu. a drugo, zene hrpu toga obicno uzmu na sebe i uzivaju biti zrtve i one koje sve pokrecu i bez kojih nista ne ide kako treba... a mislim da treba stati, ostaviti to i staviti sebe na prvo mjesto. a ne posljednje ili nijedno. ne treba mene muz slati na masazu, otici cu sama. jer mi to treba. da bih bila bolja i ljepsa sebi i njemu. i ako mi nije do seksa, to i meni nedostaje. a ne cekam da mi on smisli kako bih se bolje osjecala...i gomilati nezadovoljstvo i frustraciju a kad on pukne pitati se sto mu je kad se ja toliko zrtvujem. nitko od mene tu zrtvu ne trazi, dapace.

  4. #54
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    Citiraj mandarina prvotno napisa
    sorci 1.slicno pitanje sam ja postavila njemu i odgovor je jasan.a kaj mislis zasto se raspadam.2.u struci gotovo nikakve,al cak sam blize ideji da pokrenem svoj biznis vezano uz jednu strast koja je prije bila hobi,davno zavrsih tu skolicu imam i papircic..nisam se time bavila od prve trudnoce..al imam vjere da bi ja to mogla.
    iii jel prolazna ocjena ima sanse za mene da budem jednog dana ko ti moj idol
    1. nisam te pitala što si ti pitala njega.
    odgovor na pitanje može biti "da" ili "ne"... sve ostalo je - višak.

    mislim da se raspadaš zato što si sama kompliciraš život (pročitaj svoj odgovor).

    2. odgovor isto može biti kao i na pitanje 1 (da-ne) - a onda slijede: varijanta a, b, ili c...


    i nađi si pametnijeg idola...

  5. #55

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    254

    Početno

    inače se svi kućanski poslovi( ono malo koliko ih žena ima sa dvoje male djece) sami od sebe naprave. I ne smatram žene koje se brinu za svoju obitelj nikakvim "žrtvama".

  6. #56

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    79

    Početno

    Mandarina, ista priča kod mene. Imamo bebicu od mjesec i pol i sad mi kaže da me više ne voli, ima drugu, gadi se sam sebi, ne zna zašto to radi itd. Ali priča kao da nema izlaza. Trenutno smo rješili da se makne od nas i ode negdje razmišljati o sebi i onome što radi. Pošto smo kršćani, brak je pred Bogom odgovorna stvar. I čovjek puno puta čini ono što zapravo ne bi htio. Mm ima problema s obitelji i povreda od prije, sada je to nekako isplivalo na površinu, ali on se ne zna nositi s tim, i sad i ja ispaštam. Ja sam spremna da obnovimo naš brak, teško mi je, ali čekat ću neko vrijeme da vidim hoćemo li uspjeti nešto rješiti kako bi naš brak ponovo funkcionirao. Iako, kao što ti kažeš, ne znam hoću lu ikad moći preći preko toga da me prevario. Jednostavno ne znam, za sad, čekam i razmišljam i pokušavam biti hrabra za svoju malu curicu.

  7. #57

    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    24

    Početno

    sex,problemi,razine u odnosu bla bla.potpisujem klokana,stray.mi smo bioloska bica sa egzistencijalnim potrebama,gde spada i seks impulzivni s predumisljajem i neznam kakav.mi smo i racionalna bica i emotivna bica,duhovna bica ,a morali bi biti i sto je top moralna bica.cini mi se da nas je jos sacica moralnih na planeti.da mu otpadnu svi zubi,izgubi nogu i neznam kaj,da ostane na cesti ,bez posla da izgubimo sve kaj smo stekli.. ja ga nebih prestala voljeti ,postivati,bila bi snjim u dobru i zlu i nema tog dordaklunija s kim bih ga prevarila.

  8. #58

    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    24

    Početno

    the bee
    sorci jeje dada imas pravo i kaj ja mogu kad si ti moj idol i gotovo

  9. #59

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    79

    Početno

    upravo tako, kad sam se prije 5 god. udala, shavtila sam to vrlo ozbiljno. Ja ne znam šta je tim muškarcima da su samo tako spremni ostaviti svoju obitelj i tu divnu dječicu. Stvarno ne znam.Toliki su egoisti da se oni odjednom nađu nesretni itd., dok mi žene isto možda nismo sretne, ali radinmo svoj posao,odgajamo djecu i mislimo, doći će bolje vrijeme i za nas. Ja sam sad tako očajna jer nam se bliži godišnjjica i Božić i ako ostanem sama,raspast ću se. Cijela sam se dala u brak i ne bi nikad požalila, ali to jako boli, sada biti ostavljen. I nakon dugo vremena smo uspjeli dobiti dijete, curica je divna, a sada, on je želi napustiti zbog svojih egoističnih želja. Neka im se Bog smiluje, jednog dana će Bogu trebat dati odgovor. U bibliji piše da je muž odgovoran za svoju ženu. Ja to itekako vjerujem.

  10. #60
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    Citiraj the bee prvotno napisa
    U bibliji piše da je muž odgovoran za svoju ženu. Ja to itekako vjerujem.
    draga, preuzmi ti odgovornost za sebe, a za dijete ju podijelite.

  11. #61

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    1,652

    Početno

    a da prestanete pljuvat po muškom rodu?

    Znam za situaciju identičnu onoj u kojoj se nalaze toffife, the bee i mandarina, ali pazite sad ovo:
    Nije muškarac pop*zdio i pokupio se nego žena! I ostavila mužu dvoje djece od 3 i 5 godina! Jer nije više htjela/mogla/željela...

    Samo vi pljujte po svojim muškarcima, pa nisam ih vam ja birao... pljuvajući po njima, zapravo pljujete po sebi i svojim životnim odlukama...

  12. #62
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    Citiraj Moover prvotno napisa
    a da prestanete pljuvat po muškom rodu?
    ja nemam po kome pljuvat .

  13. #63

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    254

    Početno

    Citiraj Moover prvotno napisa
    a da prestanete pljuvat po muškom rodu?

    Znam za situaciju identičnu onoj u kojoj se nalaze toffife, the bee i mandarina, ali pazite sad ovo:
    Nije muškarac pop*zdio i pokupio se nego žena! I ostavila mužu dvoje djece od 3 i 5 godina! Jer nije više htjela/mogla/željela...

    Samo vi pljujte po svojim muškarcima, pa nisam ih vam ja birao... pljuvajući po njima, zapravo pljujete po sebi i svojim životnim odlukama...
    E baš me zanima zakaj si ti onda na ovom forumu? Kaj nemaš novi broj Teena ili OK eja za pročitati?

  14. #64

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    1,652

    Početno

    Citiraj toffifeee prvotno napisa
    E baš me zanima zakaj si ti onda na ovom forumu? Kaj nemaš novi broj Teena ili OK eja za pročitati?
    baš komentiram kako sam večeras raspoložen za raspravu s "mrziteljicama muškog roda"... ali ne smatram da si ti jedna od njih pa ću ti samo reći da ja nisam protiv tebe i tvojih odluka...

    dapače... svojim razmišljanjima (na tvojoj temi) sam ti htio ukazati na to kako se ne trebaš slijepo voditi za savjetima tih istih (mrziteljica), pogotovo ako želiš spasiti brak... i žao mi je što si me očito krivo shvatila...

  15. #65
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    moover - stvar je u tome da svatko treba preuzeti odgovornost za svoje odluke. a da svi nisu spremni na to.

    ja se nemam na koga osloniti - pa odgovornost preuzimam sama. i za dobro i za loše. nekad sam previše oprezna. nekad se zaletim brzopleto. učim na greškama. nastojim ih napraviti što manje.

    kad ne znam što bih - pitam za savjet. pa stavim ono što ja mislim, i ono što mi savjetuju - na papir.

    pa razmišljam o posljedicama jednog i drugog. i donesem odluku. kakva god ona bila - stojim iza nje.

    nema tu velike filozofije .

  16. #66

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    254

    Početno

    To si u pravu, ja nisam mrziteljica muškog roda, dapače

    Ali ne slažem se sa tim da "pljujemo po sebi" ako komentiramo postupke muževa kojima se nešto promijenilo u glavi i nisu više isti kao nekada..

  17. #67

    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    6

    Početno

    Citiraj toffifeee prvotno napisa
    Citiraj klokan prvotno napisa
    Ako nema sexa mjesecima, naravno da bi mi smetalo, no to ni u snu nije prva razina. Nedostatak ostalih razina koje sam naveo bi mi smetao daleko, daleko prije. Nedostatak sexa u braku je samo posljedica drugih problema.
    A da li se vi muškarci zapitate ikada zašto nekim ženama nije uvijek do sexa? Da li se potrudiš zamijeniti sž u nekim poslovima koje obično ona radi a nju pošalješ recimo na masažu ili van na kavu s frendicama? Možda zbog nagomilanih obveza koje su na suprugama na kraju dana nam nije do ničega nego samo do jastuka i spavanja? Recimo...
    Uočiti da sam gore napisao "nedostatak sexa je samo posljedica drugih problema". A što se tiče nagomilanih obaveza pa da na kraju dana bude samo "jastuk i spavanje", uopće ne volim kad se stvari tako jednostrano postavljaju. Niti su uvijek žene ugnjetavane, niti jedine rade, niti su jedine natrpane obavezama, niti se jedine brinu o djeci. S druge strane, nisu ni strojevi za sex koje trebaju kad muž migne raširiti noge.

    Rekao bih da se ovdje miješaju kruške i jabuke. U biti su sve rasprave suvišne, potrebno je samo biti - pošten i moralan. Ljudi nisu glupi i stvari su zapravo vrlo jednostavne. Ako je netko krepan od posla a onaj drugi nije - on treba povući, bez obzira tko je muško a tko žensko. Ako si se odlučio/la na brak, trebaš partnera poštivati kao sebe samoga, ni više ni manje, jer ako je više, ideš na štetu sebi, ako je manje, ideš na štetu njemu. A poštenje je vrlo jednostavno, i svatko tko je napravio svom partneru nešto loše jaaako dobro zna zašto je to napravio (priče "nemam pojma" ne pušim) i jako dobro zna tko je u pravu, tko je u krivu i tko je tu ispao bad guy, tko je povrijeđen a tko je povrijedio. Samo je pitanje je li riječ o dovoljno moralnoj osobi za to priznati sebi i partneru i postoji li dovoljno "temelja" u toj vezi da se pokuša riješiti problem na obostrano kasnije zadovoljstvo. Ono što je učinjeno ne može se ispraviti nikako, ono što se može je - ubuduće biti bolji...

  18. #68

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    1,652

    Početno

    Citiraj klokan prvotno napisa
    Uočiti da sam gore napisao "nedostatak sexa je samo posljedica drugih problema". A što se tiče nagomilanih obaveza pa da na kraju dana bude samo "jastuk i spavanje", uopće ne volim kad se stvari tako jednostrano postavljaju. Niti su uvijek žene ugnjetavane, niti jedine rade, niti su jedine natrpane obavezama, niti se jedine brinu o djeci. S druge strane, nisu ni strojevi za sex koje trebaju kad muž migne raširiti noge.

    Rekao bih da se ovdje miješaju kruške i jabuke. U biti su sve rasprave suvišne, potrebno je samo biti - pošten i moralan. Ljudi nisu glupi i stvari su zapravo vrlo jednostavne. Ako je netko krepan od posla a onaj drugi nije - on treba povući, bez obzira tko je muško a tko žensko. Ako si se odlučio/la na brak, trebaš partnera poštivati kao sebe samoga, ni više ni manje, jer ako je više, ideš na štetu sebi, ako je manje, ideš na štetu njemu. A poštenje je vrlo jednostavno, i svatko tko je napravio svom partneru nešto loše jaaako dobro zna zašto je to napravio (priče "nemam pojma" ne pušim) i jako dobro zna tko je u pravu, tko je u krivu i tko je tu ispao bad guy, tko je povrijeđen a tko je povrijedio. Samo je pitanje je li riječ o dovoljno moralnoj osobi za to priznati sebi i partneru i postoji li dovoljno "temelja" u toj vezi da se pokuša riješiti problem na obostrano kasnije zadovoljstvo. Ono što je učinjeno ne može se ispraviti nikako, ono što se može je - ubuduće biti bolji...
    Ovo kao da sam ja pisao....

  19. #69
    Osoblje foruma mikka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    7,247

    Početno

    kaj nisi?

  20. #70

    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    24

    Početno

    slazem se sa tobom moover,i ja znam zenu koja je ostavila troje djece i pobjegla s mladim komadam. i zao mi je ako si pomislio da ja ovdje vrijedam muski rod pa cak i svoga muza upravo suprotno.zeljela sam cuti razlicita misljenja i tvoje je vrijedno .odluke i odgovornost za njih je iskljucivo na nama samima.

  21. #71
    Osoblje foruma mikka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    7,247

    Početno

    sori na uletu. da ne ulazim u vjecne rasprave, vibram da se i kod mandarine, i kod nesse, i kod the bee stvari rijese sto bezbolnije po sve protagoniste.
    cure, drs'te se

  22. #72

    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    24

    Početno

    klokan

  23. #73

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    1,652

    Početno

    Citiraj mikka prvotno napisa
    kaj nisi?
    Nisam htio još i seks uplitat u sve ovo...

  24. #74

    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    6

    Početno

    Citiraj mandarina prvotno napisa
    klokan
    Da budem iskren - puno je lakše to napisati nego u životu provoditi. Nije lako reći "oprosti, bio sam sebična svinja, mrtav-hladan sam se okrenuo na drugu stranu i nastavio spavati dok si ti nosila naše dijete"). MŽ često kraj mene pati jer se potpuno podredila našem cilju (baš kao i ja, no drukčije kad radiš posao pa imaš i predah i svašta a drukčije je kad imaš dijete 0-24), no nadam se da joj nekim drugim stvarima barem malo nadoknađujem. Vjerujem da će uskoro doći vrijeme kad ću joj konačno moći pružiti ono što zaslužuje...

  25. #75

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    254

    Početno

    Citiraj klokan prvotno napisa
    Citiraj mandarina prvotno napisa
    klokan
    Da budem iskren - puno je lakše to napisati nego u životu provoditi. Nije lako reći "oprosti, bio sam sebična svinja, mrtav-hladan sam se okrenuo na drugu stranu i nastavio spavati dok si ti nosila naše dijete"). MŽ često kraj mene pati jer se potpuno podredila našem cilju (baš kao i ja, no drukčije kad radiš posao pa imaš i predah i svašta a drukčije je kad imaš dijete 0-24), no nadam se da joj nekim drugim stvarima barem malo nadoknađujem. Vjerujem da će uskoro doći vrijeme kad ću joj konačno moći pružiti ono što zaslužuje...
    E ovo je lijepo ili si to napisao samo da budemo zavidne tž što ima takvog m?

  26. #76

    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    6

    Početno

    Citiraj toffifeee prvotno napisa
    Citiraj klokan prvotno napisa
    Citiraj mandarina prvotno napisa
    klokan
    Da budem iskren - puno je lakše to napisati nego u životu provoditi. Nije lako reći "oprosti, bio sam sebična svinja, mrtav-hladan sam se okrenuo na drugu stranu i nastavio spavati dok si ti nosila naše dijete"). MŽ često kraj mene pati jer se potpuno podredila našem cilju (baš kao i ja, no drukčije kad radiš posao pa imaš i predah i svašta a drukčije je kad imaš dijete 0-24), no nadam se da joj nekim drugim stvarima barem malo nadoknađujem. Vjerujem da će uskoro doći vrijeme kad ću joj konačno moći pružiti ono što zaslužuje...
    E ovo je lijepo ili si to napisao samo da budemo zavidne tž što ima takvog m?
    Prozrela si me!

    Volim ispadati faca u društvu ali ono što sam napisao zaista najiskrenije mislim. Nadam se da je mandarina barem malo zaboravila na svoju muku. Teško jest, to vjerujem (mogu čak i opipati taj osjećaj), no ništa, ali ništa nije vrijednije od odraza u ogledalu, čiste savjesti i djece! U to inače ulazi i bračni drug, no s obzirom na to kako se njen ponio, može biti sretan što ga uopće želi pogledati...

  27. #77

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    609

    Početno

    Toffifeee, ne bih se nikako složila da su "danas svi brakovi u banani", kao što pišeš u jednom postu. :shock:
    Ja znam puno više primjera za odlične nego za loše brakove. :D :D :D

    Kad se na loš odnos ne pristane, ne može ga biti, tj. pretpostavka je za loš odnos - na lošem ustrajati.

    Sorcie je to divno napisala, muž je pravi ako takvog želimo svojoj kćeri.

    OPROSTI ako mudrujem. Vjerujem da ti nije lako i da će uskoro biti PUNO BOLJE. OD SRCA ti to želim.
    Avatar ti je predivan - kakva prelijepa dječica!

  28. #78

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,712

    Početno

    [/quote]

    Da budem iskren - puno je lakše to napisati nego u životu provoditi. Nije lako reći "oprosti, bio sam sebična svinja, mrtav-hladan sam se okrenuo na drugu stranu i nastavio spavati dok si ti nosila naše dijete"). MŽ često kraj mene pati jer se potpuno podredila našem cilju (baš kao i ja, no drukčije kad radiš posao pa imaš i predah i svašta a drukčije je kad imaš dijete 0-24), no nadam se da joj nekim drugim stvarima barem malo nadoknađujem. Vjerujem da će uskoro doći vrijeme kad ću joj konačno moći pružiti ono što zaslužuje... [/quote]

    E kad bi samo pola muške populacije ovako razmišljalo, samo razmišljalo, nemoraju čak ni provoditi u djelo, gdje bi nam bio kraj.

  29. #79
    laky avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    vječita lutalica......na samom jugu ,srcem u Slavoniji
    Postovi
    3,564

    Početno

    mandarina on je izgubljen


    znaj vratit će se ....ako ga budeš imala snage prihvatiti,on bježi od samog sebe

    nebranim ga ali shvatam

    tebi

  30. #80

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    254

    Početno

    Mandarina, kaj ima novoga, kako si?

  31. #81

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,754

    Početno

    meni se gade izjave tipa " ne znam kaj radim" i "gadim se sam/a sebi", a o onda uredno nastavljaju gdje su stali/e.

  32. #82
    newa avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    398

    Početno

    da meni netko kaže da me više ne voli, okrenula bi novu stranicu života bez te osobe- koliko god mi bilo teško.
    žene trgnite se malo, živjeti sa osobom koja vas ne voli i koja vas je prevarila (jednom,,,, pa drugi put,,,,,pa treći)? hvala ja nebih.....

    no ima nas svakakvih...

  33. #83

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    79

    Početno

    Mandarina, šta iam kod tebe? Kod mene je loše, izašao je iz stana, kaže da se neće vratiit,ja trebam ići kod mame u drugi grad jer sam ovdje sama, a ne mogu, treba mi nekad netko pomoć sa djetetom. Još uvijek se nadam da će doć nazad,ako ne, slijedeći tjedan odlazim, a s time je za mene gotovo jer sam krajnje razočarana i povrijeđena. Pokušala sam sve što se moglo, razgovori sa mnom i drugima itd. On ima potpuno izokrenuto razmišljanje o meni nego prije, a o bebi da ne spominjem. Katastrofa. Šta se to događa s obiteljima?

  34. #84

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    254

    Početno

    The bee, tebi i tvojoj bebici.

  35. #85

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    79

    Početno

    toffie tvoja priča mi je dala nadu, is lična si meni jer se boriš za svoj brak i vjeruješ da ima ono nešto dobro u čovjeku.to je još moja nada, i voljela bi da nam se mm vrati. Ti si hrabra žena i želim ti sve najbolje. Kako je sad kod tebe?

  36. #86

    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    24

    Početno

    kaze moja Asad ujutro zmirkajuci :jel mi jos spavaju oni stapici u oku?
    neki dan u ducanu: stojimo u redu na blagajni i par kolica ispred nas jedna mlada zena ima jedno 30putar stangica u kosari.A:mama pogle kolko ona ima putar stangica!!!i cudi se.sutimo.A:a sta ce njoj tolko putar stangica??nemam pojma,mozda ih puno ima doma.sad se vec pol reda cereka.A:aa tebe ne zanima kaj ce njoj tolko putar stangica?pa i ne bas.sutimo.A:alii mene zanima ,mogu ju pitat?pitaj.A dode do djevojke:ma sta ce ti tolko putar stangica????jooj meni ti tata i mama idu na daleeeki put,pa im treba za sendvice. i tak moje dijete donosi smjeh u redove u ducanima.i sire.V upravo kroz prozor gleda svoj prvi snijeg..toliko je toga postigao u zadnjih deset dana ; par novih rijeci i pentra se po cijelom stanu.
    the bee dal moze mama doci k tebi?potrazi pomoc strucnu i prijatelja.uz tebe sam.
    toffife glavu gore cure!zivite za svoja uvjerenja,spasavajte brakove i ja to dajem vremena i ici cemo psihijatrima i u duhovne zajednice,ali dajte i sebi vremena da i same zakljucite kakvu osobu zelite uz sebe i svoju djecicu.

  37. #87
    newa avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    398

    Početno


  38. #88

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    3,522

    Početno

    Citiraj ivana7997 prvotno napisa
    ja sam gotovo sigurna da su te 'nagomilane obaveze' cesto i nesto sto uopce ne treba raditi. i da vecina ljudi to ne bi vidjela kao strasnu obvezu. a drugo, zene hrpu toga obicno uzmu na sebe i uzivaju biti zrtve i one koje sve pokrecu i bez kojih nista ne ide kako treba... a mislim da treba stati, ostaviti to i staviti sebe na prvo mjesto. a ne posljednje ili nijedno. ne treba mene muz slati na masazu, otici cu sama. jer mi to treba. da bih bila bolja i ljepsa sebi i njemu. i ako mi nije do seksa, to i meni nedostaje. a ne cekam da mi on smisli kako bih se bolje osjecala...i gomilati nezadovoljstvo i frustraciju a kad on pukne pitati se sto mu je kad se ja toliko zrtvujem. nitko od mene tu zrtvu ne trazi, dapace.
    Ovo je jako točno.
    Možda nema direktne veze s topicom, ali ima veze sa mnogim ženama. Pa čak i sa mnom koja nastojim i tih 10% izigravanja žrtve koju naslijedih od žena iz moje obitelji.... prerasti i biti bolja sebi.

    Moj muž je najsretniji i najzadovoljniji kad sam ja zadovoljna i kad frcam samopoštovanjem... također i obrnuto. Mislim da u ljubavi funkcionira samo win-win način ili nešto ne štima.

    Ot.. ali ne smeta valjda.

  39. #89

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    79

    Početno

    eh drage moje. Teško mi je. Danas me mm uvjeravao da shvatim da je gotovo itd. Dosta je prebacivao stvari na mene, da otežavam život svom djetetu s tim što se neću pomiriti da je gotovo. Ovo je sve jako teško, ali odlazim u srijedu u drugi grad, odakle jesam. moram se sabrati i početi odnekud. on kaže da me ne voli i da više ne pokušavam spasiti nešto. ja sam uvijek bila za brak i da se radi na tome. al kad mi ovako govori, onda je gotovo. Žao mi je što moja bebica neće imati tatu i sretnu, cjelovitu obitelj. On može dolaziti vidjeti bebu, ali to nije "ono pravo" čemu sam u životu težila.

  40. #90
    piplica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    3,170

    Početno

    The bee

  41. #91

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    254

    Početno

    The bee, ako je već moralo biti tako i bolje vam je bez njega. Vjerujem da te u životu čeka netko tko te zaslužuje.. Glavu gore!

  42. #92
    Joe avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,030

    Početno

    mandarina, imaš pp... već danima

  43. #93

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Vz
    Postovi
    104

    Početno

    Evo čitam i baš razmišljam o tome kak u posljednje vrijeme čujem sve više i više priča o raspalim brakovima. U čemu je stvar, di nastane problem? Evo, baš mi se i frendica rastavila prije par mjeseci. Bila sokirana dok saznala da ju muz varal. Jos vise bila sokirana time, kaj se nije pokusaval ni potrudit da to spase (a imaju dva klinca)... Uglavnom, jako je smrsavila od onda, pokusava se dici na noge, al joj tesko.

    Kako god da bilo, svaka priča je drukcija. Nadam se samo da ćete se dobro snaći i uspjeti - jer vi to možete, samo treba imat volje i snage Ako mogu kak pomoći u savjetima za započinjanje vlastitog biznisa, tu sam! Girl power

  44. #94
    laky avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    vječita lutalica......na samom jugu ,srcem u Slavoniji
    Postovi
    3,564

    Početno

    Citiraj CountdownToMiracle prvotno napisa
    Evo čitam i baš razmišljam o tome kak u posljednje vrijeme čujem sve više i više priča o raspalim brakovima. U čemu je stvar, di nastane problem? Evo, baš mi se i frendica rastavila prije par mjeseci. Bila sokirana dok saznala da ju muz varal. Jos vise bila sokirana time, kaj se nije pokusaval ni potrudit da to spase (a imaju dva klinca)... Uglavnom, jako je smrsavila od onda, pokusava se dici na noge, al joj tesko.

    Kako god da bilo, svaka priča je drukcija. Nadam se samo da ćete se dobro snaći i uspjeti - jer vi to možete, samo treba imat volje i snage Ako mogu kak pomoći u savjetima za započinjanje vlastitog biznisa, tu sam! Girl power

    CountdownToMiracle hvala ti puno a kad stisnem smnage napisat ću i ja svoju priču u zadnja dva dana ,srušio mi se svijet

  45. #95
    tileo02 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    352

    Početno

    mandarina, imaš pp.

  46. #96
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    the bee

  47. #97

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    44

    Početno


    imaš dva predivna bića kojima se poseti
    rasplakala sam se na reakciju tvoje kćerke -- imali smo i mi nešto slično

  48. #98

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    44

    Početno


    imaš dva predivna bića kojima se poseti
    rasplakala sam se na reakciju tvoje kćerke -- imali smo i mi nešto slično

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •