Stranica 1 od 9 123 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 428

Tema: novi partner - otvarate li vrata srca?

  1. #1

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    418

    Početno novi partner - otvarate li vrata srca?

    U zadnje vrijeme postajem tako osamljena. Navečer, kad djeca legnu i bude tišina, kad osjetim opuštanje u kostima i smijem si dozvoliti osjet umora e onda bih i ja neki zagrljaj....

    Ali iskreno, ne znam kakav treba biti taj muškarac. Ne primjećujem nikog, niti stignem ali bi me veselilo.... Mislim da nemam više vjere... :/

    Jeste imale krize? Da se ipak zabijem u frižider?

  2. #2

    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    24

    Početno

    uh ja sam definitivno jadnija.ja mastam o zagrljaju mm-a.nemogu zamisliti da ga vise nikad necu poljubiti,zagrliti,primiti za ruku onako..draga Stea prvo sama sebi moras pruziti sansu,dati si priliku da ti se neko novi svidi,otvoriti vrata svoga srca

  3. #3
    @n@ avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,984

    Početno

    Joj, cure...

  4. #4
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    ja sam cijepljena ...

    kad se konačno dočepam malo mira - mislim si - ajme, kak sam sretna jer mi ga nema ko remetiti...

  5. #5
    nessa avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Split
    Postovi
    412

    Početno

    može pitanje,možda je i glupo al ne znam šta da napravim, kada ste vi shvatile da vam se brak raspada

  6. #6

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    963

    Početno

    onda kas si osjetila da nesto ne valja a nisi si htjela to priznati....i onda se to razvlaci dok onaj s vise motiva ne ode a onaj drugi ostane i pati,

    to se uvijek osijeti,neka nije isto a kao da je isto.....
    i kad se postavi pitanje slijedi tisina-koja kratko traje,jer taj netko koji vise ne voli ili ima drugu tajnu vezu ili jednostavno ne zeli biti vise tu-----konacno moze reci da je kraj...


    ja sam dugo znala no nisam si priznala-govorila sam to je jer je dosla beba....e nije bila beba vec izblajhana mica i vecim cicama i manje nervozna od mene s upaljenim cicama i vise sluha za njega....

    no kad sam konacno pitala...jedva je docekao da mi kaze kako ista postoji....i za par dana je iselio u sekundi-jos je po skrivecki vukao butelje vina i mirosne svijece-MOJE!!!!,kak bi ugodjaj napravio s kokom


    i nikada se ne zakrpaju takve stvari

    kad se izlijecis...ne znam,ja sam zalijecena,polucjepljena ( sorcika ),napuknuta jos uvijek-ali sam i odahnula


    ako pitas kako smo znale..................dal ti nesto mislis da je cudno.........zasto si postavila pitanje:...........................



  7. #7

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    963

    Početno

    sorcika a di kupim cjepivo da bum skroz zdrava

  8. #8
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    Citiraj jassi prvotno napisa
    sorcika a di kupim cjepivo da bum skroz zdrava
    kućna radinost ...

    počneš se baviti svim stvarima koje su te nekad zanimale, a za njih nisi imala vremena... mic po mic - toliko se time zabaviš - da ti vremena počne i faliti.

    a kak buš ga onda odvajala za meri cetinić (u prolazu ).

  9. #9

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    963

    Početno

    cuj ti....cjepila te bum ja kad dojdes na kavu od tog tvog jezika......

  10. #10
    nessa avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Split
    Postovi
    412

    Početno

    jassi mali ti je presladak i priznajem da ti se divim kako si to sve izdržala a ne znam šta da kažem tješim se da je sutra novi dan i da će bit bolje

  11. #11

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    963

    Početno

    dan ce sutrasnji biti onakav vecim djelom kakvim ga sama napravis a manjim kako dozvolis drugima da ga dorade. svejedno zelim da ti bude lijep ,ugodan,pravedan.....


    hvala na komplimentima za mog maloga
    kako sam izdrzala...nema tu puno divljenja----onako kao mnogo njih ovdije mila

  12. #12
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    Citiraj nessa prvotno napisa
    tješim se da je sutra novi dan i da će bit bolje
    oj draga, da se skarlet o hara tješila - teško da bi nešto napravila u životu .

    sutra JE novi dan, prestani se tješiti - i podigni glavu. pogled u nebo puno je ljepši od onog kad gledaš u cipele!!!

  13. #13

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    963

    Početno

    jos ne spavas vjestice

  14. #14
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    Citiraj jassi prvotno napisa
    jos ne spavas vjestice
    solidarno bdijem, dok kikica uči kemiju ... al ne bum još dugo...

  15. #15

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    963

    Početno

    solidarno sisaj u krevet i pustaj kikicu na miru-----strazo nemilosrdna u koznim hlacama i minjolama

    odoh ja leci....umrla osd umora


    pozdrav svima koji slute ili ne ...........
    kak vjestica kaze bolje gledati gore nego u cipele........

  16. #16
    nessa avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Split
    Postovi
    412

    Početno

    svjesna sam ja toga al kako se kaže triba stat na balun i okrenit stranicu a to još nisam spremna

  17. #17

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    418

    Početno

    Sorci kužim ja tebe, al zar ti nikad ne fali? Povremeno barem. Eto sve sam si doma posložila i konce više manje držim u rukama i onda kad klinci odu kod tate....

    Ima negdje za naručiti?

  18. #18

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    963

    Početno

    ak se narucuje tu sam koke :D :D :D :D ja bi komada 2 za pocetak --visina cca 2 m, tezina cca 90 kg, oke lijepe,osmijeh,zubi,,ruke dame stisne,,,,,,,,,,,,,,,,, njam

    ma fali svakome jasno,no naucis se zivjeti nekako...kako ne bi falilo,pa svi vole zagrljaj,popricati,sam da si pored nekoga u tisini...ok sorcika je poseban kov-znam ja , no ispod svega sigurno i njoj fali a ja bum ju naterala da prizna ( znas sorcika mila onaj moj ormar u hodniku....pa sve vezano za njega...... )


    a stati na loptu- e to je najteze jer nije jednostavno biti sam...cuj mene kad je idiot prije spremil u bolnicu ja sam razmisljala dal da ga ostavim il da mu oprostim-ali sam brzo smislila i pobacala mu sve stvari i polomila i otisla zauvijek i ostavila mu i lovu i moj nakit i auto i stan iznajmljen sve......moj mir je najvrijedniji....
    to je moje misljenje i ne zelim da utice na necije odluka

  19. #19

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    418

    Početno

    E ak nađem di se naručuje, javim... Meni za sada treba takav kak si rekla Jassi ali jedan... I to otprilike tri puta tjedno na pola sata da me pospremi u krevet.

    Neću da mi ostavlja tragove po kuhinji i kupaonici....

  20. #20

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    963

    Početno

    ok jedan moze- dva sam stavila da se izabere bolji

    kaj na pol sata-pa toliko mi traju pripreme

    ispod dve vure pospremanja na spavanje ne priznajem

    ok otvaramo aukciju............
    dajte sve slobodne prijavite

  21. #21
    nessa avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Split
    Postovi
    412

    Početno

    Evo iman ja da prijavim par slobodnih nisu loši momci

  22. #22

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    963

    Početno

    daj fotkr pa da krene aukcija

  23. #23
    nessa avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Split
    Postovi
    412

    Početno

    vrlo rado al zar misliš da smin imat fotke drugih muškaraca muž mi je i ovako posesivno ljubomoran

  24. #24

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    963

    Početno

    je kaj da delamo onda-na nevidjeno

  25. #25

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    418

    Početno

    Citiraj jassi prvotno napisa
    kaj na pol sata-pa toliko mi traju pripreme
    Ne znam na kaj ti ciljaš Ja bi doslovno pospremanje u krevet.

    A za vikende kad su klinci kod tate.... to je nešto drugo 8)

  26. #26

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    963

    Početno

    nemoj ti meni ne zna...znas to dobro kaj ja mislim-poravnati plahte i jastuke,deke,poplune.................kak vec to ide

    pa pidjame sloziti........

    drago mi je da smo malo dali veseliji ton ovdje
    ne zelim da sudionice ove teme se osjecaju zakinuto ili sl....moramo se veseliti i saliti jer su razlazi,prevare,samovanja i sl jako teske stvari i tesko se ljudi nose s tiime.zato kad god mozete nasalite se mile moje ili se tu malo pozalite i rasplacite pa cemo vas mi pola ili skroz rehabilitirane oporavljati nasim cerekanjem
    svakako imate i dalje moju podrsku

    a da i najjaci pozdrav

    KISSY KISSY

  27. #27
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    Citiraj Stea prvotno napisa
    Sorci kužim ja tebe, al zar ti nikad ne fali? Povremeno barem.
    ženo - divim ti se što me kužiš!
    zato što često ja ne kužim samu sebe... :? :?
    jer mi stvarno NE fali...

  28. #28

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    svicarska
    Postovi
    1,916

    Početno

    Citiraj Stea prvotno napisa
    Neću da mi ostavlja tragove po kuhinji i kupaonici....
    vis' tu si upiknula poantu po meni...

    mogu ja otvoriti srce al ne mogu kuhinju i kupaonicu...

    a to su mi jednako sveti teritoriji kao i srce...

    a da ne velim - luka...

    trenutno sam u tajnoj ljubavnoj vezi sama sa sobom... i mogu reci da je zarazna i da se jako lijepo odrazava na moj zivot...
    znam duboko da - kad se ta veza ustabili i dozrije - vanjska ljubav je neminovna...

    ali nije da nema suza ponekad... i osjecaja osamljenosti...
    i da ih nece biti cak i kad ab-fab lik dojase pod moj prozor na bijelom konju...
    nemam trenutno staju za konja...

  29. #29
    nessa avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Split
    Postovi
    412

    Početno

    ja bi se ipak malo požalila pošto još nisam rastavljena al gotovo svakodnevno razmišljam o tome, problem je u tome šta MM ne vidi problem njemu je sve ok a ja patim jer se trudim razgovarat s njim al on ili šuti ili plane bez pokušavanja da normalno popriča a da sad kažem i problem- njegov dan se sastoji od posla od 8-17h ruča na gotovo naravno,poigra s malom uru i izađe do npr.ponoć, vikende skoro prespava jer on se triba odmorit a di sam u svemu tome ja ili mala kojoj naravno fali otac? Često se zapitam jel to možda normalno ponašanje, jel ja stvaram problem ili to stvarno je? sorry ako sam vas upilala al tribalo mi je ovo jadanje

  30. #30

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    963

    Početno

    nisi upilila i nije jadanje. dal je normalno necu komentirati ali nije u redu po mome.....
    dal se on spreman mijenjati ne znam....a zakaj plane ak si je organizirao vrijeme tako i jos odmara vikendom...ma bi ja sklopila krevet skup s njim i napolje pa neka odmara

    sorry
    kako se ti osjecas u svemu tome? dal ti odgovara to ili ne? lakoje napisati meni takvo pitanje...no u bitidal si spremna tako i dalje zivjeti ili zelispromjene i dal su moguce ili se zelis maknuti i poceti nesto drugo....moras polako izvagati da bude dobro djetetu ,tebi pa onda i ostalima

    opet moje misljenje

  31. #31
    nessa avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Split
    Postovi
    412

    Početno

    normalno da mi to njegovo ponašanje ne odgovara i želim promjene al onda stanem i promislim da ja nisam bila svetica prije braka dok smo bili u vezi nisam varala al sam izlazila i oboje znamo da smo se vjenčali zbog djeteta -ne znam di mi je bila pamet valjda hormoni,pritisak okoline itd.- al dokle ispaštat za neke stvari koje si napravija amo reć krivo a odlučivanjem na brak je krenija naprid
    p.s. kad prikrdaši sa spavanjem malo mi fali da ga ne tresnem tavom u glavu

  32. #32

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    kvarner
    Postovi
    207

    Početno

    Citiraj lucky day prvotno napisa
    Citiraj Stea prvotno napisa
    Neću da mi ostavlja tragove po kuhinji i kupaonici....
    vis' tu si upiknula poantu po meni...

    mogu ja otvoriti srce al ne mogu kuhinju i kupaonicu...

    a to su mi jednako sveti teritoriji kao i srce...

    a da ne velim - luka...

    trenutno sam u tajnoj ljubavnoj vezi sama sa sobom... i mogu reci da je zarazna i da se jako lijepo odrazava na moj zivot...
    znam duboko da - kad se ta veza ustabili i dozrije - vanjska ljubav je neminovna...

    ali nije da nema suza ponekad... i osjecaja osamljenosti...
    i da ih nece biti cak i kad ab-fab lik dojase pod moj prozor na bijelom konju...
    nemam trenutno staju za konja...
    kao da mi citas misli
    ja sam svu svoju energiju zivota usmjerila na svoje dijete i svoj posao i jednostavno ne dopustam si da se deprimiram, iako je ponekad u tisini sobe samoca tako bolna....
    tjesim se sto sam mlada i sto cu jos relativno biti mlada kad dijete malo poraste i kad se budem mogla vise posvetiti takvim stvarima jer me sada ona najvise treba

  33. #33

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    963

    Početno

    nemoj tavom...slucajno po njemu otresi krpu s kojom brises prasinu ili mu usisavaj kod glave


    a prije braka -to nema veze
    sad se sve desava u braku-zajednica vas troje-dakle svi sudjelujete i kraj


    udaja radi djeteta.....ne znam sta bi ti rekla na to........ja osobno ne bi ali mnogi jesu

  34. #34

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    kvarner
    Postovi
    207

    Početno

    draga [b]nessa, i ja sam imala jednog slicnog takvog koji je u cijeloj prici bio tako sebican, sve se vrtilo oko njegovog posla, njegovog zdravlja, njegovog odmora i njegovih izlazaka koji su ponekad trajali i po tri dana bez javljanja. pokusaji razgovora bili su bezuspjesni i cesto je vikao na mene da ga ne razumijem kako je njemu tesko :/

  35. #35

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    418

    Početno

    [quote="jassi"]nemoj ti meni ne zna...znas to dobro kaj ja mislim-poravnati plahte i jastuke,deke,poplune.................kak vec to ide

    pa pidjame sloziti........
    quote]

    Ma preko tjedna nemam vremena nego cca pola sata pa da se srušim u taj krevet.

    Ali vikendom kad sam solo.... mogla bih slagati posteljinu cijelu noć al mi samoj dosadno.... 8)

  36. #36
    zizi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    266

    Početno

    nessa, jel vam tako oduvijek?

    Jel' se promijenio on i postao takav ili si se promijenila ti i želiš nešto više? Što vas je promijenilo? Kada? Postavljaj si pitanja, u njima ćeš često pronaći i sam odgovor.

    Ja ipak navijam za vas, ( vjerujem u ljubav i dalje ), i ne odustaj prelako. Pokušajte razgovarati, iskreno mu reci da ne možeš i/ili ne želiš više tako. Ja sam saznala za svog ubm da je 'nesretan' kad je već bilo prekasno. Možda nam nije ni bilo pomoći, ali bila sam jako ljuta jer nam nije dao ni šansu.

    Sretno !

    p.s. Nije lako biti sam, ali samo ti možeš dovoljno dobro procijeniti situaciju i odlučiti što je bolje za tebe.

  37. #37
    nessa avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Split
    Postovi
    412

    Početno

    ma bučila sam mu kraj glave x puta čuje on sve al neće da se digne,a da ne poludim jer nema ništa od toga izađem s malom vani, a dosta puta pretjera s tim spavanjem do 17h i subotu i nedilju ja poludim al samo pita di je problem a svaka svađa završava njegovim pianjem oćemo se razvest?
    Kad sam svatila da ovo više nema smisla rekla sam mu da oćemo i još je više poludija pa sad ti budi pametan ja baš i nisam

  38. #38

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    kvarner
    Postovi
    207

    Početno

    bome, nisu tom liku sve na broju...

  39. #39

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    963

    Početno

    e pa onda mu jednom kad to pita reci OCEMO!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pa da vidis...ili ce se mijenjati ili si dobila odgovor

    ma i ja navijam za razgovor i rijesavanje problema...ali mislim da to pali kada su obje strane spremne se mijenjat i prilagoditi i sacuvati se,no kada jedan zeli a drugi ne...iz iskustva znam da nista,ali bas nista nemoze zadrzati ih na okupu,
    u svakom slucaju zelim sretan zavrsetak kako god zavrsilo

  40. #40
    nessa avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Split
    Postovi
    412

    Početno

    ja znam da sam se prominila ponajviše me prominila moja mrvica koja je božićno čudo kako nam je doktor rekao-zastoj u rastu- i onda ta pusta borba s njom gluhoća na jedno uho,rupa na srcu, fizijatri itd većinom sam sama to prolazila on je radija i tu sam bila sama šta bi trebalo bit normalno da je on uz tebe al eto, razgovaram s njim al prije bi mi zid odgovorija na neka pitanja težak je ajme a meni treba potpora a ne da odgajam 2 djece

  41. #41

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    963

    Početno

    sve si rekla mila

  42. #42
    nessa avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Split
    Postovi
    412

    Početno

    znam da jesam treba samo napravit taj korak al ima i dobrih dana dal da se vatam za te dane ili je svatko zaslužija malo više od toga

  43. #43

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    963

    Početno

    zasluzujes vise,puno svise,svi zasluzuju vise, tj dovoljno za srecu ali ti nitko ne moze reci dal da se hvatas ili ne za slamku....dal zelis visiti na slamki ili ne........

    to je puno pitanja...ti trebas dati odgovor mila

  44. #44
    nessa avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Split
    Postovi
    412

    Početno

    iaman odgovor na sva moja pitanja i znam šta hoću al onda me opali realnost podstanarstvo,financije itd. a ja još vjerujem u onu pravu ljubav možda malo staromodno al eto svjesna sam da je u mom braku nema jer da je ima odnosi bi bili puno bolji
    p.s hvala vam na podršci :D

  45. #45

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    418

    Početno



    Ah zašto uvijek mora biti tako komplicirano?

  46. #46
    nessa avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Split
    Postovi
    412

    Početno

    Stea kakvo je tvoje iskustvo možda si i pisala al nedavno sam se priključila pa ne znam

  47. #47

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    418

    Početno

    Ha... mogla bih reći - malo benignije od dosta cura ovdje prisutnih... Zamolila sam ga da ode kad više nisam mogla leći u krevet kraj njega. Nije bilo treće osobe u našem braku. To mi se sad čini da sam kao kvočka izbacila iz gnijezda dijete za koje sam procijenila da može živjeti samo. Eto takav je bio doma - treće dijete.

    Ljubavi je nestalo dosta prije tog samog događaja.... A zato sad već plačem da bih neke ruke za zagrljaj - ali isključivo pod mojim uvjetima.

    Draga, bilo je komplicirano, ali nismo imali dodatnih problema. Zdravlje djece je najveće blago i svaki dan mislim kako je dobro što su mi zdravi i što imam di bit. Onda mi neće biti teško raditi i priskrbiti i istrčati i podmetnut leđa. Uh samo da dan traje malo dulje...

  48. #48
    nessa avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Split
    Postovi
    412

    Početno

    e to je imat hrabrosti ja je neman skupljan je
    kako ti je on to prihvatija i koliko imaš djece ako smin pitat

  49. #49

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    963

    Početno

    ma kaj podstanarstvo i financije....sve se zgura, ja nisam podstanar al sam ostala s kreditom za stan i auto,krediti od namjestaja,hebena osiguranja,.....kad to zbrojim prvog je prek moje place a jos nisam platil arezije,hranu,lijekove,garderobu i sl...pa se snalazim pomalo,toni i ja izgledamo pristojno....

  50. #50
    nessa avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Split
    Postovi
    412

    Početno

    evo da vas obavjesti M mi je upravo obznanio da živimoskupa al odvojenim životima da mi je znat koliko će ga ta odluka držat obično ne potraje dva dana al mi se čini ozbiljan ovaj put ne znam šta da radim

Stranica 1 od 9 123 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •