Stranica 5 od 5 PrviPrvi ... 345
Pokazuje rezultate 201 do 220 od 220

Tema: Ivanova operacija

  1. #201

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,754

    Početno


  2. #202
    dupla duplica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    970

    Početno

    tea, lijepo si to rekla...

  3. #203
    mamasch avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,437

    Početno

    Marice,

  4. #204

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    186

    Početno

    :D

  5. #205

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Donji Miholjac
    Postovi
    217

    Početno

    Samo da vas kratko izvjestim. Ivan je super beba, kad je budan samo gleda u svoj mobil i svoje medeke i igračke, šuti, a ima predivne velike okice. Većinu dana spava. Malo jede, to mi se ne sviđa. Iščupao si je sondu iz nosa, a ne volim kad naši u bolnicama guraju sondu kroz usta, pa ga nismo ni vodili u bolnicu da mu je stave, nego ga sami učimo da mora papati na bočicu. Pojede oko 60 ml po obroku, trebao bi minimalno 70, ali on je tek dva i pol mjeseca star, i smatram da je to dovoljno, nakon operacije. U utorak idemo na rebro, na uzv glave u 9 i poslije toga kod dr. M. na uzv i ekg srca, ako nas bude htio primiti.Zanimljivo je to kako su nam u Linzu rekli da moramo za 10 dana na kontrolu na rebro, a oni nam kažu da se treba naručiti i čekati do 3 mjeseca na pregled...ili platiti...zamislite. Baš me zanima kako će se situacija odvijati u utorak, dr. D. je super, ona nas je odmah naručila, a ako M. bude zezao, ja ću ih tužiti...

  6. #206
    ana-blizanci avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    834

    Početno

    mare izljubi mi mališana slatkog !!!i slobodno tuži te debile ako te nebude tija primit bez mita!!magarčine!!

  7. #207

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    5,207

    Početno

    marice
    za Rebro

  8. #208

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,712

    Početno

    Nije da odobravam, ali ako treba platiti, plati i obavezno traži račun. Ovo kaj se događa kod nas gore je nego u Teksasu. Ako zatrebaš ikad, imaš mene kao svjedoka, ja stvarno imam kaj za reći, a kaj se tiće ovog oko plaćanja usluga doktorima.

  9. #209

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Donji Miholjac
    Postovi
    217

    Početno

    Hm, da, ovdje nisam napisala, na drugom forumu jesam. Radi se o tome da sam dobila upute da Ivan treba 10 dana po povratku iz bolnice otići na kontrolu na rebro. I ja za svaki slučaj nazovem telefonom, Ivan je još bio u Linzu, da pitam trebam li se naručiti. Budući da je doktorica D. jedina ispravna tamo na cijelom odjelu, pitam nju. I ona je bila oduševljena što je Ivan dobro, što dolazi kući...i naruči ga bez ikakvih problema za utorak, za uzv glave i pregled (jer je rođen sa hipoksijom). I kaže mi žena nek nazovem Ivanovog kardiologa da se naručimo za kontrolu srca isti taj dan. Ja nazvala, on me otepao kao nema vremena za telefoniranje, dao mi sestru na telefon, a ona mi kaže da se na pregled čeka po tri mjeseca. Mislim, što sam se trebala naručiti još dok sam bila trudna??? Pa Ivan nema ni dva i pol mjeseca. I sad ja njoj objasnim situaciju da Ivana MORAJU pregledati, a ona meni hladnokrvno, nek idem kod profesora privatno. Pa zar ja s uputnicom moram plaćati preglede, ako u otpusnom pismu piše da dijete mjesec dana nakon operacije mora na kontrolu u bolnicu koja ga je poslala na operaciju??? Nije problem u novcu, nego u tom pristupu. Još ja pitam sestru jel profesor ima privatnu ordinaciju? a ona meni, ma ne gospođo, ai ako hoćete kod njega prije reda...itd. Opet, možda nije čovjek kriv. On mi nije rekao ni riječ, ali ta sestra...da sam bar pitala koja je, kako joj je ime pa da malo porazgovaramo... A znate li što sam nedavno napravila? Napisala članak kako naše zdravstvo nije korumpirano, kako su u Ivanovom slučaju, a i u drugim slučajevima bili brzi, djelotvorni...nahvalila ih na sva zvona.

  10. #210

    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    293

    Početno

    Marice možda je došlo do nesporazuma tj. možda neznaju koji je tvoj slučaj. I mene su jednom za neku pretragu htjeli otpiliti i skoro mi sestra zaklopi slušalicu, ali brzo sam joj uspjela reći da je maena ta njihova doc. rekla da trebam kontrolu tad i tad. I onda je odmah bilo termina.
    Zovi ti opet i objasni ti njima svoju situaciju.

  11. #211

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Donji Miholjac
    Postovi
    217

    Početno

    Danas smo bili na kontroli. Odmah da kažem, nitko nam nije spominjao novac, čak su sve sestre bile stvarno jako ljubazne prema nama...da mi je znati onda koja je sestra tada razgovarala sa mnom telefonom...
    No, Ivan je super. Uzv glave je ok, ima neke dvije male mrljice, to je krv. Rođen je sa hipoksijom pa je bilo dosta te krvi, sada je samo ostalo svije kapljice. Neće biti nikakvih posljedica na psihički ili mentalni razvoj. Moramo kod fizioterapeuta, dobit ćemo neke vježbice, jer Ivan malo zabacuje glavicu kao da radi most, a to isto radi i Petar, pa ćemo ih zajedno vježbati.
    Ekg je bio dobar, uzv srca je pokazao da su se sve greške riješile operacijom, osim što nisu proširili plućnu arteriju, a to mogu kateterizacijom, ako bude potrebno.
    Ivan je iz Linza otišao sa 3390g, danas nakon 13 dana ima 3870g. Od rođenja je dobio 1770g i narastao 8 cm, opseg glavice 4cm.
    U žurbi, da što prije odemo kući, iz fascikla su mi ispali svi papiri s pregleda. Povijest bolesti od oba doktora, putni nalog, sve preporuke za Ivanovu pedijatricu... Iskreno se nadam da će netko tko to nađe ostaviti na recepciji, ili mi možda poslati kući... ili ću morati na slljedećim kontrolama moliti da mi iskopiraju današnju papirologiju...

  12. #212

    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Split
    Postovi
    298

    Početno

    Citiraj marica prvotno napisa
    U žurbi, da što prije odemo kući, iz fascikla su mi ispali svi papiri s pregleda. Povijest bolesti od oba doktora, putni nalog, sve preporuke za Ivanovu pedijatricu... Iskreno se nadam da će netko tko to nađe ostaviti na recepciji, ili mi možda poslati kući... ili ću morati na slljedećim kontrolama moliti da mi iskopiraju današnju papirologiju...
    Ajooooj :/

    iskreno se nadam da ćete dobiti svoje papire što prije, a malome hrabrom Ivanu svu sreću svijeta želim i da i dalje nastavi tako lijepo rasti kao do sad

  13. #213
    dupla duplica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    970

    Početno

    super da je sve dobro! :D :D

  14. #214
    lunahor avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    3,514

    Početno

    Pojede oko 60 ml po obroku, trebao bi minimalno 70
    nikada u zivotu nisu ni jedna po obroku pojele vise od 70, a i to tek nedavno , s 5 i pol godina

  15. #215
    dupla duplica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    970

    Početno

    i ja mislim da se treba malo opustiti s tom količinom. znam da je teško kad si prošla sve to što si ti prošla (kak pametno ), ali ipak - djeca znaju kolko im je dosta, zaista. osim u iznimnim situacijama, mislim da im treba vjerovati. opusti se draga, vidiš kako ti divno napreduje otkako je doma.

  16. #216

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Donji Miholjac
    Postovi
    217

    Početno

    Ma, to su nam rekli doktori da on mora dnevno pojesti 560 ml. Ali sad se stanje promijenilo. Ivanovi obroci su oko 80ml i on jako dobro papa, svaka dva i po sata. Sada mu dajem i svoje mlijeko umješano s adaptiranim, jer nemam dosta za njegove cijele obroke.

    I, da, nisam vam rekla, netko je našao naše papire na rebru i odnio ih na pedijatriju i oni će nam ih poslati, ako već nisu. Ipak ima dobrih i poštenih ljudi.

  17. #217
    marči avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb-medveščak
    Postovi
    2,242

    Početno

    :D

  18. #218
    mamasch avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,437

    Početno

    marice, :D

  19. #219
    mamma Juanita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,286

    Početno

    super

  20. #220
    dupla duplica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    970

    Početno

    :D :D super za papire,
    al još više za izdajanje - ma divno da imaš i za kombinirati!!! to je posao i pol, a ti si supermama!

Stranica 5 od 5 PrviPrvi ... 345

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •