Pokazuje rezultate 1 do 8 od 8

Tema: "Najbolji" kredit za adaptaciju i opremanje stana

  1. #1

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    3,522

    Početno "Najbolji" kredit za adaptaciju i opremanje stana

    .. a koji nije vezan uz prethodnu kupovinu stana.

    Znači, ono da bude tipa 6-7% kamatna stopa... da je gotovinski (što znači da ne uplaćuje banka direktno na žiro račun od firmi od kojih smo digli predračune na bazi kojih dižemo taj tip kredita, nego dobijemo novac s kojim slobodno raspolažemo).

    Sad ću malo i sama krenuti u istraživanje, ali zanima me da li je netko možda već istraživao i otkrio najpovoljniju varijantu.

    Bazična banka nam je zagrebačka, tak da ne znam puno o ponudi ostalih banaka.

    Hvala na svim informacijama!

  2. #2

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    3,522

    Početno

    Pretpostavljam... znači, takvog (najboljeg) nema?

  3. #3
    cvijetak avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Antunovac
    Postovi
    1,132

    Početno

    Anita, svakako nazovi OTP banku, mi smo kod njih fino i brzo (u roku desetak dana) dobili gotovinski kredit za adaptaciju (možda da ne spominješ opremanje stana ). Nismo morali ništa pravdati računima. Do cca 15 tisuća eura može i bez hipoteke i bez jamaca (ako ti je plaća dovoljno velika), ali trebaš imati životno osiguranje.

  4. #4
    @n@ avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,984

    Početno

    Meni se, kada je trebalo (prije 3 godine) ZaBa pokazala daleko najboljom. Kredit smo dobili u roku 2 dana, jer smo i muž i ja bili njihovi klijenti. Nismo trebali prilagati nikakvu posebnu dokumentaciju, osim zahtjeva za kredit. Kamata je bila vrlo povoljna, a još smo iskamčili i 2% niže...

  5. #5

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    3,522

    Početno

    Kako ste iskamčili 2% niže? :shock: Moze tip&trick pliiz?

  6. #6
    @n@ avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,984

    Početno

    Pa jednostavno, odeš kod osobnog bankara i veliš da ti u banci xyz nude povoljniju kamatu. Ako dižeš veliki kredit (mi smo digli 70.000€) onda će ti vrlo rado progledati kroz prste. Pogotovo ako si im dragocjeni klijent i imaš svašta kod njih: i štednje i plaće i investiranje i...

  7. #7

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    3,522

    Početno

    Mi ne mislimo dizat tak puno... ali probat ću se malo izboriti. Hvala!

  8. #8
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    U trenutnoj tržištnoj situaciji kad su krediti svim bankama jako ograničeni mjerama HNB-a, jako, jako, jako teško (da ne kažem nemoguće ) dobiti nižu kamatnu stopu od redovne.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •