Pokazuje rezultate 1 do 14 od 14

Tema: KOLICA I AUTO

  1. #1

    Datum pristupanja
    May 2004
    Postovi
    239

    Početno KOLICA I AUTO

    Trebam savjet.
    Ja sam friška mama trojki. Sad smo u fazi da trebamo kupit kolica, mislimo uzet jedna za jednu bebu i peg peregu duet ( ili tako nešto) za blizance. Živimo na drugom katu bez lifta ( nije strašno) i oboje smo visoki iznad 180. Ima i još jedno pitanje. Trenutno imamo staru škodu, planiramo do Uskrsa kupit novo auto. Trebam vaša iskustva i savjete uz kupovinu kolica i auta. Koje aute vi imate a da vam može stat sva oprema kad negdi putujete?

  2. #2
    MIJA 32 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    3,516

    Početno

    Ja imam blizance,imamo Hauck kolica,vozimo se u WW Touranu.
    Za sada nismo putovali na dulje staze,no mislim da će nam sve stati kada krenemo na more iduće godine.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,124

    Početno

    hej, dobrodosla!!:D

    mi smo do nedavno imali skodu octaviu i jedva nam je sve stalo. kolica imamo peg perego aria twin. lagana su i ne zauzimaju mjesta, ali ostale stvari...

    sad cekamo bebu (bit ce nam skoro kao i tebi), a trenutno imamo toyotu corolla verso i stat ce nam 3 as, a i prtljaznik nije mali pa bi trebala stati i dvoja kolica. vjerujem da cemo kupit jednostruka peg perego jer su medju laksim kolicima.

    da ne bi bilo zabune oba auta su sluzbena-mi nismo kupovali novi. ne znam za sto bismo se odlucili da smo morali kupovat auto.

  4. #4
    dupla duplica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    970

    Početno

    Najprije - dobro došla nam! Wau, trojke...čestitam od srca...piši nam o tome...

    hm...tvoje pitanje...trojke su mi nepoznanica...ali mi eto s četvoro djece od kojih dvojica bebača, kupili novi auto (dobro, polovni), Kiu Joyce - monovolumen s tri reda sjedala, jer kako inače smjestit dve stolice uz još dvoje djece? A tri stolice - mogu i u niormalan auto, ali ako si ti sama s njima. Pa vidite šta ćete...

  5. #5

    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    321

    Početno

    Čestitam adriana!!!

    I ja imam trojke. Imamo WW touran i sve tri sjedalice stanu iza. Nisam sigurna, al mislim da bi auto koji ćete kupiti, morao imati iza tri prava sjedala, da bi mogli montirat sjedalice kak spada. Obavezno kupite sjedalice s bazom jer ćete u protivnom podivljati i vi i oni obzirom koliko će vam vremena trebati da se smjestite i povežete.

    Kolica...imamo Hartanova kolica (dupla i jednostruka) no dupla u taj auto ne stanu, a i preteška su da ih vučeš s drugog kata. Mislim da je tvoj izbor ok. Imamo također i trostruka kišobran kolica (nabavili iz UK).

  6. #6
    mamasch avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,437

    Početno

    Čestitke na trojkama!
    Misli na to da ti treba mjesta za 3 autosjedalice, 3 kolica, torbe sa odjećom i igračkama (ako negdje putujete - naravno ne zaboravi da i vi odrasli u tom slučaju imate barem 1 torbu)...
    Daklem, glasam za mini bus ili u najmanju ruku Mercedes Vito sa sjedalima

  7. #7
    dupla duplica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    970

    Početno

    ja bi slušala mame s iskustvom
    bruni dobro kaže, važno je da auto ima 3 prava mjesta iza i da kupite baze. bunker i tolka kolica...to mi je ipak SF.

    sretno, sigurna sam da ćete naći dobro rješenje! makar ih vozili dvoje, a treće nosili u marami, slingu ili čemu već isprve.

  8. #8

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,712

    Početno

    Jao, a ja sam mislila da ja s dvoje djece razlike 3 godine imam problema.
    Cure, ja Vam se divim. baš volim čitati iskustva iz Vaših života, odmah mi moje eventualne tegobe postanu lakše.

  9. #9

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Donji Miholjac
    Postovi
    217

    Početno

    Kolica koja sam namjeravala kupiti su prodali, nema ih više nigdje.....sad sam i ja u nekoj krizi. Inače, mi imamo seat cordobu vario, planirali smo kupiti astru karavan, ali sada smo dosta novca potrošili na važnije stvari, pa ništa od auta. A znam da npr.u seat ne stanu troja kolica, koliko tebi trebaju. Možda neki monovolumen kao što ima duplica???

  10. #10

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    64

    Početno

    u peg perego duet smo se mi vozili- cure, a dečko je dobio isto peg perego, isti uzorak ko dupla.
    mi se vozimo u tacumi i zadovoljna sam- taj auto je kupljen baš zato jer imamo trojke.

  11. #11

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    372

    Početno

    Mi smo zbog blizanaca kupili astru karavan i još uvijek se čudim kad idemo na duže razdoblje negdje kako sve stane, a to je osim kolica i hranilica, kindači i ...
    Mi smo se spasili kad smo prešli s peg-perego duette na maclarenova twin triumph, slože se ko kišobran i zauzmu minimalno mjesta tako da sve drugo zauzme maksimalno mjesta.

  12. #12
    mamasch avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,437

    Početno

    Samo ću se malo ubaciti sa obavijesti da prodajem kolica za dupliće - 2x Graco kišobran kolica + kopča za spajanje. Rabljena su, koristila su ih dva para blizanaca (što znači da su na par mjesta malo ofucana ) ali su praktična, lagana, jednostavno se sklapaju i što je meni bilo super - mogu se razdvajati i spajati! Dala sam oglas na Burzi, pa ako je neka od vas friških mama zainteresirana, ili znate nekog kome bi trebala takva kolica, javite se!

    Sorry na uzurpaciji teme

  13. #13

    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    293

    Početno

    adriana, čestitam!!! :D
    Mi imamo seat alteu i otraga su nam smontirane dvije baze, mislim da nema mjesta za jkoš jednu bazu.
    Kolica imamo Hartan, dobra su za vožnju, ali su jako teška pa ih ja nemogu ni staviti ni izvaditi iz auta. A i već nam se pokvario jedan dio pa smo reklamirali i čekamo da nam stigne.

  14. #14

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    71

    Početno

    Mi imamo dupliće i Opel Zafiru. Ima 5 (osnosno 7 sjedala po potrebi) i trenutno ti je na akciji jer nova Zafira izlazi u 2 mj pa pogledaj. Ima ih več od 139000kn što je više nego genijalna cijan za taj auto a možete uzeti i polovnu. Da ne duljim u Zafiru stanu 3 AS (obavezno uzmi baze) i stanu (ovo su to kombinacije od nekoliko navrata s putovanja i šetnji)
    2kompleta Inglesina 3u1 + kišobran vlakić Foppapedreti
    2 trokolice + kišobran vlakić Foppapedreti
    Graco duorider + 2 seta Inglesine
    (i ova je pobjednik varijanta) 2xtrokolica + duorider + kišobran vlakić

    Kad ideš na put uzet češ još i krovnu kutiju i stvar rješena. Mi smo u Zafiru na zimovanje nosili 2 seta Inglesine 3u1 (još su bili u košarama), 2 hranilice Brevi Jupiter, 2 putna kinderbeta i na povratku kupili još 2 As 9-18

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •