Stranica 2 od 5 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 201

Tema: Šivanje pelena, 12. dio

  1. #51
    vještičica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    vjesticica[at!]gmail.com
    Postovi
    3,005

    Početno

    Ne čičak na džep, nego u džep
    Džepić potpuno pokrije čičak, pa se pelene ne zakače međusobno u pranju. Jednom sam pelenu napravila bez njega, i nikad više.
    A šareni džepići su više fora - ganjam estetiku (koja se ne vidi ispod zaštitnih gaćica )

  2. #52
    lucij@ avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,759

    Početno

    Ma ne to. Te džepiće stavljam i ja, pokupila sam to baš od tebe. (a tko bi nam drugi otkrio sve finese u šivanju pelenica). Mislila sam na čičak u velikom džepu, gdje ide uložak.

  3. #53
    renci avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    n. zagreb
    Postovi
    485

    Početno

    Nemam vremena sve čitati, ne zamjerite ako ću ponoviti nešto što znate- u Bonoteksu u Čulinečkoj su dobili super lijepe dječje flanele, fine i meke Čateksove. Bila sam u subotu i kupila nekoliko dezena. Tko može nek se zaleti ako treba!

  4. #54
    vještičica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    vjesticica[at!]gmail.com
    Postovi
    3,005

    Početno

    sori, nisam skužila
    Na navedenim BG pelenama postoji čičak, jer je otvor za punjenje veliki. Tačnije dva čička. Ja sam razmišljala i smislila da mi je to puno posla dok šijem, da uglavim dva čička da pašu. :/
    A i treba utrefiti dva čička kad puniš pelenu... Pa sam stavila jedan, malo duži (cca 8cm).
    I nije samo zbog estetike, čini mi se da bi se onaj kraći dio u neka doba izvukao i napravio zgužvanjac na leđima :/ Jedino sa sam pravila paspul džep, ali što je previše - previše je
    Paspul džep imam živaca raditi samo na "krupnim" stvarima, tipa sako ili teškim pedanterijama tipa tašnica

  5. #55
    lucij@ avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,759

    Početno

    Citiraj renci prvotno napisa
    Nemam vremena sve čitati, ne zamjerite ako ću ponoviti nešto što znate- u Bonoteksu u Čulinečkoj su dobili super lijepe dječje flanele, fine i meke Čateksove. Bila sam u subotu i kupila nekoliko dezena. Tko može nek se zaleti ako treba!
    Renci, ne izazivaj! Puna mi je kuća materijala.

    Vještičice hvala. Probat ću to s čičkom čim ulovim malo vremena.

  6. #56
    mirjana avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    997

    Početno

    da postavim i ovdje pitanje za iskusne šivačice

    jel netko šivao pelene-gaćice za odvikavanje (training)?
    mi smo na jednokratnima, ali za odvikavanje bi probala koristiti platnene (ne odvikavamo se još, ali se pripremam na vrijeme ) i ništa ne kužim terminologiju, materijale...

  7. #57

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    243

    Početno

    aishwarya, bravo za pelene :D

    lucij@, ne znam koliko ti je flis za uloške jer on ne upija, jedino ako si mislila izvana za stay dry sloj... ali možda ti više mogu pomoći iskusnije šivalice

    kole, evo ja sam šila po ovim uputama za OS pelenicu, kroj si izvučeš otprilike po slici ili uzmeš neki bespl. kroj, size l, (ja sam pravila po svojoj ME OS - ali nije baš neki) http://www.thenappynetwork.org.nz/fitted.php
    A ovdje imaš i kroj i upute http://www.geocities.com/myfreediaperpattern/
    Malo je nezgodno sa čičkom, ali ako imaš prešu za drukere ...

  8. #58
    mamaanita avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    zagorje
    Postovi
    150

    Početno

    ma kad se zaljubiš u te pelene nećeš ni htjeti OS jer ćeš ih samo šivati, šivati i šivati u svim veličinama bojama i uzorcima... To ti je mala ovisnost. Npr. ja još nemam bebu ali sam se navukla na platnene i sašijem ih za druge.. Jedva čekam svoju bebicu. Imat će hrpu platnenih u svim bojama i veličinama..

  9. #59

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    243

    Početno

    Potpisujem mamuanitu.

    Evo jedna nova pelenica http://picasaweb.google.com/Shanon33...83832550641634
    To je bio poklon za našu malu prijateljicu

  10. #60
    makka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    slavonija
    Postovi
    785

    Početno

    tanja, gdje kupuješ materijal za pelenice?

  11. #61

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    243

    Početno

    Flanel je većinom iz maminih zaliha
    Nešto su kupljene dekice ili plahte koje izađu jeftinije od materijala...
    Inače, tu kod mene u DG imaju dvije trgovine i uvijek se nešto nađe... Jel' znaš gdje je to?

  12. #62
    makka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    slavonija
    Postovi
    785

    Početno

    Ja nisam iz Osijeka, a kad dođem rijetko idem u taj kraj.
    Uglavnom obiđem ove trgovine po centru.
    I rijetko nađem dobrih materijala... valjda ne pogodim vrijeme.

  13. #63

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    pod zvjezdarnicom
    Postovi
    1,925

    Početno

    Mirjana,

    kao training pants probaj ovo:

    http://www.thenappynetwork.org.nz/im...a_Knickers.pdf

    Meni je taj kroj odličan i kao obične gaćice za djevojčice i dječake te dobi, lijepo pokriju cijelu guzu, po ljeti se može samo to nositi...

  14. #64

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    389

    Početno

    Hm, vidim da sve ovdje vezete sve u 16, meni je ta aktivnost, na žalost, potpuno strana, nisam u stanju ni čarape zakrpati. Stoga imam jedan prijedlog (ne znam je l smijem to tu napisati al nek me admin izbriše ak ne).

    Imam SMIB-ove platnene koje imaju drukere oko struka i to mi ne odgovara jer mi beba drži liniju i ima tanki strukić kojem ni jedno to kopčanje ne paše. A žao mi je da mi te pelene smrde u ladici stoga bi ja da se taj gornji dio pelene rašije, drukeri povade i stavi čičak ko na npr Pusi. Kak ja to ne znam, a nemam ni mašinu, ako je netko voljan (za razumnu cijenu, ofkors), to mi napravit, nek mi javi na pp. Fala!

  15. #65
    vještičica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    vjesticica[at!]gmail.com
    Postovi
    3,005

    Početno

    Što ne nazoveš SMIB i pitaš ih da ti oni to naprave?

  16. #66
    lucij@ avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,759

    Početno

    lucij@, ne znam koliko ti je flis za uloške jer on ne upija, jedino ako si mislila izvana za stay dry sloj... ali možda ti više mogu pomoći iskusnije šivalice
    Baš sam uspavala I., izrezala 16 uložaka od flisa i sjela za mašinu, ali reko, idem prije vidjeti šta ima na forumu.

  17. #67
    lucij@ avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,759

    Početno

    Gdje kupiti frotir, a da je stvarno dobar, malo deblji? Koliko bi trebala stavljati uložaka od frotira u poketice po danu? Dosta jedan?

  18. #68

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    389

    Početno

    Citiraj vještičica prvotno napisa
    Što ne nazoveš SMIB i pitaš ih da ti oni to naprave?
    Ma da, pa to bi bila izravna kritika njihovog dizajna i onda bi mi ziher neki kineski čičak s olovom ugradili iz čiste pakosti

  19. #69

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    243

    Početno

    UdavDave, ne vjerujem, probaj ih nazvati. Nisu sve bebe isto građene.

    Vještičice, nije mi jasno, o kojim ste to tvojim pelenama pričali koje imaju gumicu na ušima? Uopće ne mogu skontati, a baš me zanima. ( :? )
    Zbunjena.

  20. #70

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    243

    Početno

    Citiraj lucij@ prvotno napisa
    lucij@, ne znam koliko ti je flis za uloške jer on ne upija, jedino ako si mislila izvana za stay dry sloj... ali možda ti više mogu pomoći iskusnije šivalice
    Baš sam uspavala I., izrezala 16 uložaka od flisa i sjela za mašinu, ali reko, idem prije vidjeti šta ima na forumu.
    lucij@, baš mi je žao što nisam prije vidjela tvoj post. Ništa, sašij sebi uloške, flis neka ti je zaštitni sloj. Ili, ako šiješ uloške za pelene možeš u sredinu staviti jedan sloj flisa, pa će se brže sušiti. A možda će ti nekad i zatrebati ako ti bebač dobije osip, pa onda staviš sloj flisa do guze da bude suha. Ma, već ćeš nekako iskoristiti.

    Makka, šaljem ti pp.

  21. #71

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    pod zvjezdarnicom
    Postovi
    1,925

    Početno

    Živa je šteta skidati drukere pa našivati čičak. Radije te prodaj i kupi nešto čičkasto. Čak nisam ni sigurna mogu li se jednom stavljeni drukeri skinuti.

    A sve naše pelene imaju kineski čičak, jedino taj sam uspjela nabaviti .

  22. #72
    vještičica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    vjesticica[at!]gmail.com
    Postovi
    3,005

    Početno

    Citiraj tanja1230 prvotno napisa
    UdavDave, ne vjerujem, probaj ih nazvati. Nisu sve bebe isto građene.

    Vještičice, nije mi jasno, o kojim ste to tvojim pelenama pričali koje imaju gumicu na ušima? Uopće ne mogu skontati, a baš me zanima. ( :? )
    Zbunjena.
    Ma ne gumicu na ušima, čičak je bio tema rasprave

  23. #73

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    243

    Početno

    Mogu ti samo dodati pokoji druker... Stvarno je šteta drukere zamijeniti čičkom. Em je dugotrajniji, em ih bebač ne može otkopčati.

  24. #74
    kole avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    965

    Početno

    Napravila sam pocket - fitted :D sa rastegljivim usima...hvala Vjesticici...naravno nije ni priblizna tvojima ali radi posao.

  25. #75
    kole avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    965

    Početno

    cure hvala na odgovorima sad sam ih videla...a inace mislim da odustajem od Os...vec sam se jako zarazila sivanjem,no nase pelene su JAKO JEDNOSTAVNE I UGLAVNOM ASIMETRICNE

  26. #76
    -tajana- avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    456

    Početno

    samo da se pohvalimo sa pelenicom koju nam je tanja1230 sašila za rođendan :D :D :D
    http://public.fotki.com/megow/pelena/

  27. #77
    kole avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    965

    Početno

    pelena vam je savrsena ....bravo tanja1230

  28. #78
    Dolisa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Split
    Postovi
    792

    Početno

    Svaki put kad dodjem vidim neku super novu pelenicu by tanja1230, i jopet super ti je (i) ova zadnja pelena. Svaka cast!

    Pogledala sam albume od aishwarye i kole, cure
    aishwarya, koje si krojeve koristila?

    Citiraj lucij@ prvotno napisa
    Gdje kupiti frotir, a da je stvarno dobar, malo deblji? Koliko bi trebala stavljati uložaka od frotira u poketice po danu? Dosta jedan?
    lucij@, ovisi o tome kolikog popisanca imas doma. Mi u pocketice stavljamo tetru (btw, tetra rulz, za sve)+pamucni ulozak (flanel, frotir) do guze, jer nam se od staydry materijala zacrveni guza. Ovo sam govorila o pocketicama s PUL-om. Za fitted pocket dovoljna nam je sama tetra, ili, ako bas zelis sasiti uloske, onda 3 sloja frotira, ali nemoj ih spajati, trebat ce duze da se osusi (iako se frotir brze susi od recimo flanela), nego samo obrubi da se presaviju, slicno rucniku. Mislim da je jednom vjesticica spomenula da radi nesto slicno, stavlja mali rucnik u pelenu (nocnu) za dodatno upijanje. Insert od mikrofrotira s kojim pocketice najcesce dolaze nama nije dovoljan...pa...ni za sta. Za jedno piskenje i to je to. A on najvise upija od svih frotira. Znaci 1 - nula bodova.
    Kad sijem fitted koje u sebi imaju soaker materijal, stavljam 2 sloja frotira+3 sloja flanela, upijaju za pet.
    Toliko o frotiru

  29. #79
    vještičica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    vjesticica[at!]gmail.com
    Postovi
    3,005

    Početno

    Dolisa, ženska glavo, pa gdje si!? Nema te 100 godina...
    Jesam stavljala sam (i stavljam) mali peškirić u pocket pelene, presavijen na troje.
    Nekad umjesto tetre, nekad skupa sa tetrom, zavisi koliko treba da "popiju".
    tanja1230 pelena je mrak! Odlična je ispala a i manekenka je
    kole a gdje je slika!? Nevermind ako je asimetrična, znaš da su sličke obavezne na ovoj temi

  30. #80
    kole avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    965

  31. #81
    mamaanita avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    zagorje
    Postovi
    150

    Početno

    pa sasvim je ok!

  32. #82
    mamaanita avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    zagorje
    Postovi
    150

    Početno

    Citiraj vještičica prvotno napisa
    ... znaš da su sličke obavezne na ovoj temi
    hm, hm a ja nisam stavila još niti jednu jer ne znam kako se to radi
    Morat ću naučiti!

  33. #83
    kole avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    965

    Početno

    mamaanita i ja sam skoro postavila fotke nije tesko...a pelena je bas kao sto si rekla sasvim ok i super pase maloj guzi a to je najbitnije :D

  34. #84
    Dolisa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Split
    Postovi
    792

    Početno

    kole, za prvi pokusaj, bravo!
    Sad ce ti to preci lagano u ovisnost, pa ces sasiti jos jednu, pa jos jednu, pa jos jednu...koja ce biti bas onakva kakvu si je zamislila

    vjesticica
    Malo sam vise ovih dana sivala, malo manje na kompu, i sad kompenziram tako sto visim na netu
    Vidim na kreativnom kutku - PLETENINAAAAAAAAAA )
    I ja nesto pletem, ali sporoscu puza, nisam bas profi u tome, ali me veseli da napravim ista

    A nista od mojih slicki, skinula sam i one koje su bile u potpisu, jer stvarno nema smisla
    Mozda eventualno vuneni soakeri, ako se odvazim da cujem kritiku (iako nisu lose ispali, osim sto je pokoji premali, premali nakon feltovanja, asimetrican...itd )

  35. #85
    Mama Medo avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    394

    Početno

    Citiraj kole prvotno napisa
    heej, pa to je sasvim lijepa pelena!

  36. #86

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    243

    Početno

    kole, bravo! Vidim da si isprobavala i različite krojeve.
    Joj, kako su izgledale moje prve pelene, kao da ih nisam rezala već grizla.

    Hvala cure na pohvalama. Nažalost, jedino ih dobijem od mm i ovdje. Moje prijateljice ih čak ni ne prokomentiraju... I, da, moj bebač ih obožava, zna svaku po imenu i baš se veseli kad mu ih oblačim, odmah viče: "Mama sila".
    (Tajana, sad mi je i neugodno... )

    A nitko mi još nije objasnio to sa rastezljivim ušima...

  37. #87
    kole avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    965

    Početno

    Hvala puno tanja1230...a isprobavala razlicite krojeve no ni sa jednim bas nisam mnogo srecna...nego to sa rastegljivim usima bolje ce ti objasnit vjesticica ja sam kao sto se iz pelena i vidi malo izgubljen slucaj a sa obasnjavanjem sam katastrofa....tako da bolje da cutim

  38. #88
    kole avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    965

    Početno

    posto sam vec rekla da sam izgubljen slucaj... hvala Mama Medo

  39. #89

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    243

    Početno

    Mislim da nitko od nas nije prve pelene sašio baš kako treba, a još manje super. Osim možda profi šnajderica. Sa svakom novom pelenom sam otkrila nešto novo, bolje, lakše, a i šav je bio sve ravniji i ravniji. Na početku mi se nije previše dalo opterećivati sa krojenjem i spajanjem bumbačicama, bilo mi je bitno samo da probam da li ja to mogu. Izgubi se vremena, ali pelena urednije izgleda. Nisam sašila dvije jednake pelene do dana današnjega. Nekako mi se uvijek isprobava nešto novo, što kroj, što dizajn.
    I, kole, stvarno su ti odlične pelene za početnicu.

  40. #90
    kole avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    965

    Početno

    tanja 1230 sad sam ti pogledala album sa pelenama.Pitanje koji se flis koristila za zastitne...ja sam napravila jedne no posle drugog pranja su pocele da pustaju :?

  41. #91

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    243

    Početno

    Najobični flis, ali sam ga šila duplo. Iznutra je od jedne flis dekice, a izvana je baš kupljen u trgovini materijalima. I ja sam prezadovoljna, do sada su mi samo jednom propustile, a u uporabi su gotovo svaku noć, što znači da pelena bude mokra za cijediti.
    Jedino, što sam već i pisala, guza bude malo glomaznija nego u pul zaštitnim.

  42. #92
    kole avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    965

    Početno

    Ja ne znam sta je sa ovim nasim flisom ali pusta kao da i ga nema...i ja sam i duplo i troduplo probala no ne ide...mozda da probam sa dekicom

  43. #93

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    243

    Početno

    Meni je dekica bila jeftinija od materijala...

  44. #94
    vještičica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    vjesticica[at!]gmail.com
    Postovi
    3,005

    Početno

    kole bravo! ne znam šte fali peleni :? super je ispala, pogotovo što kažeš da super paše maloj guzi. To je na kraju, najbitnije od svega.
    Dolisa lijepo je vidjeti te ponovo ovdje kod nas pleteninu postavi na net kad završiš, silno me interesuje kako će ispasti
    mamaanita : :soffee: pa gdje su te sličke!? (šala, naravno )
    tanja1230 jel' me pitaš za rastegljive uši na pocket-fitted? evo
    FITTED POCKET HOW-TO
    1) prekopirati original kroj koji se inače koristi
    2) kroju odsjeći velike uši ukoso, otprilike spojiti mjesta spajanja gume oko nogu i gume oko struka
    3) presjeći horizontalno gornji dio kroja za džep, pri krojenju imati na umu da će taj dio trebati i da se posuvrati, oliti prevrne, pa dodati koliko treba
    4) iskrojiti veći i manji dio pelene (poklopac džepa) Potonji ne krojiti ukoso nego ravno, nešto duže nego bi inače trebalo, da se spasite ako eventualno dođe do dizastera sa stražnjim čičkom
    5) iz dosadašnjeg iskustva, (zbog debljine šava) bolje je dio koji se prevrće unutar džepa iskrojiti od bilo kojeg drugog platna (posteljno npr) nego od originalnog koje se koristi za pelenu (kod mene pamučni velur, koji je podebeo). Od istog takvog platna iskrojiti pojačanje za žersejni dio koji ide pod meki čičak
    6) Proštepati i podviti dijelove džepa, zašiti čičak. Prilijepiti stražnji čičak i tek onda ukoso odrezati
    7) Žersejni dio (u boji) - kod nas obično plati glavom neka tatina majica koja više iz nekog razloga nije za nošenje. Iskrojiti po originalnom kroju (znači, skupa sa velikim ušima) pazeći na niti pletiva koje trebaju biti paralelne sa dužom osovinom kroja (ovo je važno!) Takođe, ostaviti dodatak za šav od 1,5-2cm veći nego uobičajeno na dijelu oko nogica (od početka do kraja gume!)
    8) rastegljive uši iskrojiti od žerseja uduplo (!), takođe paziti na smjer niti pletiva (isto kao gore), pažljivo ih zašiti za dio do guze. Po želji ukrasno proštepati.
    9) zašiti sve čičke, iskrojiti džepiće, postaviti ih na mjesto, sastaviti sve uokolo, zašiti gumu
    10) izvrnuti, proštepati uokolo
    11) Diviti se svom umijeću (kad već niko drugi neće )
    Da li je bilo informativno?
    Pusa svima

  45. #95
    aishwarya avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,028

    Početno

    Hvala na pohvalama...Dale mi krila pa sam napravila jos jednu pelenu:
    http://public.fotki.com/aishwaryamic...icture007.html
    Baš je fina, mekana i ASIMETRIČNA! Kole, svladat ćemo simetriju kod 100 te pelenice
    Što se kroja tiče, svi su modeli potekli od Ottobre kroja (kao što rekoh, sve što znam o šivanju pelena naučila sam od vještičice). Neke sam skratila, nekima produžila uši i to je to.
    Najbolje su mi nekako ove s duljim ušima - model 2. Model 3 bio bi savršen da imam endlericu.

  46. #96
    vještičica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    vjesticica[at!]gmail.com
    Postovi
    3,005

    Početno

    aishwarya super je ispala!
    Odoh sad raditi nešto drugo, jer sjedenje za ekranom neće skuvati, oprati, ... , sašiti
    pusa svima

  47. #97
    aishwarya avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,028

    Početno

    E, da... Duge uši koje se preklapaju prekopirane su od Rodine puse.

  48. #98
    Olivija avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    2,049

    Početno

    vještičice ja k'o da čitam formulu za izvesti nuklearnu rakciju! Fenomenalno!

    btw - prekrasne su vam pelene!

  49. #99
    kole avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    965

    Početno

    aishwarya pelena ti je super :D nesto ne vidim da imas problem sa asimetrijom no....ja se ostrim da veceras napravim jos jednu ako mi malac dozvoli (spavamo skupa) pa ako uspe onda cu da ....

  50. #100
    kole avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    965

    Početno

    tanja1230 ma tvoja dekica je sigurno kvalitetniji flis od ovog koji ja koristim...moram kupiti nesto bolje

Stranica 2 od 5 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •