Stranica 2 od 6 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 294

Tema: Pokloni za predstojeće blagdane

  1. #51
    Bipsić avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Međimurje
    Postovi
    735

    Početno

    Roko će za Sv. Nikolu dobiti neku sitnicu, slatkiš neki i to je to...

    A od DM..hm.. to još nismo odlučili... Ako ga pitamo kaj bi htio da mu donese (još ne zna pisati), rekel bi toliko toga... Njemu je sutra ročkas, tak da bude tu dobil puno igračaka, i kak je Božić ustvari jako brzo poslije toga, nekak mi se svake godine čini da je u to doba zatrpan raznoraznim igračkama pa bi htjela nekaj pametno kupiti... U svakom slučaju, bude to nekaj malo veće, al opet manje nego za ročkas..

    Evo, sad sam čitajući ove postove dobila par dobrih ideja...

  2. #52
    filip avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    1,031

    Početno

    kod mene u obitelji nikada nije bio obicaj darivanje za bozic,i onda sam se udala kad tamo za bozic padaju raznorazni pokloni.....
    Kupovala sam poklone prve dvije tri godine a poslije samo svom djetetu i suprugu stavim neku sitnicu pod bor...
    Za sv.Nikolu poklanjamo samo slatkise i voce....
    Prosle godine smo b. objasnili da djed bozicnjak ne postoji,i to je sasvim super prihvatio.....Sramota je koliko smo gluposti pokupili od Amerikanaca.....

  3. #53

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    Dilemu oko sv. Nikole smo riješili - naručili smo se kod zubarice u 7.50 ujutro, što znači - nema nikakvog poklanjanja slatkiša i sl.

  4. #54
    filip avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    1,031

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa
    Dilemu oko sv. Nikole smo riješili - naručili smo se kod zubarice u 7.50 ujutro, što znači - nema nikakvog poklanjanja slatkiša i sl.

  5. #55
    Anvi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    953

    Početno

    Kad sam imala kojih 5-6 godina, za Sv. Nikolu mi je došao Krampus umjesto očekivanog sveca. Bio je obučen u crno, s crvenim jezikom i rogovima i zveckao je lancima, i bio je toliko uvjerljiv da još duuugo nakon što sam skužila da je Sv. Nikola zapravo moja mama, nisam nimalo sumnjala u postojanje Krampusa.
    Izgleda da je on siromak danas potpuno zaboravljen, ili?

    Kod nas za Sv. Nikolu pod obavezno svi čistimo čizme ili cipele i stavljamo ih kraj prozora, a dobivamo šibe, mandarine, čokoladice, djeca još i knjigu ili manju igračku. MM i ja si također razmijenimo darove u vidu stvarčica koje fale u kući i inače bi ih trebali kupiti, npr. šampon, flasteri, sprej za cipele i sl., pa onda komentiramo "Vidiš, kako je pametan taj Sveti Nikola, zna on što nam treba". Najsmješnije mi je kako si poskrivečki po noći stavljamo darove u čizme, da se ne sretnemo.

    Za Božić nam darove nosi maleni Isusek, a on je uvijek široke ruke, pogotovo prema djeci. Kako je MM to ujedno i rođendan, ne štedimo s darivanjem.

  6. #56
    oka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    3,306

    Početno

    Sve me je strah ako svojoj maštovitoj curici stavim nešto u čizmicu da će pola stana sljedećih dana završiti po cipelama , a i sad imam problema sa nosanjem i slaganjem cipela., pa sam u dilemi.... staviti ili ne...

  7. #57

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    Citiraj Anvi prvotno napisa
    MM i ja si također razmijenimo darove u vidu stvarčica koje fale u kući i inače bi ih trebali kupiti, npr. šampon, flasteri, sprej za cipele i sl., pa onda komentiramo "Vidiš, kako je pametan taj Sveti Nikola, zna on što nam treba". Najsmješnije mi je kako si poskrivečki po noći stavljamo darove u čizme, da se ne sretnemo.
    Ovo mi je baš zgodno!

  8. #58
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Citiraj marena prvotno napisa
    Ona kućica, od lego kockica... gdje to ima za kupiti???
    Predivna je.
    Citiraj wildflower prvotno napisa
    mima i a70v - gdje se moze kupit ta kucica i koliko kosta? u TL je nisam vidjela...
    Dječji svijet u Dubravi 430 kuna

  9. #59

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10

    Početno

    Za LEGO provjerite cijene u baby centru u Brežicama, ja sam R. kupila tamo i duplo i kasnije male legiće i uvijek su bili 10-ak % jeftiniji od naših dućana, a prošlu godinu smo se učlanili u njihov klub i kupili lego vatrogasce skoro u pola cijene. Samo moram priznati da se još uvijek radije igra sa DUPLO nego sa malim legićima premda će još malo navršiti 5 godina.

  10. #60
    Zdenka2 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    6,451

    Početno

    Jeste li negdje vidjeli lijepu kuću za lutke, a da nije od Barbike ni roza?
    Također mi treba detektor metala i savjeti o lutkama-bebama i kolicima za njih.

  11. #61
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    zdenka, morat ćeš nam objasniti povezanost detektora metala i kućica za lutke.

  12. #62
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Citiraj Zdenka2 prvotno napisa
    Jeste li negdje vidjeli lijepu kuću za lutke, a da nije od Barbike ni roza?
    Također mi treba detektor metala i savjeti o lutkama-bebama i kolicima za njih.
    U Muelleru ima drvena kucica za lutke. Jaaako lijepa.

    A detektor metala, to bi i mene zanimalo. Iako sam obavila kupovinu nije na odmet znati i taj detalj.

    Beba-lutka - KUPUSIĆI. Meni su zakon. I mojim klincima.

  13. #63
    a zakaj avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,149

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa
    Citiraj Zdenka2 prvotno napisa
    Jeste li negdje vidjeli lijepu kuću za lutke, a da nije od Barbike ni roza?
    Također mi treba detektor metala i savjeti o lutkama-bebama i kolicima za njih.
    U Muelleru ima drvena kucica za lutke. Jaaako lijepa.
    ovo moram i ja pogledati.
    inace, u skrinjici takodjer zna biti drvenih kucica za lutke, i lutkica i namjestaja. Ja vec dugo planiram kupiti tu kucu, ali kad god se tamo nadjemo, rasprodane su. Lutkice su velike oko 10 cm, a kuca je cini mi se oko pola metra.

    tamo ima i prekrasnih kolica i druge opreme za lutke-bebe.

    a ima i genijalna lutka crnkinja s malom bebom u slingu. To cu ja kupiti, makar se tonki i ne svidjelo.

    Tonceka cemo vjerojatno opremiti nekim komadima Scoutove izvidjacke opreme, sto se moze kupiti u Mulleru.

  14. #64

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    1,049

    Početno

    Spravica koja se zove detektor vodiča, a zapravo jest detektor metala, može se nabaviti u Bauhausu ili sličnim mjestima, među alatima. Nije igračka ali može poslužit ko igračka.
    Naša je koštala 50-ak kuna. Može detektirati žicu u zidu i čak pokaže je li žica pod naponom - korisno kad treba bušit zid u kojem niste sami radili instalacije.

  15. #65
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,650

    Početno

    Koliko košta kućica za lutke u Muelleru (jel na Trgu ili CC1?)?

    U Škrinjici je, mislim, oko 600 kn

  16. #66
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Citiraj Zdenka2 prvotno napisa
    Jeste li negdje vidjeli lijepu kuću za lutke, a da nije od Barbike ni roza?i savjeti o lutkama-bebama i kolicima za njih.
    Ima u Mulleru na Trgu i u Skrinjici drvena kucica za lutke, ali male, manje od barbike. Prekrasna je.

  17. #67
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    Citiraj a zakaj prvotno napisa
    a ima i genijalna lutka crnkinja s malom bebom u slingu. To cu ja kupiti, makar se tonki i ne svidjelo.
    obilazim oko nje već dugo i možda danas popustim.

    idem ionako gledati bebe i kolica pa javim što ima.

  18. #68
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Citiraj a zakaj prvotno napisa
    Citiraj marta prvotno napisa
    Citiraj Zdenka2 prvotno napisa
    Jeste li negdje vidjeli lijepu kuću za lutke, a da nije od Barbike ni roza?
    Također mi treba detektor metala i savjeti o lutkama-bebama i kolicima za njih.
    U Muelleru ima drvena kucica za lutke. Jaaako lijepa.
    ovo moram i ja pogledati.
    inace, u skrinjici takodjer zna biti drvenih kucica za lutke, i lutkica i namjestaja. Ja vec dugo planiram kupiti tu kucu, ali kad god se tamo nadjemo, rasprodane su. Lutkice su velike oko 10 cm, a kuca je cini mi se oko pola metra.
    Dobili su novu posliljku u Skrinjici, jucer ujutro ih je bilo nekoliko.

  19. #69
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,650

    Početno

    koja cijena?

  20. #70
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Oko 590kn. U Mulleru na Trgu mislim da je 30 kn jeftinija.

  21. #71
    Suzizana avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,195

    Početno

    Citiraj Moover prvotno napisa
    mi nikad nismo davali i primali poklone za NG... :/

    jel to neki novi običaj ili... :?
    ni mi :?
    uvjek smo dobivali poklone od sv. nikole u čizmicu na prozoru i od malog isuseka (a ne od djeda mraza) pod bor.
    od djeda mraza sam dobila kod mame u firmi.
    tak danas učim i svoju djecu

  22. #72
    a zakaj avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,149

    Početno

    znaci ta u mulleru (na trgu) je ista kao i u skrinjici?

  23. #73
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    U Mulleru imaju od 2 proizvodjaca, a ova o kojoj govorim je beeboo marke, veci model. Ima inace i manja kucica, ali nije puno jeftinija, pa se ni ne isplati.

  24. #74
    Zdenka2 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    6,451

    Početno

    Joj, hvala vam, pogotovo za detektor metala. Inače, vjerovali ili ne, kućica za lutke mi treba za dečka, ne za curu. On to treba kao stan za svoje male plišance. Cura nema tako određenih želja, pa ja za nju biram.

  25. #75
    sanja74 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb - Trešnjevka
    Postovi
    1,578

    Početno

    Citiraj Zdenka2 prvotno napisa
    Također mi treba detektor metala i savjeti o lutkama-bebama i kolicima za njih.
    Mi kupili u Škrinjici, izuzetno kvalitetna - Keti ih rastura već skoro godinu dana, nju vozimo u njima i još su skoro-pa-čitava.. a imaš tamo i zgodnih beba.

  26. #76
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    U Skrinjici ima nesto vrlo zgodno za male kuharice: drveno voce ili povrce, na dasci, sa drvenim nozicem. Komadici su povezani sa čičkom i mogu se sjeckati i spajati. 69kn.

  27. #77
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    beeboo kućica u škrinjici je 590 kn a beba afrikanka 190.

    takvo povrće ali plastično kupovala sam svojevremeno u crtiću, mislim za 40kn.

    u škrinjici su dobili i velik izbor društvenih igara, od 130 do 200kn.

  28. #78
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    A dolazi li sa beeboo kućicom išta od namještaja ili opreme ili je to cijena samo za kuću? Vidjela sam je jučer u Mulleru na Trgu, isto je oko 500-600 kn. Inače mi se taj Mueller čini prilično skup, Duplo koji smo mi lani kupili Lei u TL za oko 200 kn ovdje je 280. Mi inače imamo ovo drveno beeboo voće sa daskicom i nožem za rezanje, i imamo vagu isto beeboo za vaganje, meni se to činilo super, ali Lea to voli tak-tak, nije joj baš najdraža igračka.

  29. #79
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    koliko znam, kod njih se sve kupuje posebno - namještaj, figurice...

    ja sam proljetos gledala gusarski brod. pa kad sam skužila da trebam dati još isto toliko da ga napunim gusarima...

    od njih kupujem manje stvari - alat im je odličan, imamo vagu, vlakić-slagalicu... ove jako skupe su mi neisplative.

  30. #80
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Citiraj Vlvl prvotno napisa
    Spravica koja se zove detektor vodiča, a zapravo jest detektor metala, može se nabaviti u Bauhausu ili sličnim mjestima, među alatima. Nije igračka ali može poslužit ko igračka.
    Naša je koštala 50-ak kuna. Može detektirati žicu u zidu i čak pokaže je li žica pod naponom - korisno kad treba bušit zid u kojem niste sami radili instalacije.


  31. #81
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    Citiraj ms. ivy prvotno napisa
    beeboo kućica u škrinjici je 590 kn a beba afrikanka 190.
    Jesam li ja sada pala s Marsa ako pitam dolazi li kućica za bebe s namještajem i bebama ili, da bi iole funkcionirala, u kućicu treba uložiti još 600 kunića?

  32. #82
    Zdenka2 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    6,451

    Početno

    Citiraj AdioMare prvotno napisa
    Citiraj ms. ivy prvotno napisa
    beeboo kućica u škrinjici je 590 kn a beba afrikanka 190.
    Jesam li ja sada pala s Marsa ako pitam dolazi li kućica za bebe s namještajem i bebama ili, da bi iole funkcionirala, u kućicu treba uložiti još 600 kunića?
    AdioMare, ta kućica je prazna, a sve ostalo dolazi povrh. I ja bih rado nešto jeftinije za te plišance, ali čini se da nema. Tražila sam i u Ikei onu kuću za lutke, ali to više nemaju.

  33. #83
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    neću lagati jer nisam pitala za kućicu, ali za brod pouzdano znam da je bio bez gusara. osim toga imaju velik izbor figurica i raznog namještaja i kućanskih aparata koji se kupuju odvojeno, što navodi na zaključak...

  34. #84
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    zdenka, a ne bi prošlo da recimo napravite kućicu po svojim specifikacijama od kartonske kutije, kaširate, ukrasite..?

  35. #85
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    Hvala, razmislit ću još... nekoliko puta

  36. #86
    Zdenka2 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    6,451

    Početno

    Citiraj ms. ivy prvotno napisa
    zdenka, a ne bi prošlo da recimo napravite kućicu po svojim specifikacijama od kartonske kutije, kaširate, ukrasite..?
    Draga Ajvice, za mog M. su potrebne stvari koje izdržavaju heavy duty. Osim toga, ne dolaze u obzir radovi po kući, jer to donosi mali Isus (još uvijek).

  37. #87
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    Joj a da vidite kućicu za lutke iz IDE Didacte, imaju u igraonici gdje nekad vodim Leu. Predivna je, ali ta je valjda plaćena suhim zlatom.

  38. #88
    a zakaj avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,149

    Početno

    ja sam za sad odlucila odgoditi kupnju te kucice. naime, tonka ima tek nesto preko dvije i pol, i ona to jos ni ne zeli. Naravno, igrala bi se ona kad bismo joj kupili, ali... zapravo bih ja to kupila vise radi svog gusta nego njenog. A tako bih joj oduzela mogucnost da si jednog dana ona sama pozeli kucicu za lutke.

    To se zove racionalizacija!

  39. #89
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    tako sam i ja! Duplo kućicu mi je malo bezveze kupovati, jer takve stvari same radimo od kockica koje imamo, za Playmobile nije pokazala interes, a ove drvene - ima vremena!

  40. #90
    a zakaj avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,149

    Početno

    Citiraj Zdenka2 prvotno napisa
    jer to donosi mali Isus (još uvijek).
    M. vjeruje jos uvijek u to da stvarno Isusek dolazi i ostavlja darove?

    Neki dan sam cula od Tonceka da on jos uvijek vjeruje u Djeda Mraza, pa sam se pitala da li je to u redu za jedenog, inace vrlo pametnog, skorosedmogodisnjaka

  41. #91

    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    442

    Početno

    Bambinu je prije par mjeseci u dva tjedna ispalo nekoliko zubića i on ih je uredno stavljao u kutijice a ja bi ih po noći izvadila i zamijenila sa malo novčića, desetak kunica. I jedne sam večeri zaboravila. Sljedeće jutro je on bio razočaran šta nema kunica a ja počela "pa sigurno su mišići zaspali, pa nisu imali novčića..." a on meni "sigurno je netko drugi zaspao i nije imao novčića ", ja onako snuždeno "šta ti već ne vjeruješ u mišiće koji skupljaju zubiće " a on meni " šta ja tebi izgledam kompletno blesav :shock: ". Onda sam ga pitala dali vjeruje da postoji Djed Božičnjak , bio je :? , pa naravno da vjerujem, zašto me to pitaš, kako to misliš, pa šta imam tu vjerovati, pa tko bi onda donio poklone od malog Isusa da njega nema :? ...

  42. #92

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    1,049

    Početno

    MM je kao dečko od 7-8 godina cijelo popodne na Badnjak proveo kontrolirajući vrata u dnevnu sobu - jer je tad već sumnjao da mali Isusek nosi poklone. Ali nitko nije ni pokušavao ušuljat se u sobu, a navečer su pod borom bili pokloni. Ostao je sumnjičav, ali nije bio siguran.
    A moj svekar je cijelo popodne iz vrta kroz prozor poskrivečki ulazio u sobu.

  43. #93
    sanja74 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb - Trešnjevka
    Postovi
    1,578

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa
    Joj a da vidite kućicu za lutke iz IDE Didacte, imaju u igraonici gdje nekad vodim Leu. Predivna je, ali ta je valjda plaćena suhim zlatom.
    A gdi je igraonica? (možda bi mi koji puta otišli.)

  44. #94
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    Ma u knjižnici - ništa posebno.

  45. #95
    Zdenka2 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    6,451

    Početno

    Citiraj a zakaj prvotno napisa
    Citiraj Zdenka2 prvotno napisa
    jer to donosi mali Isus (još uvijek).
    M. vjeruje jos uvijek u to da stvarno Isusek dolazi i ostavlja darove?
    Da. Koliko god je on jako napredan u svim znanjima, toliko je još uvijek pravo dijete. I B. vjeruje u to, samo je zbunjena domskim kontradikcijama koje u igru uvode Djeda Božićnjaka i Djeda Mraza. Ali, M. joj je razjasnio kako zapravo stoje stvari.

  46. #96
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa
    Koga zanimaju kuće za lutke tipa ove Lego, ali da nije na slaganje, ima Playmobile slatku kuću (ima u CC1 Muelleru), košta oko 250 kn, ima 4 sobe sa namještajem i nešto likova.
    Nema više, ja sam jučer bila
    Utješila sam se adventskim svijećnjakom i jednostavnim, ali lijepim svijećama. Još da mi je negdje naći božikovine... jel bi rezane božikovine bilo po rasadnicima tipa MBM, što mislite?

  47. #97
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Citiraj AdioMare prvotno napisa
    Nema više, ja sam jučer bila
    I ja bila jucer, ali kunem se, nisam uzela zadnju.

  48. #98
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,650

    Početno

    Danas sam u izlogu vidjela da beeboo drvene igračke drži i mali dućan igračkama u Staroj Vlaškoj.
    Baš u izlogu je bila i kuća, ali ne ona kakvu sam prije vidjela, nego nekak više otvorena i kao da je namještaj unutra.
    bilo je prerano pa je dućan bio zatvoren tako da nisam pogledala cijenu

  49. #99
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Nama je sv. Nikola ujedno i godisnjica braka (ove godine 10. 8) ), tako da svi dobijemo poklone i slavimo naveliko

    No, da se vratim striktno na temu:
    - ne znam kako ce sv. Nikola biti organiziran u vrticu i da li ce i tamo dobiti poklone, no znam da 5.12. imaju vrtic samo do podneva jer je taj dan Fiera di S. Nicolo, znaci sajmeni dan. Uglavnom, na samog sv. Nikolu ce dobiti rucnik sa likovima iz crtica (ako nadjem blazene Winxice bit ce super, ako ne - nasla sam neki drugi koji bi joj se mogao svidjeti), cokoladicu, mandarinu i sibu. Znaci, to nosi nas dragi Nikola, cizmice se navecer ociste i stave na prozor.

    - Bozic: darove nosi Djed Mraz (meni ce on uvijek biti Djed Mraz, nikad Djed Bozicnjak), i tu ce takodjer dobiti nesto, jos premisljam sto. To obicno bude neki veci pokon.
    Od Djeda Mraza je zatrazila djecju peglu, no ne znam da li da joj to kupim, strah me je da ce poslije navaljivati i na pravu peglu, pa da se ne opece :/ ). Skromno dijete.

    -NG: bit ce par darova koje darujemo mi, nonici, prijatelji, itd. Kako cemo ove godine biti na snijegu za NG, bit ce to uglavnom sitnice koje tamo kupimo.

    Jos nam ostaje Befana, 6.1. - znaci, opet neke sitnice + slatkis + mandarina ili sl.

    I da, zaboravile ste sv. Luciju - kod nas je obicaj i na nju darivati nekim sitnicama. Odlucila sam se za Winx glitter flomastere i neku stosnu biljeznicu jer je sad u fazi velike zaljubljenosti u slikarstvo . A mogle bi time i zajedno raditi bozicne cestitke.

    Znaci, vrijeme mi je da pocnem skupljati popis svih tih sitnica.

  50. #100
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj Deaedi prvotno napisa
    U Skrinjici ima nesto vrlo zgodno za male kuharice: drveno voce ili povrce, na dasci, sa drvenim nozicem. Komadici su povezani sa čičkom i mogu se sjeckati i spajati. 69kn.
    To je (izmedju ostalog) dobila za rodjendan, i toplo preporucujem. Jako se lijepo s tim igra.

Stranica 2 od 6 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •