Stranica 3 od 6 PrviPrvi 12345 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 266

Tema: Molba za Riječanke!

  1. #101
    Sandrij2 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Postovi
    661

    Početno

    Evo, sad sam išla provjeriti našu posteljinu. Imam 2 navlake za poplunić i jednu plahtu koju bih mogla dati.
    Treba li možda ručnik za bebu? Ja imam dosta novih, ne treba mi toliko, pa ću rado pokloniti.

  2. #102
    tibica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,124

    Početno

    Što se mene tiče možete slobodno slati meni pa ću joj odnijeti. Nema frke.
    Za bliziće mi se čini da ne treba robice za sada. Samo je rekla čizmice zimske. Čini mi se da je ra već napisala broj nogice. Posteljinica i poplonići će sigurno dobro doći. Za pelene nema frke, objasnit ćemo joj.
    Cure, ovdje kod nas u Ri se mora platiti 5 kn kad ti poštar doveze paket pa možda bolje da šaljete meni jer ona možda nema kod sebe taj tren, a ja uvijek imam sitnoga.
    OT: Nebuloza je to što ako te poštar ne nađe doma pa ti ostavi žuti papirić da sam podigneš paket onda niš ne plaćaš.
    In love mi idemo prekosutra u Crikvu pa ne trebaš TM-a tlačiti. Stane i u naš auto, a imamo i krovne nosače.
    Serpentina molim te pošalji mi na pp broj moba i adresu da znam di ću te naći i da ti se najavim.

    I najvažnije: Ako netko (cure u Ri i okolici) čuje da se iznajmljuje stančić kkakav povoljno...znate što vam je činiti.

  3. #103
    pepi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    1,507

    Početno

    Neka D.još kaže što treba za nju ili za kuću.Rado bih joj nešto poslala.

  4. #104
    Tiwi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    on the edge
    Postovi
    3,231

    Početno

    Sun danas ćemo poslati kutije (2 kom) a se nadam da će stići taman kad ti misliš ići do D. i klinaca. :D


    coccinella slažem se s tobom po pitanju pelena. Ja sam slala i manje i veće. Pa sad kad vidi koliko joj je to - nek samo prišapne u kom smjeru da idemo dalje (bolje slati nekaj kaj treba nego duplo onog kaj ima).
    Nisam bila sigurna jel se kuži u pelene skroz pa sam joj stavila u paket Rodinu brošuru o platnenim pelenama (i još pokoju ) pa bi joj to trebalo pomoći. Čak sam se sjetila da imam 2 toplomjera pa sam joj stavila jedan, možda nema..

    MM je oduševljen, puno vas sve pozdravlja i veli da ste super. Jako mu se svidja kako smo medjusobno povezane a udaljene

  5. #105

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Dodala sam još i ulje, te nekoliko konzervi hrane (tuna, narezak, paštete) za Danijelu. E, i pudinge za djecu. Spakirano je, čekam MM da ga pošaljem s tim na poštu.

    I MM je dirnut pažnjom i brigom nepoznatih žena

  6. #106
    suzyem avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    620

    Početno

    Cure i ja sam dirnuta, a bome i MM (on je svojevremeno bio nešto kao bračni savjetnik Danijeli i njenom mužu, al eto nije uspjelo), veli da se moram učlaniti u Rodu!
    Pričala sam i mom šefu koji je oduševljen, a pošto mi često idemo poslovno u Rijeku, rekao je da ćemo je obavezno posjetiti i nešto joj odnijeti!
    Bitno je da je ne zaboravimo, javile su mi se i cure koje ne mogu ništa odnijeti ali mogu pružiti ruku prijateljstva, podršku, pomoć!
    Jedva čekam slikice!
    Tiwi, ona ima paket kamarisica, to smo još davno kupile, skupljala je lovu od socijale, pa smo uzele rabljene, tako da ona zna s njima!

  7. #107
    tibica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,124

    Početno

    MM je stolar pa će montirati taj krevetić kad ga dovezemo. :D
    Cure vi ste .

  8. #108
    Tiwi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    on the edge
    Postovi
    3,231

    Početno

    Citiraj suzyem prvotno napisa
    Cure i ja sam dirnuta, a bome i MM (on je svojevremeno bio nešto kao bračni savjetnik Danijeli i njenom mužu, al eto nije uspjelo), veli da se moram učlaniti u Rodu!
    ..pa baš dobro misli TM

  9. #109
    Sun avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    ni na nebu ni na zemlji
    Postovi
    3,381

    Početno

    suzyem jesi možda razgovarala s njom u vezi blizanaca? Paulita mi je dala broj koji da nazove za naručiti se na pregled kod fizijatra. Onda bi ona trebala samo uputnicu od svoje pedijatrice..

    Evo još jedna ideja ako neko želi pomoći može joj kupiti bon za tel, ona koristi vip, a fiksni mislim da nema u stanu..

  10. #110
    sanja74 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb - Trešnjevka
    Postovi
    1,578

    Početno

    Citiraj Sun prvotno napisa
    Evo još jedna ideja ako neko želi pomoći može joj kupiti bon za tel, ona koristi vip, a fiksni mislim da nema u stanu..
    Pošaljite mi na pp broj moba, i uplatim do kraja vikenda.

  11. #111
    suzyem avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    620

    Početno

    Ovo je odlična ideja za bon!
    Sun, možda bi ti ili Tibica, kad je posjetite, porazgovarale s njom o tome, meni je teško ovak preko telefona... jer ona vjerojatno vjeruje doktorima kad kažu da je sve ok, al srce joj je uvijek govorilo da nešto nije u redu!

  12. #112
    Sun avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    ni na nebu ni na zemlji
    Postovi
    3,381

    Početno

    Citiraj sanja74 prvotno napisa
    Citiraj Sun prvotno napisa
    Evo još jedna ideja ako neko želi pomoći može joj kupiti bon za tel, ona koristi vip, a fiksni mislim da nema u stanu..
    Pošaljite mi na pp broj moba, i uplatim do kraja vikenda.
    sanja74 šaljem, hvala ti

  13. #113
    suzyem avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    620

    Početno

    Sanja

  14. #114
    Sun avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    ni na nebu ni na zemlji
    Postovi
    3,381

    Početno

    Citiraj suzyem prvotno napisa
    Ovo je odlična ideja za bon!
    Sun, možda bi ti ili Tibica, kad je posjetite, porazgovarale s njom o tome, meni je teško ovak preko telefona... jer ona vjerojatno vjeruje doktorima kad kažu da je sve ok, al srce joj je uvijek govorilo da nešto nije u redu!
    budem ja, bez brige. pon, utorak ću do nje, odnest ću joj taj broj, popričat, reći joj da ću joj čuvat malenu dok to obavi i tako..

  15. #115

    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,050

    Početno

    cure, stvarno ste super.
    otići ću i ja jedan dan drugi tjedan do tamo, dogovorit ćemo se samo da sve ne dolazimo isti dan.
    samo da još upali nešto za novi stan...

  16. #116
    pepi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    1,507

    Početno

    Molim adresu na pp na koju mogu poslati paketić.

    Budući da su djeca koliko-toliko opskrbljena, ja bih rado D.poslala neke stvari za nju osobno, kozmetiku, detrdžente.

    Molim podatke do 15,00 h jer preko vikenda nisam on-line.

  17. #117

    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    46

    Početno

    evo da vas i ja izvijestim!
    danas idem do nje sa doktoricom i volonterkom iz jedne udruge u rijeci da se svi lijepo upoznaju i dogovore. uglavnom, ideja je slijedeća na odlazi na razgovore kod terapeuta a cura joj čuva djecu i/ili uskačete i vi cure(žene,majke )
    stan su joj našli od 200 eura na gornjoj vežici i sutra bi ga trebala pogledat.
    udruga ima auto pa kad ju treba bacit kod doktora ili što već, samo se treba njima javit.
    danas ćemo razgovarat o blizićima jer sam ju uz otvorenu ispriku što sam žandar izrešetala uzduž i poprijeko: ima li zdravstveno? ima li pedijatra? od čega živi? itd. pa sam detalje oko blizanaca ostavila za drugi put da me žena ne pošalje u onu stvar (a da je tolerantna, svaka joj čast). znači, danas ću se raspitat oko blizića. rekla mi je samo da doktori kažu da je sve ok ??!
    toliko. izvještaj slijedi. čisto da se koordiniramo.

  18. #118
    pepi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    1,507

    Početno

    Citiraj pepi prvotno napisa
    Molim adresu na pp na koju mogu poslati paketić.

    Budući da su djeca koliko-toliko opskrbljena, ja bih rado D.poslala neke stvari za nju osobno, kozmetiku, detrdžente.

    Molim podatke do 15,00 h jer preko vikenda nisam on-line.
    Ajde dajte nečiju adresu na pp gdje bih mogla poslati pp!

  19. #119
    pepi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    1,507

    Početno

    Citiraj pepi prvotno napisa
    pp![/color]
    mislila sam paketić

  20. #120
    tibica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,124

    Početno

    Razmišljam kako bi je nekako izvukli van na zrak da prošeta i udahne svježeg zraka. Možda da se mi dogovorimo za šetnju po njenom kvartu pa da ju nekako animiramo malo. Ipak nas treba par da hendlamo svu tu dječicu. Ra, Sun, thalia, in love...i ostatak Riječanki ...što mislite?

  21. #121
    Serpentina avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    tu negdje
    Postovi
    1,147

    Početno

    Ok, pakiram plahte za malenu i poplun mali, nešto pašte i klope koja moze stajati.
    Zato i pitam za igračke, da ne dofuram too much. Bojanka?

  22. #122
    Serpentina avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    tu negdje
    Postovi
    1,147

    Početno

    Tko zeli poslati bon:
    klik - upute za obnavljanje bona putem SMSa da se nju ne zatrpava kodovima. Samo dobije obavijest da ima novaca.

  23. #123
    Tiwi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    on the edge
    Postovi
    3,231

    Početno

    sirena super

    MM je danas prvi put nosio paket na poštu (meni je bio pretežak) - baš sam se iznenadila!! I uopće mu nije bilo teško čekati u redu isl.

    Sun - javi kad stigne (to je bila velika kutija, ovu manju šaljem sutra ujutro).

  24. #124
    tibica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,124

    Početno

    Kod mene je nešto stiglo ali moram na poštu podignuti. Nisam mogla tog trena otvoriti vrata.

  25. #125
    Sun avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    ni na nebu ni na zemlji
    Postovi
    3,381

    Početno

    sirena super!!! i super za stan, nadam se da će odgovarati. ja isto mogu pripomoći s prijevozom kad do toga dođe.
    pepi šaljem ti adresu na pp.

    tiwi javit ću čim stigne!

  26. #126
    In love avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    1,486

    Početno

    Tibica, meni samo javite, ja sam za setnje...Imam ja doma jedna stara kolica za blizance, ako posluže :/

  27. #127
    Sun avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    ni na nebu ni na zemlji
    Postovi
    3,381

    Početno

    ima ona kolica za blizance

  28. #128

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    2,908

    Početno

    Adresu sam dobila,hvala tibica,ja ću u ponedjeljak poslati paket odjeće i obuće.Ja obuću nosim inače 38 no imam i dosta 39,tako da ću joj poslati jesenske cipele i čizmice.
    poslati ću joj i odjeće,samo cure možda da je pitate jel joj treba debela zimska jakna,montica?
    Tamnoplave je boje,može se nositi i dvostrano,no zauzela bi dosta mjesta u paketu pa da znam jel joj treba?

  29. #129
    suzyem avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    620

    Početno

    Citiraj pepi prvotno napisa
    Citiraj pepi prvotno napisa
    Molim adresu na pp na koju mogu poslati paketić.

    Budući da su djeca koliko-toliko opskrbljena, ja bih rado D.poslala neke stvari za nju osobno, kozmetiku, detrdžente.

    Molim podatke do 15,00 h jer preko vikenda nisam on-line.
    Ajde dajte nečiju adresu na pp gdje bih mogla poslati pp!
    Jesi dobila adresu? Inače šaljemo sve na Tibicu, ste riješile?

  30. #130
    tibica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,124

    Početno

    Citiraj suzyem prvotno napisa
    Citiraj pepi prvotno napisa
    Citiraj pepi prvotno napisa
    Molim adresu na pp na koju mogu poslati paketić.

    Budući da su djeca koliko-toliko opskrbljena, ja bih rado D.poslala neke stvari za nju osobno, kozmetiku, detrdžente.

    Molim podatke do 15,00 h jer preko vikenda nisam on-line.
    Ajde dajte nečiju adresu na pp gdje bih mogla poslati pp!
    Jesi dobila adresu? Inače šaljemo sve na Tibicu, ste riješile?
    Jesmo

  31. #131

    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    46

    Početno

    stan ne odgovara jer traži isključivo grijanje na drva.
    blizići nisu za fizijatra, dogovrili smo nešto drugo.

  32. #132
    Tiwi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    on the edge
    Postovi
    3,231

    Početno

    sirena kak misliš nisu za fizijatra?

  33. #133
    sanja74 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb - Trešnjevka
    Postovi
    1,578

    Početno

    bon uplaćen

  34. #134
    Serpentina avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    tu negdje
    Postovi
    1,147

    Početno

    I ja sam joj jučer uplatila
    Zahvalila mi je SMSom pa smo se čule.
    Draga ženica.
    Ovako, spakirala sam pelate, paštu, par hig. potrepština, dvije boce ulja. Sad ću ovo za krevet.
    I oko mene svi hvale akciju, no smeta mi što nitko ne bi uletio sa pomoći. Samo hvale
    No ajde, zato smo mi tu i drago mi je da jesmo

  35. #135
    tibica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,124

    Početno

    Ma ni ne treba nam nitko drugi.
    Zašto grijanje na drva? Zbog love, pretpostavljam? Vežica ima centralno uglavnom.
    Ja ću je pitati ako joj treba kakav namještaj ili popravke neke napraviti po stanu. MM ima viška nekih ormarića u radioni pa bi joj mogao to prekrojiti ako treba.

  36. #136

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    2,908

    Početno

    tibica daj je pitaj jel joj treba debela zimska jakna...ako ne,da joj pošaljem druge stvari

  37. #137

    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    390

    Početno

    Prekjučer sam spremila nešto robice za starijeg dečka:
    3 hlačice, 2 donja dijela pidžame, teksas jakna, 2 ljetne košulje (to je jedino što mi je ostalo sve ostalo sam već podijelila).
    Nadam se da će moći iskoristiti. Broj uglavnom 92 (manje nemam), ali možda i bolje da ima i za poslije.

  38. #138
    tibica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,124

    Početno

    Citiraj ronin prvotno napisa
    tibica daj je pitaj jel joj treba debela zimska jakna...ako ne,da joj pošaljem druge stvari
    Budem

  39. #139
    tibica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,124

    Početno

    Kaže da joj ne treba jakna.
    Kaže da cure plaču po cijeli dan, starija neće da spava i da joj je ludnica.
    Joj.

  40. #140

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    2,908

    Početno

    Citiraj tibica prvotno napisa
    Kaže da joj ne treba jakna.
    Kaže da cure plaču po cijeli dan, starija neće da spava i da joj je ludnica.
    Joj.
    Ajoj.Nije joj lako.Nadam se da će joj Riječanke barem malo olakšati svojim društvom i razgovorom takve teške dane.

    A ništa,onda,budem složila od svega po malo ...svojoj štićenici nisam mogla pomoći odjećom i obućom kad je puno veća od mene,mislila sam odnijeti robu u Caritas no ovako mi je puno,puno draže.

  41. #141
    vitekova mamuška avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    846

    Početno

    Što joj još treba? Ja bih nekako pomogla, a ne znam što joj treba (sve čega se sjetim, već ima) :/

  42. #142
    vitekova mamuška avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    846

    Početno

    Evo popis stanova sa Burze, ne stignem zvati da pitam za grijanje :/ :
    1. D.Zamet, namještena garsonijera, 200E, 095/818-4642
    2. G.Zamet, namještena garsonijera, 1500 kn, 327-099,091/327-0998
    3. G.Zamet,jednosoban stan 35 m2,novouređeno,namješteno,200E + režije, 098/172-4854
    4. Turnić, 200 E, garsonijera, 099/666-3399
    5. Krnjevo, jednosoban stan, 200E, 099/666-3399
    6. Marčeljeva draga, 36m2, 1600 kn+režije, 095/818-4642
    7.jednosoban stan,nepiše gdje, namješten, 200E, 091/564-4804
    8. Pehlin, 4m2, jednosoban stan,uredan,nemješten,parking, terasa, 200E+režije, 091/548-9167
    9. Srdoči, 180E, 099/666-3399
    10.Vojak, namještena garsonijera, 200E, 091/728-7077

    Nadam se da sambar malo pomogla

  43. #143

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Citiraj Tiwi prvotno napisa
    sirena kak misliš nisu za fizijatra?
    I mene ovo zanima, nekako mi ta izjava da "nisu za fizijatra" nije zazvučala kao olakšanje :/ .

    Ja sam (tj. MM) paket jučer poslala na adresu od Sun, pa valjda bude dostavljen u ponedjeljak-utorak.

  44. #144
    suzyem avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    620

    Početno

    Citiraj vitekova mamuška prvotno napisa
    Što joj još treba? Ja bih nekako pomogla, a ne znam što joj treba (sve čega se sjetim, već ima) :/


    Cure, ajmo probati to malo organizirati da je ne zatrpamo stvarima i hranom, nego, recimo da napravimo rezerve, znači sad ih opskrbimo, pa ćemo tamo poslije Nove godine opet nas nekoliko vidjeti što im treba pa im pomoći.

    Znači, Vitekova mamuška, ona će sad dobiti dovoljno, pa možemo opet za mjesec, dva pitati što fali, pa onda mogu sudjelovati oni koji ovaj put nisu mogli ništa poslati

  45. #145
    vitekova mamuška avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    846

    Početno

    Citiraj suzyem prvotno napisa
    Citiraj vitekova mamuška prvotno napisa
    Što joj još treba? Ja bih nekako pomogla, a ne znam što joj treba (sve čega se sjetim, već ima) :/


    Cure, ajmo probati to malo organizirati da je ne zatrpamo stvarima i hranom, nego, recimo da napravimo rezerve, znači sad ih opskrbimo, pa ćemo tamo poslije Nove godine opet nas nekoliko vidjeti što im treba pa im pomoći.

    Znači, Vitekova mamuška, ona će sad dobiti dovoljno, pa možemo opet za mjesec, dva pitati što fali, pa onda mogu sudjelovati oni koji ovaj put nisu mogli ništa poslati
    Slažem se

  46. #146

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    silent hill
    Postovi
    1,606

    Početno

    MM je donio deterđent za robu od 3l i za suđe od litre.

    Zapravo se slažem da joj ne natrpamo odjednom hrpu toga, ako će ionako selit.

  47. #147
    tibica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,124

    Početno

    Ja sam sad malo u dilemi.
    Moj tata je donio iz Crvenog križa punu vreću robice za njezine klince. Ja sam to pokušala probrati ali nitimogu odrediti veličinu, a nisam ni sigurna da joj to treba. Sad ne znam da li da joj to odnesem sve pa neka si izabere ako nešto želi zadržati. :? Što vi mislite?
    Jedan paket je stigao na moju adresu i stoji u bunkeru. Nadam se da ćemo to danas dostaviti.
    Trebali bi danas do serpentine po krevetić popodne, a ovdje je taaaakvo gadno vrijeme i maglušina. Nema veze.

  48. #148
    vitekova mamuška avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    846

    Početno

    Je li našla stan?

  49. #149
    tibica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,124

    Početno

    Krevetić je dostavljen.
    I paketić iz Pirovca isto.
    I puuno robice za klince i nešto posteljine...

  50. #150
    suzyem avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    620

    Početno

    Super! :D
    Kad će slikice?

Stranica 3 od 6 PrviPrvi 12345 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •