Pokazuje rezultate 1 do 7 od 7

Tema: BRAVO ZA REORGANIZACIJU!

  1. #1
    thora avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    zagreb-dugo selo
    Postovi
    245

    Početno BRAVO ZA REORGANIZACIJU!

    Dakle,da se dogodilo u nekoliko navrata da su volonteri zujali od nezaposlenosti,stvarno :shock:
    Apsolutno sve pohvale na novoj organizaciji i curama svaka čast,jer su se definitivno ufurale i u potpunosti iskoristile sva pozitivna i negativna iskustva sa prošlih rasprodaja.SVAKA ČAST,užitak mi je doći,i sudjelovati,i nebute me se tak lako riješile(Aprica )

  2. #2

    Datum pristupanja
    May 2004
    Postovi
    823

    Početno

    Pridružujem se čestitkama. Ovo je najbolji primjer kako se na vlastitim greškama uči, kako se na vlastitim idejama nešto stvara.
    Najlakše je uzeti neki model i po njemu raditi, ali smisliti i ogranizirati vlastitim trudom i idejama. SVAKA ČAST!!! Iz rasprodaje u rasprodaju je bilo sve boljih i boljih idejnih rješenja, da bi sad na ovoj primopredaji sve funkcionirako kao po špagici.
    Cure, stvarno svaka čast na organizaciji :D

  3. #3
    momtobe avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,078

    Početno

    Iako sam bila relativno kratko, moram reći da se i mene dojmilo kako je sve bilo relaksirano i "ko po špagi". Savršeno ste uigrani tim i svaka vam čast na trudu!

  4. #4

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    188

    Početno

    I ja se pridružujem čestitkama. Moram reći da me je ugodno iznenadilo kako je sve dobro organizirano, i kako mi je baš bilo ugodno raditi s vama. Mislim da ćete nas još puno puta vidjeti...

  5. #5
    Linda avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    3,117

    Početno


  6. #6
    Tea avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,027

    Početno

    :D

  7. #7
    ivakika avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    748

    Početno

    a evo ja zahvaljujem na pohvalama u ime cijelog tima koji organizira i provodi rasprodaju

    stvarno ucimo iz rasprodaje u rasprodaju i uvijek pokusavamo uvesti nesto novo kako bi stvari tekle sto jednostavnije i bolje

    hvala vam svima na velikoj pomoci bez koje ne bismo mogli provesti u djelo ovu akciju

    komentari su uvijek dobrodosli, slobodno pisite ako imate ideju kako bilo koju od procedura poboljsati ili pojednostaviti

    svima vama

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •