Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 70

Tema: Test tube aliens support group

  1. #1
    a zakaj avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,149

    Početno Test tube aliens support group

    Daklem, od jucer u nasem stanu, osim nas cetvero, zlatne ribice i ponekog pauka, zivi i Shako, zli vanzemaljac.
    Sveti Nikola se malo zanio.

    Ima li jos netko iskustva s cudovistima iz epruvete? Koliko su vam prezivjeli, koliko su klincima dugo bili zanimljivi i kako izgleda kad umru?

    I jos jedna molba. Uvjerite me da oni nisu stvarno zivi, i da je scenarij slican onom iz Invazije tjelokradica sasvim nemoguc. Malo sam paranoicna po tom pitanju. Za svaki slucaj, Shako je prenocio u kuhinji, a ne u djecjoj sobi

  2. #2
    Maja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    iznad oblaka
    Postovi
    4,748

    Početno Re: Test tube aliens support group

    Citiraj a zakaj prvotno napisa
    I jos jedna molba. Uvjerite me da oni nisu stvarno zivi, i da je scenarij slican onom iz Invazije tjelokradica sasvim nemoguc. Malo sam paranoicna po tom pitanju. Za svaki slucaj, Shako je prenocio u kuhinji, a ne u djecjoj sobi
    Ja se zgražam kad kod frendica vidim ovo čudo jer nisam sasvim uvjerena da ovaj scenarij nije moguć. Zar nitko nije gledao nikakve SF horrore? Ili mislimo da se to događa nekome drugome?

  3. #3
    a zakaj avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,149

    Početno

    Meni je Invasion of the Body Snatchers (ona verzija s Donaldom Sutherlandom) jedan od najdrazih filmova. Zato i jesam paranoicna.
    Danas sam se ujutro uhvatila kako razmisljam o tome kaj bi bilo bolje: da alien zaposjedne prvo djecja tijela, pa da mi skuzimo da su nam djeca alieni, ili prvo nas roditelje, pa da nam djeca zavrse doma sama pod paskom aliena

  4. #4
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Evo samo da se opet javim da, falabogu, nemam pojma o cem pricate.

  5. #5
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    i ja takode.

    sve si u zadnje vrijeme mislim da sam tehnologijski i ino zaostala.

    a i dijete mi ima cisto konzervativan ukus, knjige, glazba, playmobil, drustvene igre...

  6. #6
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Mene veseli ta vrsta zaostalosti. Stlano se iscudjavam sta je sve na listama za Sv.Nikolu, pa onda za Bozic, pa za ovoono.

  7. #7

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    15

    Početno

    Ja sam to mislila kupiti nećaku, ali nitko od mojih frendica to još nije nabavio kikićima pa sam tu htjela pričekati komentare..
    a sad me još više zanimaju.. da vidimo kak će se stvari(biće?) dalje razvijati.. 8)

  8. #8

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    2,583

    Početno

    pomno pratim temu

    uspješno se (zasad) hrvam sa sinekovom fiksidejom pokupljenom iz reklama

    a i cijena mi je motivirajuća da i dalje odbijam pomisao da mu, eto, baš to treba za Božić

  9. #9
    a zakaj avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,149

    Početno

    joj, a meni takve stvari budu zanimljive, kaj mogu.
    prvo mu natocis vodu, pa se sav zapjeni i pjena izlazi van iz epruvete, i onda iz te pjene nesto pocne blinkati zeleno. Fakat dobijes dojam da je nesto zivo unutra.
    Onda mu smuckas napitak od nekog praha, zalijes ga, i njemu je kao fino.
    Moze navodno komunicirati s webom, ali to jos nismo isprobali (odnio nam tata jucer laptop), iako ne kuzim bas kako.
    Mora biti 12 sati u mraku, a 12 na svjetlu, i to je otprilike to.

    Vama to ne zvuci cool?

  10. #10
    a zakaj avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,149

    Početno

    da, ja jos moram prije bozica doznati sve o battlegroundu i scanmasteru, to je isto na popisu za djeda mraza.

  11. #11
    vještičica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    vjesticica[at!]gmail.com
    Postovi
    3,005

    Početno

    Evo ja guglala, pa saznala šta je test tube alien.
    Moram priznati da nisam oduševljena :/

  12. #12
    a zakaj avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,149

    Početno

    Citiraj vještičica prvotno napisa
    Evo ja guglala, pa saznala šta je test tube alien.
    Moram priznati da nisam oduševljena :/
    a kaj ti tocno smeta?
    mislim, osim nekog generalnog zgrazajuceg stava upucenog svim novotarijama kojima se zaradjuju pare na racun male djece, ja ipak ne vidim sto je u toj igracki lose?
    Osim one moje paranoje, koju cu ipak zanemariti.

  13. #13
    a zakaj avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,149

    Početno

    aha, napisala sam post pa sam onda isla citati onaj tekst iza linka.
    malo je predramaticno napisan.
    u uputama se ne spominje nikakvo mucenje, a do weba jos nismo dosli.
    za sad smo samo na uzgoju.
    i po tome ja ne vidim bitnu razliku izmedju zalijevanja vanzemaljca i zalijevanja biljke u loncu. i jedno i drugo moze riknut od previse ili premalo vode/svijetla. a mozes i biljci trgat listove.
    osim sto je, za sedmogodisnjaka, test tube alien sigurno uzbudljiviji od cvecke.

  14. #14
    flower avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    land of hope and dreams
    Postovi
    4,147

    Početno

    ma koji je to vrag? meni djeluje zivo - kako inace moze rasti, komunicirati... :?

  15. #15
    a zakaj avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,149

    Početno

    raste jer je napravljen od nekog materijala koji se u vodi siri, poput spuzve.
    ima senzore za svjetlo i za razinu vode u epruveti, pa onda moze pomocu svjetlosnih signala razne boje signalizirati sto mu pase a sto ne.
    i koristi wi fi tehnologiju da bi komunicirao s webom, navodno.

    ili je mozda ipak ziv?

  16. #16
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    sigurno je ziv.

  17. #17
    Maja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    iznad oblaka
    Postovi
    4,748

    Početno

    i ja mislim
    i mislim si da se za svaki slučaj prestanem družit s ovima kaj ih imaju

  18. #18
    vještičica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    vjesticica[at!]gmail.com
    Postovi
    3,005

    Početno

    Citiraj a zakaj prvotno napisa
    a kaj ti tocno smeta?
    epruveta
    Ne smeta mi ništa, samo nisam oduševljena "igračkom" (ako se tako može nazvati :?)
    To, valjda, smijem. Mislim, ne biti oduševljena nečim.
    Protiv novotarija, mamipara i raznih dječijih zezalica nemam ništa protiv.
    Uskoro, kad šmizla poraste, neću imati ništa efikasno protiv njih
    Pusa i sretno u "uzgoju"
    P.S. A ako tvoja paranoja ipak ima nekog osnova, evo "for the record" - nemam ništa protiv vanzemaljaca iz epruvete!

  19. #19
    kloklo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb/Jarun
    Postovi
    2,995

    Početno

    A zakaj, sve će bit dobro i mislit ću da je to bezazlena igračka dok te ne sretnem jednom i dok ne upreš prstom u mene i zavrištiš užasnom frekvencijom

  20. #20
    mama courage avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    7,325

    Početno

    Moze navodno komunicirati s webom
    a zakaj... kako ćemo mi znati da se radi o našoj dragoj forumašici a ne o alienu ? :/

    vidim te k'o sigourni (il kako se već piše) weaver u filmu "alien"... treba ti mitraljez!!!

  21. #21

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    meni se čini da je to isti kiki kao i onaj furby...kao interaktivna igračka, valjda


    a jel puno košta ?

  22. #22

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,173

    Početno

    jezuš, ovo je gore i od hobotnica koje noću prazne špajzu i guštera kojima se za hranu kupuju žohari :shock:

  23. #23
    rosa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    2,434

    Početno

    Ja mislim da su ove naše spike na temu živih vanzemaljaca puno pomaknutije i freekastije od onoga što će klinci u tome vidjeti.
    Zato nikada,ali NIKADA ne dam mužu da škica šta to čitam na svom "babskom forumu". 8)

  24. #24
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    Citiraj Ailish prvotno napisa
    jezuš, ovo je gore i od hobotnica koje noću prazne špajzu

    zato i njih imamo :D
    i to Z.L.E.

  25. #25
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    Citiraj maria71 prvotno napisa
    a jel puno košta ?
    150 kn

  26. #26

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    pa nije puno

    samo meni bi krepalo, ja ni virtualnog vampira ne šaljem u lov ,a kamoli da se s tim bavim

  27. #27
    a zakaj avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,149

    Početno

    vidim ja da ste se vec pocele polako oprastati od mene, ali ja sam jos tu, ista kao prije, predana bespostednoj borbi na pravo nasih potomaka na igru vatrenim oruzjem i dekadentnim novotarijama 8)

    vanzemaljac je jos ziv. ali onu foru s internetom jos nismo prokuzili. Nema tu nikakvog wi-fija ni uopce napredne tehnologije. Ali nama ipak ne radi.

    Ivarice, vama je uspjelo?
    (i naravno, i nas je zao, zar itko uopce kupuje dobre?)

  28. #28
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    ma nesto ne radimo dobro, registrirali smo ga i onda smo trebali utipkati onaj svjetlosni kod i to nisam mogla skuziti kako ga ponoviti
    pa mi je on napisao da je vanzemaljac star 200 i nesto dana i da ga jako lose tretiramo, a nije casna rijec

  29. #29
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    u TL su 129 kn, mi smo naseg preplatili u profilu

  30. #30
    a zakaj avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,149

    Početno

    mi prvo nismo mogli shvatiti kako uopce utipkati taj kod, dok nismo nasli na youtubeu filmic koji to pokazuje.
    No, on bi nakon izlaganja onim svjetlosnim signalima s ekrana, trebao odblinkati nekakvu sekvencu narancastih zelenih i crvenih bljeskova, a nas to ne radi, on i dalje blinka samo crveno :?

  31. #31
    a zakaj avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,149

    Početno

    Citiraj ivarica prvotno napisa
    u TL su 129 kn, mi smo naseg preplatili u profilu
    i ja sam u mulleru paltila 150.

  32. #32
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    Citiraj a zakaj prvotno napisa
    mi prvo nismo mogli shvatiti kako uopce utipkati taj kod, dok nismo nasli na youtubeu filmic koji to pokazuje.
    No, on bi nakon izlaganja onim svjetlosnim signalima s ekrana, trebao odblinkati nekakvu sekvencu narancastih zelenih i crvenih bljeskova, a nas to ne radi, on i dalje blinka samo crveno :?
    nas nekad blinka u tri boje, ali samo kad je zbunjen
    daj link na taj filmic

  33. #33
    a zakaj avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,149

    Početno

    Evo tu je

    Sad kad sam ponovo gledala, cini mi se da treba kliknuti na 'panic mode' prije nego se krene ocitavati stanje. mozda je u tome trik.

  34. #34
    Zdenka2 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    6,451

    Početno

    Citiraj a zakaj prvotno napisa
    da, ja jos moram prije bozica doznati sve o battlegroundu i scanmasteru, to je isto na popisu za djeda mraza.
    M. me je jedno vrijeme obrađivao za aliense, ali nisam popustila ne zato što se to meni gadi (a gadi mi se) nego zato što sam uvjerena da to nije igračka za njega, da se uopće ne bi s time igrao nego je samo podlegao reklami. Zato scanmaster imamo - to je kombinacija računalne igrice i stvarnih likova boraca. Zgodno je. To imaju i M. i B. pa se zajedno bore. Mnogo je bolja igra u dvoje nego kad je samo jedan igrač. Postoji nekoliko skupina boraca: gusari, Egipćani, ninje, Vikinzi, vitezovi itd. Moji imaju svaki po dva igrača izabranih među Egipćanima, vitezovima i Vikinzima.

  35. #35
    tenshi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    274

    Početno

    meni je ta igracka blesava. naprosto zato sto se ne mozes njome igrati.
    kej ga je dobio od bake jer ona ima uzasnu naviku svaki put kad ga pokupi iz vrtica odvesti u land of magic.

    dakle, moj je izabrao dobrog. da, eto,ima ih koji biraju dobrog.
    par puta smo mu ubacili sloog i to je to. on stoji sad onako u epruveti na polici i nitko ga ni ne gleda.
    da stvar bude jos gora, dao mu je i deda 150 kuna za jos jednog. na sto je on nakon par dana ipak mudro zakljucio da se 'tesko' brinuti' o izvanzemaljcu i da on ni ne zeli novoga

  36. #36

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    U autu
    Postovi
    298

    Početno

    Eto i nas u klubu izvanzemaljaca.Naš je star 130 godina i ja sam se prvo vrijeme bojala da ne umre od zanemarivanja,ali prilično je izdržljiv.Što se tiče spajanja na internet treba zamračiti prostoriju i okrenuti njegovo svijetlo prema onom krugu na monitoru,pa kad isteče vrijeme onda treba zapamtiti kojim redom se pali zeleno i crveno svijetlo to upisati u polja i dobijete u kakvom je stanju izvanzemaljac.

  37. #37
    Mony avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    2,943

    Početno

    Oh my God

    Vec vidim da kad moj mali bude trazio takvu vrstu igracaka - BIT CE ZIVE

  38. #38
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno



    vjeruj, gore su ovakve "napola"
    ja svog TTA obozavam, ja sam ga sebi kupila

  39. #39
    Mony avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    2,943

    Početno

    Citiraj ivarica prvotno napisa


    vjeruj, gore su ovakve "napola"
    I to sto kazes

    Citiraj ivarica prvotno napisa
    ja svog TTA obozavam, ja sam ga sebi kupila

    Moram priznat da mi je bas to palo na pamet da samu sebe pocastim za Bozic

  40. #40
    Honey avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    D.Resa
    Postovi
    1,962

    Početno

    Vidla sam sad na telki da je neka akcija aliensa u TL-u za 99 kuna.

  41. #41

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    2,583

    Početno

    Citiraj Honey prvotno napisa
    Vidla sam sad na telki da je neka akcija aliensa u TL-u za 99 kuna.
    Potvrđujem, upravo sam ih vidjela u CC1.

  42. #42
    emira avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,647

    Početno

    Test tuba ima moj nećak, već 2-3 mjeseca... i kad sam zadnji put bila kod njih prije cca tjedan dana još uvijek je bio na životu .

    Narastao je toliko da već više u epruveti skoro uopće nema vode.

    Meni je općenito ta igračka jako odbojna i ljigava i mislim da je svome djetetu ne bih nikad kupila. Jedan od razloga je taj što se kad vidim tog ljigavca kod nećaka svakim put pitam od čega je i kakvih kemikalija to napravljeno. Drugi razlog je taj što smatram da ima puno edukativnijih i ljepših igračaka od toga.

    Jedna od prednosti jest ta što se dijete uči odgovornosti, mora ga hraniti, pratiti njegove potrebe... ali ja bih se svakako radije odlučila za tamagochia ili zlatnu ribicu

    I još jedna anegdota:
    Ja i sestra kod frendice na kavi i sestri zvoni mobitel- klinci panično pitaju di je hrana od test tuba jer mu blinka neko svjetlo koje signalizira da je gladan. Ona veli da je ne opterećuju s takvim glupostima i nek potraže. Nakon 10 min zove šogor i panično pita di je hrana jer je test tube na samrti :shock: . Frendica je samo bljedo gledala jer nije imala pojma o čemu se radi

  43. #43
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    Citiraj emira prvotno napisa
    Drugi razlog je taj što smatram da ima puno edukativnijih i ljepših igračaka od toga.
    pa vjerujem da tvoj necak ima i takvih


    moj TTA je isto skoro do vrha narastao, a dala sam mu dosad samo dvije vrecice. i cudi me da mu je uvijek dobro, a bas mislim da mu ne bi trebalo biti :/ stalno svijetli crveno i to nekako brzo i neprestano, prije je svijetlio dvaput crveno pa pauzica
    jel pati?

  44. #44
    Maja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    iznad oblaka
    Postovi
    4,748

    Početno


  45. #45
    romi avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    877

    Početno

    DRAGE CURE - DA VAS SVE SKUPA MALO IZVUČEM OD ZLIH VANZAMALJACA NAŠLA SAM NEKAJ - ajmo na google

    ZOVE SE PLEO - dinosaur robotic toy, nema ga još kod nas, upišite na google pleo ili na Toys'R Us, imaju ga!

    NE DA JE PRESLATKI, NEGO BI GA ODMAH KUPILA - mada me samo cijena spriječava.... naime košta 485$ ili cca 2500kn. No on VIDI, ČUJE, OSJEČA!!!!! :D
    Osim što hoda, naraste 20cm, mazi se, a kada vidi drugoga dođe do njega, pa se paze i maze, igraju se....
    Kada dođe doma i pokrenete ga ima reakcije kao dijete od mjesec dana, a dalje se ponaša kako ga VI odgojite. Reagira na ljutnju, bol, sreću, smijeh, te cijelu paletu osječaja - i vrača!
    Ne znam - meni se to sve ćini toliko fascinantno - upravo nemoguće!

    A sve je počelo bezopasnom potragom za poklon Dini (3.3.g.)

    Ima jeftinija varijanta - u Toys'R Us - Puppy Grows & Knows Your Name za 50$, u varijanti pudlice i Golden retrivera - ja bi naravno retrivera.
    Također raste, pamti ime svog vlasnika, zna se odazivati na svoje ime (koje mu date) i tijekom četiri dana naraste do veličine stvarnog psa (ma šta to značilo). Proizviđač peseka je Fisher-Price, tako da tamo možete saznati sve o njemu.

    Ajme, jedva čekam da mi malo prokomentirate kako vam izgledaju!

    Meni se ovaj alien NE SVIĐA, ja ga se malo bojim... :/

    Ako moram birati, rađe ću imati goldena koji spava na trosjedu (i ne linja se) nego nekog ljigavog aliena u tubi od kojeg bi se ježila svaki put kad bi prošla pored njega!

  46. #46
    Rebbeca avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Zagorje zeleno
    Postovi
    871

    Početno

    Tek sad sam skužila ovu temu, a imam kaj napisati o njoj. Dakle, da se vratim na prvi post: mi imamo tog aliena, ali više nije među živima. Živio je nekih 3 mj. Očito se nismo baš dobro o njemu brinuli jer mislim da je pisalo negdje na netu da može živjeti oko 200 dana, ak se ne varam...Zeznulo nas je kaj je sad rano mrak, pa kad smo popodne nekud otišli frajer je ostao u mraku. B. je bio zanomljiv oko 2 dana :/ ja i MM smo se brinuli o njemu. Spojili su ga na net MM i B. ali ja nemam pojma kako. Tamo je pisalo kak se zove, koji je, npr. taj je bio vođa svih aliena, pisalo je da se dobro brinemo o njemu... to je bilo ubrzo nakon kaj smo ga kupili

  47. #47
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    pa to sto je vani mrak lako sredis, ostavis mu upaljenu lampu
    a ako je problem obrnut, da je previse svjetla, to se nama jednom dogodilo kad je ostao cijelu noc sam u sobi sa upaljenim svjetlom, pa ujutro jadan svijetlio da mu smeta problem sam rijesila tako da sam stavila komadic papira ispred njega

    i zaspao odma

  48. #48
    Maja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    iznad oblaka
    Postovi
    4,748

    Početno

    ivka, ti si rođena majka !

  49. #49
    romi avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    877

    Početno

    Jeste sigurni da kad "riknu" - ne ožive opet nakon nekog vremena??? :shock:

    Mislim da bi me kap zdrmala!

    Da nisu oni opasni plinovi na Jakuševcu od ovih "test tuba"? Kad sve odleti u zrak.. Možda su planski došli...

    Vidi se da se nisam naspavala....

  50. #50
    Rebbeca avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Zagorje zeleno
    Postovi
    871

    Početno

    Ivarica[b] možeš si mislit kak sam se sjetila ostavljati mu svjetlo mislim, prvih 2-3 puta jesam, ali dalje... Ali sad je ionako svejedno, pokoj mu duši, sada je među

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •