Stranica 2 od 5 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 209

Tema: Šivanje pelena, 13. dio

  1. #51

    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Zagrebačka županija
    Postovi
    31

    Početno

    Pozdrav svima i svima SRETNA NOVA!!!

    Evo Ena ja sam baš nedavno kupila FOE i jako sam zadovoljna. Evo linkić http://verybaby.com/ Oni su baš ok, naručena roba stigne za 10-ak dana.
    Pozdrav svima

  2. #52
    Ena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,242

    Početno

    Storky

  3. #53
    ornela_m avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Njemacka
    Postovi
    854

    Početno

    Storky, koje preslatke pelenice, sad sam pogledala tvoj album.
    Gdje nabavljas ovakav flanel? On-line? Gledala sam ovaj link sto si zadnji postavila, no vidim uglavnom jednoboljne tkanine (doduse, na brzaka sam pregledala).

    Opcenito, zanimaju me ostali pouzdani on-line ducani gdje mogu naci flanel, jer do sada u mom malom gradicu nisam pronasla ducan sa zavidnom ponudom, pa bih zamolila mame sivalice koje su upoznate s njima da me uputite.

  4. #54
    ornela_m avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Njemacka
    Postovi
    854

    Početno

    jednoboljne = jednobojne

  5. #55

    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Zagrebačka županija
    Postovi
    31

    Početno

    Flanele sam ti sve nabavljala kod nas u dučanima Bonoteks, Pamigo, Lantea... On line sam samo naručivala pul i mikroflis i to samo u very baby, ostali mi se čine skuplji. Dostava je velika stavka, pa zato uglavnom naručujem samo ono što se tu ne može kupiti.
    Ako netko ima druga iskustva i ja bi ih rado čula.

  6. #56

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    111

    Početno

    Pozdrav svim mamama sivalicama i sretna vam nova godina.
    Ono sto mene zanima su neke training pants.
    Naime, moj sincic ne nosi pelene, praktikujemo bespelenastvo, ali kako je sada zahladnelo i napadao sneg, malo sam u nedoumici sta da radim kad idemo napolje u setnju?
    Sh. ima 13 meseci i trebalo bi mi nesto sto bi zadrzalo/upilo jedno-dva piskenja, ne vise. Ne zelim da mu stavljam jednokratne, ali mislim da i nije resenje da ga presvlacim na snegu. Imate li neku ideju ili savet?
    Ako bi to bile training pants, ne zelim da budu mnogo debele poput platnenih, od kakvog materijala onda da se siju? Od cega da bude taj upijajuci sloj? Gledala sam i slike vunenih pantalonica koje idu preko, to mi zvuci kao dobro resenje sad za hladnocu, ali to nije dovoljno, ili mozda jeste :?

  7. #57
    aishwarya avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,028

    Početno

    Shakti, možda bi ti odgovarale pocket pelene koje su vrlo tanke, a unutra možeš staviti uložak kakav hoćeš, primjerice tetra pelenu...

  8. #58
    aishwarya avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,028

    Početno

    A što se tiče flanela..Storky, kako tebi izgleda pelena s ružicama (pretpostavljam da je to isti flanel koji sam ja kupila u Pamigu)? Naše pelene s ružicama toliko su se ofucale da izgledaju koda ih je troje djece nosilo. A zapravo su jedne od novijih

  9. #59

    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Zagrebačka županija
    Postovi
    31

    Početno

    Čuj baš gledam flanel sa ružicama i nije tako loša, izblijedila malo je, no ne čini mi se ofucana, a imam ju več dugo. Možda ju stignem poslikati da vidiš.

  10. #60

    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Zagrebačka županija
    Postovi
    31

    Početno Ofucanost ružica ...

    Evo moje pelene s ružicama: http://public.fotki.com/storky/album-4/p1040761.html
    MM kaže da mu zgleda ofucana :shock: , meni se ne čini...
    To je pocketica punjena sa tetrom.

  11. #61
    aries24 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    2,090

    Početno

    pelena je preslatka, tako nježna

    reci mužu da je on ofucan

  12. #62
    aishwarya avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,028

    Početno

    Moja je pelena u puno lošijem stanju, čini mi se. Možda je do sušenja u sušilici, a možda je problem u tome što pelene držim potopljene u vodi do pranja... :/

  13. #63
    aishwarya avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,028

    Početno

    Moja je pelena u puno lošijem stanju, čini mi se. Možda je do sušenja u sušilici, a možda je problem u tome što pelene držim potopljene u vodi do pranja... :/

  14. #64
    ornela_m avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Njemacka
    Postovi
    854

    Početno

    Citiraj Storky prvotno napisa
    Flanele sam ti sve nabavljala kod nas u dučanima Bonoteks, Pamigo, Lantea... ...
    Hm, onda nista do novog dolaska u Hr...
    Za Lanteine ducane znam, gdje su Bonoteks i Pamigo?

  15. #65
    aishwarya avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,028

    Početno

    Bonoteks je u Čulinečkoj 27, a Pamigo u Ilici 510. Ja bih , inače, rado naručivala materijale preko interneta, ali me iskustvo s bambusima ubilo u pojam. Materijali su koštali oko 200 kuna, poštarina oko 100 i onda su mi još lijepo opalili carinu nešto više od sto kuna.
    Za zdravlje guze se isplati, ali za izgled...

  16. #66

    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Zagrebačka županija
    Postovi
    31

    Početno

    aries24 hvala na pohvali pelenice, a muž...

    aishwarya ne znam da bi ih stajanje u vodi uništilo, a sušilicu nemam pa ni to ne znam, možda. A ovo o bambusu me baš šokiralo :shock: , stvarno puno. Gdje si to naručivala? Ja sam sada sa very baby-a naručila konoplju i baš me zanima kako to izgleda. Još ni jednom nisam platila carinu, što ne znači da ovaj puta neću, no poštarina je uvijek bila veća od cijene materijala.
    Moja pišulja več ima dosta pelena, no meni nikako dosta šivanja, (stalno nešto izmišljam: te zima je pa trebam neke posebne, te ove su joj male...) pa se veselim dolasku na svijet moje prve male nečakinjice u svibnju koja će naravno nositi platnene pelene. Nagovorih ih. :D

  17. #67
    aishwarya avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,028

    Početno

    Naručivala sam od Bamboo Fabric Store i materijali fakat izgledaju super, jedva čekam isprobat prvu pelenu (večeras se peru). S carinom sam očito imala peh, a fora je u tome što oni u vrijednost paketa uzimaju i poštarinu. Tako ispade 114 kuna carine...
    Evo prve bambusice:
    http://public.fotki.com/aishwaryamic...averuzice.html

  18. #68
    Ena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,242

    Početno

    aishwarya, preslatka je

  19. #69
    vještičica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    vjesticica[at!]gmail.com
    Postovi
    3,005

    Početno

    Update albuma! :D
    Svim mamama koje su željele znati (i sašiti), na poklon od mene, uoči Božića, fitted-pocket bumGenius! - inspired tutorial (klikajte next)
    Album je dobio još koješta, istražite sami
    pusa svima

  20. #70
    Tea avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,027

    Početno

    vještičice, zar treba komantar?! , samo

  21. #71
    aishwarya avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,028

    Početno

    Svaka čast, vještičice.

  22. #72
    aries24 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    2,090

    Početno

    svaka čast

  23. #73
    anjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Postovi
    3,849

    Početno

    vjestice

  24. #74
    vještičica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    vjesticica[at!]gmail.com
    Postovi
    3,005

    Početno

    hvala
    odo' pravit' kolače

  25. #75
    MarikaPika avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    710

    Početno

    Vjesticice,daj mi sasij koji komad,ne pitam sta kosta,samo ,molim te,daj okaci neku etiketu sa svojim imenom.....zbog folirancije!
    .....stvarno si genije!!!
    ja svoj rucno siveni projekat nikako da zavrsim.....zapela kod lastisa,i nikako da nastavim....
    BTW,teta-sivalica sasila 4 pocketice,zadovoljne i mama i beba.....sad brojimo skromnih 17 platnenih....bice ,nadam se,uskoro jos,kad prodju praznici i teta-sivalica odahne od novogodisnjih toaleta...

  26. #76

    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Zagrebačka županija
    Postovi
    31

    Početno

    aishwarya pelenica ti je super!!!

    vještičica ti si zakon!!!!!!

  27. #77
    mama Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    doma i na poslu
    Postovi
    248

    Početno

    žene!
    KAd vi to stignete i još na forum?

    Znači nigdje kod nas se ne može nabaviti materijal od bambusa ili konoplje? Nisu ni zainteresirani ovi veliki uvoznici materijala?


  28. #78
    ornela_m avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Njemacka
    Postovi
    854

    Početno

    Evo napokon par pelenica u nasem pospremljenom albumu, napravljenih krajem prosle godine, dok se nismo zatrpali pravljenejm kolaca i gostima
    Nova serija je iskrojena i sad se samo treba baciti na posao.

  29. #79
    mama Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    doma i na poslu
    Postovi
    248

    Početno


    materijal za jastuk ima prekrasne likove!

  30. #80

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    111

    Početno

    Hm.. ja se nisam makla dalje od pocetka tj. razmisljanja o tome sta da sasijem sad za sneg sto bi drzalo jedno piskenje :?

    aishwarya, hvala ti na odgovoru, ali ja bih volela nesto poput gacica, sa nekim tankim uloskom, tetra mi je velika i predebela. Ipak smo mi bespelenasi

    Moze li neko da mi pojasni WCW interlock pullon soaker?
    (http://hyenacart.com/WildChildWoolies/index.php)
    Da li ovo ide preko pelene ili moze samo tako da se koristi?
    Deluje mi da je to nesto sto bih ja htela. Prekrasno je

  31. #81
    Mama Medo avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    394

    Početno

    shakti, da... to je soaker koji inače ide preko pelene, ali je super mekan i tanak (u odnosu na štrikane soakere) i ja sam si isto razmišljala kako će nam to jednog dana kad više ne bude u pelenama biti nešto što ćemo po potrebi moći navući preko gaća "za svaki slučaj".
    iako sam vidjela i gomilu tzv training pants na netu... ne znam točno kako to izgleda, ali mi na slici izgleda baš tako kao ovaj soaker (osim što su od flisa). možda bi mogla probati sašiti takve gaćice od flisa... to će ti sigurno izdržati... čekaj,naći ću ti link na te training pants!

  32. #82
    Mama Medo avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    394

    Početno

    hm, ne znam više gdje sam bila vidjela te training pants... ali i ovo izgleda interesantno...
    http://hyenacart.com/brandysboutique/index.php?p=90089

    ako još naletim na one koje sam mislila - javim.

  33. #83

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    111

    Početno

    Mama Medo, da tako nesto bih sazila :D
    Sad me je dno interesuje, ulozak. Od cega on treba da je? Unutra je sloj ili dva frotira, koliko sam razunela, sta je spolja? I da li je dovoljno da su gacice samo od jednog sloja fleeca?

  34. #84
    Mama Medo avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    394

    Početno

    Citiraj Shakti prvotno napisa
    Mama Medo, da tako nesto bih sazila :D
    Sad me je dno interesuje, ulozak. Od cega on treba da je? Unutra je sloj ili dva frotira, koliko sam razunela, sta je spolja? I da li je dovoljno da su gacice samo od jednog sloja fleeca?
    da, taj uložak je koliko vidim od 2 sloja mikrofibre i gore je suedecloth (to ti je onaj materijal kao u BumGenius ili DryBees pelenama. čista sintetika. u biti, slična stvar kao i mikroflis u FuzziBunzicama i ostalima - to je samo zbog osjećaja suhoće...)

    a gaće od flisa mislim da imaju dva sloja u kritičnom području (onaj drugi je u obliku uloška prišiven iznutra).

  35. #85

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    split
    Postovi
    33

    Početno

    Imam pitanje u vezi šivanja pocketsica. Imala sam priliku vidjeti uživo samo pocket pelene koje su HM, a gledam i ove po vašim albumima.
    Uglavnom mene muči ona dvostruka gumica na leđima. Jer uvuče se gumica na vanjski dio pelene, pa i na unutrašnji. Tako beba leži na dvije gumice i 4 sloja flanela. Pitam se je li to pretvrdo, smeta li to bebama. Ja svoju bebu očekujem tek u ožujku tako da ne mogu ništa predvidjeti. Ali kad među prstima držim taj sloj s gumicama čini mi se debeo, pogotovo s obzirom na to da ide na golu kožu leđa.
    Drugo, ove pelene koje sam imala priliku vidjeti nisu imale čičak ispod gumica i navodno nema nikakvih problema.
    Sašila sam puno pelena sa ušivenim soakerima i sad se pitam, ako su te pocketsice tako genijalan izum zašto se ne rade samo pocketsice? Ima li kakva kvaka?

  36. #86
    aishwarya avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,028

    Početno

    Naše su pocketice s dvije gumice, točno kao što si opisala. Gumice su vrlo tanke i, baš sam sad išla pogledati, taj rub nije ništa deblji od pelene tipa smibove dore.
    Po meni, glavna je prednost pocket pelene što se brzo suši, a može biti i dnevna i noćna pelena, ovisno o ulošku koji se stavi unutra.

  37. #87
    Ena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,242

    Početno

    U praksi, te gumice na leđima obično budu jedna do druge, nikad jedna na drugoj.
    Ali nije i potrebno stavljati gumicu u unutrašnji sloj, npr. FuzziBunzice nemaju gumicu u mikrofilsu.

  38. #88
    aishwarya avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,028

    Početno

    Jest, istina je što Ena kaže...
    Evo još jedne pocketice. Uzorak, nećete vjerovati: leptirići
    Stvarno moram naći negdje materijal slične kvalitete s nekim lijepim uzorkom. Makar imam leptirića za još dvije pelene.

  39. #89
    aishwarya avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,028

  40. #90

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    split
    Postovi
    33

    Početno

    Razmišljam ovih dana intenzivno o modifikaciji pocketsica, skoro da bi i naručila jednu industrijski proizvedenu, samo da je vidim. Uglavnom, mislila sam na to kako bi izgledalo da poendlam pocketsicu, pa da bar nema duplog pregiba tkanine oko leđnih gumica.
    Ili, da straga ostavim ravan džep koji bi se zatvarao čičkom, a bočno na lijevo i desno malu gumicu, jednostruku, koja je između lica i naličja pelene.
    Nakon što mi je Vještičica na pp pomogla da započnem šivati pelene bila sam opijena zadovoljstvom rada i urađenog - sve su pelene sa soakerima. (Rado bi stavila slikice, moram naučiti kako). Onda mi je muž kupio endlericu (Toyota) pa me ona malo isfrustrirala, jer nikako mi se ne čini da su konci pravilno zategnuti, a i teško je endlati oble dijelove pelene da dobro ispadne.
    Kad sam vidjela da mi flanel na ovoj južini jedva suši (a imam veliki južni balkon u Dalmaciji) ideja o pocketsicama mi je postala sve primamljivija, ali su me izludile ove gumice. Sad ću pokušati sašiti nekoliko varijanti pocketsica, pa vas obavijestim!
    Hvala na svakoj informaciji!

  41. #91
    Mama Medo avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    394

    Početno

    Christabel, ako te toliko muče te gumice u pocketicama... ja sam jednu brzinsku pocketicu napravila od dva sloja flanela. iskrojila sam tako da mi je tamo gdje je otvor za pocketicu onaj tvornički rub flanela i samo s unutarnje strane cik-cakom prišila gumicu i sasvim super funkcionira. ta je pelena od fittedica prva suha i unutra uguram presavijenu tetru i sve pet. ionako šiješ za sebe, pa nema veze što se malo vidi ta gumica dok stavljaš uložak unutra.
    ako hoćeš mogu ti poslikati da vidiš.

  42. #92
    vještičica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    vjesticica[at!]gmail.com
    Postovi
    3,005

    Početno

    Christabel Drago mi je da sam ti pomogla u šivenju. Što se tiče poketsica, one jesu mnogo dobra stvar. Nisu popularne jer se ljudima ne da svaki put utrpavati punjenje (kod nas bi rekli ljenost gora od bolesti).
    Moje fitted-pocket nemaju dvije gumice na leđima, iz istog razloga iz kojeg se i ti o tome razmišljaš - dupla gumica i moguće žuljanje.
    Pogledaj foto strip kako ih pravim.
    I, čekamo sličke :D

  43. #93

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    split
    Postovi
    33

    Početno

    Danas se cijeli dan borim s jednom pocketsicom kao sa divljom zvijeri. Svuda sam stavljala gumicu pa je rašivala i sad je završena tako da je na vanjskom dijelu gumica, a unutrašnji rub porubljenog flanela pleše i ja se nadam kad stavim bebi pelenu i gumica se malo rastegne to će nekako prileći. Sad ću pokušati napraviti jednu poendlanu pelenu gdje će gumice biti vidljive u otvoru džepa - to bi bio neki ekvivalent tom industrijskom rubu flanela.
    Ovih dana pokušat ću i jednu a la Vještičica, kad malo bolje skužim kako.
    Svakako vam hvala na savjetima.
    By the way, moj muž je pitao zašto se ne bi pocketice punile sa gornje prednje strane tako da je otvor džepa sprijeda na trbušćiću. I stvarno, je li netko to pokušao tako sašiti?

  44. #94
    vještičica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    vjesticica[at!]gmail.com
    Postovi
    3,005

    Početno

    Može i tako da se puni, mislim čak da ima neka sorta "kupovnih" poketsica koje se tako pune. Kod takvog punjenja ti ne treba ni guma ni čičak koji zatvaraju džep.
    Meni je praktičnije punjenje straga (malo raširim tetru/peškirić da nije baš ravno, nego više trokutasto; imam trip da će je žuljati ako je punjenje čitavom dužinom iste širine )

  45. #95
    Mama Medo avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    394

    Početno

    ima pocketica (Pocket Change npr.) koje imaju otvor i sa prednje i stražnje strane - da ne moraš vaditi inserte zapišane rukom nego ubaciš sve skupa u mašinu i onda za vrijeme pranja ti inserti sami ispadnu van . imam te Pocket Change pelene koje su osim toga dodatnog otvora naprijed dosta slične FB. ja sam svejedno vadila inserte kao i kod svih drugih i ipak mi je draže da je otvor iza. ne znam zašto bi taj prednji otvor bio bolji... osim možda da možeš popipati jel mokar insert :/

    a baš sam gledala jednu moju fitted pocketicu... kad unutra uguram presavijenu tetru to je tak debelo da mogu biti 3 gumice iza i da je punjenje još deblje nego to, pa ne bi smjelo ništa žuljati.

  46. #96

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    split
    Postovi
    33

    Početno

    Vjerujem da će sve ipak prilično drugačije izgledati kad budem imala bebu pored sebe kojoj ću to obući. U formulu o grubosti gumice svakako treba dodati i punjenje i rastegnutost gumice na leđima. Danas ću sašiti i sprijeda otvorenu pocketsicu, pa ću vidjeti. Uglavnom, pocketsica izgleda nekako jadna onako ispuhana, za razliku od pelena sa soakerima koje su onako bublaste i okruglaste.
    Imam još jedno pitanje: da li vam tako bublaste pelene smetaju djecu pri motorici? Ja imam kroj koji je širi i kroj koji je uži među nogama, i sad u zadnje vrijeme nekako biram taj uži jer mi se neke pelene čine stvarno preširoke među nogama. (moje pelene budu široke kao Rodina pusa, ali kruće jer stavim jedan sloj frotira i 5 - 6 slojeva flanela).
    MM se zainteresirao za cjelokupnu problematiku i gleda on jednog zelenog Racmana koji mi je stigao prije neki dan pa pita: Pa kako jadno dijete izgleda u takvoj peleni, jesu li mu noge u zraku kao prevrnutoj kornjači kad je pelena tako debela i napunjena?! (U Racmanu je bio onaj noćni uložak - dupli pješćani sat).
    Jedva čekam naučiti staviti slikice pa da mi date svoje iskusne komentare.

  47. #97
    vještičica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    vjesticica[at!]gmail.com
    Postovi
    3,005

    Početno

    Apropo motorike i platnenih - šmizla propuzala sa 4,5, sama ustala sa nepunih 6 mj., prohodala uz namještaj sa nepunih 7, "pustila se" sa 10. Sad trčkara po kući, sa sve bublastom guzom
    Nikad joj platnene nisu smetale. Ako je beba spremna za određeni stepen motoričkog razvoja, jedini način da je u tom spriječiš je - da je svežeš
    A i mi smo svi prohodavali u tetra pelenama, koje su bile glomaznije na guzi i imeđu nogu, nego ove nove platnene, ma koliko široke bile.
    I svi smo prohodali

  48. #98
    kole avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    965

    Početno

    E pozdrav svima, sretna vam nova godina!
    Vidim vredne ste... :D
    Evo i nase nove pelenice: http://public.fotki.com/simsir/nasepelene/tirkizzy.html
    Zahvaljujuci Vjesticici i njenim uputama ... prosto ne znam kako da se zahvalim
    Hvala jos jednom...ili jos tisucu puta

  49. #99
    aishwarya avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,028

    Početno

    Kole. Pocketica s rastezljivim ušima je suuuper.

  50. #100
    vještičica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    vjesticica[at!]gmail.com
    Postovi
    3,005

    Početno

    kole bravo! :D
    super su ispale!
    drago mi je da sam pomogla
    pusa svima

Stranica 2 od 5 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •