Pokazuje rezultate 1 do 8 od 8

Tema: 2 sata u sjedalici - je li to maksimum

  1. #1
    Rozi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    tu negdje u Zgb
    Postovi
    240

    Početno 2 sata u sjedalici - je li to maksimum

    kako kaže naslov - zanima me je li za bebu od 4.5 mjeseci max dozvoljeno 2 sata u komadu u autu u autosjedalici?

    išli smo na put dok je imao 2 mjeseca i spavao je u autu, ali smo ga za 2 sata probudili, stali, malo pronosali, papao je, pa čak ga i presvukli u autu

    trebam li opet tako sada s 2 sata stati i malo protegnui bebaća ili je ok da bude u autosjedalici do 3 sata? (naime toliko nam obično treba iz zgb do biograda)

  2. #2
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    Ja nisam stajala nikad dok je dijete spavalo i/ili bilo dobre volje u sjedalici (dobro, osim ako se meni piškilo ). Kad se dijete unervozi onda stajemo. Pa ne ideš na duži put svaki dan, neće mu ništa biti ako jednom odspava u sjedalici 4-5 sati u komadu.

  3. #3
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    Ja nisam stajala nikad dok je dijete spavalo i/ili bilo dobre volje u sjedalici (dobro, osim ako se meni piškilo ). Kad se dijete unervozi onda stajemo. Pa ne ideš na duži put svaki dan, neće mu ništa biti ako jednom odspava u sjedalici 4-5 sati u komadu.

  4. #4
    kajsa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,247

    Početno

    A. je prije spavao 3 sata u komadu i mi ga nismo budili.
    sad nema šanse da spava toliko, max 1,5h i onda stanemo kad se unervozi.

  5. #5
    Rozi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    tu negdje u Zgb
    Postovi
    240

    Početno

    hm, dobro ste me podsjetile da možda i neće biti spavanja u autu
    šimun je prije dva mjeseca lijepo spavao (po noći samo jedno buđenje, a i po danu je znao produžiti).
    zadnjih dva mjeseca sve je drugačije (po noći buđenje i nekoliko puta, a po danu smo na onih famoznih 30 - 45 minuta).

    uf, ako tako bude i autu, bit će stajanja 8) ...

  6. #6

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Mi smo kad je imala 7 tjedana odvozili 4 sata u komadu, zaspala je na polasku i probudila se na moru, isto je bilo u povratku.

    Sva ostala putovanja su bila uz puno stajanja, vise se nije ponovilo ovakvo dugo spavanje, a jako brzo bi počela protestirati, prevedeno pocela plakati u sjedalici

  7. #7
    Loryblue avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    napokon sam se vratila doma
    Postovi
    2,931

    Početno

    mi i dan danas kad idemo kod mojih kako malu stavimo u sidalicu tako ona zaspe sve do pred kuću.
    sad se nekad i probudi, ali sad je velika pa je pričom mogu zabavit da ne moramo stajat.
    kad je bila beba čorila bi ko sritna i nikad nismo stajali.

    i ko što kaže barbi, ne ide se na put svaki dan

  8. #8
    Pooh avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    454

    Početno

    Meni je fizioterapeut rekao da bebe u principu smiju biti duze u As, ali ja svoje ipak nisam vozila i drzala u njima duze od 3 sata (toliko nam je trebalo do mora).

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •