Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123
Pokazuje rezultate 101 do 116 od 116

Tema: nisu sva djeca jednaka

  1. #101
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    dogovoreno
    ja ću probat skinut alkoholom ime, ako ne ide ići će ovako

    možda balzam za usne svakom?
    rosalovi su oko 10 kuna

  2. #102
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa
    dogovoreno
    ja ću probat skinut alkoholom ime, ako ne ide ići će ovako

    možda balzam za usne svakom?
    rosalovi su oko 10 kuna
    nemoj ništa skidati. kikici je uvijek bila fora nešto šareno na olovci . obične su se mogle svugdje nabaviti ...

    vidjet ću jel mogu naći balzam za tu lovu (moram malo prošvrljati po dućanima), ili eventualno male nivea kremice (one putne).

    idem sad pisati kartice... našla sam 20 rozih, i 13 plavih :D

  3. #103
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    ja sam sad pogledala na mercator internet trgovinu
    http://www.mercator.hr/trgovina/rezu...am%20za%20usne
    možda je drugdje i povoljnije

    to je samo ideja, ne mora to biti
    nisam se sjetila niš drugog za 10tak kuma po glavi

  4. #104
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    o, pa super!

    sutra se još čujem s anjicom, pa ak je to ok -odoh u mercator

  5. #105
    mali karlo avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    1,464

    Početno

    ja sam nedavno u mulleru kupla labelo njihove marke za 7 i nešto kn, pa eto ak vam to može pomoć

  6. #106
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    možemo se onda tamo nać i da ti dam kemijske

  7. #107
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    Citiraj mali karlo prvotno napisa
    ja sam nedavno u mulleru kupla labelo njihove marke za 7 i nešto kn, pa eto ak vam to može pomoć
    naravno da može

    a onda možda mogu još nekaj sitno dodati

  8. #108
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa
    možemo se onda tamo nać i da ti dam kemijske
    di si ti mislila da se nađemo? i u koje vrijeme

  9. #109
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    u mercatoru
    što ja znam, kad bi ti došla, ako bi došla?
    a ako fali mogu i ja dodati

  10. #110
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa
    u mercatoru
    što ja znam, kad bi ti došla, ako bi došla?
    a ako fali mogu i ja dodati
    javim ti se ujutro na mob

  11. #111
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    kod mene 01.13h ... svi paketi složeni, kartice s imenima djece i njihovim razredima zaklamane... :D

    nemojte me budit na sabajle...


  12. #112
    Gost 1 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    95,4 FM
    Postovi
    1,747

    Početno

    "Druge udruge i pojedinci u akciji" ciljani je namjenski pdf gdje forumaši na razne načine, po saznanju o potrebi, pokušavaju pomoći bilo savjetom, korisnom informacijom ili materijalno.
    Pravila spomenuta na ovom topicu odnose se upravo na pdf "Druge udruge i pojedinci u akciji" tj. vrijede za javno na forumu objavljene akcije financijske i druge materijalne pomoći u slučaju ako su namijenjene fizičkim osobama, uz posebne mjere zaštite maloljetnika.
    Pravila su postavljena radi dva osnovna, vrlo bitna razloga
    1. zaštita maloljetnih osoba (u smislu zaštite identiteta i zaštite od moguće manipulacije)
    2. zaštita korisnika foruma od zloporabe (zato je i zabranjeno sakupljanje novca i objava žiro računa na forumu)
    Svrha pravila dakle nije zabrana radi zabrane, već kontrola dobrotvornih akcija prikupljanja materijalnih dobara za fizičke osobe, koju je bilo nužno uvesti zbog velikog broja forumaša nepoznatog identiteta koji su takve akcije pokretali.

    Pdf „Škole“, namijenjen je problemima u školi, a ne dobrotvornim akcijama,tj. nitko na ovaj pdf ne dolazi sudjelovati u dobrotvornim akcijama, tako da mogućnosti zloporabe praktično nema.

    Topic „Nisu sva djeca jednaka..“ odnosi se na sumnju u diskriminaciju po nacionalnoj osnovi prema skupini djece.
    Ne ulazeći u to radi li se o diskriminaciji ili ne, ostaje činjenica da 33 učenika jedne male područne škole zbog, u najmanju ruku, čisto administrativnih razloga, nisu dobili božićne poklone.

    Potpuno spontano dvije forumašice-Sorcie (koja piše da će, ako treba, sama kupiti 30 čokoladica) i Anjica (zaposlenica u toj školi) kroz raspravu na forumu dolaze na ideju pomoći školi, a nekolicina sudionika u raspravi na forumu se priključila.
    Daljnja komunikacija nastavljena je mailom.

    Ovo nije pomoć maloljetnim fizičkim osobama, već donacija školi, koja je uostalom donaciju i tražila od općine Nijemci, ali dobila odbijenicu.

    O tome je izvijestila zaposlenica škole, potpuno upućena u problem, čiji je identitet poznat udruzi „Roda“, kao i identitet forumašice Sorcie koja je preuzela obavezu prikupljanja sredstava, i to ne na svoju inicijativu, već na zamolbu uskog kruga forumašica koje su se slučajno našle na raspravi na ovom topicu i koje su, osim načelne rasprave, jednostavno željele poduzeti nešto da i ta djeca dobiju poklne.

    Javnog poziva na sudjelovanje u akciji (niti posredno ili neposredno) prikupljanja financijske pomoći fizičkim osobama i objave žiro računa nije bilo, niti je bilo takve namjere.

    Radi se o donaciji pravnoj osobi (po saznanju dobivenom od osobe udruzi poznatog identiteta), na izričit zahtjev manjeg broja forumašica koje su željele sudjelovati i našle modus kako to izvesti, tako da svaka sumnja u zloporabu (a to je svrha zbog koje su pravila postavljena) otpada.

    Jesam oduljila, ali trudnički mozak i nesanica ne pridonose konciznosti

  13. #113
    bruta

    Početno

    Jasno i bez dileme
    Gost, veliko hvala
    nadam se da cemo nastaviti i ubuduce, u sorci imam neograniceno poverenje

  14. #114
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Gost1 baš si napisala kako treba.

    Ja bi dodala još štošta :mad: ,ali neću,neću si kvariti osjećaj sreće da smo uspjeli barem na kratko vratiti osmjeh na dječja lica.Ovdje su samo djeca bitna i tako neka ostane

  15. #115

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    Gost1

  16. #116
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    preselila sam temu na druge udruge i pojedinci u akciji i zakljucavam je, u skladu s pravilima foruma o skupljanju novca od forumasa


    nadam se da kuzite da su pravila tu kako bi zastitila vas, nas, forumase, bez obzira jel organizator sorci, ivarica, apricot ili jucer registrirani forumas/ica.

    svako dobro svima koji su se ukljucili u ovu akciju i djecici u anjicinoj skoli.

Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •