Pokazuje rezultate 1 do 5 od 5

Tema: decidualni polip, sukrvica?

  1. #1

    Početno decidualni polip, sukrvica?

    Evo drage trudnice još jedna s problemima
    U 8 sam tjednu trudnoće i dva dana sam primjetila full laganu sukrvicu jednom dnevno i to nakon wc-a (velika nužda , samo to sam shvatila kad sam se vratila od dr-a)..Naravno otišla s obzirom na praznike na hitnu, našli mi decidualni polip???? i sad moram ići na briseve i rekla mi dr. da mirujem desetak dana da se malo smirim...je samo ne znam kako da se sad smirim - nije mi jasno koliko je taj polip opasan za trudnoću ( mislim znam da se moram čuvati infekcija, ali da li on može dovesti do pobočaja?) i da li ću morati ležati skroz??? :shock: :shock: help Inače kao ultrazvuk je bio ok i nije dr vidjela ni sukrvicu niti bilo kakve promjene. Eto curke pomagajte

  2. #2

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    5,207

    Početno

    mislim da ti sad jedino preostaje mirovati, slušati dr i vjerujem da će sve biti u redu....
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  3. #3

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Fiume on the Hill
    Postovi
    22

    Početno

    Evo bila sam jučer na pregledu, sada sam 7+3 i našli su mi decidualni polip veličine oraha. Stavili su me na mirovanje ( ležanje i šetanje bez sjedenja )

    Da li je netko imao slično iskustvo?

  4. #4
    anitalu avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    438

    Početno

    Meni su također našli decidualni polip, a kasnije i hematom. Krvarila sam tjednima i mirovala. Eno moje zlato mirno spava u svom krevetiću. Sretno!

  5. #5

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Fiume on the Hill
    Postovi
    22

    Početno

    Hvala Anitalu, meni je doc rekao da ćemo sačekati još 4 tjedna da vidimo da li će sesam povući ako ne onda ćemo vidjeti šta dalje.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •