Pokazuje rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Buđenje uz plač?

  1. #1

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    412

    Početno Buđenje uz plač?

    Opet ne znam gdje da smjestim ovo pitanje, ako ne valja odabir molim da se premjesti na odgovarajuće mjesto.
    Radi se o slijedećem: Džan će 17.12. imati 6 mjeseci, a ja sam dobila prvu m nakon trudnoće i poroda u ovaj sad ponedeljak. On sad već ima dva zuba i u petak je primio drugu vakcinu koju je jako teško podnio. Srećom nije imao temperaturu, ali ga je ruka jako bolila i bila natečena. Anyway, to je sada prošlo i mislim da nema veze sa dešavanjima u protekla dva dana. A šta se to dešava??? On je prije išao na spavanje oko 23.00-23.30 i spavao do 5.00-6.00 zatim bi dojio i nastavio spavati do 7.00-8.00 ili pola devet. Zadnje dvije noći je katastrofa!!!! Jako se ljuti kad treba dojiti, grize, štipa, udara, vuče, izvija se, a znam da je gladan. Zaspe on i sada oko 23 ili 24, ali se oko 2 ili 3 probudi i to uz takav plač i vrištanje da je to nemoguće. Ako ga uzmem da doji on odbija i treba mu dobrih 10-15 minuta da se smiri. Ja ga onda nosam i ljuljam i on zaspe.
    Sad ja ne znam da li je to zbog m ili je nešto drugo u pitanju pa vas molim da mi savjetujete šta da radim. Pomalo me je strah da me ne odbija zbog m, ne znam kako to utiče na mlijeko i sad se pitam hoće li to biti svaki mjesec tako??
    HELP PLEASE

  2. #2
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    MOguce da je zbog menge, ali ce proci cim prodje menga.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    412

    Početno

    Pa jel to sad znači da me to čeka svaku narednu m??

  4. #4
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Ne mogu sa sigurnoscu tvrditi da je zbog menstruacije, ali ako je zbog nje, onda ce prestati kad menga prodje.
    Hoce li tako biti kod svake menge isto ne mogu sigurno tvrditi da ili ne. Mozda ti se malac navikne.
    Moj se ne skida sa sise kad dobijem. Inace nemoj se iznenaditi ako ti menga bude skroz neredovita, meni recimo svakak kasni u odnosu na prethodnu, tako da nekako zaboravim od jedne do druge...

  5. #5
    LedinaMama

    Početno

    Meni se Leda isto ne skida sa sise prvih dan-dva kad dobijem m. Nemam pojma zasto je tako, ali mi tada bas smeta i uvijek kad dobijem pozelim prestati dojiti.

    Ali onda to prodje ... i sve opet postane prelijepo ... :D

    Od kada sam dobila (sa Ledinih 6 mjeseci), imam redovitu menstruaciju, svakih 25 dana (kao i prije).

    Ali me barem vise ne boli. :D

  6. #6

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    412

    Početno

    Samo da javim da je sinoć sve bilo OK. Zaspao je oko 24 i probudio se jutros oko 6.30, dojio i nastavio spavati. Možda je ipak od vakcine... pojma nemam, ostaje mi da čekam slijedeću m da vidim reakciju

  7. #7
    Mamita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,935

    Početno

    kad smo mi primili vakcinu (ona na koju je moguća reakcija) prenosali smo maloga cijelu noć

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •