Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 89 od 89

Tema: vrtici u zadru pomoc

  1. #51

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Postovi
    71

    Početno

    Stigla mi jučer odbijenica iz Radosti.
    Mislim da su i za Sunce riješeni upisi (iako jo nismo dobili nikakvu obavijest), jer mi je teta iz tog vrtića rekla da idu na godišnje sljedeći tjedan, tako da mislim da ni tamo nemamo više nikakve šanse.
    Užas.

    Samo još jedno pitanje: jesu li vaša djeca, koja su primljena u vrtiće, jasličari ili starije grupe? Moj je dvogodišnjak i odmah su mi rekli da nema šanse za upis. Sramota, ništa drugo.

  2. #52
    Rhea avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    753

    Početno

    Lea79, žao mi je

    Moj će u 11. misecu napuniti 4 godine.
    Ja sam bila uvjerena da nas neće primiti , ali eto... MM i ja smo zaposleni, a uz to, imamo i mlađe dijete, tako da je i to vjerojatno bio plus.

  3. #53

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Postovi
    71

    Početno

    Drago mi je zbog vas da je bar netko primljen...

    Mi smo isto oboje zaposleni, privatnici, radimo od jutra do sutra, pa nam je time problem još veći. A ništa, snaći ćemo se nekako.

  4. #54

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    150

    Početno

    Cure zna li tko kakve su šanse da se djete upiše u vrtić(privatni,jer znam da u državni nemam šanse) na jesen :/ !?????!!!

  5. #55

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    150

    Početno

    zar nitko nema iskustva sa tim

  6. #56

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Postovi
    71

    Početno

    YO, probaj se već sad informirati o upisima, pa se negdje, ako ima mjesta, predbilježi za jesen. Ja svog isto kanim na jesen upisati, ali već sad obilazimo vrtiće.

    Bili smo u Ribici u Arbanasima, ali iskreno, nije mi se baš svidjelo tamo... :/ Nekako puno djece, mali prostor, svi plaču... ma baš mi je nije sjelo...

    Da li netko zna primaju li jasličare u Smiješak na Bilom brigu? I kakav je to vrtić uopće? Ja često onuda prolazim, ali kao da nikad nikoga nema :?

  7. #57

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Postovi
    17

    Početno

    Jel ima netko sa iskustvom u dv Maslačak na Bilom Brigu?

  8. #58

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Postovi
    71

    Početno

    Maslačak ti je prepun, ne primaju nove ni pod razno. Ja zvala mjesecima, ali svaki put me otkantaju. Poznanica kaže da je super, sve novo, tete ok, ali puuuno djece.

  9. #59

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Postovi
    71

    Početno

    Hm, još nešto...moj je jasličar, pa mi je rekla da njih pogotovo ne primaju. Za starije ne znam.

  10. #60

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Postovi
    17

    Početno

    a koliko si unaprijed zvala, koliko je dječak imao mjeseci dok si prvi put zvala?
    jesi bila tamo ili si samo telefonom?

  11. #61

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Postovi
    71

    Početno

    Zvala sam kad je imao nekih godinu ipo, pa otada nekih 4-5 puta. :D
    Jednostavno nema mjesta, jedino da probaš da te stave na listu čekanja. Meni je taj vrtić posebno interesantan je mi je jako blizu.
    Probaj otići direkt, budi još dosadnija od mene i možda upali Sretno!

  12. #62

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Postovi
    17

    Početno

    Pitam zato što su meni neki dan rekli neka se ne brinem da će ju sigurno primiti nagodinu u ovo vrijeme u jasličku grupu. Ona će tada imati godinu i pol a u vrtiću sam bila kada je Klara imala dva mjeseca. Zapisali nas na neku ''listu čekanja''.
    Od kada sam bila prvi put zvala sam još dva puta telefonom i svaki put mi rekli da nema problema, da se ne brinem, da smo se javili zaista jako rano i da to ima veze.
    Zato sam bila u dilemi kada si napisala svoje iskustvo.
    A meni paše taj vrtić jer on je jedini u gradu koji radi i popodnevnu smjenu a to mi je jako važno jer ja tako radim.

  13. #63

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Postovi
    71

    Početno

    Ma mi nismo na listi. Super je to što si bila baš u vrtiću, osobno. Meni su svaki put kad sam zvala rekli da nemaju mjesta, pa nisam ni pitala za tu listu. Vama, svakako, sretno!! Ja sam čula samo najbolje za taj vrtić...

  14. #64
    klia avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    1,797

    Početno

    Lijep pozdrav svima. Hitno mi trebaju informacije o vrtiću Žuto pače (na Vidikovcu). Pusa

  15. #65

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZADAR
    Postovi
    1,828

    Početno

    Žuto pače - ok
    primaju one koji više ne nose pelene , sva djeca su zajedno u grupi , ok atmosfera , moja kuma kaže da bi svaki put ogladnila kad bi doša tamo , ručak joj se uvijek činio prefin
    prošle godine je bilo 800 kn mjesečno

  16. #66

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZADAR
    Postovi
    1,828

    Početno

    Žuto pače - ok
    primaju one koji više ne nose pelene , sva djeca su zajedno u grupi , ok atmosfera , moja kuma kaže da bi svaki put ogladnila kad bi doša tamo , ručak joj se uvijek činio prefin
    prošle godine je bilo 800 kn mjesečno

  17. #67
    klia avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    1,797

    Početno

    Pričala sam s vlasnicom, sada primaju i pelenaše, s time da je cijena za njih 1000kn. Znači, možeš mi preporučiti da dijete tamo upišem?
    Kakve su tete?
    Radi li se s djecom?

  18. #68

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZADAR
    Postovi
    1,828

    Početno

    Čuj , moje dijete nije išlo tamo , iskustva su iz druge ruke.
    ali dvije susjede su imale tamo djecu ( sada školarci ) i moja kuma.
    Svi su mi pričali pozitivno .
    Kuma je, doduše, ispisala svoju curicu , ali ona je imala velikih problema s adaptacijom , a i nije joj bila baš sila jer nije radila.
    Nije nikad spominjala nijednu tetu u negativnom kontekstu.

  19. #69

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZADAR
    Postovi
    1,828

    Početno

    Čuj , moje dijete nije išlo tamo , iskustva su iz druge ruke.
    ali dvije susjede su imale tamo djecu ( sada školarci ) i moja kuma.
    Svi su mi pričali pozitivno .
    Kuma je, doduše, ispisala svoju curicu , ali ona je imala velikih problema s adaptacijom , a i nije joj bila baš sila jer nije radila.
    Nije nikad spominjala nijednu tetu u negativnom kontekstu.

  20. #70
    klia avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    1,797

    Početno

    Sutra idem vidjeti, najvjerojatnije.
    Također, saznala sam da i Snupi (na Plovaniji) za mjesec dana otvara jasličku grupu.

  21. #71
    Rhea avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    753

    Početno

    Ja sam nedavno išla vidjeti Žuto pače.
    Iskreno, nije mi se svidjela atmosfera tamo. Puno djece u malom prostoru, čini mi se, prepuštena sama sebi.
    Možda sam uletila u krivi trenutak, ali stvarno nisam bila oduševljena.

  22. #72
    klia avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    1,797

    Početno

    Da, u međuvremenu sam od još jedne osobe čula nešto slično - da je prevelika gužva. No, svakako ću ići pogledati. Znate li što o Snupiju?
    Blagodarim za svaku informaciju.

  23. #73
    pale avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    981

    Početno

    Je li netko zna što je sa Vrtićem Grigor Vitez, čujem da bi trebao biti za mjesec dana otvoren. Ok, znam da su već odavno probili rokove, ali jednom se mora valjda otvoriti Kako onda upisuju djecu u taj vrtić, je li ima kakva lista čekanja... je li se to već zna tko će ići u taj vrtić :?

  24. #74
    tinkie winkie avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    ZD
    Postovi
    2,297

    Početno

    dijete od mojih prijatelja jće ići u taj vrtić, pa ih mogu pitati

  25. #75
    pale avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    981

    Početno

    aj pitaj pa mi javi

  26. #76

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZADAR
    Postovi
    1,828

    Početno

    djeca koja su upisana u grigora se sad gužvaju u vruljici
    a ako bude još slobodnih mjesta primat će se djeca s liste čekanja
    tako su meni rekli u upravi

  27. #77
    pale avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    981

    Početno

    Onda vjerojatno ništa za ovu godinu :/ , probati opet za jesen , a do tada snađi se...

  28. #78
    ANTONIAD

    Početno

    Imate li preporuke koji privatni vrtić odabrat,u Zadrui?zvala sam u Vrapcic kažu da nije gužva za upis trogodišnjeg djeteta,ostali popunjeni još prije 3mj.

  29. #79

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    150

    Početno

    Citiraj ANTONIAD prvotno napisa
    Imate li preporuke koji privatni vrtić odabrat,u Zadrui?.
    ....kako ste zadovoljni sa tetama,programom,hranom...svaka informacija mi važna !!!

  30. #80

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    150

    Početno

    ...ima li koga

  31. #81
    zadarmamica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    1,910

    Početno

    podižem temu..
    sin mi ima 3god 10mj
    zanima me dali se za privatni vrtić treba već sada rezervirati mjesto?
    koji vrtić mi preporučate...od kvartova meni odgovara bili brig,plovanija,petrići,bokanjac,borik....mi smo na vidikovcu.blizu vrtića žuto paće ali nemamo dobro iskustvo.pa tražim neki drugi.

    dali postoji šansa da dobijemo državni vrtić...ja sam trudna,rodila bi u 6.mj,ali sam nezaposlena.suprug radi.a sin je u obradi kod logopeda,psihologa..zbog kašnjenja u govoru.?

  32. #82
    plima avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    288

    Početno

    Što nema forumašica iz zd?
    Napisat ću ti koliko znam. Državni vrtić nema šanse, i za dosta privatnih trebaju potvrde da su oba roditelja zaposlena. Najbolje ti je pronaći kontakte privatnih vrtića i već sada zvati da se informiraš. Moraš prvo vidjeti koji bi ga primili s obzirom da je jedan roditelj nezaposlen. Za neke ćeš trebati slati prijavu na ljeto, a za druge je dovoljno doći osobno i donijeti papire.
    Mislim da to što ide kod logopeda neće ni odmoći ni pomoći jer nije neki veliki problem. Preporuku ti mogu dati za Lopticu i Školjkicu iz osobnog iskustva.

  33. #83
    zadarmamica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    1,910

    Početno

    Hvala na info.
    Pitala sam logopedicu neki dan.preporucila je benediktinke iznad policije kod bivse mljekare.i ona suraduje snjima.jednom tjedno je kod njih.
    A svida nam se loptica...a culi smo da su velike liste.cijena koja je neznam.
    A skoljkica nam je isto super.zvat cu ih.jako su mi blizu.na slikama mi se cini super.samo moram svih upitati jel im problem sto ide logopedu jer on nema teske dijagnoze i nemoze dobiti laticu.a u zutom pacetu su komplicirali svasta nesto.a i da ne spominjem da su drugim mamama govorile da mi dijete ima problema.a ni neznaju da su svi nalazi uredni i da je imao obicno kasnjenje u govoru.i super napreduje.

    Sad ja imam taj strah i volila bi naletiti na neku ok tetu.

  34. #84
    plima avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    288

    Početno

    Ma problemi s govorom stvarno nisu nikakva zapreka za ići u vrtić. Boravak tamo mu samo može pomoći da napreduje u komunikaciji s djecom. A ti iz žutog pačeta su očito needucirani i ne znaju što logoped radi.

  35. #85
    zadarmamica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    1,910

    Početno

    Za skoljkicu mi reci ...imaju li neki svoj park,dali ih negdi svaki dan forsiraju da idu u neku setnju,moraju li spavati jer je moj preatao popodne spavati sa 2ipo god?

    Zuto pace nema dvoriste svoje pa ih svaki dan vode na igraliste u kvartu.i tamo trce ko muhe bez glava i onda ih na rucak vrate.a djecu koja su na adaptaciji istu vode.odnosno ja sam morala voditi svoje dijete snjima.i mjesec dana bito snjim stalno u vrticu.
    Zato me te neke stvari zanimaju.

  36. #86
    plima avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    288

    Početno

    Ti iz žutog pačeta nisu normalni, pa nemaš ti što njega voditi na igralište, to je njihov posao. I to da si morala biti tamo mjesec dana je puno i previše.
    Školjkica nema svoje igralište, ne vode ih svaki dan vani, idu u šetnje koje ne traju predugo ili odu na obližnje igralište trčati i zabavljati se. Moj još uvijek spava u vrtiću ali koliko sam vidjela nespavači mogu gledati crtiće dok drugi spavaju.

  37. #87
    zadarmamica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    1,910

    Početno

    Ako jos nesto bitno ima oko vrtica mozes mi i u pp poslat.
    Mene je bas strah a on ce imati 4ipo na jesen.rekla je logopedica da ne strahujem jer od prije godinu dana kad je isao mjesec dana u vrtic i sada...on je drugo dijete.cak ako i nezeli suradivat u nekim igrama bitno je da su djeca oko njega.pa ce on to sve vizualno i slusno usvojiti.
    A u vrticu kad se nakon 1mj vezao za tetu i tio utjehu kad sam ga ostavila samog njoj to nije pasalo.
    Bas mi nije svejedno.jer se tada ponoci budio i tresao.par mjeseci nije tio da ga itko drugi dira.sam nije tio ostati.strah strah u njemu.i sad kad je opet super mene je strah u koji ga vrtic dati.
    Posljednje uređivanje od zadarmamica : 05.03.2015. at 13:44

  38. #88
    plima avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    288

    Početno

    U ovom vrtiću su sve ali baš sve tete dobre i znaju svu djecu iako svaka ima svoju skupinu. Ne moraš se brinuti da će imati problema s njima ako dobiješ mjesto. Dosad nije bilo nikakvih problema, ako se sjetim nečeg lošeg javim.
    Meni se čini da taj vrtić pače nije bio dobar za njega i da tete nije bilo briga kako je njemu. Nažalost loše iskustvo ali brzo će on to zaboraviti. Moj je krenuo u jaslice u Ribicu i tamo je bio horor, nebriga za djecu i konstantno vikanje. Kad smo ga prebacili u Školj. potpuno drugačije dijete, smijao se i jedva čekao ići. Nadam se da u gradu postoji još dobrih vrtića.
    Nazovi sve vrtiće koji ti se čine dobri i raspitaj se. Pogledaj ima li po drugim forumima kakvih informacija.

  39. #89
    zadarmamica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    1,910

    Početno

    A loptica?sportski vrtic

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •