Stranica 1 od 3 123 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 107

Tema: Jesu li vam se istopili ekstra kilogrami?

  1. #1

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    98

    Početno Jesu li vam se istopili ekstra kilogrami?

    Ja sam se u trudnci udebljala cijelih 19 kila i zadnjih 6 jos nisam skinula. Jedem zdravo i pocela sam vjezbati i vidim da se polako ali sigurno krecem u pravom smijeru. Medjutim, izgleda kao da u stare hlace nikada vise necu moci "zaviriti", cak ni kad skinem tih preostalih 6. Da li se stvarno kukovi rasire i vise se nikad ne vrate na staro? (Ovo mislim u slucaju da ne idete kod Mostarkinog francuza za vracanje kukova . Mostarka, !)

  2. #2
    andrea avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,380

    Početno

    I ja sam u trudnoći dobila užasno puno kila i sve sam skinula za tri mjeseca, ni sama ne znam kako.
    Nisam bila na nikakvoj dijeti, valjda me je tempo smlavio .

    Ja stanem u sve hlače, ali mi je koža na trbuhu ostala 6 brojeva prevelika. Najmanje.

    Ali to je tak "gnjecave" teksture da se bez problema potrpa u hlače.


    Mislim da kojim slučajem sada ostanem u drugom stanju, do sedmog mjeseca trudnoće imam dosta kože, niš mi se ne bi trebalo dodatno razvlačiti .

    Počela sam pomalo vježbati, al šlaufovi ni makac.

    Što se kukova tiče; ne znam kada se to desilo, jednostavno sam jedan dan ušla u stare traperice.
    Kao što nisam kužila kad su se raširili, nisam ni kada su se skupili.

    sve bude to sjelo s vremenom!

  3. #3
    andrea avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,380

    Početno

    :shock: :shock:
    ajooooj, pa ja sam tek sad u potpisu skužila da si ti rodila prije dva mjeseca !

  4. #4

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    98

    Početno

    Andrea, sto mislis s tim sto sam rodila prije 2 mjeseca: da je rano da mislim na stare traperice ili sto?
    Inace, i ja imam taj visak koze na stomaku, ali se nadam da ce se i to vremenom povuci.

    (Off topic: misek ti je pravi medeni misek, skuzila sam da si stavila novu fotku

  5. #5

    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    NL - UK - NL
    Postovi
    724

    Početno

    Ja i nakon 2 godine imam tig +6 kg i ni makac. Valjda se ni ne trudim, a trebalo bi. KOd mene nije problem u stomaku (perfekt), ni kukovima nego u slaufima!! A sta se tu moze??? JA ne znam!

  6. #6
    Osoblje foruma mamma san avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    10,967

    Početno

    Još uvijek mučim muku sa 3 kg više. Isto, nije stvar u kg, već u pojasima za spasavanje... :/

    Masha, bila sam kao i ti. Očajna sa sića viškom (jer tvoj višak je još uvijek sića.. ). Čak sam na more (Lovro je imao 4,5 - 5,5 kada sam se vratila) nosila svoje traperice. Niš. Nadala sam se luđačkom plivanju, a onda su doplivale glupe meduze. U mjesec dana sam otplivala ukupno 10 m. Onda sam došla doma, i svaki (drugi) dan probavala svoje omiljene traperice. Nisam ih mogla navući preko bokova (s tim da sam stalno od cca 2 mjeseca iza poroda imala svega 3-4 kg viška). I odjedanput (cca 6 mjeseci nakon poroda) uz svoj klasičan višak, hlače su prešle preko bokova , i uspjela sam ih zakopčati (niski struk )

    Ne moram reći da u tih 6 mjeseci sam bila ko furija kad sam vidjela na nekom dobre trapke (a još kad i dobro stoje...).. :/

  7. #7
    Mamita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,935

    Početno

    ja sam skinula kile kad sam prestala jesti. a to nije bilo ihajhaj nakon poroda.
    i sad imam 3 kile više (u odnosu na vrijeme prije trudnoće), što je na moju visinu vidljivo ali borim se

  8. #8
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    u trudnoci sam dobila 17 kila, i izgubila ih sve nakon tocno 9 mjeseci, odnosno izgubila sam i vise, tako da sam sad mrsavija nego prije trudnoce i mogu obuci neke stare stvari koje ni prije trudnoce nisam mogla
    nisam vjezbala niti bila na dijeti...
    jedino mi je ostao mlohavi slaufic na trbuhu, ali toliko sam mrsava da se uopce ne kuzi - ja sam jedina koja ga vidim, a ljudi mi tumace da sam luda i izmisljam...

  9. #9
    brane avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    1,317

    Početno

    u trudnoci dobila 13kg, porodom izgubila 8 i u dva tjedna poslije poroda otišlo i onih 5....sad gubim ostatke od prve trudnoće koje nikad nisam uspjela skinuti... :/

  10. #10
    andrea avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,380

    Početno

    Citiraj Masha prvotno napisa
    Andrea, sto mislis s tim sto sam rodila prije 2 mjeseca: da je rano da mislim na stare traperice ili sto?
    Inace, i ja imam taj visak koze na stomaku, ali se nadam da ce se i to vremenom povuci.

    (Off topic: misek ti je pravi medeni misek, skuzila sam da si stavila novu fotku

    Ma TEK prije dva mj.; ne moraš se brinuti, to će ti otić samo tako !

    I meni je poprilično brzo otišlo, valjda dijelom i zbog toga što sam non stop dojila, naročito prva dav- tri mjeseca.
    joj, kak sam bila sretna kad sam skužila da ponovo poprimam normalan oblik...Odmah me je i depresija prošla .

  11. #11

    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Postovi
    63

    Početno

    Draga Maša ja sam u trudnoći dobila 21 kilu, prvih mjesec dana nakon poroda skinula 15 kg. Preostalih 6 kg malo po malo, nakon 6 mj. ostalo mi samo 1 kg viška. Za kožu na trbuhu korist neku kremu za učvršćivanje pomaže.

  12. #12
    Osoblje foruma tweety avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb,medvescak
    Postovi
    4,453

    Početno

    ja vrijedno izbjegavam topice o kilaži

  13. #13
    Osoblje foruma mamma san avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    10,967

    Početno

    Tweety, ne izbjegavaš. Samo se ne želiš izjasniti. Osobno, mislim da pretjeruješ u samokritiziranju. (kao i ja!). Nama (ženskim i muškim ) lijepa si sa kilom više ili manje!

    Andrea, bejb ti je preeeeeeeeeeeeeeelijeeeeeeeeeeeep!

  14. #14
    andrea avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,380

    Početno

    joj, sva sam se zacrvenila, hvala, hvala

  15. #15
    andrea avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,380

    Početno

    Citiraj SabinaC prvotno napisa
    Za kožu na trbuhu korist neku kremu za učvršćivanje pomaže.
    KOJU, KOJU ????

    mooolim preporukicu....

  16. #16

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    952

    Početno

    za kolut za spašavanje nema pomoći od nikakvih krema, samo vježba, vježba i vježba! Počmite sa 5 trbušnjaka ujutro i navečer, pa sve više i eto rezultata (uz to najjeftiniji!)

  17. #17

    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zgb, zapad
    Postovi
    98

    Početno

    I mene zanima ta krema

    Osim toga pomaže gnječenje naslaga (uz tv, naravno), razbijanje malih "kuglica" ispod kože, i dobro je par puta dnevno se oznojiti da se probudi metabolizam (brza šetnja, kućanski poslovi, plesanje s utegom-bebicom i sl.).

    Moj je Noelito jučer navršio 2 mjeseca, ja imam oko 2-3 kg viška, ali stanem u skoro sve , sad sam na korizmi pa ne jedem slatkiše i trudim se vježbati što češće (jučer smo svi bili na sanjkanju, beba je spavala a mi ostali smo se dobro izmorili)

  18. #18
    Cvrčak avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb, Medvescak
    Postovi
    582

    Početno

    Ne da se nisu istopili nego sam vjerojatno jedna od rijetkih koja je dobila kile tek nakon trudnoce i to jedno 8. I jos dan danas nista nisam skinula!!!

  19. #19

    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    3,810

    Početno

    Ali nisi jedina... ja sam poslije prve dobila 9 (pa skinula 5 prije druge), a poslije druge 10 (sad već i 12 nakon božićno-novogodišnjeg papanja).
    Kako mi ostalo 3 odnosno 0 kila nakon poroda, sad sam na 19 više nego prije prve trudnoće. Jako

  20. #20

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    98

    Početno

    Evo sam upravo pricala s mojom seficom, koja je po profesiji fizioterapeut. Rekla sam joj kako mi pomalo nedostaje posao (taj dio sam slagala, ali sam morala- sefica mi je!), a i samo to - lijepo se obuci- nedostaje mi, jer po cijeli dan hodam u trenirci. Onda mi je ona rekla da pripazim na to s trenirkom i da, iako su neudobne i stezu me, s vremena na vrijeme obucem traperice ili nesto drugo usko, zato sto se inace tijelo opusti u velikoj odjeci i teze se vraca na staro

  21. #21
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Istina!
    Čovjek se tako ugodno osjeća u tim vrećastim stvarima da i zaboravi kako će jednoga dana trebati krenuti među ljude.
    Najbolje je kupiti traperice par brojeva manje, pa da vidiš motivacije 8)

  22. #22

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    98

    Početno

    Drage curke, da me samo vidite: nasla sam najvece traperice koje imam (one sto su mi ranije bile velike, pa ih nosila samo kad smo krecili i sl.) i nekako ih navukla; ono, znate, legla na krevet da bih ih zakopcala! Sad sam tako utegnuta da licim na one "masne" kafanske pjevacice iz pocetka '80
    Mislim da ih jedino depilatorom mogu skinuti, tako su me stegle! Hehe...

  23. #23
    andrea avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,380

    Početno

    Citiraj Masha prvotno napisa
    Drage curke, da me samo vidite: nasla sam najvece traperice koje imam (one sto su mi ranije bile velike, pa ih nosila samo kad smo krecili i sl.) i nekako ih navukla; ono, znate, legla na krevet da bih ih zakopcala! Sad sam tako utegnuta da licim na one "masne" kafanske pjevacice iz pocetka '80
    Mislim da ih jedino depilatorom mogu skinuti, tako su me stegle! Hehe...

    Tak sam i ja izgledala !! Nisam znala jel bi se smijala il plakala

  24. #24
    andrea avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,380

    Početno

    A oko Božića i N.Godine sam dobila 5 kila !!!

    Najviše zahvaljujući Apricot i Sunce, jer sam napravila skoro sve kolače što su one stavile na topic!!
    Neke čak i dva puta, bajaderu i napolitanke, i ubijala sam se u tome !

    Sve me sad strah Uskrsa. Bolje da uopće ni ne idem na "recepte" .

  25. #25
    lidac2004

    Početno

    i ja sam jedna od onih koja se nije makla od kad sam izgubila 7 kg poslije poroda i dalje nema sanse....
    a trebala bi jos 6 da se vratim na tezinu prije trudnoce...
    a i ta tezina je bila previse....

  26. #26
    Lu avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    Molvice
    Postovi
    1,834

    Početno

    ja u trudnoci dobila 22 kila
    ginekologica me progonila zbog toga.
    izgubila 14 a kad pribrojis ono od prije (a ima i toga)....pa mrsavljenje ce bit jedan dugorocan projekt. kad skupim snage za njega

  27. #27
    brane avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    1,317

    Početno

    meni strašno puno pomaže lopta...
    poslije i prve i druge trudnoće ostalo mi je jako puno celulita po bedrima kojeg se nisam uspjela riješiti do druge trudnoće...
    kad sam rodila dobila sam od mm-a pilates loptu i evo već tri mjeseca stalno sjedim na noj, uspavljujem bebača na njoj, gledam tv i skakučem...
    s vremena na vrijeme se poslije tuširanja namažem doveome za zatezanje kože i cure moje...moj celulit nestaje :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: meni su se bokovi smanjili :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
    ulazim u trapke bez ikakvih problema još mi kaiš treba
    a guštam na lopti ....

  28. #28

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,984

    Početno

    u prve dvuje trudnoć sam dobila 25kg i sve je otišli u prvih 6 mj.(ali šlaufi nikad).sad nakon trećeg poroda izgubila sam 22kg i još mi ostale 3 + one tri koje sam dobila prije trudnoće.pokušavam se odreći večere ali na kraju glad ipak prevlada pa se nažderem oko 23h.u stare hlače stanem ,ali još uvijek ne mogu disat u njima,a kukovi se vratili na mjesto.samo što ostaje taj glupi špek na trbuhu pa neću moć ni ove godine u dvodjelni badić.(inače krenula sam na aerobik koji mi obavezno otvori apetit)

  29. #29

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,973

    Početno

    Blago vama s topećim kilogramima.
    Ja ručam juhu. Večeru nemam. Dojim svako sat i pol (i noću), sama sam doma po cijele dane i smršavila jadnih 8 kg od poroda

  30. #30

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    1,536

    Početno

    bibai, pa kako JADNIH 8 kg? to je 8 kg u 3,5 mjeseca?!?

    pa kako si ziva s juhom i stalnim dojenjem...?

  31. #31
    pcelica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    753

    Početno

    Ja sam izgubila više nego što sam htjela!
    Ah, nikad zadovoljne!

  32. #32
    Osoblje foruma mamma san avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    10,967

    Početno

    Draga moja bibai,

    ako si samo na juhici, to ti nije baš jako dobro. I dok dojiš, nema dijete!

    A što je sa mesom? Papaš li ti to? Je da je preporučivo papati kuhano i ono što ne napuhava mamu i bebu u prva tri mjeseca, ali ne pretjeruješ li???

    Tvoje tijelo treba hranu kako bi stvaralo (i oslobađalo) potrebnu energiju za tebe i za stvaranje mlijeka za tvoju bebicu...

  33. #33

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Vrbovec
    Postovi
    1,797

    Početno

    Bibai, nije dobro držati dijetu za vrijeme dojenja. Treba jesti, naravno u nekim normalnim količinama.
    Kad prestaneš dojiti onda razmišljaj o dijetama, a mislim da neće biti potrebe jer će se već većina kila istopiti.

    A i sad će za koji dan doći proljeće i mamit će nas sve na zrak i u šetnju, a mislim da je to pravi lijek za višak kilograma.
    Osim toga, kaj se buniš pa skinula si 8 kg. u samo 3.5 mj.

  34. #34

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    681

    Početno

    Kratko i jasno - NE, nisu se istopili.

    Dobila sam 23 kg u trudnoći.
    Pa sam brzo, bez ikakvih gladovanja i vježbi, skinula 12.

    A kako sam tip 'sve u zadnji tren' i kužim da u trenirci i trapkama s elastinom neću moć svaki dan na posao, počela sam vježbati i gladovati.
    Zdebljala sam se od ležanja i prežderavanja, nije to došlo samo od sebe, jok.

    Neki dan sam pojela dvije žlice riže u 24 h.
    Pijem hektolitre vode, strašno mi paše.
    Otišlo je u 10 dana skoro 4 kg, al ne zavaravam se, sve je to voda.

    Jedino poboljšanje je što sad nemam dva šlaufa na trbuhu nego jedan.

    I ne odlaze kile same od sebe, rijetke su te sretnice s čudesnim metabolizmom. Izbaciš slatko, ne jedeš ugljikohidrate nakon 17 h i vježbaš, kolko ide - ide. Bar sam ja totalni tudum za vježbanje, al trudim se, po doma.
    Meni pali samo - bravicu na gubicu, kilometar dalje od frižidera. :/

  35. #35

    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Dubrovnik
    Postovi
    259

    Početno

    Uf sad mi je malo lakše. Ja sam mislila da sam jedini bumbar na svijetu. U trudnoći sam dobila 20 kg, pa izgubila 8 pri porodu, pa sad sam non stop +1, -1, a Niki već ima 5 mjeseci.
    To razbijanje kuglica po stomku je u stvari limfna drenaža, ali meni još nitko nije odgovorio da li se smiju koristiti kreme protiv celulita koje idu skupa s masažom. Isto tako se treba raspitati i za tu kremu za učvršćivanje da li može dospjeti u mlijeko.
    Inače imam savršenu dijetu koja provjereno djeluje iz Dr. u kući, ali ne želim držati dijetu dok dojim, mada stvarno nema nikakve veze s gladovanjem. Netko je jednom napisao da ako prebrzo mršavimo dolazi do izlučivanja štetnih tvari u mlijeku. Bilo bi dobro da dobijemo neki link na tu temu, ako je to bio netko tko čita ovaj topic.
    Zato svako jutro stepam 1 h , sad već i trčim na jadnom steperu.

  36. #36
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Sanja, nazovi SOS u vezi s izlučivanjem toksina u mlijeko.
    Ili postavi pitanje na Preoblemima s dojenjem.

  37. #37

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,973

    Početno

    Ma dobro, doručkujem obilnije. Ne držim dijetu namjerno; jednostavnom ne stignem od tempa jer sam posve sama do večeri.
    U juhi pojedem i meso i dosta povrća. To mi je najlakše za skuhati.....
    U trudnoći sam nabacila 22 kg čistog sala jer sam stalno mirovala :/ U porodu otišlo malo (6), zato sam napisala jadnih 8, jer ostaje još dosta

  38. #38
    Matilda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    na turneji
    Postovi
    3,233

    Početno

    Ja sam prije dva tjedna imala kila jednako i kao kad sam išla na porod (81).

    Tek sad sam na dijeti.
    Vraćam se na jesen među ljude :/ pa je red da se utegnem.

    U trudnoći dobila 16 kila, ostalo samo 4 i ja umjesto da skinem te četiri, nakljukala u dvije godine još 12 kg gore.

  39. #39
    happy mummy avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ST
    Postovi
    661

    Početno

    meni se onih 5 viska uhvatilo za gu*icu, i ne zele se otkacit ni po koju cijenu

  40. #40

    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zgb, zapad
    Postovi
    98

    Početno

    Mene uglavnom isto živo zanima to s tim kremama i izlučivanjem u mlijeko :shock: . Inače znam da se za kožu preporučuju Q10 proizvodi, kreme s elastinom, vitaminima... ne kužim što je toliko "opasno" u anticelulitnoj kremi da bi narušilo zdravlje bebača. Ja sam to koristila u trudnoći, skupa s kremom protiv strija, i nakon prošle trudnoće i stvarno nisam skužila da to ikome smeta, a ja sam bila sretnija
    Ja pazim na prehranu, koristim integralne namirnice kad god mogu, puno ribe, posno meso, puno salate, povrća, voća... i što manje slatkiša.
    Zato nekako mislim da mi kremice neće naškoditi...

  41. #41
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Tebi i neće.

  42. #42

    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    301

    Početno

    U trudnoci +10, 2 tjedna nakon poroda sam bila na nuli a sada (4,5 tjedna nakon poroda) na -1 sto je zabrinjavajuca tendencija pa sam jucer povecala kolicinu unosa vincekovih krafni sa 2 na 3 dnevno
    Samo da me se gljivice ne docepaju zbog slatkog... :shock:

  43. #43

    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zgb, zapad
    Postovi
    98

    Početno

    Mislila sam na bebu , znam da meni neće škoditi.....
    Vidjela sam par topica na dojenju... očito nije preporučljivo...

    Mamaitata, pojedi koju krafnu i za mene , ja ne mogu dok je Korizma :/ ! I uživaj!!!

  44. #44

    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,519

    Početno

    U trudnoci dobila 14 kila. Poslije poroda se nisam ni vagala. Anyway...prije trudnoce sam bila premrsava, 48-49 kila, a sad mi svi kazu da sam super. Stomaka nemam, nemam ni viska kože, ali sam nekako mekana....gnjecava i moraću vježbati. Ruke se već bildaju od bebe, pa se pitam ima li načina da ga nosim na guzi
    Trenerke me bacaju u očaj, imam jednu benetton sexy ali je Viktor kao po pravilu ubljuje čim je obučem. Stare farmerice nisam probavala, još su mi u roditeljskom domu, ali svakako su out i kupiću nove kad Viktor konačno bude zreo za shoppinga s mamicom.

  45. #45

    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Lokacija
    Zagreb, Centar
    Postovi
    2,299

    Početno

    Dobila sam u trudnoći 14 kg, nakon poroda izgubila 9, a ostatak u slijedećih 4-5 mjeseci..same od sebe. u jednom trenutku sam čak bila i mršavija nego prije trudnoće, ali božić je ipak "popravio" tu situaciju :D
    sad sam nekako po kilama ista ko i prije trudnoće, imam malo špekeca na trbuhu ali kao vježbuckam nešto, s tim da su mi cicke veće i stvarno bi voljela ostati baš ovakva kakva sam sad i nadalje!!
    ma nije prava žena bez oblina..
    da li sam ja jedina na ovom topicu koja je trenutno zadovoljna svojim (nesavršenim!) tijelom...?

  46. #46

    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,519

    Početno

    E ja sam danas vagala i Viktora i sebe. Zadovoljna sam. Imam 52,5 kile. Ne bih se durila ni da mi ostanu.
    Jedini je problem ako ne uspijem ući u staru gardarobu, fakat bih morala sve kupovati nanovo.

  47. #47
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    Citiraj anek prvotno napisa
    ... u jednom trenutku sam čak bila i mršavija nego prije trudnoće, ali božić je ipak "popravio" tu situaciju :D
    sad sam nekako po kilama ista ko i prije trudnoće, imam malo špekeca na trbuhu ali kao vježbuckam nešto, s tim da su mi cicke veće i stvarno bi voljela ostati baš ovakva kakva sam sad i nadalje!!
    ma nije prava žena bez oblina..
    da li sam ja jedina na ovom topicu koja je trenutno zadovoljna svojim (nesavršenim!) tijelom...?
    kod mene je slično; mm je bio 3 tjedna na bolovanju, samo smo se potezali po kući i jeli - i eto me na staroj kilaži. e sad, problem nije u kilama ili izgledu nego sam se zaglavila u starim trapericama - ili je viška trbuh ili su kukići ipak ostali malo širi (mostarkooo.... ). dakle izvor nezadovoljstva je čisto financijske prirode - moram kupiti nekoliko pari hlača. :/

  48. #48

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    437

    Početno

    uf, ja sam vec u komi s tom temom. u trudnoci dobila 14, vratila se doma s + 6,7 i zbog glupe teorije sestara iz petrove i moje patronazne, zbog kojih sam trusila 2 litre gustog na dan, odmah nabila jos 2,3 i tu je stalo. :/ tjesila me frendica koja je nakon 3 mj stala u stare trapke, i kao dojim, otici ce. aha. ali ne meni. sad nakon 8 mj, potpisujem sunce. nema slatkog, nema ugljikohid. iza 17h...i otisle 2,3. ipak sam si kupila nove trapke. jesu broj vece nego stare, ali bar si zgledam dobro.

    a o slaufu, kozi par broja vecoj...ma ni necu...

  49. #49
    sasana avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    493

    Početno

    U trudnoci dobila +14 (krenula sam sa 57), sada sa L-inih 8,5 mjeseci sam jos uvijek na +3. Jedva cekam proljece i hrpe voca i povrca i krecem u akciju povratka na staro.

  50. #50
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Istopili-neistopili, ja sam mrak-koka!
    Kad prošetam s djetetom, svi se za nama okreću i nije me briga je li to zbog lijepe djevojčice, mame ili njezinih cipela.
    Najljepša sam!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •