Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123
Pokazuje rezultate 101 do 107 od 107

Tema: Jesu li vam se istopili ekstra kilogrami?

  1. #101
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    U trudnoći dobila 18kg, nakon poroda imala 10 manje, još 4 je otišlo u prvih tjedana dana, dok sam izbacila vodu nakupljenu u nogama. S tim nisam bila zadovoljna, mislila sam da se što prije moram vratiti na težinu prije trudnoće ( i još koja kila dolje), ali sam u međvremenu nabacila 6 kg, tako da imam 10 više nego prije trudnoće. Kile su tu radi ogromnih količina čokolade koju jedem noći, jednostavno me uhvati kriza i zveknem 200gr čokolade, jednostavno je požderem da joj i ne osjetim okus. Svaku večer kažem da neću, već sam i zube uništila, ali kad me uhvati želja ne mogu se suzdržati.

  2. #102

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    3,026

    Početno

    Zato ja u kući imam samo integralne štapiće, rižine krekere, rižine pahuljice i sl. Čokolada kod mene preživi samo par minuta, ni ne čekam da mi dođe želja

  3. #103

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    98

    Početno

    Na dan kad je F. napunila 5 mjeseci vaga prvi put pokazala staru kilazu (u trudnoci nabacila 19,5)!

  4. #104

    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    778

    Početno

    Čestitam Masha. Ja imam isto kila kao kad sam došla iz rodilišta, ali nisam se baš ni potrudila da ih skinem... Nikad da nađem vrijeme za vježbanje. Nadam se da će višak otići sam kad počnem raditi. A u stare hlače stanem, ne znam na koju foru jer nakon poroda neke nisam mogla ni navuči preko bokova, a kamoli zakopčati... Ipak se tijelo preoblikovalo, trbuh uvukao, kukovi stisnuli... a nisam skinula ni jednu jedinu kilu- bar vaga tako kaže. Nadam se da se ipak salo pretvara u mišiće... iako ništa posebno ne vježbam

  5. #105
    vesnare avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    1,089

    Početno

    U trudnoći dobila 12,5 kg - 6 otišlo pri porodu, a preostalih 6 za 4 tjedna i nakon toga još 2-3 kg. Sve zahvaljujući dojenju :D

  6. #106
    Točkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    978

    Početno

    I ja imam isto koliko sam imala kad sam došla iz rodilišta. U trudnoći dobila 19 kg, u bolnici izgubila 12 a razliku šlepam evo već 6 mjeseci......
    Mislila sam da će dojenje pomoći ali nije, jedem isto kao i prije i ništa se ne dešava. Možda je i bolje ovako, stanem u svu svoju garderobu a i da smršavim još bi se više vidio ovaj celulit koji mi se nalijepio :/

  7. #107

    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    za laptopom :)
    Postovi
    234

    Početno

    Ja sam krenula u trudnoću sa 20 kg viška. U trudnoći sam dobila samo 9 kg i oni su se istopili već prvi dan kod kuće, a nakon tjedan dana sam imala 11 kg manje! Dobila sam natrag te dvije i sad imam isto. Pokušavam vježbati da smršavim općenito. Bebač mi je imao 3710 kg.

Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •