Stranica 25 od 25 PrviPrvi ... 15232425
Pokazuje rezultate 1,201 do 1,233 od 1233

Tema: orgazam

  1. #1201
    tatek avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Zagreb/Precko
    Postovi
    4,271

    Početno

    Citiraj Kanga prvotno napisa
    Nismo ni mi do sad koristili vanjska pomagala,
    ali ne bih se bunila ukoliko bi MM pokazao malo tatekove
    informiranosti i inicijative u tom smjeru

    Sto se tice kegelica, mene bi isto zanimale informacije
    o tim kuglicam koje rade posao umjesto tebe jer se ne mogu
    pohvaliti bas pretjeranom savjesnoscu...
    Hvala na komplimentu ...

    Problem je sa svim tim pomagalima sto je tesko doci do PRAVIH informacija. Na webu ima stotine slika i opisa na web shopovima, jasno, sve je super hiper i ekstra dobro i uzbudljivo i perfektno, no badava to kad obicno nema puno informacija o tome sto i kako sa tim pomagalima. Jasno, nekad bas i ne treba biti osobito pametan da se skuzi kako npr. upotrijebiti lisice ili dio sexy rublja, ali bas kod stvari tipa te kuglice nije bas jasno sto i kako ... i nadam se da ce nam netko moci reci nesto iz vlastitog iskustva.

  2. #1202
    mamasch avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,437

    Početno

    tatek, znatiželja je bila jača - ubacila sam jap.kuglice u gugl - šou program --- na forumima sama sprdačina, čak sam pročitala kratku povijest nastanka istih na forum.hr...

    Ni blizu našoj serioznoj diskusiji.
    Mislim da buš, a i mi skupa s tobom, pričekal neko vrijeme na nečije pojašnjenje iz iskustva.

  3. #1203
    tatek avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Zagreb/Precko
    Postovi
    4,271

    Početno

    Citiraj mamasch prvotno napisa
    tatek, znatiželja je bila jača - ubacila sam jap.kuglice u gugl - šou program --- na forumima sama sprdačina, čak sam pročitala kratku povijest nastanka istih na forum.hr...

    Ni blizu našoj serioznoj diskusiji.
    Mislim da buš, a i mi skupa s tobom, pričekal neko vrijeme na nečije pojašnjenje iz iskustva.
    To je to, mamasch, ako trebas reklamu, cijenu (sto isto nije sasvim nevazno! ) ili zafrkanciju na temu bilo cega iz svijeta seksa ili erotike, tad to nadjes na webu u tonama ... a ako trazis nesto ozbiljno i konkretno, tad se moras dobro pomuciti da nadjes nesto ... ako uopce.

    Iz toga proizilazi da se vecina javnosti (firme, udruge, mediji) seksom sluzi samo za zafrkanciju ili zaradu (sto je tuzno), a ljudi, mi sami, uglavnom ono sto znamo o seksu saznamo od roditelja (o tome smo vec pricali kakve su to informacije :/ ) ili iz bas tih i takvih medija te eventualno iz neke pametne knjige ili od bliskog prijatelja/prijateljice. I to je isto tuzno, sto nema vise dostupnih ozbiljnih informacija ... ali razumijem da je seks jos uvijek vecini ljudi tabu tema i tesko je progovoriti o tome, pa makar i ovako, sakriven iza nicka ...

    I zato je bas ovaj topik vazan, sto se ovdje uz ponesto zafrkancije mogu saznati i neke ozbiljnije stvari (pri cemu su upiti o japanskim kuglicama i slicnim "alatkama" jos najmanje bitna stvar).

    Svojedobno sam imao 2-3 linka na neke edukativne stranice o seksu, no nisam siguran imam li ih jos otkad mi je zabranjen dostup na njih sa kompanijskog PCija ... moram potraziti.

  4. #1204

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    520

    Početno

    Da li je netko čitao ili ima za posudit Beyond orgasm od dr.Marty Klein-a?

  5. #1205
    Kanga avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,982

    Početno

    Citiraj tatek prvotno napisa
    I zato je bas ovaj topik vazan, sto se ovdje uz ponesto zafrkancije mogu saznati i neke ozbiljnije stvari (pri cemu su upiti o japanskim kuglicama i slicnim "alatkama" jos najmanje bitna stvar).



    We shall not cease from exploration.
    And the end of all our exploring
    Will be to arrive where we started
    And know the place for the first time.
    T.S. Eliot, Four Quartets

  6. #1206
    tatek avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Zagreb/Precko
    Postovi
    4,271

    Početno

    Citiraj Kanga prvotno napisa
    Citiraj tatek prvotno napisa
    I zato je bas ovaj topik vazan, sto se ovdje uz ponesto zafrkancije mogu saznati i neke ozbiljnije stvari (pri cemu su upiti o japanskim kuglicama i slicnim "alatkama" jos najmanje bitna stvar).



    We shall not cease from exploration.
    And the end of all our exploring
    Will be to arrive where we started
    And know the place for the first time.
    T.S. Eliot, Four Quartets


    Ja cu samo dodati da su istrazivanja na ovom polju ljudske djelatnosti vrlo ugodan zadatak ... pa cak i kad se uvijek vratimo na pocetnu tocku.

  7. #1207
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,983

    Početno

    Citiraj Kanga prvotno napisa
    Citiraj tatek prvotno napisa
    I zato je bas ovaj topik vazan, sto se ovdje uz ponesto zafrkancije mogu saznati i neke ozbiljnije stvari (pri cemu su upiti o japanskim kuglicama i slicnim "alatkama" jos najmanje bitna stvar).



    We shall not cease from exploration.
    And the end of all our exploring
    Will be to arrive where we started
    And know the place for the first time.
    T.S. Eliot, Four Quartets
    Koji predivan citat! Ovo mi je fakat jedan od naj boljih topica !

  8. #1208
    tatek avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Zagreb/Precko
    Postovi
    4,271

    Početno

    Hm, ja cu sad malo opet prizemljiti topic ...

    Naime, kako odgovori na moja pitanja o kuglicama nisu stizali onda sam iskoristio jucerasnji posjet gradu da svratim i do sex shopa pa sam priupitao prodavaca sto on zna o tome i pogledao asortiman kuglica koji imaju na lageru.
    A covjek kaze da se kuglice stave u vaginu i onda se stiskanjem i opustanjem misica (to su u stvari kegelove vjezbe, zar ne?) masira doticno podrucje. Kaze on, zena lijepo stavi kuglice i onda moze tako, sve vjezbajuci misice i uzivajuci, i pospremati kucu, otici u trgovinu ili na posao ... 8)

    Koliko je to sve tocno, izvedivo i ugodno, ne znam, ali tako kaze barem ducanska propaganda.

    Sto se izbora kuglica tice, ima razlicitih, od obicnih plasticnih sa spagicom za 60-70 kn pa do nekakvih high-tech, presvucenih bijelom sintetickom gumom i sa posebnim dizajnom kuglica i gumenom spagicom bez mogucnosti da negdje zapne ili ozlijedi, koje kostaju 200 kn.

    Eto, to kaze trgovina ... a sto kazu korisnice, ako ih ima? :?

  9. #1209
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,983

    Početno

    Biće kuglice kao fun zanimljivije za žene koje mogu postić vaginalni orgazam, treba njih pitat. Meni osobno su kegelove ugodne - al' su ipak to "vježbe", iako sad nakon poroda morat ću i na taj način vježbat. I inače ne volim stavljat tako te neke neprirodne stvari u sebe zbog infekcija. Valjda će se javit netko tko se igra s kuglicama.

  10. #1210
    tatek avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Zagreb/Precko
    Postovi
    4,271

    Početno

    Evo link na jednu stranicu sa kuglicama: http://www.fetishgear.eu/index.php?m...cd25bf7b971412

  11. #1211
    tatek avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Zagreb/Precko
    Postovi
    4,271

  12. #1212
    we&baby avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Nl
    Postovi
    546

    Početno

    cijelo vrijeme zivim u uvjerenju kako su kuglice namjenjene analnom sexu

    :? :/


  13. #1213
    Osoblje foruma mikka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    7,247

    Početno

    ima ih za analni (zovu se butt-plugs ), a ima i za gospoju vaginu. ja ih jos nisam nabavila, malo sam u krizi i s parama i s libidom.. vidi se da me nema na "mom" topiku. porod se blizi.. vidjet cemo kako ce ici poslije, pogotovo ako me ne iskasape kao prvi put. nadam se da ce stvari ici jos bolje, a ako md zavrsi film, imat ce i s kim.. , jer sam zasada sam svoj majstor :/

  14. #1214

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

  15. #1215
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,983

    Početno

    Uh - i ja !

  16. #1216

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    3,522

    Početno

    Joj, maria....

    Uzas.... luči mi se adrenalin neočekivanim brzinama i intenzitetom.... grrrrrrrrr.....

  17. #1217
    we&baby avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Nl
    Postovi
    546

    Početno

    marija,

    meni je ovaj clanak nejasan, sve je zbrcakno i ne zna se "subjekt niti predikat"

    cit.: "...Glas koncila ostavlja jezivi dojam..." ostavljati dojmove, misliti, ciniti se ...takve izjave u clancima meni ne ostavljaju bas neki znacaj...

    koliko prospusta od drugih urednika, novinara..toliko i od njihovih ...

    sta Crkva misli o obrezivanju zena, koje je najcesce jos zastupljeno u africi...jos nisam saznala. (a niti se informirala.) ali zato znam da Crkva ima pristup seksualnosti i kojem postuje tijelo muskarca i zene u njegovom izvornom obliku.


    i jos na temu ovu : knjiga "pustinjski cvijet", moja preporuka!

    (nocima nisam spavala kad sam ju citala ...i sad mi mm veli neki dan da je spisateljica /ispovjedateljica "nestala"..koja slucajnost?!)

  18. #1218
    abonjeko avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    1,121

    Početno

    Jako off topic, ali užasno neprofesionalan napis....

  19. #1219
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    O kuglicama i utezima za Kegelove vjezbe ima na onom nekom topicu kojem uvijek ime zaboravim. Ajd nek netko stavi, ja nemam zivaca traziti.

  20. #1220

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    pa ja sam ga samo linkala, halo ne ubijajte glasnika, nisam ga ja napisala....

    to što tako burno reagirate ,to je vaša projekcija ,a ne moja

  21. #1221

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa
    O kuglicama i utezima za Kegelove vjezbe ima na onom nekom topicu kojem uvijek ime zaboravim. Ajd nek netko stavi, ja nemam zivaca traziti.
    do the kegel

  22. #1222
    abonjeko avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    1,121

    Početno

    Citiraj maria71 prvotno napisa
    pa ja sam ga samo linkala, halo ne ubijajte glasnika, nisam ga ja napisala....

    to što tako burno reagirate ,to je vaša projekcija ,a ne moja
    maria71 , apsolutno nemaš veze s mojom reakcijom , bijesna sam na autora jer smo zbog takvih svi mi novinari tzv. "smeća"!!!!

  23. #1223
    we&baby avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Nl
    Postovi
    546

    Početno

    moja reakcija nije burna....
    ja pise miroljubive postove


  24. #1224
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Citiraj maria71 prvotno napisa
    Citiraj marta prvotno napisa
    O kuglicama i utezima za Kegelove vjezbe ima na onom nekom topicu kojem uvijek ime zaboravim. Ajd nek netko stavi, ja nemam zivaca traziti.
    do the kegel
    molim smajlica koji se lupa cekicem po glavi. ja stalno mislim da naslov topica ima veze s onom nekakvom lutkom u obliku vagine koja se negdje spominjala.... uglavnom, za kegelove vjezbe postoje japanske kuglice koje bi trebale biti i seksualno pomagalo (nisam probala) i utezi kruskolikog oblika koje koristim i zadovoljna sam, kupljeni u Muelleru na odjelu s trudnickim i rodiljskim potrepstinama.

  25. #1225

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    pa tu je i plišana vagina

  26. #1226

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    3,522

    Početno

    Marijica, pa nitko nije ništa projicirao prema tebi, draga. To je, pak, tvoja projekcija.

    Mene činjenica da se to radi, dan danas (ma, bilo kad) u Africi uvijek žestoko prodrma. Kao i ostale nepravde prema ljudskom biću bilo kojeg spola.

  27. #1227

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    marijica je malo nabrijana

    a i na sam spomen uklanjanja klitorisa pada joj mrak na oči i onda vitla sjekirom

  28. #1228
    zrinka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Split, Lijepa nasa
    Postovi
    4,633

    Početno

    Katolička crkva nema službeni stav o obrezivanju. To je inicijacija kod muslimana i Židova te je zato Katolička crkva prihvaća kao religijsku tradiciju.

    Kada se to radi da bi nečija spolnost došla manje do izražaja, kao što se to ponegdje čini ženama, riječ je o ruganju prirodi, potpuno nedopušteno i protiv dostojanstva osobe kaže don Ivan Grubišić, kojega smo zamolili da komentira napis objavljen u posljednjem Glasu Koncila. U rubrici "Pitali ste..." na upit čitatelja što Katolička crkva misli o obrezanju, u odgovoru redakcije obrazloženo je kako je kod Židova i muslimana riječ o vjerskom činu.

    No, Glas Koncila na pitanje zašto se obrezuju žene i nije li to sakaćenje ljudskih prava i osjećaja, odgovara: "Kad je pak riječ o obrezivanju žena, to nema znakovne veze s biblijskim ni kuranskim obrezanjem, nije obred, nego samo običaj. I nije riječ ni o kakvom obrezivanju kožice, nego o čupanju dražice djevojčicama prije početka puberteta da se tako budućoj ženi onemogući doživljaj spolne naslade.

    Žena tako ostaje manje zahtjevna, samo vrijedna i vjerna supruga i majka. Možda je to bilo posebno prikladno muškarcima koji su morali imati više žena." Katolička crkva poštuje tuđu tradiciju, kada je riječ o obrezivanju muškaraca. Što se tiče dijela koji se odnosi na žene, netko je pročitao nešto i prepričao, a sad svi drugi prepričavaju što je taj mislio komentirao je don Grubišić.

  29. #1229

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    3,522

    Početno

    Citiraj maria71 prvotno napisa
    a i na sam spomen uklanjanja klitorisa pada joj mrak na oči i onda vitla sjekirom
    Evo vidiš, sestro po vitlanju sjekirom.

  30. #1230

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    1,652

    Početno

    Nisam medicinar, ali zar se ovdje ne mješaju obrezivanje i amputacija? Mislim, obrezivanje bi značilo da ženama netko ukloni usne i kožu oko klitorisa (analogno muškom obrezivanju)...
    Amputacija je uklanjanje klitorisa... to kao da muškom odrežete glavić...
    a ovima u crkvi je to valjda sve isto... bitno da se reže oko bip... :/ treba njima rezat onu stvar, za seks im ionako ne treba, a pišat mogu i na rupicu...

    cvrčak editirala prostu rijec

  31. #1231
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,983

    Početno

    Citiraj zrinka prvotno napisa
    Kada se to radi da bi nečija spolnost došla manje do izražaja, kao što se to ponegdje čini ženama, riječ je o ruganju prirodi, potpuno nedopušteno i protiv dostojanstva osobe kaže don Ivan Grubišić, kojega smo zamolili da komentira napis objavljen u posljednjem Glasu Koncila.
    Hvala na ovome citatu, Zrinka.

  32. #1232
    Osoblje foruma mikka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    7,247

    Početno

    uh, bjesnim.

    kao da nam nije dovoljno tesko i bez toga postici orgazam, nego nekom pase da nam bude i nemoguce. fuj.

  33. #1233
    Cvrčak avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb, Medvescak
    Postovi
    582

    Početno

    ne bih vam zeljela pokvariti zabavu ali kljucam jer je topik prevelik. otvaram nastavak.

Stranica 25 od 25 PrviPrvi ... 15232425

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •