Pokazuje rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Izrada sapuna

  1. #1

    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    696

    Početno Izrada sapuna

    Našla sam zgodan link za izradu sapuna. ali da budem iskrena, osim slike ništa nisam razumjela. Ima li koja dobra duša koja bi bila voljna objasniti mi to kao npr. učenici sedmog razreda?

  2. #2
    Dream avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    966

    Početno

    Jooojjj, draga Sabaleta, mene duša zaboli kad vidim neki takav link . Zašto? Zato što nama u ovoj našoj zabiti nije dostupno sve do čega mogu doći crafteri i crafterice u razvijenijim dijelovima svijeta.
    Eto, tako i vezano za izradu tih prekrasnih sapuna s ribicom - sumnjam da ćeš negdje u bližoj i daljoj okolici naći materijal za prozirni sapun, kojeg samo trebaš rastopiti i uliti u kalup, te "začiniti" po vlasitiom ukusu ribicama ili nečim drugim, kako opisuju na tvom linku.

  3. #3
    ivancica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    3,356

    Početno

    Mogu sutra pitati brata. On je prije par godina izrađivao u sklopu nekog projekta na postdiplomskom. I bili su jaaako lijepi i fini. Javim gdje je nabavio sve sastojke.

  4. #4
    Frida avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    Loch Bundek
    Postovi
    5,532

    Početno

    Sabaleta, hobby shopovi drže stvari potrebne za izradu sapuna, a mislim da na Chemacovim stranicama ima čak i radionica o tome

    OT: mene živcira što je većina knjiga sa stvarima koje me zanimaju na njemačkom, radila bih, a ne razumijem ni a, samo gledam slike

  5. #5
    Mamita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,935

    Početno

    al ide ti dobro

  6. #6

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    86

    Početno sitni za kućne "radinosti"

    možete pronaći na http://www.hobbyart-chemaco.hr
    jako zanimljivo
    a primjenu, ideje šta možete napraviti od nečega na http://max.tportal.hr na linku Kreativna radionica

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •