Stranica 1 od 5 123 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 226

Tema: ZPB 2005., (36. dio)

  1. #1
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    drtiću=crtiću
    ima par slova što su mi obrisana i onda uopće ne pazim nego napamet tipkam i ispadne svašta.

    evo moji spavaju, a ja odmaram živčeke. e i večeras je bilo scena za pop***. al sad više nisam ljuta, već jadna i nemoćna neznam šta napraviti s njom ali ovo ponašanje i stanje me izluđuje, ma ubiti sam očajna. ali ( kako to ide u onim našim reklamama ) ni to nije sve postala je strašno ljubomorna. kad su sami u svom čošku, u vrtiću ili krevetu sve super, pazi ga da nepadne s kreveta, da se ne lupi i sl..., ali čim je neko blizu bracu gura od sebe i te osobe, dok kad sam ja u pitanju pali se ignor i nekakav inat. trudim se da imamo samo naše zajedničko vrijeme, ali njoj to ili nije dosta ili je to opet reakcija na previše druženja s mojom mamom kao i ono ljetos ili je nešto treće u pitanju :?
    baš sam tužna, a morat ću poraditi i na samokontroli

  2. #2
    yasmin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,779

    Početno

    mial

    a ja totalno kontra
    danas dan za poželiti, mirna luce, ivan dobar, bili u šetnji, luc eu slingu (cure ) ivan za ručicu
    zove me sveki da joj dofuram ivana jer kao mm radi cijeli dan pa da mi malo pomogne, ja joj kažem d aidem malo s njima van dok ne padne mrak
    izađem ja na dvorište evo nje i kaže kako je izašla da mi bude pri ruci
    kažem ja njoj da idem napraviti krug s njima a ona :shock: :shock:
    "pa zar se usudiš"
    tipa kak ću izaći na kraj
    a mali moji pilići dobri ko kruh
    lu se ščućurila i promatra svijet iz slinga
    a ivan mi pružio ručicu i priča 100 na sat, što mi je sve ispričao u tih pola sata ne bih znala prepričati ni za milijon dolara

    sveki je skroz dobronamjerna samo kaj njoj klinci pa i ivan skaču po glavi kad ih čuva pa nikako da skuži da je ivan najbolji kad je samnom i da ja s njim mogu lako pa i u kombinaciji sa lu

  3. #3
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Yasmin aaaaaaaaaaaaaa prekrasno baš mi je drago zbog vas i vaše uživancije.
    a slikica ti je premedena, kad sam ju vidjela natjerala mi je suze na oći, preslatko

  4. #4
    yasmin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,779

    Početno

    Citiraj **mial** prvotno napisa
    Yasmin aaaaaaaaaaaaaa prekrasno baš mi je drago zbog vas i vaše uživancije.
    a slikica ti je premedena, kad sam ju vidjela natjerala mi je suze na oći, preslatko
    thanx!

    imamo i u lucijinom albumu novih slikica

  5. #5
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    YAs-i ja sam sve sva rascmoljila na tvoj post i avatar
    Slike su prelijepe,mi često pogledamo,i dalje,što radi vlak na zidu Ivanove sobe

    Mial-znam da ti je koma,ali vjeruj da ima i duplo gore. To sam htjela svejedno napisati ne vezano za vas....dakle,jučer bio tata od onog malog terminatora kod nas i prepričava scenu od doma. Mali uzeo autić i vozi po seki (5. mj.) kao nježno. Zatim tata okreće glavu,a on počinje prilično grubo voziti seki po licu . Mislim prestrašno,zatim opet ga vode u kaznu a mali vrišti:hoću da seka umre,pod zemljom,mrzim seku...
    Dakle,kod vas je idila!!
    A kad se samo sjetim da će on i Roko biti u istoj grupi.....

    Nina-kako Mateo?

    Mislila da sam da će možda noćas Haribo svratiti vidjeti što rade sove na forumu,ali ništa...

  6. #6
    yasmin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,779

    Početno

    Citiraj traktorka prvotno napisa
    YAs-i ja sam sve sva rascmoljila na tvoj post i avatar
    Slike su prelijepe,mi često pogledamo,i dalje,što radi vlak na zidu Ivanove sobe

    Mial-znam da ti je koma,ali vjeruj da ima i duplo gore. To sam htjela svejedno napisati ne vezano za vas....dakle,jučer bio tata od onog malog terminatora kod nas i prepričava scenu od doma. Mali uzeo autić i vozi po seki (5. mj.) kao nježno. Zatim tata okreće glavu,a on počinje prilično grubo voziti seki po licu . Mislim prestrašno,zatim opet ga vode u kaznu a mali vrišti:hoću da seka umre,pod zemljom,mrzim seku...
    Dakle,kod vas je idila!!
    A kad se samo sjetim da će on i Roko biti u istoj grupi.....

    Nina-kako Mateo?

    Mislila da sam da će možda noćas Haribo svratiti vidjeti što rade sove na forumu,ali ništa...

    užas

    ja bih čupala kosu od muke da je kod nas tako
    ja ih često ostavim i same u sobi na par trenutaka kad moram na wc ili nešto slično napraviti jer sam do sada vidjela da je izuzetno pažljiv
    jedino kad je u kombiunaciji sa nećakom i kad divljaju onad baš previše i ne razmišlja pa počnu bacati stvari pa je onda ne ispuštam ali kad smo sami to je 2. priča

    on i roko su vršnjaci?

    no ti ne brini
    djeca kao što smo se svi uvjerili prolaze razne faze ali temelj je ono što mu damo od doma i ja vjerujem da takvo ponašanje ipak prevagne

    nadam se da se ne varam
    a i puno ovisi kako se mi postavimo u novonastaloj situaciji dolaska prinove, a ponešto malo i o karakteru djeteta
    takvo je moje iskustvo do sada

  7. #7
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Da. Roko je stariji mjesec i pol. I ja bi doživljavala slomove živaca da je tako,općenito da se tako ponaša. To nisam vidjela ni kod jednog djeteta bez obzira na dob! I mislim da dolazak seke nije jako utjecao na njegovo ponašanje,takav je oduvijek,a sad je još izraženije.....

  8. #8

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,159

    Početno

    Ajd da vam skopiram kako je izgledalo naše skijanje....
    Dakle moja djeca su najgora na cijelom skijalištu. Mali švabe svi oduševljeno na snijeg, pristojno u restoranu - nitko se ne izvija, baca po podu i urla "nosiiiii, nosiiii" ili išta slično na švabskom.
    Dakle ta djeca cendraju od ujutro do navečer, neće spavati popodne (a i nema šanse daih se natjera jer su troje i ako netko i hoće spavati jadan nema šanse) - i odna mene Snježa pita smsom zakaj tak ružno pišem o svojoj djeci. Ja sam vjerojatno jedina mama koja se osim od temperature tam crvenila i od ponašanja svoje djece. Ne žele se obuć (izvoljevamo "mama buceee", "mama stavi na tutuuuu" i sl). Neće jesti ono kaj je tam u restoranu, penju se po stolicama, ližu staklo na restoranu. Onda kad prođe horor od doručka kao idemo se šetat, sanjkat igrat na snijegu. Majko mila... Djeca već spomenutih švaba uredno uškolici skijanja ili u vrtiću uživaju igraju se, a moja djeca.... Red bacanja, red urlanja, red zadržavanja sline. A ljudi komentiraju i sam gledaju. ZEMLJO OTVORI SE! Pa dobro išli smo među ostalim da se gospoda izigra na ssnijegu, da se šeću cijeli dan, da dobe kondiciju, da se nagutaju friškog planinckog zraka (oooo daaaa nagudtali su se al ne onak kak sam ja zamislila) i tako do noći. Ne večeri neg noći. kad počinje disco za bebe. E od tam se nisu dali, ali ne da bi se igrali i plesali ko sva normalna djeca nego gledaju sas strane. Ak tam nisam skočila sa žičare nebum još dugo.

    Eto tako je meni bilo... A da ne govorim da mi se kčer pretvorila u šeficu - ono "mama je bubini (sad samja glavna)"

  9. #9
    wana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,262

    Početno

    MB- iz tvojih usta to zvuči tako i uopće ne djeluje tako :shock: kako ti opisuješ.
    i žao mi je što se nismo imali prilike upoznati, ALI, bit` će još skijanja, zasigurno!

  10. #10

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,159

    Početno

    Drago mi je da bar zvuči smješno. I meni je sad smješno

  11. #11
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    MB-plačem od smijeha

    Tko je Snježa?

  12. #12
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    MB-ja mislim da si ti promašila profesiju
    Ti bi i nečiju sahranu duhovito opisala

  13. #13
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Evo malo 'sličica' sa skijanja i od mene...

    Kako sam skoro ubila dijete?
    Dakle, većinu vremena na snijegu smo proveli na jednoj malenoj stazici, jako blagoj. Prvi dan (mislim), dok su još djeca skijala samo „sama“, to bi izgledalo ovako: popnemo se na vrh staze (ja u cipelama, Lovre na skijama) i onda zajedno idemo nizbrdo. Prvih nekoliko puta sam ga držala za ruku, a onda se frajer vrlo ohrabrio. I tako jedan put... On skija, ja trčim kraj njega. On ubrza, ja i dalje trčim kraj njega. On ubrza još više, ja zaostajem. On juri, ja ga pokušavam stići. Padam prsimice. On juri i dalje. Krajičkom oka vidim paraliziranog MMa u kafiću. Ljudi gledaju mene, Lovru; svima oči izbuljene. Već vidim kako mi dijete u punoj brzini udara u drvenu ogradu. (...) Dva metra prije ograde, Lovru hvata jedna gospođa, on pada na pod. Ja se uspijevam dignuti i trčim prema njima. MM isto. Ne možemo se pogledati od šoka, srce lupa sto na sat. Grlimo, ljubimo dijete, pitamo ga kako je. Idemo u kafić sjesti, smiriti se. A Lovre: Zašto me ona teta uhvatila? Kad sam bio kod one tete, nije me ugrizao pas.
    (op.a. Tek kasnije sam vidjela da je s gospođom bilo i malo dijete, muž i veliki pas.) (...) Toliko o pretrpljenom strahu kod mog djeteta.

  14. #14
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Mare-e ovo već nije smiješno.... :shock:
    Sreća pa je dobro završilo,i sreća pa je ta gospođa bila na pravom mjestu i dobro odreagirala !!

  15. #15
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Bokić!
    ulogirala se jutros, al napisati il pročitati 0 bodova
    evo jedva sad možda uspijem, ali zato jer mlada dama preljeva vodu iz čaše u zdjelicu pa u bočicu, niš me ne pitajte tak sam očajna da više neznam jel bi plakala il vrištala il najrađe se čekićem po glavi tak da sam u nesvijesti da neznam šta radi 8)
    Bože što je cendrava, niš joj ne paše, počela je biti izbirljiva u jelu . . .
    pojačao se kašalj pa sam joj jučer kupila prospan i onda vrišti i dere se jer neće tako malo što sam joj natočila već oće punu čašicu
    noćas se Kiar budio non-stop i to plakanje iz petnih žila pred jutro je tek zaspao i sad spava , al svako malo zaplaće, veli MM da su zubi, a ja sam se odmah uplašila da nisu uši.
    dakle nama je veselo
    MB ovako je zbilja , al vjerujem da je tebi bilo koma, al ajde i to je prošlo bit će bolje
    eh da da nije sve kod nas crno, ipak ja smijem Kalu ostaviti samu s bracom naravno na kratko, ali ipak smijem :D

  16. #16
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Citiraj traktorka prvotno napisa
    Mare-e ovo već nije smiješno.... :shock:
    Sreća pa je dobro završilo,i sreća pa je ta gospođa bila na pravom mjestu i dobro odreagirala !!
    Je, bilo je stvarno užasno.

  17. #17
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Citiraj Maruška prvotno napisa
    Evo malo 'sličica' sa skijanja i od mene...
    a ja tražim slike
    :shock: uh Mare ovo je bilo gusto

  18. #18
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Mial-to je nešto u zraku. I Roko danas divlja (mislim,kad ne divlja ). Došli mi mama i tata,a on ih uopće ne doživljava već glumi Munjevitog jurića i trči već jedno 15-tak minuta bez prestanka
    I onda naravno kašlje,pa je krepan a ne zna se smiriti...i tako u krug.

    Meni je sreća sad neopisiva da preko noći spavamo (i dalje zna tražiti mlijeko,ali mm to obavi u polusnu pa mu ne smeta,ali sve manje). Tako da se ipak preživi ovaj njegov ludi ritam!
    Inače bi i ja na praxiće garant

    Danas je gospodin sa tatom cijelo popodne,a ja ću otići puniti baterija i uživati!

  19. #19
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Evo ilustracija jednog od (recimo) pet tipičnih Lovrinih obrazaca ponašanja protekli tjedan na skijanju.
    (op.a. Ipak moram reći da se Lovre u ponedjeljak opet susreo s Dorom i da su njegovo ponašanje prema njoj i zajednička igra bili gotovo idilični.)

    Lovre sjedi s jedne strane stola, Jure s druge. Odjednom Lovre počinje vrištati i grabiti igračke.
    L: Mama, mama! Jure će mi uzeti igračke!
    M: Ma neće, ljubavi, ne brini! Lipo se skupa igrajte.
    L: Hoće, hoće, on će mi sve uzeti.
    (ne moram napomenuti da sve ovo vrijeme Jure nije niti trepnuo a kamoli posegnuo za igračkama.)
    M: Ma neće, ljubavi. On je tvoj prijatelj. 'Ajde ga pitaj hoće li ti uzeti igračke..
    L: Jure, hoćeš li mi uzeti igračke?
    J: Neću.
    L: Zašto?

  20. #20
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Modesty, ako ti to išta znači meni nije bilo smiješno, ali opet ja sam sad u takvoj fazi

    Naime, lako se nama mamama s jednim djetetom smijati dok stvarno ne možemo ni izbliza zamisliti kako je to istodobno trčati za troje djece kojima se ni izbliza ne možeš ne samo jednako posvetiti, nego niti dovoljno, da bi to posvećivanje imalo istu posljedicu kao kod jednog djeteta.
    Lako nama pričati da se djetetu mora puno pričati i pričati i da će mu onda nešto od tog silnog pričanja i ukazivanja na neke stvari ući u glavu i da će privatiti to "općeprihvaćeno" ponašanje, a ne divljati kao vrlo velika većina skorotrogodišnjaka na sve što mu kažeš ili ne kažeš, whatever.
    Dok ti pričaš jednom, drugo dvoje je već tko zna gdje. Ako pričaš svima istovremeno, uvijek se nađe bar jedan da nešto izvodi i pritom "zabavlja" drugo dvoje i da od tog silnog pričanja opet ne bude ništa. Uglavnom, ja bih osobno uvijek imala dojam da se njih troje trogodišnjaka (što mi je nekako jako bitno u cijeloj ovoj priči:/ ) urotilo protiv nas dvoje (MM i mene) i da ih se nikako ne može nadjačati u tom našem stalnom nastojanju da ih odgajamo kako bi roditelji trebali odgajati djecu.
    Ovo sa spavanjem mi je oduvijek bilo preeeegrozno da bih uopće razmišljala o tome. Nije lako uspavati niti jedno, a ako imaš još dvoje koji će dok se ti posvećuješ jednom, opet izvoditi svoje, to mora da je gotovo nemoguće dok ih i najmanji atom snage ne napusti, a o snazi roditelja opet ne mogu niti sanjati u kojem je stanju.
    Možda ovo ovako kako ja to opisujem zvuči stvarno malo i više grozno nego što je, ali to je nekakvo moje viđenje s obzirom na moje iskustvo s jednim, pa puta tri, ali ono što ja o tome svemu mislim je da čovjek treba uložiti maksimalan napor u sve što se s djecom radi, a s njih troje istovremeno to podrazumijeva 25satno posvećivanje koje si roditelji s trojčekima, kao i sve veća većina nas ostalih, teško mogu priuštiti.

  21. #21

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,159

    Početno

    Citiraj Maruška prvotno napisa
    Evo malo 'sličica' sa skijanja i od mene...

    Kako sam skoro ubila dijete?
    Dakle, većinu vremena na snijegu smo proveli na jednoj malenoj stazici, jako blagoj. Prvi dan (mislim), dok su još djeca skijala samo „sama“, to bi izgledalo ovako: popnemo se na vrh staze (ja u cipelama, Lovre na skijama) i onda zajedno idemo nizbrdo. Prvih nekoliko puta sam ga držala za ruku, a onda se frajer vrlo ohrabrio. .
    kak nije smiješno?!?! Imam i ja jednu jedinu takvu priču (ne da su moji prismrdili skije) - ali sa dedom i sanjkama. naime kod mene se Mislav odlučio istrgnuti dedi od kontrole. I tako u jednom trenutku jure sanjke pokraj nas na njima Mislav a deda oako ko u crtiću ko usporeni film - let Bruce Leea, hvata za Mislavom i jurečim sanjkama i treskom (kao tuljan onak rumble rumble) uhvati sanjke, a moj sin biva lanciran kao Sputnjik u bespuća svemira te se spušta popriličnim treskom u juhu od umjetnog snjega, te zavrršava svoju putanju na zelenim travkicama koje najavljuju proljeće...

    Eto

  22. #22
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Citiraj Maruška prvotno napisa
    J: Neću.
    L: Zašto?

    a jesu strašni!
    Mare ako smijem primjetiti dobro došla u klub očajnih!
    MB primamo ju jel da???
    joj moram se malo i zezat na račun svoje/vaše/naše muke

  23. #23

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,159

    Početno

    Naravno - pa moramo imat Dalmatinskog predstavnika

  24. #24
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Citiraj Modesty Blaze prvotno napisa
    Naravno - pa moramo imat Dalmatinskog predstavnika

    ja napisala, pa poslala, pa tek onda mozak počeo raditi pa reko neće se valjda naljutiti

  25. #25
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Citiraj **mial** prvotno napisa
    Citiraj Modesty Blaze prvotno napisa
    Naravno - pa moramo imat Dalmatinskog predstavnika

    ja napisala, pa poslala, pa tek onda mozak počeo raditi pa reko neće se valjda naljutiti
    Naravno da neće-pa šta ne znaš da Mare ima položen tečaj samokontrole ?

  26. #26

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,159

    Početno

    Nemam pojma - a di se to ide (da me mogu odmah izbacit)

  27. #27
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Citiraj Modesty Blaze prvotno napisa
    Nemam pojma - a di se to ide (da me mogu odmah izbacit)
    čekaaaaaaaaaaaaaaaaaj idemo zajedno pa da u duetu dobijemo vritnjak

  28. #28

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,159

    Početno

    Čekam Mial čekam....
    "Dobar dan. DObar dan.
    Kako se zovete gospođo? M.B.
    Kolko djece imate? Troje
    Sorry. Čuli smo za vas. Molimo vas da mirno napustite zgradu. Hvala


  29. #29
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Citiraj Modesty Blaze prvotno napisa
    Čekam Mial čekam....
    "Dobar dan. DObar dan.
    Kako se zovete gospođo? M.B.
    Kolko djece imate? Troje
    Sorry. Čuli smo za vas. Molimo vas da mirno napustite zgradu. Hvala

    X
    već sam ti rekla da ih imam i ja 3 s tim da sam ja samohrana

  30. #30
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    nepokolebljive zabranjeno čitanje!!!!!!!!!!!

  31. #31
    wana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,262

    Početno

    napisala post, a moderatorica nas razdvojila i ode moj post u p**** m*****
    Uglavnom, i ja imama priču, kako smo skoro ubili dijete :shock: .
    Priča je tekla isto kao i Maruškina i isto na "Maruškinom" brdašcu, samo je Jure bio na sanjkama, i žena ga je uhvatila netom pred potokom :shock: . On je krepavao od smijeha, ja se derala na MM-a i ljubila dijete (istovremeno).

  32. #32

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,159

    Početno

    Dakel uBadu se misli da hrvatice redom nisu baš pri zdravoj pameti

  33. #33
    wana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,262

    Početno

    Citiraj Modesty Blaze prvotno napisa
    Dakel uBadu se misli da hrvatice redom nisu baš pri zdravoj pameti
    hm, da
    ili da nemaju pojma ništa o sniježnim radostima

  34. #34

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,159

    Početno

    Baš tak. Ili da djecu drže zatvorenu unutra jer prema ponašanju mojih - djeca se užasavaju otvorenih prostora i snijega

  35. #35

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,159

    Početno

    Zaboravila sam dodati kak moja kćer muštra ovu dvojcu. Sjede Dora i Domagoj na tutama i nosi mm DOri friške gače. "Evo tatina ceza friške gače". Domi se pobuni da oće i on friške gače. MM se odmakne par koraka a carica se okrene prema njemu i onak s visine kaže: "Ti imaš puj gace"

  36. #36
    wana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,262

    Početno

    Citiraj Modesty Blaze prvotno napisa
    Zaboravila sam dodati kak moja kćer muštra ovu dvojcu. Sjede Dora i Domagoj na tutama i nosi mm DOri friške gače. "Evo tatina ceza friške gače". Domi se pobuni da oće i on friške gače. MM se odmakne par koraka a carica se okrene prema njemu i onak s visine kaže: "Ti imaš puj gace"
    A je Vam veselo

  37. #37

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,159

    Početno

    Primjetila bi da splićanke nisu stavile sličke na komp

  38. #38
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Citiraj Modesty Blaze prvotno napisa
    Primjetila bi da splićanke nisu stavile sličke na komp

    a šta ćemo s tvojim albumom???

  39. #39

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,159

    Početno

    Daj šuti - na čijoj si ti strani. Ak buš puno zezala bum ti slala slike pa ti slaži album

  40. #40
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Vidim da je danas na tapeti crni humor

    Ja došla iz "grada" i baš sam ljuta. Bila u TL-u i ono ski odijelo koje sam ja platila 200 kn ,sad je 130 :shock: (i hlače i jakna) pa toplo preporučam. A ono odijelo (meni najljepše) sa šahovnicom,bijelo i creveno je sniženo sa 500 na 180 kn :shock: :shock:
    Uh...baš sam bila bjesna....tako mi i treba,no dobro. Uzela još Roku rolke za nagodinu za smiješnih 20 kn i neke igračkice za rođoš,a pojma nemam što će mu biti pravi poklon-koliko se igra i čuva sve,najrađe mu ne bi ništa ni uzimala!

  41. #41
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Citiraj Modesty Blaze prvotno napisa
    Primjetila bi da splićanke nisu stavile sličke na komp
    Noćas ne idem spavat dok ga ne završim.

  42. #42
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Citiraj Modesty Blaze prvotno napisa
    Daj šuti - na čijoj si ti strani. Ak buš puno zezala bum ti slala slike pa ti slaži album
    imaš pp
    pp poslan prije nego sam ovo vidjela !!!!

  43. #43
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Citiraj traktorka prvotno napisa
    Vidim da je danas na tapeti crni humor

    Ja došla iz "grada" i baš sam ljuta. Bila u TL-u i ono ski odijelo koje sam ja platila 200 kn ,sad je 130 :shock: (i hlače i jakna) pa toplo preporučam. A ono odijelo (meni najljepše) sa šahovnicom,bijelo i creveno je sniženo sa 500 na 180 kn :shock: :shock:
    Uh...baš sam bila bjesna....tako mi i treba,no dobro. Uzela još Roku rolke za nagodinu za smiješnih 20 kn i neke igračkice za rođoš,a pojma nemam što će mu biti pravi poklon-koliko se igra i čuva sve,najrađe mu ne bi ništa ni uzimala!
    e kad se žuriš. a ja ti s tim nemam problema uopće neidem po dučanima
    Citiraj Maruška prvotno napisa
    Noćas ne idem spavat dok ga ne završim.
    :shock:

  44. #44
    haribo avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    deutschland
    Postovi
    1,353

    Početno

    Citiraj traktorka prvotno napisa
    Mislila da sam da će možda noćas Haribo svratiti vidjeti što rade sove na forumu,ali ništa...
    ne bih bas rekla


    a vidim da je postalo zanimljivo, bitno da se radi o humoru, nema veze sto je ponekad crni

  45. #45
    haribo avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    deutschland
    Postovi
    1,353

    Početno

    Citiraj **mial** prvotno napisa
    Citiraj Modesty Blaze prvotno napisa
    Primjetila bi da splićanke nisu stavile sličke na komp

    a šta ćemo s tvojim albumom???
    ovo i mene zanima!

  46. #46
    Točkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    978

    Početno

    Čitam vas i smijem se.....
    Bilo je na skijanju svega......
    Kod nas ništa novo. U Zg ipak idem autom pa mi neće trebati tramvaj.
    Trak, šta planirate na rođendan, meni je već sad muka kamo smjestiti onu gomilu ljudi i djece.....Prošle godine ugasili grijanje i pootvarali prozore koliko je vruće bilo, bilo nas i kod susjede u stanu..užas.

  47. #47
    haribo avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    deutschland
    Postovi
    1,353

    Početno

    Maruska i Lovre su prvi na spisku za proslavu rodjendana u veljaci ako se ne varam

  48. #48
    Točkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    978

    Početno

    Ajme, da!
    A jel zna tko gdje je nestala Mommy Plesačica, baš sam je se sjetila nekidan.....?

  49. #49
    yasmin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,779

    Početno

    Citiraj Točkica prvotno napisa
    Ajme, da!
    A jel zna tko gdje je nestala Mommy Plesačica, baš sam je se sjetila nekidan.....?
    tu i tamo se javi na nekoj od tema
    to je sve što znam

    a nema ni josie niti lucky day


    a što se roćkasa tiće mi definitivno idemo u igraonicu
    naš stan je premali za ugoščivanje, pogotovo sada kada su klinci veći, pa još i svi roditelji
    kam da stavim 14 odraslih i 12 djece koji divljaju???
    samo ne znam što ću kada bude lucin ročkas :?
    već mi je slabo

    dakle, ivanov za klince u igraonici na dva i pol sata a jednu večer će biti samo bake, dede i kumovi, i tu večer će nas biti 20tak ali barem neće biti puno djece

    prošle godie je ipak bilo lakše, bili su manji a ivanova soba još nije bila u funkciji pa smo se raspodijelili a sada je i za soba namještena i u ovakvu kakvu je jedva stane toliko klinaca

  50. #50
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Mi ćemo imati maratonsku proslavu !

    Dva dana rezervirana za prijatelje,naravno popodne,a jedan dan za ručak rodbina!
    Ja od veljače do kraja ožujka imam 6 dječjih rođoša,i to sve od najboljih prijatelja. Baš se tako potrefilo da su većina rođena u veljači i ožujku. I još jedno krštenje u ožujku! Tako da mi ova sniženja super dođu. Inače bi mogla dići kredit koliko nam poklona treba....a još i Rokov rođoš!

    U petak idemo na prvi rođoš u nizu,i to u restoranu. Malo sam skeptična jer su uglavnom djeca od 2 do 4 godine,pa ne znam kakva će tamo biti moguća zabava :/ pogotovo što je većina dosta žive djece! Nadam se da će biti dobro!

Stranica 1 od 5 123 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •