Stranica 3 od 4 PrviPrvi 1234 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 155

Tema: 7dnevni bojkot kupovanja u trgovackim centrima

  1. #101
    tinkie winkie avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    ZD
    Postovi
    2,297

    Početno

    mama od moje kolegice s posla godinama kupuje u malom dućanu i ne zalazi u velike trg. centre. Iako je mali dućan skuplji. Ali ona kupi svaki dan 2-3 stvari koje joj trebaju i fajrunt. Kolegica se kune da troši puuuuno manje nego ona koja kupuje samo u TC.

  2. #102

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,210

    Početno

    J iz malog dućana ne izlazim nikad sa troškom manjim od 30 kn, prosječno 50 kn*30 dana=1500 kn. A kući takoreć ništa ne donesem. U mjesečnoj spizi potrošim 850-1300 kn ovisno o mjesecu-kad nam ponestane praška, koliko se rastrošimo na boljem siru, vinu, slikovnici i sl. Dakle i kad smo najrastrošniji to je 200 kn manje

  3. #103
    puhovi obožavaju smokve avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    zgb.
    Postovi
    1,577

    Početno

    mama moje kolegice s posla godinama kupuje u malom dućanu i ne zalazi u velike trg. centre. Iako je mali dućan skuplji. Ali ona kupi svaki dan 2-3 stvari koje joj trebaju i fajrunt. Kolegica se kune da troši puuuuno manje nego ona koja kupuje samo u TC.
    mislim da je rijec o stedljivoj osobi, tj. gdja i kcer imaju dva razlicita zivotna stila. ja sam, recimo, kao tvoja kolegica - rastrosna, na zalost, i uvijek kad odem u ducan, izadem s punim vrecicama, za razliku od tipicnog penzionercica, koji ce kupiti kruh, mlijeko i kajjaznam, vegetu... bolujem valjda od konzumerizma; neki su ljudi, jednostavno, cijeli zivot navikli na svemu stedjeti.
    ljuti me sto previse trosim, ne uspijevam ustedjeti, premda usporedujem cijene i donekle pazim sto kupujem, ali da nisam komotna, mogla bih puno korisnije utrositi taj novac. isto tako puno trosim, kad se zbroji, na kave, sto je potpuno nepotrebno. ali ta navika je duboko ukorijenjena, uglavnom, kak ono ide pjesmica, novci z zepa idu van, sami mi se kradu..
    cinjenica je da zivotna filozofija tetice koja ide u ducan s deset kuna u depu i kupovina u velikim trgovackim centrima ne idu jedno s drugim. i tu je mudrost lukavaca koji su iste osmislili. mi idemo u tc-e "jer je jeftinjie" i "da bismo ustedjeli", ali nam se, naravno, "ne isplati" potrositi deset kn kad smo vec potegnuli deset km da tamo dodemo, nego, da bismo opravdali makar potroseni benzin, moramo potrositi bar tisucu kn na "jeftinije" proizvode

  4. #104
    fegusti avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    pu
    Postovi
    2,033

    Početno

    bojkotiram silom prilike... u očekivanju plaće

  5. #105

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    470

    Početno

    iskreno nisam ni sumnjala - mi smo zemlja šopingholčara, i činjenica je da svi troše više od svojih mogućnosti , a šta da kažem ljudi moraju jesti, djeca se moraju igrati, žene ne mogu hodati ˝gole i bose˝

  6. #106

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    3,187

    Početno

    Ja sam jutros morala u dućan po 2 kg brašna i kvasac jer sam zadnje potrošila jučer za kruh tako da sam ipak bila u dućanu, ali u malom kvartovskom, a ipak ne u Mercatoru gdje najčešće kupujem
    I nadam se da je to to.

    još jedan tekst

    http://www.totalportal.hr/article.php?article_id=172883

  7. #107
    Arwen avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    1,318

    Početno

    načelno bojkotiram ali eto jutros nam pofalilo jaja a dijete baš hoče jaja jesti i to baš sad kad je bojkot i kad smo ostali bez domačih
    kupila sam
    ima mi smisla bojkotirati slatkiše,grickalice,igračke,časopise i sl
    ali kupovanje hrane :/

  8. #108
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    Citiraj Arwen prvotno napisa
    načelno bojkotiram ali eto jutros nam pofalilo jaja a dijete baš hoče jaja jesti i to baš sad kad je bojkot i kad smo ostali bez domačih
    kupila sam
    ima mi smisla bojkotirati slatkiše,grickalice,igračke,časopise i sl
    ali kupovanje hrane :/
    Pa rekli su da je ok kupovati osnovne namirnice. A čemu bojkotirati igračke i časopise kad su cijene hrane te koje su otišle u nebesa? :?

  9. #109
    Arwen avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    1,318

    Početno

    Citiraj TeddyBearz prvotno napisa
    Citiraj Arwen prvotno napisa
    načelno bojkotiram ali eto jutros nam pofalilo jaja a dijete baš hoče jaja jesti i to baš sad kad je bojkot i kad smo ostali bez domačih
    kupila sam
    ima mi smisla bojkotirati slatkiše,grickalice,igračke,časopise i sl
    ali kupovanje hrane :/
    Pa rekli su da je ok kupovati osnovne namirnice. A čemu bojkotirati igračke i časopise kad su cijene hrane te koje su otišle u nebesa? :?
    pa zato jer i inače kupujemo osnovno od hrane
    a igračke i sl su kao luksuz
    znači mogu mirne duše prošvrljati po profilu

    btw došli mi do domaćih jaja ipak je domaće domaće

  10. #110

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    3,187

    Početno

    Citiraj Arwen prvotno napisa
    načelno bojkotiram ali eto jutros nam pofalilo jaja a dijete baš hoče jaja jesti i to baš sad kad je bojkot i kad smo ostali bez domačih
    kupila sam
    ima mi smisla bojkotirati slatkiše,grickalice,igračke,časopise i sl
    ali kupovanje hrane :/
    Pa normalno da ćeš kupiti jaja ako ti fali.
    I ja sam kupila brašno da pečem doma kruh pa neću kupovati kruh
    Kad nam sfali voća, otići ću kupiti, ok, možda na plac.
    Ali moraš jesti.
    Poanta je da potrošimo zalihe, ako ih ima, i smanjimo nepotrebnu kupovinu.
    A nećemo sad ništa ne jesti zato

  11. #111
    Lucija Ellen avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    3,478

    Početno

    I ja bojkotiram ali ipak mi je normalno da kupim ono sto mi danas treba za rucak. samo je point, koliko sam skuzila, da ne stvaramo zalihe. Skoro sam poslala muza u veliki shoping a onda se sjetila bojkota i on sad sav sretan eno ga igra se na podu s bebom.

  12. #112
    Lucija Ellen avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    3,478

    Početno

    Citiraj bibai prvotno napisa

    Ja također ne vidim svrhu ove akcije.
    Bojkotirat ćete tjedan dana, a onda navaliti popuniti zalihe.
    Ok da je to odluka od sada pa za vijeke vjekova.
    U nekim je zemljama nakon ovakve akcije doslo do smanjenja cijena, ali gradjani su slozno bojkotirali. Mislim da ovakvo razmisljanje, ako bude vecinsko, nece dovesti do takvog rezultata i u Hrvatskoj :/

  13. #113

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    3,187

    Početno

    Citiraj Lucija Ellen prvotno napisa
    Citiraj bibai prvotno napisa

    Ja također ne vidim svrhu ove akcije.
    Bojkotirat ćete tjedan dana, a onda navaliti popuniti zalihe.
    Ok da je to odluka od sada pa za vijeke vjekova.
    U nekim je zemljama nakon ovakve akcije doslo do smanjenja cijena, ali gradjani su slozno bojkotirali. Mislim da ovakvo razmisljanje, ako bude vecinsko, nece dovesti do takvog rezultata i u Hrvatskoj :/
    Da, u Italiji i grčkoj su uspjeli.

    U Italiji su svi tjedan dana bojkotirali Barillu kad je poskupila za 40% pa su vratili cijene

    A sad ću ja opet ko zloguka vrana - čak i da se svi složimo, što mi je vrlo upitno, nisam sigurna da bi nešto postigli.
    Zašto? radi već spomenutog Cvjetnog trga. Stalno mi se to mota po glavi i taj osjećaj bespomoći.
    Ali treba se pokušavati

    Osim toga, kao što sam već rekla, možda izvučem barem neku korist za sebe iz ovoga, ako ništa drugo - možda sebe uspijem malo disciplinirati po pitanju shoppinga. Nisam neka shoppingholičarka i nemam doma ratne zalihe, ali često kupim što mi, zapravo, ne treba

  14. #114
    Ena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,242

    Početno

    Sestra mi radi u jednom od trgovačkih centara na blagajni.
    Kaže da se baš ništa nije promijenilo, kupuje gotovo sve, od špeceraja do televizora i bijele tehnike.

  15. #115
    Ena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,242

    Početno

    Citiraj Ena prvotno napisa
    kupuje se gotovo sve,

  16. #116

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    3,187

    Početno


  17. #117
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno


  18. #118
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Bojkot sam podrzala, nastojati cu ne ici u velike kupovine. Iako, sumnjam u uspjeh.

    Prvo, koji su konkretni ciljevi? Sta se tocno zeli postici: natjerati trgovce da smanje marze, natjerati distributere da smanje nabavne cijene za trgovce, natjerati prozvodjace da proizvode jeftinije itd... ili sve od navedenog?

    Drugo, kako ce se mjeriti uspjeh bojkota - da li postoji neka lista, kosarica cijena proizvoda prije i poslije bojkota za usporedbu?

    Trece, da li neke proizvode treba posebno bojkotirati od drugih jer su neopravdano poskupjeli, a neki drugi mozda trpe bojkot iako nisu uopce poskupjeli?

    Cetvrto, govori se o bojkotu velikih centara, iako nije nigdje jasno navedeno da li se bojkotiraju samo veliki centri, ili sva prodajna mjesta.

    Peto, da li je napravljena analiza o razlozima poskupljenja - gdje je ustanovljeno da je razlog poskupljenja povecanje marzi - i to cijih marzi? Trgovackih, distribucijskih, proizvodjackih? Ili svih zajedno? U kojem omjeru?

    Sesto, na koji nacin se misli bojkotom smanjiti cijene: dakle, pad potraznje, pad potrosnje, pad inflacije??? Je li to misao vodilja? Ali, pad potraznje i pad potrosnje dovodi do smanjenja proizvodnje, ponuda pada, cijene opet rastu? (ovo je jako pojednostavljeno)

    Sedmo, u kojem roku se ocekuje smanjenje cijena? I ako ga bude, kako ce se pratiti da opet ne dodje do porasta i kako ce se reagirati? Opet bojkotom?

    Ok, uza sve ove moje nedoumice, podrzati cu bojkot, odnosno dajem svoje povjerenje na kredit organizatorima bojkota. Da li ce ga opravdati ili ce izgubiti vjerodostojnost? Nadam se da ce uspjeti, to je ono sto za sada mogu reci.

  19. #119

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    3,187

    Početno

    bojkotiraju se svi dućani

    ima smisla ovo što govoriš, ali ako ćemo tako, nikad se ništa neće pokrenuti, nijedna akcija, nijedna promjena, jer kad to sve krenemo analizirati doći ćemo do zaključka da ništa nećemo postići i sve ćemo poslati kvragu i dalje jambrati radi poskupljenja u svoja 4 zida
    Iako, ni ja ne mislim da će se nešto puno postići, ali kao što reče ivarica - malo duha

  20. #120
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Citiraj branka1 prvotno napisa
    jer kad to sve krenemo analizirati doći ćemo do zaključka da ništa nećemo postići i sve ćemo poslati kvragu i dalje jambrati radi poskupljenja u svoja 4 zida
    Vidis, ja bas mislim suprotno: samo detaljno planiranim, organiziranim i promisljenim mjerama se moze postici cilj.

    Jer, u protivnom, svi ce misliti upravo ovako:
    Citiraj branka1 prvotno napisa
    Iako, ni ja ne mislim da će se nešto puno postići,
    Dakle, uspjeh se i ne ocekuje - koja je onda svrha bojkota? Osim da pokazemo da imamo duha? Jer ne nedostaje nama duha, nego novaca.

  21. #121
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Deaedi ,da ti nisi kojim slučajem ekonomstica i baviš se planom i analizom? 8)

  22. #122
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Ekonomist jesam, ali ne bavim se makroekonomijom (u sto spada ovaj bojkot), ove primjedbe sam nabacila koristeci se znanjem iz studentskih dana

  23. #123
    Honey avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    D.Resa
    Postovi
    1,962

    Početno

    Jučer smo se maleni i ja išli naći na kavi s prijateljima u gradskoj knjižnici (jedini kafić u Karlovcu di se ne puši). Okolo knjižnice prvo nije bilo mjesta za parking. Zatim sam pokušala naći mjesto na Kauflandu preko puta knjižnice. Ljudi moji, kao da je smak svijeta! Auto na autu, prolaz zakrčen, parkirali se na rubni kamen, rampa prema izlazu jedva prohodna od parkiranih automobila, svi navalili u šoping :shock: Desetak minuta sam se probijala van s parkirališta, i našla mjesto ipak iza knjižnice.
    Ljudi ne kao da nisu čuli za bojkot, nego kao da ga bojkotiraju i namjerno troše zadnju lipu Gora gužva nije ni pred božićne i novogodišnje blagdane.

  24. #124

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,210

    Početno

    Citiraj branka1 prvotno napisa
    ja ću se isto priključiti, iako, već sam rekla na drugom topicu, malo sam skeptična što se tiče odaziva, ali nikad se ne zna. ovo s Metroom me malo ohrabrilo.

    I kao što reče jedan slušatelj na 101 danas, ova akcija je bitna za razvoj demokracije kod nas, iako nam se možda čini da ništa drugo nećemo postići njome. bitno je da ljudi shvate da nešto možemo napraviti, iako, gledajući par dana unazad, teško da se u to može povjerovati (cvjetni trg)

    A što se tiče onih koji kažu čemu bojkot kad ćemo za par dana to sve nadoknaditi - pa ja npr gledam na tih tjedan dana kao probni rok za općenito smanjivanje trošenja u dućanima. Ionako uvijek nakupujem više nego što mi je na popisu i zbog toga sam ljuta na sebe
    pa bih se mogla pokušati malo disciplinirati i polako smanjivati troškove. Pa onda vi koji ste ZA lijepo pokušajte i dalje provoditi neku vrstu bojkota
    Nismo ni mi u Splitu bili za betonsku rivu :/
    Sory na OT, al nakon Škrinje od Branke Šeparović, jednostavno sam morala-UH

  25. #125
    puhovi obožavaju smokve avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    zgb.
    Postovi
    1,577

    Početno

    a? :shock:

  26. #126
    puhovi obožavaju smokve avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    zgb.
    Postovi
    1,577

    Početno

    odgovarala sam na honeyin post!

  27. #127
    Honey avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    D.Resa
    Postovi
    1,962

    Početno

    Citiraj puhovi obožavaju smokve prvotno napisa
    a? :shock:
    Točno tako. U trgovini je sigurno bio čovjek na čovjeku, ne bi se usudila ući da me gomila ne pregazi.

  28. #128
    Matilda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    na turneji
    Postovi
    3,233

    Početno

    Pa Honey, kaj ti misliš da je u našem gradu žabarskom netko čuo da se bojkotira.

    Mi danas popodne bili u Mercatoru i dućan prazan. Veli MM: Eto, bojkotiraju! Ja: Ma vraga. Popodne je, građane je uhvatila fjaka, pa pogledaj ni na ulici nema žive duše. Mi smo poznati po tome da smo svijet za sebe. Da cijela Hrvatska ode lijevo, mi žabari ćemo uvijek desno.

    I danas me MM natjerao na shoping, inače ja ne bih, jer sutra mu moram ispeći 2 pite od jabuka i tortu od sira (famozni Sveti Gral), časti kolege za novi autić.

  29. #129

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    3,026

    Početno

    Citiraj Matilda prvotno napisa
    tortu od sira (famozni Sveti Gral)
    Ne znam po kojem je receptu radiš ali nadam se da tvoja pećnica ne pliva u maslacu kao moja sinoć

  30. #130
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Janoccka, sjeti se supite i pjesme "Sve se vraća, sve se plaća"

  31. #131
    Matilda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    na turneji
    Postovi
    3,233

    Početno

    Citiraj Janoccka prvotno napisa
    Citiraj Matilda prvotno napisa
    tortu od sira (famozni Sveti Gral)
    Ne znam po kojem je receptu radiš ali nadam se da tvoja pećnica ne pliva u maslacu kao moja sinoć
    A ne. Jednom zaplivala (i zadimila toliko da se čudim da netko nije zvao vatrogasce) i nikad više.
    Papir za pečenje u kalup, ispod kalupa i samo 150 g margarina.

  32. #132

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    3,026

    Početno

    Znači mogla si me upozoriti
    Ja mislila drugi puta 200, ali mijenjam u 150

    Ovo je današnja, za zloću 2 posta gore http://kuchina.blogspot.com/2008/02/torta-od-sira.html

  33. #133
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    dok neki nemaju za kruh, drugi....

    http://www.24sata.hr/news/clanak/jet...e_id=main_page



  34. #134
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

  35. #135
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    sramota, još se time hvali

  36. #136
    Honey avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    D.Resa
    Postovi
    1,962

    Početno

    'Maš praf, Matilda. Mi žabari nemamo veze s ostatkom Hrvatske, a kamoli svijeta

  37. #137
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    Citiraj sorciere prvotno napisa
    dok neki nemaju za kruh, drugi....

    http://www.24sata.hr/news/clanak/jet...e_id=main_page


    Ma otkud tom klincu toliko love mjesečno? Čini se meni da on malo mulja.

  38. #138
    diči avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    557

    Početno

    mi bojkotiramo dućene...ali sve mi se čini da smo u manjini...

  39. #139
    mali karlo avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    1,464

    Početno

    jučer sam išla na trešnjevački kupit neki poklon za roćkas a u konzumu gužva za popi...

    Toliko kako naši bojkotiraju.

    Mi smo jučer kupili kruha za par dana tako da ga u potpunosti podržavamo, i nadamo se da ćemo imati i koristi od njega

  40. #140
    Honey avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    D.Resa
    Postovi
    1,962

    Početno

    Citiraj sorciere prvotno napisa
    http://www.24sata.hr/news/clanak/jet-set-pas-na-psa-trosi-cak-6000-kuna-na-mjesec-/49128/?context=naslovnica&web_page_id=main_page
    Taj pas živi bolje od mog psa
    Idem svojem odmah kupiti kaputić od nerca

  41. #141
    Ena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,242

    Početno

    Citiraj TeddyBearz prvotno napisa
    Citiraj sorciere prvotno napisa
    dok neki nemaju za kruh, drugi....

    http://www.24sata.hr/news/clanak/jet...e_id=main_page


    Ma otkud tom klincu toliko love mjesečno? Čini se meni da on malo mulja.
    :shock:
    Bojim se da on nije sav svoj.

  42. #142
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    Citiraj Ena prvotno napisa
    :shock:
    Bojim se da on nije sav svoj.
    A to definitivno!

  43. #143
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Citiraj Honey prvotno napisa
    Taj pas živi bolje od mog psa
    :
    taj pas živi bolje od mene
    odn. na njega se troši više love nego na mene i moje dijete zajedno
    strašna stvar

  44. #144
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    Ma ja i dalje mislim da laže, ima 19 godina i navodno radi kao novinar, kojih 6000 kn mjesečno samo za psa?

  45. #145
    Frida avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    Loch Bundek
    Postovi
    5,532

    Početno

    Citiraj sorciere prvotno napisa
    dok neki nemaju za kruh, drugi....

    http://www.24sata.hr/news/clanak/jet...e_id=main_page


    Kakve veze ovo ima s bojkotom? :?

  46. #146
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    baš nikakve, i molim vas da se vratite na temu.

  47. #147

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    470

    Početno

    toliko o bojkotu - baš je danas mm bio u dućanu i napunio hladnjak mesom na akciji ( kod nas u dućanu je inače duplo skuplje )

  48. #148

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,210

    Početno

    Bojkotiram i dalje i pečem kruh...nije ni loš ovi bojkot, ne cure mi kune i ne iskaču iz novčanika ko pomanitale-moglo bi mi se ovo omilit. ŠTEDNJA JE IN

  49. #149

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    svicarska
    Postovi
    1,916

    Početno

    Citiraj makita prvotno napisa
    Bojkotiram i dalje i pečem kruh...nije ni loš ovi bojkot, ne cure mi kune i ne iskaču iz novčanika ko pomanitale-moglo bi mi se ovo omilit. ŠTEDNJA JE IN
    bas si pomislih da bi neki pametni pojedinci iz "neuspjesnog" bojkota mogli izvuci itekakvu dobrobit... :D

  50. #150
    puhovi obožavaju smokve avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    zgb.
    Postovi
    1,577

    Početno

    je li uspio bojkot, ili ne?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •