Stranica 2 od 5 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 203

Tema: ZPB 2005., (39. dio)

  1. #51
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Citiraj yasmin prvotno napisa
    ja se kandidiram za nemajku tjedna

    http://public.fotki.com/lucy07/braco.../p2120036.html

    gleda se baby einstein-zanimljiv je svim generacijama
    bog ga poživio


    prizor koji bi poželio svaki izbezumljeni roditelj - znamo kako je to.........a što nas sve još čekaaaaaaaaaaa............

    Mi smo bez patrika išli jedino u berlin u ove tri godine i to zato jer se stvarno nisam usudila dijete stavit u avion jer ne znam kako bi reagirao (to je službena verzija zašto nije išao s nama ), sve ostale izlete odrađujemo zajedno.
    Iako u zadnje je vrijeme vrlo često kod jedne bake, pa kod druge, ali to bude samo jedno popodne, eventualno cijeli dan ako idu na vikendicu - a opet bolje da je s njima po vani, nego čitav dan u stanu, nakon 100 godina smo ga prošli tjedan poslali sveki i na noćni spavanac i nije radio nikakve probleme, ali vidjelo se da nije baš bio presretan. Uglavnom, mislim da ga još neko vrijeme neću ostavljati na dulje vrijeme jer ns u skorije vrijeme čekaju velike promjene i prilagodbe koje će mu sigurno biti dosta veliki šok.

  2. #52
    yasmin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,779

    Početno

    iako ne mislim da ima nešto loše u tome
    mi isto ne ostavljamo ivana bez nas kad putujemo
    kao prvo u zadnje vrijeme nismo nikuda specijalno ni išli
    inače kad idemo na vjenčanje i slično znao je prespavati kod mojih, a to nije bilo zadnjih godinu dana
    ponekad ga odvezemo u nedjelju da bude s njima

    nismo bili odvojeni dulje od 24 sata (i to svega tri puta)

    lastane, jesmo li mi normalni?


  3. #53
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Yas oooooooo pa ima nas još , samo je kod nas neki sutić u igri
    Kala svuda ide s nama i ja još uvijek nemogu zamisliti da je nevidim par dana. za bolnicu sam se psihički pripremala, a i koda sam znala da ću ostati duže. poslje me je puklo i bila sam jako ljuta na sebe jer kao trebala sam još malo pričekati s drugom bebom.
    sad vikendom zna spavati kod moje mame, ali uvijek se nju pita po nekoliko puta, a i da zatraži ići kući mama bi ju dovezla bez obzira koliko bi bilo sati.
    mi smo opet u fazi ljubomore. sva zloća koju radi točno se vidi da je kad sam ja oko Kiara. počela je pričati u snu: mamice mamice., a di ću ja?, mamice pimi me. ponekad mi je zbilja teško i srve mi puca, a njoj je teško objasniti

    Mare -

  4. #54
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Ma mi (čitaj: ja) smo se morali naviknuti na 'ostavljanje'. Kada je imao godinu i osam mjeseci sam prvi put išla na službeni put od tri dana (dvije noći), kada je imao godinu i deset mjeseci na tjedan dana... Godišnje, radi posla, barem petnaestak dana spavam van kuće.
    A kako ga i inače čuvaju bake, činjenica da će i prespavati kod njih je bila nešto sasvim normalno.
    Inače, za 'obične' dane ga nemamo naviku ostavljati na spavanju. To se stvarno rijetko dešava (možda sveukupno 5 puta do sada).
    S bakama je (iz našeg komoda) ostao kada smo prošle godine išli na skijanje i zimus u London.
    Kako dogodine (nadam se) neću moći skijati, a ove godine isto nisam baš skijala, mislila sam, eto, jedan produženi vikend za naskijat se za slijedećih par sezona.
    I da, samo jedanput je Lovre stvarno protestirao da ne želi ostati (također nakon što dugo vremena nije bio kod moje mame)- istog trena smo otišli po njega.

  5. #55
    wana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,262

    Početno

    Citiraj Maruška prvotno napisa
    Kako dogodine (nadam se) neću moći skijati, a ove godine isto nisam baš skijala, mislila sam, eto, jedan produženi vikend za naskijat se za slijedećih par sezona.
    da ne prođe nezapaženo

  6. #56
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Citiraj wana prvotno napisa
    Citiraj Maruška prvotno napisa
    Kako dogodine (nadam se) neću moći skijati, a ove godine isto nisam baš skijala, mislila sam, eto, jedan produženi vikend za naskijat se za slijedećih par sezona.
    da ne prođe nezapaženo
    da, već smo zapazili da je to stalno dogodine

  7. #57
    yasmin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,779

    Početno

    skroz sam zaboravila da sam bila u rodilištu

    no onda je bio sa tatom

    maruška kužim ja da ti imaš takav posao

    ja sam ludila jer u mojoj školi svako ljto organiziramo ljetnu školu na moru pa sam trebala ići iako su me 1. godine poštedili
    sljedeću me luce spasila

  8. #58
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Citiraj wana prvotno napisa
    Citiraj Maruška prvotno napisa
    Kako dogodine (nadam se) neću moći skijati, a ove godine isto nisam baš skijala, mislila sam, eto, jedan produženi vikend za naskijat se za slijedećih par sezona.
    da ne prođe nezapaženo
    nema šamse

  9. #59
    wana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,262

    Početno

    mislim da bi bilo suvišno "napominjati" da se Maruška i ja planiramo i nadamo se, dogodine ne moći skijati skupa
    (znate ono da bih ja kad narastem željela biti M)

  10. #60
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno



    Nego, jesi ti našla sjedalicu više?

  11. #61
    wana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,262

    Početno

    Citiraj Maruška prvotno napisa

    Nego, jesi ti našla sjedalicu više?
    Aaaaa, ne pratiš me dovoljno ažurno
    Poslala sam očajnički vapaj na PDF-u Autosjedalice. ne znaaaaaaam

  12. #62
    wana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,262

    Početno

    Trak- jesi li ti kupila Roku adekvatnu sjedalicu, budući je on, kao i Jure "povećih gabarita" i zasigurno je prerastao ovu od 9-18.

  13. #63
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Evo ti još malo za razmišljanje... Na MC stranicama piše da Rodi XR ne paše u OctaviaCombi2.

  14. #64
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Mislim da Roko ima Neonato 9-36.

  15. #65
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    kad smo već kod autosjedalica (opet), vidim ja jučer pred vrtićem stao policijski auto (na sred ceste, btw. ali to nije najgore u cijeloj priči), a iz njega izlazi uniformirani policajac i ulazi u vrtić.
    Prvo što sam pomislila je da su još uvijek maškare, jer što će policajac u dječjem vrtiću, kad eto njega za par minuta, nosi dijete (valjda svoje), za njim ženica (valjda majka), te ulaze oni u službeno policijsko vozilo (u kojem jamačno, vidjela sam, nije bilo autosjedalice za tako malo dijete) i naguraju to (jasličansko) dijete ženi u krilo na stražnje sjedalo i još uniformisani kao sjedne s njima otraga da valjda budu sigurniji jer ih čuva policija ...............toliko o pružanju primjera "običnim" građanima koji možda ne znaju čemu služi sutosjedalica uvijek i bez iznimke..................
    baš me zanima jesu si naplatili i kaznu usput!

  16. #66
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Možda nije za usporedbu, ali si me podsjetila...

    Moj rođak radi u vatrogascima (vozi). Često ima intervencije kada se dogodi prometna nesreća te kada je potrebno rezati vozilo da bi se unesrećeni mogli izvući van. On se nikad ne vezuje u autu. Njegovo pojašnjenje: vidio je dovoljan broj nesreća u kojima su ljudi nastradali zato što su bili vezani. :/

  17. #67
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    e kad ste već kod autosjedalica . . . jel imala koja kombiniranu
    sve si nešto mislim da bi ja komb. za Kiara pa da je što duže suprotno od vožnje.

  18. #68
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Kombiniranu 0-18? Ne. Koliko pratim, ni nema ih kod nas za kupiti. Dobro, vama je Slovenija blizu...

  19. #69
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    Mama27 lijep provod!

    po tome se naši mališani nebi smjeli ni u gradskom prijevozu prevoziti,a koliki se voze...

    Mateo je u zadnje vrijeme opsjednut crtanjem,dali vaši vole crtati?
    crta al ništa prepoznatljivo i pri tome kaže što je nacrtao-bezveze šarao. voli da mu mi crtamo najčešće likove iz crtića kako nemam smisla sama sebi umirem od smjeha kad mi zada da nacrtam ovčicu od tog ispadne pes :/

  20. #70
    wana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,262

    Početno

    Citiraj Maruška prvotno napisa
    Evo ti još malo za razmišljanje... Na MC stranicama piše da Rodi XR ne paše u OctaviaCombi2.
    :shock:
    I ŠTO ĆU JA SAD :? :? :?

  21. #71
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Drago mi je da nisam u tvojoj koži... :/
    Ako ne budemo promijenili auto u međuvremenu, mislim da ćemo mi uzeti MC Rodi XR.

    Pogledaj neke druge Roemerove modele...

  22. #72
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Citiraj Maruška prvotno napisa
    Mislim da Roko ima Neonato 9-36.
    Vrlo blizu. Imamo Neonato od 15 do 36 ,a to imamo već od njegovih 15 :shock: mjeseci jer je tad imao 15 kila
    Mislim da je još ok da bude u ovoj as iako mu je s jaknom baš tijesno,ali mislim da je pravilno sve!
    Žao mi je što nisam otišla na pregled as kad je nedavno bio u Osijeku!

  23. #73
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    [quote="traktorka"] ,a to imamo već od njegovih 15 :shock: mjeseci jer je tad imao 15 kila
    [quote]

    :shock:

    Lovre sada ima 15 kg.
    Dobro, možda pola kile više.

  24. #74
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Baš smo nedavno gledali te njegove fotke i mogu reći da je bio mala bomba salce oko stomaka u tri reda,a guza ogromna i puna celulita

    Ko bi reko da će biti sad baš kako treba,tada sam mislila da će ostati buhtlica!

  25. #75
    wana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,262

    Početno

    Ali, iz ovoga proizlazi da meni ne paše ni MC ni Romer :? :?
    Nemam ja živaca za ta pretraživanja koja paše, koja ne, čekam da to netko napravi umjesto mene

  26. #76
    tetamaja6 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    575

    Početno

    šta god da je na kompu šalji hitno,jer Eli nikako nije zanimljiv vlak u svim mogučim crticima! slika je za poželjeti!
    a šta si ti radila u međuvremenu 8) ,jer nešto

  27. #77
    tetamaja6 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    575

    Početno

    sori cure što kasnim,prethodni tekst se odnosio na prošlu stranicu! nisam skužola da ima još!ko bi Vas stigao!

  28. #78
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Citiraj traktorka prvotno napisa
    Imamo Neonato od 15 do 36.
    Jesi ti sigurna u ovo? Jel' vi imate Grand Tour?

    Kada smo kupovali drugu sjedalicu (za bakino auto) htjeli smo neku iz skupine 9-36 i sjećam se da sam našla samo BebeConfort Trianos (koju smo na kraju i kupili) i Neonato Grand Tour.

    Pretpostavljam da vaša stolica ima integrirane pojaseve. Skidaju li se oni kada dijete napuni neku kilažu ili ostaju zauvijek? Skida li se naslon u neko doba pa da ostane samo booster bez naslona?
    I kako to misliš da mu je tijesna ako je stolica za djecu do 36kg?

    Moram ti reći da si me baš zbunila.

  29. #79
    yasmin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,779

    Početno

    koje sjedalice imaju integrirane pojaseve?
    nisam uopće znala da to postoji kod nas za kupiti?

    nemem vremena istraživati
    ja sam gotovanka

  30. #80
    tetamaja6 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    575

    Početno

    sve me strah kad budem kupovala Eli autosjedalicu, koju ću izabrati,jer ona (mada na slikama tako ne izgleda),neće imati kila za poštenu stolicu jako dugo! ,a da kupujem dvije :shock:

  31. #81
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Citiraj yasmin prvotno napisa
    koje sjedalice imaju integrirane pojaseve?
    Integrirani pojas je onaj pojas koji je dio sjedalice. Npr. sve sjedalice grupe 0, 0+ i I bi ih trebale imati. I njima se dijete veže do 18 (ili 15, ovisi o sjedalici) kilograma.

    Naša druga sjedalica je BebeConfort Trianos (9-36, ili grupe I-II-III) i ona ima integrirane pojaseve. Nima se dijete veže do (mislim) 18 kilograma a onda se oni skidaju i sjedalica se dalje koristi kao booster s naslonom i za vezivanje djeteta se koriste pojasevi od automobila.

    Znam da je tu po forumu bilo puno upita za sjedalice 15-36 koje bi imale integrirane pojaseve i zaključak je bio da takvih na našem (ili europskom) tržištu nema.
    Zato me ovaj post od traktorke totalno zbunio.

    Btw, ekipa, koje autosjedalice imate? Što planirate dalje?

  32. #82
    wana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,262

    Početno

    Ja sam od svoje muke i jada, poslala e-mail na Škodu sa linkom na romerove stanice pa da mi kaže u koju grupu spada moja škoda i šta meni uopće paše ili ne paše, i ako ima saznanja, koja bi as ove, meni potrebite grupe, najidealnije pristajala u moje auto. :/

  33. #83
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Mislim da bi ti bilo korisnije da si napravila obrnuto: pisala Roemeru... Jer ipak je Roemer taj koji bi trebao garantirati sigurnost djeteta (u ovom slučaju).

  34. #84
    haribo avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    deutschland
    Postovi
    1,353

    Početno

    mi se odlucili za RÖMER Kidfix ( 15 - 36 kg)
    cijena oko 170 €

    ovaj godisnji cemo jos odraditi u maloj sjedalici a slijedeci nadam se u vecoj

  35. #85
    haribo avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    deutschland
    Postovi
    1,353

    Početno

    Citiraj NINA80 prvotno napisa
    Mateo je u zadnje vrijeme opsjednut crtanjem,dali vaši vole crtati?
    Kristijan voli pisati tj.sarati

    opsjednut je slovima
    zna oko 15 slova
    kad setamo gradom komentari su "tata Te" "mama eM" ili "a zasto tu nema Be baka"

  36. #86
    haribo avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    deutschland
    Postovi
    1,353

    Početno

    Citiraj Maruška prvotno napisa
    Mi ipak nećemo ovaj vikend na skijanje.
    Jučer je Lovre ostao na spavanju kod MMovih, u razgovoru s mamom sam joj to rekla. Pa mi je ona spomenula kako je Lovre zadnje vrijeme jako tužan kada nije s nama. Kao, ne prigovara on ništa, ali se vidi na njemu da mu je teško. I ja sam to malo primjetila ali sada, kada mi je netko sa strane dodatno obratio pažnju na to - vidim da je 'ozbiljno'. Na skijanju se navikao biti s nama 24h dnevno i sada mu to fali...
    I zato nećemo ovaj vikend na skijanje.
    ocekivala sam da ce doci ovakav post od tebe
    uzivajte zajedno

    mama27 vama lijep provod na skijanju i vi uzivajte zajedno

  37. #87
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Citiraj haribo prvotno napisa
    ocekivala sam da ce doci ovakav post od tebe
    uzivajte zajedno


    haribo, koju stolicu imate sada? Koji auto? wana je u procesu kupnje pa se izludila tražeći odgovarajuću kombinaciju Jure-sjedalica-auto.

    Crtanje - Lovre je zainteresiran jedino da mu mi crtamo.

  38. #88
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    mi smo još uvijek u Romer king TS plus 9-18 kg
    http://public.fotki.com/pakich/moja-...godina006.html
    i za sad nam je još uvijek dobra jer patrik još uvijek nije teži od 18, a i pojasevi se još daju zakopčat , jedino nam je otpala spužvica za jajčeka, pa ga tu i tamo malo tiska kopča među nogama Super mu je što je visoka pa ima odličan pregled kroz prozor, ne mora se navirivati, pa je još ne mislimo mijenjati.

    dalje ne znam što ćemo, al brijem kako je patrik krenuo s (ne) dobivanjem kila) da ćemo o tome razmišljati kad će druga beba imat 9 kg pa da naslijedi ovu sjedalicu, a patriku ćemo kupit neku novu veću :/

  39. #89
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Crtamo još uvijek tako da najviše šara, nema nekih oblika, eventualno nekakve nepravilne zaokružotine, a jučer nam je baš teta u vrtiću rekla: pa on samo šara! :? :shock: :/ a nego kaj bi trebao s 2 godine i 9 mjeseci?

  40. #90
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Citiraj Stijena prvotno napisa
    al brijem kako je patrik krenuo s (ne) dobivanjem kila) da ćemo o tome razmišljati kad će druga beba imat 9 kg pa da naslijedi ovu sjedalicu, a patriku ćemo kupit neku novu veću :/
    Skoro pa da će ovako biti i kod nas.
    Blago nama, Stijena, kako mi imamo štedljivu djecu!
    p.s. prošlo ljeto je Lovre još uvijek nosio jedne kratke hlačice br.62 iz TL-a.

  41. #91
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Citiraj Maruška prvotno napisa
    Skoro pa da će ovako biti i kod nas.
    Blago nama, Stijena, kako mi imamo štedljivu djecu!
    p.s. prošlo ljeto je Lovre još uvijek nosio jedne kratke hlačice br.62 iz TL-a.
    Sjetila sam se toga jedan dan kad sam svom djetetu peglala trenirku broj 80 :shock: (doduše još jedina takva i već mu je premala, ali vrlo kvalitetna i prirasla nam svima srcu ko stvorena za rad u vrtu na viksi ) inače najviše robe ima još uvijek 86, iako mu je 92 recimo onak najtaman, ali recimo 98 koji bi već odavno trebao nositi - ima 3 majice koje su mu do koljena, a hlače 98 mu se još nisam ni usudila kupiti. Iako sam već kupila i nešto robe 104 iliti četvorku, to neće nositi bar još godinu dana.
    Blago nama na štedljivoj djeci

  42. #92
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Zapravo sad se uopće pitam koji broj nose trogodišnjaci

    80 je za 1 godinu
    86 za 1,5 do 2
    92 je za 2
    98 za 3
    104 za 4

    jel uopće ide to tako il sam ja nešto zabrjala, na svakoj etiketi piše drugačije, a i veličine su sumnjive.

  43. #93
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Mislim da smo mi na 92 do 98.
    Mada, svaki proizvođač to ipak nekako drugačije izmjeri. Ma što proizvođač! Isti proizvođač različito deklarira svoje proizvode. Npr. lovre ima najviše majica od Benettona: trenutno nosi XXS. Ali, neke su mu knap, neke taman, neke vise...

  44. #94
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Citiraj Maruška prvotno napisa
    Mislim da smo mi na 92 do 98.
    pod ovim "mi" misliš na Lovru ili općenito............čisto sumnjam da Jure i Roko nose 92

  45. #95
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Mi = Lovre, defintivno. To ide tako daleko da bi se Lovre gotovo mogao šlepati Juri kao mlađi brat, ono za naslijeđivanje robe.

    Btw, vrlo je zgodno kada ti dijete ima rođendan 10.02. (čitaj: u doba velikog zimskog sniženja). U ormaru nam slijedeću sezonu čeka 11 majica!

  46. #96
    yasmin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,779

    Početno

    Citiraj haribo prvotno napisa
    mi se odlucili za RÖMER Kidfix ( 15 - 36 kg)
    cijena oko 170 €

    ovaj godisnji cemo jos odraditi u maloj sjedalici a slijedeci nadam se u vecoj
    i mi isto
    ostajemo vjerni romeru i isofixu

  47. #97
    Jeluška avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    Mali Pariz
    Postovi
    538

    Početno

    Hej,
    ako mislite da smo odustali od RODE, varate se. Samo smo neko vrijeme bili bolnica na kraju grada!!!! Karantena!!!

    Sad je bolje. Izašli smo u civilizaciju.

    Malo poveći report pišem danas, sutra, preksutra... Kad stignem.

    Inače, što se tiče atopijskog puno je bolje, ali je tu .

    svima

  48. #98
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    Mi smo našu AS dobili na poklon,ok je,nije neka marka i mislim da nebi trebali gledat na to jer su sve AS napravljene da budu 100%sigurne za prijevoz djece!
    kolegica svog malog vozi svaki dan u vrtić 10km bez AS i niš joj to neznači.
    AS ZA SVE I UVIJEk-za sve mislim i na najmanje nikakva košara ak je zlato mamino bilo 9mj skvčeno u maternici nevidim da če mu naškoditi malo vožnje u AS
    naša je do 15kg tak da razmišljamo zamjenit ju

  49. #99
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Citiraj Maruška prvotno napisa
    Citiraj traktorka prvotno napisa
    Imamo Neonato od 15 do 36.
    Jesi ti sigurna u ovo? Jel' vi imate Grand Tour?

    Kada smo kupovali drugu sjedalicu (za bakino auto) htjeli smo neku iz skupine 9-36 i sjećam se da sam našla samo BebeConfort Trianos (koju smo na kraju i kupili) i Neonato Grand Tour.

    Pretpostavljam da vaša stolica ima integrirane pojaseve. Skidaju li se oni kada dijete napuni neku kilažu ili ostaju zauvijek? Skida li se naslon u neko doba pa da ostane samo booster bez naslona?
    I kako to misliš da mu je tijesna ako je stolica za djecu do 36kg?

    Moram ti reći da si me baš zbunila.
    Ni meni sad nije ništa jasno.....
    Ne znam jel Grand Tour-sad sam baš tražila uputstva,i uopće ne mogu pronaći gdje su!Koliko ja znam i koliko se kužim,imamo te pojaseve (ako su to oni pojasevi kojima se veže dijete i koji se pomiču ovisno o veličini) i mogu se skloniti ! E sad,za booster nisam ni ja sigurna,znat ću kad (ako) nađem uputstva!
    Ne mislim da mu je pretijesna,nego mi se čini kao da mu je knap zbog jakne! Dobra mu je još sigurno.

    Jele-već sam mislila da je bolje da se opet vratite u Švicarsku
    Al nek si ti s nama

    Roko je na 110 veličini tako da vam te brojke ne važe

  50. #100
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    Citiraj traktorka prvotno napisa

    Roko je na 110 veličini tako da vam te brojke ne važe
    wauu!
    imam jedan komplet trenirke te veličine gornji dio mu je do koljena mrzim kad dobije tak ogromno nevolim opčenito kad mu poklanjaju odječu jer ima takvih komada što nije nikad obukao jer mi se il ne sviđa il mu ne stoji...98 mu je taman

Stranica 2 od 5 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •