Pokazuje rezultate 1 do 5 od 5

Tema: HIPERANDROGENEZA

  1. #1

    Početno HIPERANDROGENEZA

    imam problem sa povisenim testosteronom i androstendionom. Stavljena sam na terapiju antibebi pilula Dijane 35. Ginek.kaze da nemam ovulaciju i ta s takvim testosteronom necu zatrudniti. Pila sam Dijane 35 do prrije 4 mjeseca iskljucivo zbog necistog tena a da nisam ni znala za testosteron. Do sada je bio samo umjereno povisen androstendion. Zasto iste pilule ako su mi vrijednosti muskih hormona nakon njih visoke? je li ona normalna. Nije me niti ultrazvucno pregledala(nego mi je drugi lijecnik otkrio cistu na jajniku). Razocarana ne znam kome da se u Splitu obratim, svi su nekako povrsni! Ima tko sl.problem?

  2. #2

    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    182

    Početno

    Čuj, meni su Diane regulirale androstendion i testosteron. Izregulirale su mi i omjer FSH i LH, ali samo u iduća dva ciklusa, nakon toga se stanje vratilo na staro. Žene različito reagiraju na određene lijekove, sve je to relativno. A zbog površnosti pristupa pacijentu promijeni liječnicu! Imaš na to pravo.

  3. #3
    odra avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    961

    Početno

    Loty, nemam ti pojma, na žalost! Ali želim ti sreću i obavezno mijenjaj doca ako nemaš povjerenja...

  4. #4

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Postovi
    399

    Početno

    Draga Loty, promjeni doktoricu što prije, jer nestručni doktori naprave toliko puno štete da ne povjeruješ...izgubit češ živaca, novaca i što je najgore vremena, a neće ti dati nikakvo objašnjenje a pogotovo ne rješenje...

  5. #5

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Postovi
    399

    Početno

    loty, imaš privatnu poruku

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •