Pokazuje rezultate 1 do 10 od 10

Tema: menstruacija a trudnoca??

  1. #1

    Početno menstruacija a trudnoca??

    imam jedno pitanje,a posto malo znam o ovoj temi svaki odgovor mi puno znaci...
    cura i ja smo imali zadnji odnos prije oko mjesec dana,par dana poslije njene zadnje menge.slj menga nije dosla i dosada je navodno bila uvijek tocna.vec je proslo 5 dana od zadnjeg dana kada je trebala dobiti mengu i polako smo se vec spremali za test...i sad sesti dan je imala navecer menstruaciju i sada opet 2 dana nema!!!

    jeli postoji mogucnost da je trudna unatoc onom jednom 'zakasnjelom' danu menstruacije??

    hvala

  2. #2
    Rene2 avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Na svom mjestu.
    Postovi
    1,906

    Početno

    Jedini način da saznate je da ti cura ujutro s prvim jutarnjim urinom napravi test za trudnoću.
    Ima testova već od 16 kn.
    Više o testovima za trudnoću pročitaj OVDJE

  3. #3

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Postoji mogućnost da je trudna. Ja sam dobila M na vrijeme, tek 5. dan sam skužila da to nije prava M, pa sam napravila test koji je bio pozitivan.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    94

    Početno

    kako da skuzim je li menstruacija prava ili lazna?

    kasnila je jedan dan, i imala sam feeling da sam sto posto trudna... kad je stigla, cinilo mi se da je intezivnija i tamnije boje... sutradan jako malo (s dosta bezbojne sluzi), treci dan skoro nista...

  5. #5
    saska7 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Zagreb, Kvatrić
    Postovi
    1,122

    Početno

    napravi test
    u ranoj trudnoci moguca su krvarenja koja nalikuju na mengu ali nisu.
    jedino rjesenje je da se popiskis na stapic

  6. #6
    mali karlo avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    1,464

    Početno

    meni kasni već 6 dan i mm će danas kupit test, al ne veselim se trudnoći, čak me strah jer sam prije 2 tjedna radila urografiju i morala sam potpisat da nisam trudna :/
    sad sam samo zabrinuta

  7. #7
    paid avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    južno južnije
    Postovi
    795

    Početno

    mali karlo ne brini.

  8. #8
    mali karlo avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    1,464

    Početno

    Citiraj paid prvotno napisa
    mali karlo ne brini.

  9. #9

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    94

    Početno

    pretpostavila sam da bi mogla dobiti ovakav odgovor... ali najgore mi je raditit test i vidjeti minus...
    zna li tko objasniti razliku izmedju prave i lazne M? mogu li one biti iste?

  10. #10
    Freyja avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,920

    Početno

    Da, ali nažalost nema nekog pametnijeg odgovora. Ne moraš raditi test (ili vaditi betu), ali onda možeš samo čekati, a meni osobno je neizvjesnost najgora (kakav god odgovor priželjkivala). Što se tiče razlike između prave i lažne menstruacije, ja sam u obje trudnoće (sada sam trudna 8. tjedana) imala lažnu mengu koja mi je došla točno na dan očekivane menstruacije, samo je punjo manjeg intenziteta, a krv je bila lagano smećkasta, a ne crvena. Ipak, ja bih uvijek napravila test. Sretno!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •