Stranica 2 od 5 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 208

Tema: Smanjivanje opsega trbuha radiovalovima

  1. #51
    Mony avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    2,943

    Početno

    Jako zanimljiv topic

  2. #52

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    3,522

    Početno

    Tra-la-la :D

    Slučajno sam u razgovoru s prijateljicom otkrila da postoji kozmetički salon u Velikoj Gorici (a ja sam i Vg pa je to super opcija za mene) i danas sam se fino spremila i otišla tamo da vidim što sve imaju.

    Imaju SVE aparate koji postoje na tržištu!! :shock: Naravno, to je zato što oni i proizvode te aparate!! Cijene su niže (ili iste - kako što) nego u salonima u Zagrebu, a osoblje odlično!

    Uglavnom, dobila sam svoju kuru. Trajati će cca 1,5-2 mjeseca jer je navodno učinkovitije ako se radi u malo duljem vremenu. Žena me izmjerila, popričale smo, informirala me o svemu što, kako i zašto i preporučila mi program. Raditi ću 3 različita tretmana jer ustvari se samo kombiniranjem mogu postići maximalni rezultati.

    Danas sam odradila prvi tretman i nastavljam po 3x tjedno i javljam rezultate!! 8)

    Da, koštati će me sve to 2800 kn. Te kompletne kure su od 2400kn - 4400 kn. Naravno, može se ići samo na nešto ili samo na elektrostimulaciju mišića (nešto kao oxifat, ali bez "bombi")koja je najpovoljnija, ali preporučljivo je raditi i limfnu drenažu u kombinaciji s lipogelom, masažom, te tretmane radiovalovima i tek onda tu elektrostimulaciju.

    _________

    Eto izvještaja.

    Uglavnom, svim srcem preporučam ovaj salon!

  3. #53
    Anvi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    953

    Početno

    Anita, što te ne brine naglo otpuštanje toksina iz masnih stanica? Dobar dio toga će završiti u mlijeku. :/ Ja bih za takve kure/tretmane pričekala prestanak dojenja (zato sam još uvijek u dva broja većim trapkama ).

  4. #54
    monax avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    N.Zagreb
    Postovi
    1,344

    Početno

    Super za tebe :D , ali pomalo ti zavidim

    Ja nebih uspjela toliko novaca izdvojiti za tretmane!

    Jedva čekam rezultate

  5. #55
    monax avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    N.Zagreb
    Postovi
    1,344

    Početno

    Informiraj kako napreduje

  6. #56

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    3,522

    Početno

    anvi - Razmišljala sam i to tome, ali ako radim veću vremensku pauzu između tretmana i dojenja, onda je ok. Ipak njemu to više nije glavni izvor hrane, sve manje papa mm. Ma bit će ok. Zato i neće biti tako naglo, zato sam i razvukla malo da ne bude tako agresivno.

    A ja moram i jako želim sebe dovesti u red napokon. Jedva čekam.

    monax - javim rezultate!

  7. #57
    Anvi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    953

    Početno

    I mene zanima hoće li biti rezultata! Provjeravat ću topik
    Moji kozmetički zahvati će ipak pričekati potpuni prestanak dojenja, tako sam nekako odlučila da mogu podnijeti svoj "majčinski izgled" još cca godinu dana.

  8. #58

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Postovi
    1,652

    Početno

    A ja sam naručila pakung za otapanje masnog tkiva i ulje protiv celulita iz aromaterre

    S tim da ja planiram opsežne pripreme: izdajanje za slučaj nužde, 4 sata bez dojenja, i onda opet izdajanje "zagađenog" mlijeka

  9. #59

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    zagreb-savica
    Postovi
    72

    Početno

    Ja isto pozorno pratim ovaj topik. Dodatno sam se informirala o raznim tretmanima. Najbolja mi se cini opcija od linee snelle. Ujedno kod njih mi je bila i prijateljica i dosta je smrsavila i dovela se u red u vremenskom periodu od 2 mj. Htjela sam samo reci da je vecina ovih tretmana ne preporucljiva kod dojenja zbog oslobadjanja stetnih tvari i da vecina nasih kozmeticarki to ne zna. Tako da sam se ja odlucila zadrzati svoj majcinski izgled jos neko vrijeme.

  10. #60
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Anita - super, baš mi je drago za tebe...
    ali ti malo i zavidim i ja bih tako rado negdje da me malo učvrste...
    skinula dio kila jesam, kondiciju pomalo vraćam, ali mi je trbuh lelujava masa, a bedre leglo celulita

    iznos nije veliki, čini mi se dosta povoljno...

    javljaj rezultate...
    ja ako uspijem naći povremenu čuvalicu za mališu svakako planiram prije ljeta malo se isklesati, ali kako sad stvari stoje, neću ni do frizera moći :/

  11. #61

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    uf i meni bi trebao tretman otapanja špeka....

  12. #62

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    3,522

    Početno

    Sinoc ja razmisljam kako sam možda bespotrebno zabrijala na izgled. I taman mužić isprobavao neki fotić i slika me (golu).... uglavnom, kad sam vidjela te slike shvatila sam da uopće nisam svjesna koliko loše izgledam. :shock: Navikla sam se postupno, izgleda! :/
    Uglavnom, nadam se da će ovi tretmani imati učinak, ako hoće, mislim da mi je to jedna od boljih investicija.

    Pa ako treba, možemo skupno organizirati neki popust negdje u nekom salonu! 8)

  13. #63

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    Ja sam dosta realna i čuvam sliku od prije 5 godina u glavi i kad je usporedim sa slikom u ogledalu :shock:

    trbuh mi je ahilova peta i stvarno bih dala zadnju kunu da smanjim opseg struka na meni prihvatljivih 70 cm

  14. #64
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj Anita-AZ prvotno napisa
    Pa ako treba, možemo skupno organizirati neki popust negdje u nekom salonu! 8)
    pitaj jel mogu i mališu dovoditi sa sobom na tretmane?

    meni nije bed udaljenost, mobilna sam, ali nemam gdje s mališom :/

  15. #65

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    3,522

    Početno

    Ostavi mališu kod mene i odi! 8)

  16. #66
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    dogovorimo se za slijedeći tjedan, jedan dan poslijepodne...

    ako ti mališa demolira stan, ne odgovaram
    ali za svaki slučaj, donesti će svoj orkestar sa sobom (2 gitare, klavirić i bubanj)...

  17. #67

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    365

    Početno

    Ipak mi varg nije dal mira i uplatila si 15 tretmana na oxifatu.
    To zadovoljstvo me košta 1650,00 kn. Išla 3 puta i bome već mi se trbuh dosta zategnuo.
    I mogu reći da mi je baš super, dođe mi ko odmor za dušu. 60minuta ležim čitam novine slušam muziku.
    A ono moje mazenje blatom, nisam ja karakter za redovito provođenje kućng spa tretmana.

  18. #68

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    3,522

    Početno

    zvjerka, pa to si povoljno prosla! Ali meni nisu preporučili da radim samo oxifat, vec kombinaciju svega (tzv. špek tretman, nekoliko tretmana radiovalovima) i tek na kraju par tretmana strujom.

    Jer i vjezba učvrsti mišiće, ali to ne znači da ukloni višak masnoće. Ja već neko vrijeme idem na fitness i mišići su tu negdje... skriveni... ispod masnoće.

    I nije ti bilo neugodno? Opiši nam pliz malo te tretmane! Ja sam čula da je dosta ljudi to gotovo nepodnošljivo. Ipak se mišići sami od sebe grče, nemaš kontrolu nad time.. pa nervoza struje... zato sam ja tako lako i pristala na ostale stvari umjesto struje.

  19. #69
    morena24 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    460

    Početno

    a koliko treba proci od poroda da bi se islo na takav tretman? ja sam rodila u veljaci, trbuscic je tu a ljeto je blizu :shock:

  20. #70

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    365

    Početno

    Anita-AZ, ovaj salon 4,5,6 mj.imaju akcije pa im je tak jeftino.
    Uglavnom i ja sam si uzela 5 špeka + 15 oxifata.
    A tretman ti ovak izgleda. Prvo špek , namažu sa nekavim gelom omotaju u foliju zamotaju u termodeku, i ležiš 30min, odnosno koliko možeš izdržati. Ja izdržim 40min. nakon toga kratka masaža.
    I onda na oxifat. Meni stavljaju 2 elektrode na noge ostale na trbuh. jačina aparata je od 0-99. Počinje se sa 25 pa si tijekom tretmana sam pojačavaš. Uglavnom na prvom sam izgurala noge do 45 trbuh do 55. Sa nakon 4 tretmana noge 55 (nema za više potrebe, jer ionako su mi noge mršave) , a trbuh 75. Meni nije ni malo neugodno. Osjetiš grčenje mišića i niša više. S time ak ti je previše neugodno sam reguliraš aparat. I tak 60 min. U tih 60min. bar novine ,knjigu pročitam.
    Ja imam viška još od prvog poroda 5 kg i to nikak da siknem (nije baš da sam se trudila). I idem svaki drugi dan. A doma si moram mazati blato(guam) i prije toga obavezno na praviti piling, jer tam su mi rekli da je piling pol posla kod blata. A piling je (rekli mi u kometičkom) šećer +ulje .
    Uglavnom nakon 4 tretmana ima pomaka, a najbolji rezultati su od 10 na dalje oxija, pa ak će trebati budem si još 5 uplatila. Važno je biti redovit.

    Morena 24 , ako dojiš onda ne znam da li smiješ ići na tretmane. Pa rodila su u veljači, stigneš i sama skunuti. Ja imam sad više kila i veći trbuh nego kad sam došla i s prvim i drugim klincem iz rodolišta. Građena sam doslovno ko kokoš . Imam tanke noge i ruke, nemam guzice, ali zato imam lijepi okrugli trbuh. E sad sam se sjetila. pa ja izgedam ko mama od Pepe prašćića.

  21. #71
    Roza avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,721

    Početno

    moja kozmetičarka kaže da ona ne bi radila te tretmane tijekom intenzivnog dojenja, već kasnije, kad se dojenje uz dohranu svede na neku jako malu mjeru. ipak se u masnom tkivu deponiraju svi toksini, pa kad se to razgrađuje....

  22. #72
    pale avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    981

    Početno

    Ima li to u Zd, je li netko zna
    I ja sam kako mama od Pepe Praščić , nikako se rješiti trbuščića, a nije da je bio ravan prije trudnoće... e sad možda bi još jednu trudnoću pa tek onda tretman ili odmah tretman pa pričekati sa novom bebicom 8)

  23. #73
    maxi avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Brussels
    Postovi
    2,043

    Početno

    zvjerka, imaš pp

  24. #74

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    3,522

    Početno

    zvjerka - 1650 kn te košta 15 oxija i 5 špeka? :shock:
    Pa to je nevjerojatno malo!

  25. #75
    maxi avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Brussels
    Postovi
    2,043

    Početno

    Citiraj Anita-AZ prvotno napisa
    zvjerka - 1650 kn te košta 15 oxija i 5 špeka? :shock:
    Pa to je nevjerojatno malo!
    ja sam joj poslala i pp pa ne odgovara a zagrizala sam baš zbog cijene

  26. #76

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    365

    Početno

    Ma ne , oxifat me košta 1650,00 kn, a špek još nisam platila mislim da je oko 110 kn tretman. Uglavnom rekla sam da mi nešto slože do 2000 kn.
    Je oni sad imaju najjeftinije cijene u gradu, ali samo za gotovinu i moraš uzet najmanje 10 ili 15 tretmana.
    Uglavom nama kvartu oxifat je 300 kn jedan tretman. :shock:

    Sad radim pa nemrem.
    Kaj mogu dati ime kozmetičkog slaona javno?

  27. #77
    maxi avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Brussels
    Postovi
    2,043

    Početno

    pa nije tvoj, znači možeš
    MORAŠ

  28. #78

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    3,522

    Početno

    Citiraj maxi prvotno napisa
    MORAŠ

  29. #79

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    365

    Početno

    Kozmetički salon Martina, Gajnice, Lovački put 1a.

    Malo guglajte imaju i web stranicu i tu su im te akcije. Ja sam tak saznala za akciju tražeči podatke o oxifatu.

  30. #80

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    365

    Početno

    Zaboravih napisati nažalost nemam broj telefona, doma mi je, a poslije posla idem na vikend. Pa ak ne nađete na internetu, javim u ponedjeljak.

    Uglavnom računajte da rade individualne programe i ne nagovaraju na tretmane koji nisu potrebni.

    I imaju neku novu metodu gipsa, baš je bila neka žena na tom tretmanu. Navodno skida obujam za 1 -2 konfekcjska broja za 4 - 5 tretmana. Jedan tretman je oko 400,00 kn.

  31. #81
    xenia avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    214

    Početno

    Anita a gdje ovi u Gorici imaju salon? na web stranici se nigdje ne spominje da imaju salon

    ja ću s tretmanima morati pričekati jer sam u fazi intenzivnog dojenja tako da to za sada nije opcija, ali kroz izvjesno vrijeme ne bi bilo loše malo se popraviti pa zablistati slijedeće sezone jest da brzo planiramo na drugo ali taman između bih mogla ugurati malo uljepšavanja pa da budem fit prije slijedeće trudnoće

    nisam sad skužila što će ti sve točno raditi ali ni tih 2800 nije tako strašno za neki kompletan program uklanjanja celulita i učvršćivanja tijela i mislim da je super što ideš na kombinirane tretmane jer je to zaista najbolji način da se postignu dobri rezultati koliko god je neki aparat sam po sebi super

    inače što se tiče oxifata i struje ovisi ti o programu, onaj za mršavljenje je dosta jak i boli ali program protiv celulita je vrlo ugodan i osjetiš samo lagano strujanje, kao neke vibracije, ne boli a noge ti bude jako lagane nakon toga

  32. #82

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    3,522

    Početno

    Evo mog salona:

    Medicinsko-kozmetički salon SKIN
    Sajmišna 16, V.Gorica
    62 56 154
    091 795 16 95


    Moram priznati da se više ne sjećam točno što tj. koliko će mi čega raditi, ali bit će kombinacija špek tretmana (6x), tretiranje radiovalovima (to je ono skuplje, 400 kn/tretman) te elektrostimulacija (nesto kao oxifat) 2 tretmana po 140 kn su.

    Sad mi računica ne štima skroz pa više ne znam koliko čega, baš ću danas provjeriti. Ali znači, kombinacija sveg tog.

  33. #83

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    203

    Početno

    Ak se smijem ubaciti, radim sa svim aparatima koje ste spominjale u prijasnjim tekstovima pa da dam koji savjet.

    Anita-AZ pohvaliti cu salon u koji odlazis, znam ih kroz poslovnu suradnju.
    Kombinacija koju su ti slozili je dobra.
    Radiofrekvencija je super metoda uklanjanja celulita, pomladjivanja, zatezanja koze bilo gdje na tijelu dok kod masnih naslaga ima zadovoljavajuci rezultat, ali je tu djelotvorniji jaci ultrazvuk koji ih doslovno razbija.
    Radiofrekvencija je zapravo najucinkovitija na tkivima koja sadrze vodu, zato ima bolje rezultate kod celulita, nego kod masnih naslaga. Za pomladjivanje lica je takodjer super jer potice stvaranje novog kolagena pa nakon par tretmana izgledas kao da si bio na kirurskom liftingu lica, mrak.
    Sistem razgradnje masnih naslaga - nakon razbijanja masnih naslaga , masnoce u obliku triglycerida se oslobadjaju u medjustanicnu tekucinu i tamo se metabolizmom enzima pretvaraju u glycerol i slobodne masne kiseline. Kako je glycerol topiv u vodi, apsorbira se cirkulacijom i organizam ga iskoristi kao izvor energije dok se slobodne masne kiseline razgrade u jetri kao i sve druge, npr. one iz hrane. Radi eleiminacije toksina, obavezno se radi limfna drenaza, rucna, aparatom za limfnu drenazu, lifmnom masazom vakuumom, koja god, samo se mora napraviti.
    Svakako za vrijeme intanzivnog dojenje ne, ali kod povremenog i ako radis dovoljnu pauzu ok.

    Samo bih vam svima htjela preporuciti ako vec idete na programe mrsavljenja, anticelulitne itd. da svakako uzmete program koji u sebi ima kombinaciju tretmana s vise aparata i metoda djelovanja jer cete brze, lakse i djelotvornije doci do rezultata, a i na vise problema istovremeno djelovati.

    Pohvala i tretmanu gipsom koji je zvjerka spomenula, super je i skida obujam,provjereno.

    Zapravo su sve te aparativne i preparativne metode ok, bitna je kombinacija i strucnost onog koji ih radi.

    Sto se struje tice, netko ih podnosi, netko ne. Ja recimo struje ne podnosim, grozne su mi, iscrpe me.
    Vakuum obozavam, radiofrekvencijom sam si rijesila poprilicnu kolicinu celulita, prosirenih pora na licu, oziljaka od akni, popravio mi se tonus koze. Najvise kombiniram radiofrekvenciju, vakuum i limfnu drenazu.
    S obzirom da s istima i radim uzivam u privilegiji da su mi tretmani besplatni pa to maksimalno koristim, ali bi htjela reci da ako se moze, isplati se uloziti u takve kombinacije tretmana jer zaista djeluju i rezultat ne izostaje.

  34. #84

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,554

    Početno

    Meni još uvijek pomaže ova kombinacija: blato jednom tjedno, anticelulitne kreme jednom dnevno, 2-3x tjedno naporan trening na aerobnim spravama, puno voća i vode, zeleni čaj i reći ne večeri! Točnije, riješila sam se celulita u potpunosti tom metodom i sad samo održavam rezultate.

  35. #85
    bebelina avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,609

    Početno

    A koliko dugo vec traje taj tvoj trening mackanja , packanja i neveceravanja?

    Pale, ti Nina i ja bi mogle skupa na tretman skidanja sala, svaki put kod druge u tinelu tako da i jezike zaposlimo ne bi li pomogli u mrsavljenju.

  36. #86

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,554

    Početno

    2 godine!

  37. #87
    bebelina avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,609

    Početno

    :shock: 2 godine!!! Svaka cast! Nije taj hobi za mene, volim papati i ljena sam

  38. #88

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    3,522

    Početno

    Citiraj annie84 prvotno napisa
    Meni još uvijek pomaže ova kombinacija: blato jednom tjedno, anticelulitne kreme jednom dnevno, 2-3x tjedno naporan trening na aerobnim spravama, puno voća i vode, zeleni čaj i reći ne večeri! Točnije, riješila sam se celulita u potpunosti tom metodom i sad samo održavam rezultate.
    Ovo je najvjerojatnije i najispravniji način! Ja ću nastojati ovako nastaviti nakon svega!

    BRAVO!!

  39. #89

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,554

    Početno

    Hvala

  40. #90
    Sanela-Naja avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    532

    Početno

    Zašto je pao meni omiljeni postić?
    Danima vas čitam, a sada se evo i prijavljujem...
    krenula sam /tapš-tapš, pljesk-pljesk/ na tretman u obližnjem salonu
    10 aroma wickela +6 body formera..odradila 1+1 i nećete vjerovati - ništa se ne vidi..ma , šala mala - nekakv rezultat će sigurno biti -a aono što mi nije nevažno je da se samim odlaskom osjećam puno bolje....eto, a sada dajte još iskustava svojih, molim

  41. #91

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    3,522

    Početno

    :D Hehe, ja se upravo vratila sa 6. lipo gel tretmana i nakon toga rf (tretman radiovalovima)... Malo pecka, ali skroz je podnošljivo. Eto me, cijeli dan u salonu skoro. Glaadna kao vuk.

    Baš se veselim rezultatima! Nakon još jednog rf-a idem na 6 bodyformera, pa ako vidim rezultate, ali fali još, uzet ću još koji.

  42. #92

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    365

    Početno

    Ja odradila 5 špek tretmana i 6 oxija.
    Koža glatka zategnuta, celulita više nemam, samo ostao špek na trbuhu.
    Baš jučer se išla mjeriti u struku otišlo 4-5 cm i napokon mogu zakopčat hlače koje mi stoje 3 god. u ormaru.
    Uglavnom vele da najbolji rezultati se potižu kod bilo kojeg tretmana od 12 do 20 puta.
    I kaj je najbolje nisam više jako i stalno gladna .

  43. #93

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    3,522

    Početno

    Huh, zvjerka, baš si zvjerka! 8)

    Ja u subotu idem na svoj prvi body former (nesto kao oxifat).
    Hocu nakon toga hodat kao robot? Trzat se dok pričam s ljudima i tako?

  44. #94

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    365

    Početno

    Anita-AZ,
    prvi put na oxifatu dan poslije sam imala muskulfiber trbušnih mišića(lagani) i baš mi je bilo super kao ja ipak imam mišiće.
    Priča od prekjučer. Prikopčaju mene na oxifat i namjeste snagu na 30 (jačina od 0-99), a ja nadobuno kaj pa ja mogu odmah 60, kad je mene streslo kad sam zacvilila bome sam si odmah smanjila. Ove u salonu se se odvalile od smjeha.
    Počnem sa snagom 40 pa postepeno polako povećavam snagu. I dogurala do 75. Vele cure u salonu da nakraju svi doguraju do 99.

    A baš gledam kak smo mi ženkse lude. Tam se pate pod termo dekom, na anticelulitnim masažama, depilacijama, oxifatu..... pa olakšamo pošteno novčanik,a zakej kad nam je tak fina hrana(ponekd sam i lakotna), a lijene smo trčati po kvartu. Da nekog ne uvrijedim to mislim ja za sebe .

    Daj opiši taj body former, kak izgleda taj tretman?

  45. #95
    Sanela-Naja avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    532

    Početno

    Anita A-Z,
    ja danas idem na 2. tretman body formera..meni uopće nije strašan - iako sam bila upozorena..jučer sam osjećala mišiće trbuha / ispod sala/ ..uglavnom, opisala bih kao jače zatezanje mišića - vrlo jako ..ja sam išla na najjače odmah , ali imam ja mišića - moj problem je što imam i sala..
    e sad..molim kako izgleda oxifat tretman , i da li je špek tretman isto što i moj aroma wickel..
    bih imala rezultat kao i ti odmah bih uplatila još..

    A baš gledam kak smo mi ženkse lude. Tam se pate pod termo dekom, na anticelulitnim masažama, depilacijama, oxifatu..... pa olakšamo pošteno novčanik,a zakej kad nam je tak fina hrana(ponekd sam i lakotna), a lijene smo trčati po kvartu. Da nekog ne uvrijedim to mislim ja za sebe .
    Ma nije stvar da nam je hrana fina i to što ne trčimo..problem je što npr. mm misli kako izgleda super i ništa ne bi mijenjao na sebi - a bogami , i njega bi trebalo na body former / trbuščić/ samo, on uvijek komentira - nemam ja sala , samo sam nezgodno sjeo ili pa to je samo koža..da mi je njegov mozak da se malo odmorim

  46. #96
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Sanela-Naja, gdje ideš? tu u kvartu u biomarin?

  47. #97

    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    80

    Početno

    samo da prenesem, oprez s polidermom, premda nemam nikakvog iosobnog iskustva, na jednom drugom forumu pročitao sam puno toga lošeg a gotovo ništa dobrog o polidermi i o dr. kaliterni...

  48. #98

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    3,522

    Početno

    Citiraj alive prvotno napisa
    samo da prenesem, oprez s polidermom, premda nemam nikakvog iosobnog iskustva, na jednom drugom forumu pročitao sam puno toga lošeg a gotovo ništa dobrog o polidermi i o dr. kaliterni...
    Ne brini. Dok ima 4x jeftinijh za istu stvar, od njih.... mislim da se nitko neće odlučiti ići tamo.

    Mozes li nas uputiti na te linkove? Mene zanima da li se radi o konkretnim problemima sa određenim aparatima ili su problemi neke druge prirode?

  49. #99
    Anvi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    953

    Početno

    Anita, ima li već rezultata? Koliko cm se istopilo?

  50. #100

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    3,522

    Početno

    Citiraj Anvi prvotno napisa
    Anita, ima li već rezultata? Koliko cm se istopilo?
    Ne znam! Nisam se mjerila! Baš da nešto vidim ne mogu reći. Stvarno ne znam. No, sutra prije body formera će me izmjeriti ponovno pa ću moći usporediti.
    Za sada ne mogu reći da se nešto značajno dogodilo.... nadam se da bude! Sigurno ću se doći pohvaliti ako se pretvorim u playboy ljepoticu! Bez brige.

Stranica 2 od 5 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •