Stranica 1 od 5 123 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 208

Tema: Smanjivanje opsega trbuha radiovalovima

  1. #1

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    3,522

    Početno Smanjivanje opsega trbuha radiovalovima

    Nedavno sam naišla na slijedeće stranice!

    http://poliderma.hr/usluge/trbuh
    http://poliderma.hr/tehnologije/radiovalovi

    Zvuči vrlo zanimljivo, bezbolno, a nije skupo. Za trbuh npr. potrebno je 5,6 tretmana po 1200 kn. Svaki u razmaku od 10-20 dana.
    Ujedno smanjuje i strije.

    _________________________

    No, kako je ovo prvi put da čujem za tu metodu... naravno, zanimaju me mišljenja onih koji su isprobali, a i općenito što mislite o ovome!? Da je besplatno, da li biste odbile i zašto?

    _________________________

    Ja još nisam u potpunosti definirala mišljenje o ovome... svaka dodatna informacije je dobrodošla.

    Hvala!

  2. #2
    Roza avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,721

    Početno

    u ponedjeljak mi je kozmetičarka pričala baš o tome. 1 tretman 400 kn, traje oko sat vremena. kaže treba oko 6 tretmana.
    to je sve što znam...

  3. #3

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    3,522

    Početno

    Hm. Pa kod nje je to znači 3x povoljnije!

    A da li se zaista radi o istoj stvari? Istoj opremi koja to provodi itd...?

    Mozes li se raspitati ili mi dati kontakt dotične kozmetičarke?

    Hvala!

  4. #4
    xenia avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    214

    Početno

    nisam baš detaljno proučila ali načelno već znam nešto o takvim tretmanima

    ja sam apsolutno za i vjerovatno bih si to priuštila da imam novaca ali u kombinaciji s fizičkom akivnošću, ono da se još malo popravi neki nedostatak

    općenito sam za tretmane koji poboljšavaju tonus kože a nesklona sam botoxu i operacijama

    svakako ću pratiti ovu temu da vidim iskustva ako je netko već koristio ove tretmane jer tko zna, možda se odreknem nečega, malo štedim pa si ih ipak na kraju i sama priuštim

  5. #5

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    meni bi trebao zeleni megahertz

    ajde da neko ode pa javi :D

  6. #6
    alkemicar avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    suncani jug :)
    Postovi
    1,071

    Početno

    Ja sam čitala u nekom časopisu (možda prošla Glorija) da naša draga Karmela Vukov Colić ide na to redovito i da pali. Čak je rekla i gdje ide i da košta 400kn
    Ako pronađem, javim vam točno

  7. #7
    Roza avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,721

    Početno

    Anita, evo linka na salon: http://www.donita.hr/
    aparat se zove regen, koristi radiovalove - a jel to ista stvar, nemam pojma, nisam bila.

  8. #8

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    SAMOBOR
    Postovi
    158

    Početno

    Nisam upoznata s ovim tretmanom ali mi se čini too much novaca za jedan tretman.
    Zadnje na što sam ja išla prije ove trudnoće je bio Oxifat i bila sam pre pre zadovoljna. Od prve trudnoće mi je ostalo "šlaufa" na trbuhu i nakon 10 tretmana (svaki drugi dan) je sve otišlo,obujam manji za 10 cm, tonus kože super, sve zategnuto a da bi stvar bila najbolja uopće nisam bila na dijeti, jela sam i fast (junk) food i sl.
    A cijena tretmana je bila 150 kn i traje 50 minuta.

  9. #9
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    tučice, mislim da ćeš biti obasuta pp-ovima

  10. #10
    xenia avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    214

    Početno

    Citiraj tučica prvotno napisa
    Nisam upoznata s ovim tretmanom ali mi se čini too much novaca za jedan tretman.
    Zadnje na što sam ja išla prije ove trudnoće je bio Oxifat i bila sam pre pre zadovoljna. Od prve trudnoće mi je ostalo "šlaufa" na trbuhu i nakon 10 tretmana (svaki drugi dan) je sve otišlo,obujam manji za 10 cm, tonus kože super, sve zategnuto a da bi stvar bila najbolja uopće nisam bila na dijeti, jela sam i fast (junk) food i sl.
    A cijena tretmana je bila 150 kn i traje 50 minuta.
    i ja sam išla na oxifat prije 3 godine radi celulita na guzi i nogama i učvršćivanja tkiva na istim mjestima, isto sam bila zadovoljna, i on radi na nekom principu struje i topline

    mislim da te cijene stvarno ovise i o aparatima ali i o tome gdje i tko ti to radi

    ovi u polidermi sigurno imaju neku noviju tehnologiju, oxifat je aparat koji se već dosta dugo koristi, ali je pitanje vrijedi li to baš toliko novaca jer vjerovatno se može nešto slično postići i za manje novaca

    za strije pomažu i tretmani laserom

  11. #11
    xenia avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    214

    Početno

    i da, zaista mi se smanjio obujam bokova

    ja nikad ne jedem fast food ali jedem puno mesa, pečeni krompir, pijem colu i jedem punog slatkog tako da se isto može reći da sam bila vrlo zadovoljna što su ti tretmani učinili za moje tijelo

    i da, tu su i tretmani vakumom u kozmetičkim salonima, vakum isto poboljšava tonus kože

  12. #12

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    SAMOBOR
    Postovi
    158

    Početno

    Ma nema problema ako tko treba dodatni info slobodno pitajte....
    xenia slažem se da ovisi gdje se radi i zato ja nikad nisam bila pristalica razvikanih salona gdje za isti tretman na istom aparatu plaćam duplo ili troduplo radi "reputacije" salona.Obično uz takve salone ide i gužva koju ja ne podnosim.
    Što se tiče strija ne vjerujem niti u jedan postupak osim lasera...
    Nema tih krema, ili aparata koji bi jednom oštećeno tkivo vratili u prvoditno stanje.
    Nedavno je na RTL-u bila reportaža o uklanjaju strija laserom i to mi se jedino čini pouzdanim(iako još ni laser ne može vratiti pigmentaciju na mjesta koja su zahvaćena strijama9

  13. #13

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    SAMOBOR
    Postovi
    158

    Početno

    9=.

  14. #14

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    3,522

    Početno

    Jesam li ja jedina koja je tek danas saznala za minival trepavica, trajnu šminku itd...?! :shock:
    Stvarno živim u prošlom stoljeću.

    Ovaj link je stavljen u favorites.

  15. #15
    xenia avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    214

    Početno

    tučica apsolutno se slažem ovo za "reputaciju", ni meni nisu dragi "razvikani" saloni jer isto imam osjećaj da mi "prodaju maglu" i prave budalu od mene jer zašto bih nešto nepotrebno plaćala više nego što to vrijedi

    za strije, da nažalost, još uvijek nema 100%-nog lijeka, laser "skida" do 70% strija ovisno o starosti istih, dubini i naravno elastičnosti same kože, malo pomognu i kreme i neki drugi tretmani ali sve je to više da se stanje ne pogoršava nego što one nestanu, mislim da ovi radiovalovi djeluju dosta slično laseru i daju približno iste rezultate ali pravog lijeka nema

    anita za minival trepavica nisam čula ali za trajnu šminku zaista znam već jako dugo, ipak nije to razlog za čovjek uči dok je živ

  16. #16

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    SAMOBOR
    Postovi
    158

    Početno

    Ha, samo da se pohvalim.Minival trepavica sam prvi put radila prije 8 godina!!!!
    Anita nemoj se opterećivati, tliko sad svakakvih kerefeka ima po tim salonima da bi meni trebalo jedno 10 mjesečnih plaća da krenem redom to sve isprobavati.

  17. #17

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    3,522

    Početno

    Citiraj tučica prvotno napisa
    tliko sad svakakvih kerefeka ima po tim salonima da bi meni trebalo jedno 10 mjesečnih plaća da krenem redom to sve isprobavati.
    Ja mislim da će mi to biti novi hobi. Posebno ove jeftinije stvarčice.. (aqua detox, pa slavni minival trepavica koji sam otkrila), a Regenu se veselim kao makrobiotičko dijete pizzi!

    A daj mi reci u vezi tog minivala trepavica, koliko dugo je držalo i koliko su zakrivljene? SAmo podignute ili baš i zakrivljene? Jučer sam, naravno počela promatrati trepavice u žena pa sam zamjetila neke koje bi mogle biti pod tim minivalom, ali bile su mi malo too much zaokružene i zakrivljene.

  18. #18
    monax avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    N.Zagreb
    Postovi
    1,344

    Početno

    tučica i xenia gdje ste radile te tretmane s oxifat-om?
    I ja bih probala a cijena mi se čini sasvim ok.

  19. #19
    zumbulmama avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zg, Kvatrić
    Postovi
    839

    Početno

    Ja sam našla oxifat u salonu Petra Kump u Rakovčevoj, kod Kvatrića.
    http://www.petra-kump.hr/. Samo proguglajte oxifat.

  20. #20
    xenia avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    214

    Početno

    Citiraj monax prvotno napisa
    tučica i xenia gdje ste radile te tretmane s oxifat-om?
    I ja bih probala a cijena mi se čini sasvim ok.
    u Osijeku tako da mislim da ti to ne bi pomoglo

    od kad živim ovdje nisam još našla neki kozmetički u koji idem, kozmetičarku obično obavim kad idem kod svojih u posjet i to uglavnom tretmane lica jer mi to ne treba baš često

    išla sam prije neke tri godine na nekih 5-6 tretmana i par ručnih masaža i stvarno sam bila zadovoljna

  21. #21
    Osoblje foruma pujica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagabria
    Postovi
    2,116

    Početno

    Citiraj zumbulmama prvotno napisa
    Ja sam našla oxifat u salonu Petra Kump u Rakovčevoj, kod Kvatrića.
    http://www.petra-kump.hr/. Samo proguglajte oxifat.
    al nema nigdje cijene

  22. #22

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Postovi
    146

    Početno

    Cure joj super topic.Anita ja sam jednom napravila minival trepavica bilo mi je ok ne prevec trajalo ne mogu se sjetiti koliko,radila sam i bojanje obrva tada pa sad koliko je trajalo ne sjecam se .Javite sve sta saznate ja idem malo pogledati da li moj favorite salon ima sta na svojoj stranici znam da je vlasnica kupila neki novi aparat za ovo o cemu pricamo samo cu provjeriti pa se javim

  23. #23

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    SAMOBOR
    Postovi
    158

    Početno

    Anita trajalo je cca 3-4 tjedna(s farbanjem trepavica).Koliko će ti biti zakrivljene ovisi o vikleru s kojim će ti raditi (ima ih više veličina) a to ovisi o tvojoj želji i dužini tvojih trepavica.
    Meni je minival bio super jer su mi tako trepavice bile jako crne i uvijene i nisam uopće morala stavljati maskaru.

  24. #24
    zumbulmama avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zg, Kvatrić
    Postovi
    839

    Početno

    tučica, u vezi minivala trepavica: ja imam problem da mi se maskara uvijek oslikava na podočnjacima i nakon sat-dva poslije šminkanja izledam kao da sam dobila šaku u oko. Što misliš, bi li mi minival pomogao ? Inače sam sasvim zadovoljna njihovim oblikom. (sorry za OT)

  25. #25
    Matilda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    na turneji
    Postovi
    3,233

    Početno

    Ih, da samo uklanjanje trbuha. Meni bi trebalo još barem 5 tretmana iz ponude (fleke melasme, celulit, grudi, fotopomlađivanje, bore 8)

  26. #26

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    SAMOBOR
    Postovi
    158

    Početno

    Ako si zadovoljna s oblikom trepavica ne treba ti minival trepavica; onda ih samo pofarbaj u crno ili smeđe (naravno u salonu) i ne moraš stavljati maskaru, i problem s preslikavanjem riješen.

  27. #27

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    59

    Početno

    a zna li tko ako Oxifat ima negdje u Rijeci?

  28. #28

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    SAMOBOR
    Postovi
    158

    Početno

    Evo cure, našla sam salon u Rijeci i Zagrebu koji ima oxifat.
    Za ostalo prosurfajte same...www.lineasnella.hr

  29. #29

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Postovi
    146

    Početno

    Malo sam se raspitala posto cu i ja u svobnju hodocastit u kozmeticarke. Evo par informacija aparat se zove green vac a tretman od sat vremena je 250kn.Novi aparat imaju u kozmetickom salonu marina na vrbiku broj je 617 8878 .Molim admine ako sam prekrsila koje pravilo neka brisu i ispricavam se unaprijed

  30. #30

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Postovi
    146

    Početno

    E da zaboravila sam rec ovaj oxifat je stariji aparat mada sluzi svrsi

  31. #31

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    365

    Početno

    I meni je ostalo šlaufa i puno sala na trbuhu. Prošle godine išla na tretmane tvz. špek tretman i otišlo mi dosta sa trbuha. Ove godine odlučila sam sama to riješiti. I nakon tjedan dana stvarno se vide rezultati.
    Kupila enzim papaje (rekla mi frendica kozmetičarka).
    Kupila Guam blato (1 kg. 131kn u Merkatoru), namažeš se omotaš folijom i ja obično peglam 40min. Nakon toga tuširanje i mazanje kremom protiv celulita.

  32. #32
    xenia avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    214

    Početno

    dane pretpostavljam da ovaj novi aparat koji spominješ prema imenu radi na pricipu vakuma? oxifat radi na principu struje i infracrvenog zračenja, odnosno grijanja

    oxifat je zaista već star aparat, jako dugo se upotrebljava ali je sasvim ok, vakum je isto zakon, ja sam išla svega na 3-4 tretmana vakumom na guzi i nogama, aparat čini čuda, već nakon jednog tretmana ti guza bude podignuta i stoji :shock: ono kao na slikama u časopisima, naravno efekt je kratkoročan tako da treba ponavljati tretmane ali recimo da ako si netko to može priuštiti tipa jedno 10-12 tretmana u seriji pa tako 2-3 puta godišnje zaista može izgledati kao iz časopisa

  33. #33

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    59

    Početno

    Citiraj tučica prvotno napisa
    Evo cure, našla sam salon u Rijeci i Zagrebu koji ima oxifat.
    Za ostalo prosurfajte same...www.lineasnella.hr
    sad zvala, i ovaj u Rijeci nema

  34. #34

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Postovi
    146

    Početno

    Mislim da da.Moja naj frendica je kozmeticarka tako da sam nju to pitala i jedva cekam da isprobam. Ona ima i vakum u salonu ,cim isprobam ja cu javiti samo sto to nece tako brzo biti.

  35. #35
    Ria avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Srcem na jugu!
    Postovi
    669

    Početno

    Evo ja slučajno poznajem vlasnika Poliderme i baš sutra idem kod njegove super frendice pa mogu pitat što je ona tamo sve probala.

    Znam samo da on ima uvijek najnovije i najbjesnije aparate, pa je valjda i u tome nešto. A činjenica je i da je podosta razvikan u posljednjih par mjeseci.

    Raspitam s emalo pa vam napišem.

    A za minival trepavica, jednom sam pitala u salonu i ežna mi je rekla da efekt traje oko 2-3 tjedna pa mi se to ipak činio skup sport nakon kojeg bi jednog dana mogla ostat bez trepavica pa sam odustala.

  36. #36
    aries24 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    2,090

    Početno

    ovaj oxifat super zvuči
    iako izgledaš ko bombaš samoubojica

  37. #37

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    10

    Početno

    Potpisujem Polidermu

  38. #38

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    SAMOBOR
    Postovi
    158

    Početno

    aries24 i ostale cure

    ovo na kaj je Marko išao je prahistorijski aparat, ja sam bila na novom najmodernijem oxifatu gdje elekrode doslovce ne vidiš i cijena je bila 150 kn po tretmanu.
    Živo me interesira koja je cijena jednog tretmana u tom "razvikanom" salonu koji Marko i ostali jet set posječuju ako nisu u stanju kupiti novi model aparata jer ovaj je star bar 15 ako ne i više godina.

    Ta slika je nimalo dobra reklama za taj salon i mene bi da sam vlasnica bilo jako sram.

    Ovo pišem ne s namjerom da popljujem taj salon već da curama koje su zainteresirane za oxifat kažem da ne moraju izgledati kao "bombaš samoubojica" kak je napisala aries24.

  39. #39

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    SAMOBOR
    Postovi
    158

    Početno

    Citiraj smartic prvotno napisa
    Citiraj tučica prvotno napisa
    Evo cure, našla sam salon u Rijeci i Zagrebu koji ima oxifat.
    Za ostalo prosurfajte same...www.lineasnella.hr
    sad zvala, i ovaj u Rijeci nema
    Onda se lažno reklamiraju na netu.

  40. #40

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    3,522

    Početno

    Citiraj Atika prvotno napisa
    Potpisujem Polidermu
    Sto to znači? Neka iskustva postoje?

    I da.. znači, taj oxifat je možda bolje rješenje od Regena? Koja je razlika? Ukupna cifra na kraju dođe na isto.

  41. #41

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    365

    Početno

    Da se malo pohvalim.
    Nakon 2 tj. redovitog , mazanja blatom, bršljan gelom i anticelulitnom kremom struk - 5 cm, leđa (ispod grudi) -7 cm, bokovi - 3cm.
    A da sam još pazila kaj jedem, da sam vježbala....
    Tak da mislim da ću odustati od tretmana u kozmetičkom jer može se to i doma.
    Nekak mi je puno jeftinije... A frendica kozmetičarka je skinula 15 kg u svom salonu. Stavila je vrlo efikasan aparat za mršavljenje (Flaster na usta).

  42. #42
    kobila_suzy avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    487

    Početno

    Ako jos koga zaima kucno rjesavaje celulita, evo tu

  43. #43

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Postovi
    1,652

    Početno

    kobila_suzy, jesi ti to isprobala?

    zvjerka, kakvo blato, kakav bršljan gel? Jel išta od toga za salo, ili samo za celulit? Gdje se to kupuje?

  44. #44
    kobila_suzy avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    487

    Početno

    Citiraj ninaXY prvotno napisa
    kobila_suzy, jesi ti to isprobala?
    Naravno

  45. #45

    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    3,810

    Početno

    Smije li se oxifat kad imaš kapilare po nogama? Ja bi sve u paketu.
    Po trbuhu ih srećom nemam, danas sam se žalila da imam jastuk špeka na trbuhu, moje dijete stavi uho na trbuh i proglasi da je unutra beba... a kad tamo samo želudac probavlja francusku i jaja... ali jastuk...

  46. #46

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    365

    Početno

    nina XY blato ja koristim od Guama (najjeftinije u Ipercopu KC).
    Znači ovak blato namažem po nogama, trbuhu umotam se u plastičnu foliju obučem 2 trenirke legnem se ili delam nekej na stoječki 30-40min. Nakon toga tuširanje i mazanje nekom anticelulitnom kremom. (Ja koristim Afroditinu 3/1 nova krema). Mljackam se blatom svaki drugi dan, krema ujutro i navečer svaki dan, a taj bršljan gel mažem onda kad ne mažem blato samo kaj mažem samo trbuh folija i do jutra ostavim. Bršljan gel ili krema ima za kuptiti po biljnim ljekarnama.
    I tak to rade i u kozmetičkom salonu (frendica mi kozmetičarka) kad ideš na blato i špek tretman amo kaj je to mlasno platiš, a efekt je isti.
    Uglavnom meni se smanjlo i celulit i špek po trbuhu.

    A ovo sa radiovalovima, hm jel tko bio kakvi su rezultati iz prve ruke?

  47. #47

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Postovi
    1,652

    Početno

    a jel se to smije uz dojenje?
    Ovo iz aromaterre uglavnom ne ide uz dojenje, ili se treba raditi pauza od barem 4 sata nakon tretmana :/
    A kako sam krenula, neću nikada prestati dojiti.

  48. #48

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    3,522

    Početno

    Zvjerčice i ostale...
    Hvala puno na svim savjetima!
    Sutra kupujem guam i bršljan i krećem.
    Također ću ubaciti laganu dijetu.... ništa nerealno što bi preplašilo moje nepce da na kraju pretjeram, nego super dijeta moje kume.

    Na radiovalove ili vakuum (još se moram malo raspitati) idem čim organiziram vrijeme za to sa ostalim ukućanima! Znači, uskoro. Do rođendana (21.5.) želim izgledati lijepo!

    Naravno da ću napraviti detaljnu analizu sa mjerenjima i sve podijeliti sa vama.

    Oxyfat mi se ne sviđa nekako. To je struja.... a ja se ježim na struju kod stolica za masažu, a kamoli ovo.... ne znam. Je, najjeftinije, ali nisam sigurna. Ustvari i nije najjeftinije jer treba 10-12 tretmana (zvala sam)! A ako treba 4,5 po 400kn radiovalovima, to je otprilike to.

    U svakom slučaju, sretna sam da to sve uopće postoji! 8) NA nesto cu ici.

    Nisam razmisljala o tome svemu i dojenju. Hm.

  49. #49
    tri puta mama

    Početno Pozdrav drustvo,

    evo ukljucila se nakon sto sam citala Vase postove vezano uz Oxifat..Vec neko vrijeme pokusavam saznati nesto o tome, tj gdje ga se u Zagrebu moze naci, osim u BC Bozica...nekako mi se tamo i ne ide.
    Hehe, zima je prosla a ja, prvi puta nakon tri trudnoce imam problema sa slaufom na trbuhu, sto bi i mogla prezivjeti no ne mogu podnijeti kompletnu obnovu garderobe, stoga mislim da bi ovo bilo ipak jeftinije i dugorocno bolje O naslagama na guzi ni necu pricati jer. iskreno. ne sjecam se kako mi je (ikada ) izgledala bez celulita...sve sam se nekako nadala da ce sam od sebe otici :O...sad kako su klinci mrvicu veci, mislim da bih sebi nesto mogla priustiti, pa eto, zasto ne pogled na guzu bez okorjele narancine kore
    Zato vas molim, sve redom, ako tko zna ili moze saznati, gdje mogu naci taj noviji Oxifat aparat, u Zagrebu, i koja je cijena (to mi je bitna stavka)
    Hvala


    Ž 1998.
    M 2000.
    M 2005.

  50. #50
    monax avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    N.Zagreb
    Postovi
    1,344

    Početno

    Ajmo žene navalite na kioske

    U časopisu Zdrav život ima članak Iva Jerković u oxifat tretmanu i bla bla bla

    A najbolje od sveg je nagradni kupon od 12 tretmana za 2 osobe.

    :D :D :D

    Možda neka od nas bude te nafake

Stranica 1 od 5 123 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •