Pokazuje rezultate 1 do 26 od 26

Tema: ASUIBI plakati po vrticima

  1. #1
    Mukica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Bestovje
    Postovi
    6,895

    Početno ASUIBI plakati po vrticima

    ja sam totalno razocarana s nasim vrticem jer su:

    1. zaljepili samo jedan plakat od 3 (a IMA mjesta, nije da nemaju kud, samo da hoce)

    2. stavili su ga na najmanje uocljivo mjesto u cijelom vrticu tj. iza staklenih vrata koju su dok roditelji dolaze s djecom neprekidno otvorena i moras fakat lupit nosom u njega da bi ga vidio (npr. plakat lane klingor i zaka houdeka se postavi na ulazna vrata tj. dobije bolji polozaj od ovog )

    3. letke su ostavili na ormaricu i kad sam popodne dosla bili su skroz raskupusani, razmetani, a neki i podrapani, a ja sam si nekako zamislila da ce ih odgajateljice dat u ruku svakom roditelju kad dodje po dijete

    ono... bas koma i bas zalosno
    totalno sam razocarana

  2. #2

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    2,583

    Početno

    mi smo nakon pauze od mjesec dana danas bili u vrtiću
    od plakata ni p
    a vrtić na onom popisu :/

    ima li neki rok do kada se plakat mora staviti i koliko dugo mora biti izvješen
    i tko/što ih na to obavezuje, da plakat stvarno i stave?

    išla bi sutra u inkviziciju

  3. #3

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZADAR
    Postovi
    1,828

    Početno

    U našem vrtiću ima plakat
    ali nema nikakvih letaka

    klinci su baš nekidan raspravljali što bi to moglo značiti
    i zaključili su da je to zabrana kidanja prometnih znakova

  4. #4

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Koledžicom iz Dugava na Zapad
    Postovi
    415

    Početno

    Je l' može se plakat dobiti/kupiti u gnijezdu pa da pitam našu ravnateljicu je l' ga smijem staviti na oglasni stup u našem vrtiću please.

    Ono što mene najviše zgražava je dolaskom lijepog vremena dvojica očeva voze svoju djecu na motoru. Jedan na skuteru dvije djevojčice, a jedan na nekoj bijesnoj makini jasličara. I naravno bez kacige svi.
    Upitala sam ih je l' su svjesni kaj rade i samo su odmahnuli rukom.
    I sad čekam MC na drugom topicu da provjeri da li mobitelom uslikani se mogu prijaviti policiji.

  5. #5

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,210

    Početno

    A ti plakati su o čemu?

  6. #6
    Ancica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,422

    Početno

    makita, vidi sliku jednog ovdje: http://roda.hr/tekstovi.php?TekstID=...=273&Show=2581

    a vise o kampanji mozes procitati na: http://roda.hr/tekstovi.php?TekstID=...=273&Show=2570

  7. #7
    petarpan avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb-Trnje
    Postovi
    2,136

    Početno

    Ne znam jel kod nas u iskrici ima plakat (bar prošli tjedan nije bio), a ravnateljica pojma nije imala kad sam ja banula s pričom o plakatu i letcima...
    Letci će biti od sutra jer ih nosim,a za plakat me baš zanima...

  8. #8

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    2,583

    Početno

    jutros sam bila u tajništvu
    dobili su samo jedan plakat od Gradskog ureda (vrtić ima dva objekta i oba su na popisu)
    uzela ga je pedagogica koje trenutno nema i nije ga još nigdje postavila
    pitala sam smijem li ja onda nabaviti još jedan plakat i staviti ga u naš područni objekt

    rekla je tajnica da valjda može

    Mogu li se plakati dobiti u Ćanićevoj utorkom i četvrtkom 12-16?

  9. #9
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    mogu
    znaci doci ces i ti do rode

  10. #10

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    2,583

    Početno

    dolazim.
    al ti alvu ne donosim...





    otišla potrebitijima
    primam želje glede slatkog

  11. #11

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    maksimir
    Postovi
    213

    Početno

    Kako da saznam je li i katjin vrtić u programu?
    Mici je bolesna ovaj tjedan tako da ne znam imaju li plakat, ali ga prošli tjedan nije bilo.

  12. #12
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    u našem je plakat u garderobi kod naše grupe (za ostale ne znam jer mi nisu na oku), iako mogli su ga stavti i nekamo na ulaz - bio bi svima dostupan.
    A letci su isto ostavljeni na ormarić u garderobi - i stoje tamo tako već par dana i ne vidim da se hrpica smanjuje, a od teta ipak malo previše očekujete - nažalost.

  13. #13

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    Zagrebačka Županija
    Postovi
    1,528

    Početno

    potrpajte letke po ormarićima...mislim pitajte prvo tete...ja svako malo nađem u ormariću katalog od prodaje kozmetike,pa ponude za životna osiguranja,pa neke biljne pripravke...sve su to honorarni poslovi kojima se bave roditelji djece iz naše skupine..pa zašto nebiste i vi ubacile nešt korisno u ormariće..???

  14. #14
    petarpan avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb-Trnje
    Postovi
    2,136

    Početno

    U Iskrici plakat. U holu, na panou....Nisam još odlučila koliko je na udarnom mjestu, obzirom nije u ravnini s očima (je ,ali s očima naših kikača)...
    letci su svugdje gdje sam stigla stavljat....ugl.na par mjesta u vrtiću...razmišljala sam da ih potrpam u ormariće...ali sam odustala...jer svako malo nekome nekaj nestane...pa se ne bih htjela dovest (ni sebe, ni udrugu) u situaciju da baš danas kad sam ja donjela letke nekome je nešto nestalo iz ormarića....
    i inače nisam sklona vršljanju po tuđim stvarima...

  15. #15

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,210

    Početno

    Citiraj Ancica prvotno napisa
    makita, vidi sliku jednog ovdje: http://roda.hr/tekstovi.php?TekstID=...=273&Show=2581

    a vise o kampanji mozes procitati na: http://roda.hr/tekstovi.php?TekstID=...=273&Show=2570
    samo nisam znala da ih zovete asuibi

  16. #16

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Iza kapaka
    Postovi
    5,360

    Početno

    ASUIBI : AutoSjedalica Uvijek I Bez Iznimke.

  17. #17

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    580

    Početno

    Kod nas ima u vrtiću. Ali nije uopće na vidnom mjestu, u hodniku blizu naše sobe (koja je ujedno na kraju hodnika). A ispred plakata je neka drvena kućica za igru i ta zakloni preko pola plakata.
    Letaka nema.
    Uglavnom, da ne znam o čemu se radi ne bih imala pojma da je to taj plakat.

  18. #18

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,712

    Početno

    Bojim se da će biti malo onih koji će promjeniti mišljenje. Gledam danas dok smo se vozili u koloni po Zagrebu i prolazili uz one velike ASUIBI plakate, a sa svih strana djeca u autu nevezana, stoje između sjedala, jedna curica cca 6 godina vezana pojasom od auta, a pojas joj na vratu, a ja ko sova zjakam i gledam okolo došlo mi da vrištim ko na onim spotovima kaj se mogu vidjet dolje na topicu o autosjedalicama.
    Trebat će puno,puno vremena da ljudi shvate, jer ovako izgleda da ima prećih stvari o kojima razmišljaju.

  19. #19

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,210

    Početno

    Citiraj rinama prvotno napisa
    Bojim se da će biti malo onih koji će promjeniti mišljenje. Gledam danas dok smo se vozili u koloni po Zagrebu i prolazili uz one velike ASUIBI plakate, a sa svih strana djeca u autu nevezana, stoje između sjedala, jedna curica cca 6 godina vezana pojasom od auta, a pojas joj na vratu, a ja ko sova zjakam i gledam okolo došlo mi da vrištim ko na onim spotovima kaj se mogu vidjet dolje na topicu o autosjedalicama.
    Trebat će puno,puno vremena da ljudi shvate, jer ovako izgleda da ima prećih stvari o kojima razmišljaju.
    Polako se kotač pokreće, al kad krene,koristiti AS će biti samo po sebi razumljivo-ne samo u autu, nego i busu i taxiju i sl.

  20. #20
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    Bojim se da će biti malo onih koji će promjeniti mišljenje
    danas, turbo limač u king crossu. mama, tata i novorođenče pitaju treba li im AS.
    prodavačica odgovara: ma ne treba vam za tako malu bebu AS, ali bolje vam je da ju kupite zbog policije.

  21. #21
    Ancica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,422

    Početno

    Ako mi posaljes kada sto i gdje, ja slozim kakvo pismo ako se sefice slazu.

  22. #22

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Koledžicom iz Dugava na Zapad
    Postovi
    415

    Početno

    Što se tiče TL u KC ja mislim da je to neznanje i nepromišljenost same prodavačice,
    a tvrtke u tolikoj mjeri što ne šalju na edukacije svoje osoblje i nisu od rode zatražili plakate i malo donirali
    Magma bi trebala imati plakate po svojim dućanima,
    dvostruka korist, poboljšala bi im se prodaja AS i samim time jedno dijete sigurnije.
    Možda nebi bilo loše organizirati kakvu akciju predavanja i pregleda AS na parkiralištima u KC i CC1 s obzirom na veliku frekvenciju ljudi.

  23. #23
    Frida avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    Loch Bundek
    Postovi
    5,532

    Početno

    Curke, ova pitanja i prijedloge iznesite na Autosjedličarskom podforumu, prije ćete dobiti odgovore.

  24. #24
    zebra avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    134

    Početno

    a neke estetične tete ga možda ne žele vješat jer je crn
    vidjeh i djece koja su negodovala
    mislim, treba bit šokantan, cilj je da se okrenu i zamisle oni koji inače ne bi (jer se boje samo policije), al i mom zvjerku ga nije rado gledat
    znam da je OT al nemam vremena tražit temu kamo spada. sori, ja povremeno proletim
    akciju podržavam 100%
    puno ste učinili

  25. #25
    Tami25 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    477

    Početno

    U našem vrtiću (DV Malešnica) vidjela sam plakat u hodniku gdje su sobe jasličkih grupa, ne znam ima li još gdje koji.
    Ali drago mi je da ima :D

  26. #26
    petarpan avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb-Trnje
    Postovi
    2,136

    Početno

    mislim da se estetika treba povuć pred sigurnošću...
    i ,zapravo,ne mogu ni zamisliti da netko pomisli -joj, kak je ružan plakat, ne bumo ga ljepili...kad se radi o sigurnosti djece

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •