Pokazuje rezultate 1 do 9 od 9

Tema: PSIHOLOŠKA POMOĆ DJETETU PRI RAZVODU

  1. #1
    mvupora

    Početno PSIHOLOŠKA POMOĆ DJETETU PRI RAZVODU

    Drage moje! Upomoć!
    U teškim trenucima trebam pomoć.
    Imam dijete od 6 god. prolemi u braku doveli su do toga da moje djete pati. tražim iskustva i eventualno gdje se mogu obratiti za pomoć svom djetetu, jer sam i sama zdrmana!
    UPOMOĆ

  2. #2
    JaMajka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    501

    Početno

    Javi se u Centar za socijalnu skrb prema svom mjestu prebivališta i pitaj gdje u Zagrebu (cini mi se da si iz Zg?!) postoji ustanova ili savjetovalište za pružanje psihološke pomoći djeci. U Rijeci je to npr. Savjetovalište Tić, ali to ti nije baš usput. Želim sreću!

  3. #3
    flower avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    land of hope and dreams
    Postovi
    4,147

    Početno

    u zagrebu polikilinika za zastitu djece u argentinskoj ulici (popularno kod flanderice)

  4. #4
    Ines avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,594

    Početno

    ima i nekih 'privatnika' koji se bave tom problematikom, organiziraju neke 'igraonice' za djecu u takvim situacijama itd.

    ako ti treba- mogu pitati za adresu.

  5. #5
    Osoblje foruma Bubica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,702

    Početno

    MODUS, ne znam na pamet adresu

    vrlo friško otvoren je i Centar za djecu, mlade i obitelj u Kukuljevićevoj

  6. #6
    mvupora

    Početno

    HVALA SVIMA NA PODRŠCI. RASPITAT ĆU SE.

    Zanimaju me i vaša osobna iskustva i kako pomoći djetetu ,kad čovjek ne može pomoći sebi!

  7. #7
    JaMajka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    501

    Početno

    Nemam osobno iskustvo po tom pitanju, ali sam se često poslovno susretala s takvim problemima. Svakako se je potrebno što prije uključiti u tretman kod stručne osobe i to po mogućnosti cijela obitelj (roditelji i dijete). Ako tata (suprug) ne želi ili se ne možete dogovoriti, onda ti (svakako) i dijete. I think pink naravno 8) (koliko je god to moguće).
    Sretno i nadam se da ćete uspješno prebroditi krizu i punim jedrima zaploviti naprijed !

  8. #8
    mvupora

    Početno

    Teško je ponekad biti u pozitivi iako sam inače vrlo pozitivna osoba, i prvi puta se ne znam nositi s negativnim emocijama. Ali sada na smrt sam prestrašena, kao da mi je mozak stao. Život kao da ide pokraj mene. Znam da se moram sabrati što prije. Kad tad ću doći k sebi, ali najteže mi je zbog moje curice koja stvarno nije ništa kriva, a promjena u njenom ponašanju je više nego tužna.

  9. #9
    Osoblje foruma mamma san avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    10,967

    Početno

    Imaš navodnu dobru dječju psihologicu u Domu zdravlja Medvešćak (ona je privatnjak sa prostorom u domu zdravlja). To ti je u Martićevoj i ona se zove dr. Tanja Sever.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •