Stranica 2 od 4 PrviPrvi 1234 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 195

Tema: ZPB 2005., 46. dio

  1. #51
    Točkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    978

    Početno

    Lea je dobila Idexe majicu kratkih rukava za 4 godine, išla sam je zamijeniti jer ne može ni priviriti u nju a gdje je ljeto...
    Ali obuća.....za toliku curu mi se vel. 26 čini :shock: , uzela sam joj platnene Ciciban tene, kao starke, br. 26, nogica joj izgleda ogromna!
    MB, hoćeš davati Domiju što, kakav sirup?

  2. #52

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,159

    Početno

    Probala sam sa Prospanom pa baš ne djeluje, probala sam Panatus po noći. Ali nemam pojma kaj da mu dam u principu. Morat ću neki drugi biljni. Ak se ne smiri prek vikenda idem na kemiju

  3. #53
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    Trak i Wana stvarno su nadprosječno visoki :shock: moj nosi 92-98 kako koji model a cipele uzimam 25 da ima manji luft između palca i cipele
    Kiaru za hodanje i zubiče
    Luka~~~~~~~~~~

    Lea~~~~~~~~~~
    Ivan~~~~~~~~~
    Pero~~~~~~~~~tak je to kad su u vrtiću, jel joj daješ što za imunitet,ja nisam a trebala sam možda nebi bio svako malo infektivan
    Jelena~~~~~~~~~

    moj se dobro oporavlja dat ču ga od ponedjeljka u vrtić prošlo je više od mjesec dana od uzimanja zadnjeg antibiotika stim da su mu mandule opet povečane i ima onaj zadah Trak jel Roko ima povečane-pitam jer ste onda gledali dali mu smetaju pa je nalaz bio dobar
    njegove su oo povečavaju se bez ikakvog razloga nekad zna biti pračeno temperaturom i tako se same od sebe povuku a još ih ne preporučuju vadit dok se ne zaredaju učestale upale :/

  4. #54
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Nina-meni se čini da Roko ima stalno povećana sva tri krajnika i konstantno diše na usta. Ali to je sve (kuc kuc)...
    Ja vjerujem da će on to kad tad morati vaditi,ali dok ne gori,ja ne dam.

    Veličine....-ne uzdam se baš u njih,uzmen komad robe "od oka"!
    Svugdje su različiti brojevi pa me to ne zanima!
    Upravo ima na sebi jeans hlače iz Okaidia veličina 6 u struku dobre :D a podvrnute dva puta!

  5. #55
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    utješila si me,mislila sam da smo jedini sa ogromnim mandulama koje se ponekad povečaju toliko da se nevidi prolaz između
    ja bi ih dala vaditi kad bi mi garantirali da če mu biti bolje bez njih :/
    Mateu uglavnom jeans kad idemo van,vrtić,grad...a po doma u trenirkama komodnije su
    6 :shock: ja mu još uvijek natežem pasice oko struka ili remen

  6. #56
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Dok mu ne pravi neke probleme,ja ne bi dala operaciju....
    Poznavajući sebe-završila bi na psihoterapiji

    A ova šestica je fakat iznimka jer su im brojevi koma....inače je 4 ili 5!
    Ustvari sad je baš visok,ali stoji s kilama,buša odlazi i postaje pravi čovječuljak

  7. #57
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    neznam šta bi rekla,bili smo na dva orl pregleda i opet ništa konkretno neznam nitko nema vremena uči u dublju analizu s roditeljem jer ima hrpu pacijenata pred vratima pa sve što znam mogu zahvaliti netu
    možda je riješenje otići privatniku,platit i dobit sve informacije koje tražiš

    jeli vaši klinci vole majonezu i kechap?

    moj da, više neće ni sendvić ni pomfrit bez priloga

  8. #58

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,159

    Početno

    Trak ne hraniš ga
    E dobro da ste to rekle za mandule. I kod mojih mi se čini da se konstantno vide ali nemaju problema s njima. Nemam pojma.

  9. #59
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    ni ja do nedavno nisam primječivala mandule dok mu se nisu upalile do bola,sad pratim i nalijevam ga fiziološkom
    a za razgradnju sekreta 12 kaplijica bisolex kapi u žlici vode mislim da mu je ostalo još malo za razgradnju
    jeli Domi domeka?

  10. #60

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,159

    Početno

    Nije jer je kašljao samo po noči. Al sad ću ja njega "sfaširati" prek vikenda
    Nekad imam osječaj da ih previše čuvam od sveg. Pogle Roka - ova Trak ga stalno nekam navlači po vani a on gorostas i zdrav

  11. #61
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    kak misliš da ih preveč čuvaš od svega,pa idu u vrtić to je jedan veliki infekt, sad bi me Stijena ,i zdravi su ,a što se tiče prehrane ipak su trojčeki valjda i to ima svoje

  12. #62
    Jeluška avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    Mali Pariz
    Postovi
    538

    Početno

    Što se tiče veličina, Jelena je čista 98 i obuća 26. Tako da nije Lea jedina s velikom nogom.

    A Jeleni ne dajem majonezu, takvo što izbjegavamo u velikom luku. :D Ketchup povremeno i pomalo. Voljela bih joj podvaliti domaći sos paradjz. Kod nas je uvijek kuhano. Svaki dan juhica, pileća, povrtna, paradajz i to sve domaće. Ako nema juhe, onda je obavezno neko varivo. Sve što je na žlicu može, ali da će probati neko meso ili neki junk food nema šanse. I to mi savršeno odgovara.

    Joj za danas bi bilo dosta javljanja! Trak će past u nesvjest kad vidi svako malo mene!

  13. #63
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    kod nas ima dana kad hoče jesti sve i dana kad neče ništa, kad probire,mrlja
    sendviči su zakon za večeru!
    meso voli kakvo got-kuhano,pečeno,sušeno
    kod nas povrče 2x tjedno dovoljno,nismo neki ljubitelji zelenjave
    do sad je bio u McDonaldsu na pomfritu,na pizzi,na čevapima zašto mu branit te male slatke užitke u mom kvartu je bio 1 McDonald´s u gradu imala sam nekih desetak godina i od tad stalno
    bolje sjesti s njim u McDonald´s neg u zadimljenu birtiju

    Trak je sigurno opet zabrijala s frendicama

  14. #64
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Citiraj Modesty Blaze prvotno napisa
    Pogle Roka - ova Trak ga stalno nekam navlači po vani a on gorostas i zdrav
    Pa kad ne ide u vrtić,a da ide sumnjam da bi bio baš takav!
    Čekaj da vidimo na jesen!

    Majoneza-0 bodova,kečap isto,ja mu rađe napravim umak od rajčice. Ne znam,ja ne podnosim MCfood ! Mi zaista jedemo puno voća i povrća,svaki dan. I meso je gotovo stalno,ali povrće je obavezno !

    Jele-fakat iznenađuješ danas

    I da...upravo se vratih sa kave

  15. #65

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,159

    Početno

    Odo ja na vikend - puse

  16. #66
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    naša veličina i nije baš veličina, čista 2 je Kalin brojček. već mi bedasti joj stalno rukaviće podfrknjivati
    majonezu i kečap Kala probala uz svoju bakicu, ali doma ju ne jede i ne traži. picu jedemo domaću, što ja radim, a ponekad kad smo u dužoj šetnji onda na placu ima kioskić sa toplim fornetićima, kruhom i rade picu, skoro ko domaća. junk food nije baš ljubitelj, jer se ni mi više tako ne hranimo otkako su djeca. ponekad znam za večeru napraviti tople sendviče al je obavezno onda mljeko ili bioaktiv.
    al zato zna tražiti paštetu i salamice, ali ako ima domaćeg špeka i kobase to joj je onda ipak na prvom mjestu

  17. #67
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    O da...i Roko voli slaninu i šunku,kobase ne baš! Sendviče obožava i sve vrste sira ,vrhnje,pizzu ponekad,burek,čevape...
    Paštetu ne voli,a obožava sva peciva i jogurte!

    Odosmo mi u grad.... svima!

  18. #68
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    ni moj od namaza nevoli paštetu al zato voli eurokrem

    nadam se da če sutra biti povoljno vrijeme za neki izletić van grada pa kaj nisamo mi van grada to se tak kaže

  19. #69
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Roko popodne slučajno prosipao čitav tanjur sa ručkom i počeo neutješno plakati :" Nema više ručka,vrati mi ručak!!!!" :shock:
    I na kraju "Oprosti mama,nisam htio!!"

  20. #70
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    jesi čula za vlakić Zeko express,prigodni vlak povodom Uskrsa vozi u svim večim gradovima,sutra je u Zagrebu možda odemo

  21. #71
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Citiraj NINA80 prvotno napisa
    jesi čula za vlakić Zeko express,prigodni vlak povodom Uskrsa vozi u svim večim gradovima,sutra je u Zagrebu možda odemo
    Ne,nisam. Ima li negdje u nekom tisku info možda?

  22. #72
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    upiši u google ili što več imaš zeko exspress i imaš info
    neznam poslati link

  23. #73
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Ok,tnx

  24. #74
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    čitam da vaš vozi Osijek-Bizovac,radnim danom za vrtiće i škole a vikendom za djecu u pratnji roditelj,cjena karte je zanemariva kakav je to njima doživljaj pogotovo kojima je prvi put i koji vole vlakiće a sad su svi poludili za Tomicom- kupili smo mu onog s prikolicom na navijanje :/100kn nevrijedi al eto kad je navalio

  25. #75
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Kala mi večeras dobila temperaturu, na toplomjeru 37,7 a njoj glavica vrela i groznica ju tresla. kad je skinula čarapice mali sitni plikovi - plik do plika. prvo što mi je palo napamet KOZE. pregledam ju cijelu, ali nigdje ništa, samo na nogicama do gležnja.
    e sad treba dočekati jutro i vidjeti šta je . . .
    temp. bi mogla biti i od umora jer nije popodne spavala nego desetak min u autu, a plikovi bi mogli biti od čarapica jer ih je smočila, al nije rekla pa ju nadražilo . . . nisam pametna, al sam nervozna . . . koliko bi i htjela da se čim prije riješimo koza toliko me i strah

  26. #76

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    569

    Početno

    Mial, kako je Kala?
    Luka ovu noc nije imal temp., ali ga je boljelo uho tako da sad idemo kod
    doktora.
    Mene je cijelu noc tresla groznica i peklo me grlo
    Vanja je dobro, malo joj curi nosic , ali ona to sve super podnosi.
    Zaboravila sam vam reci da si je Vanja prije dva tjedna stisnula prstic na vratima i sad joj se noktic nadigao i otpast ce .
    Sad ga stalno dira i sama ga nadize ,a ja se sva najezim tok to vidim.

  27. #77

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    569

    Početno

    Citiraj traktorka prvotno napisa
    Roko popodne slučajno prosipao čitav tanjur sa ručkom i počeo neutješno plakati :" Nema više ručka,vrati mi ručak!!!!" :shock:
    I na kraju "Oprosti mama,nisam htio!!"

    Roko je pravi decko

  28. #78
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    kako je Kala? ~~~~~~~~~~~~~
    ~~~~~~~~~~~~~
    Mateo je kod zadnje temperature isto imao sitne bijele pikice iznad koljena do pelene tako neko vrijeme i povuklo se

    za maminog Luku~~~~~~~~~~~
    ~~~~~~~~~~da nije upala uha~~~~~~~~
    za Vanjin prstić ~~~~~~~~~~to jako boli,mene je toga uvijek strah kad svugdje i po ladicama i ormaričima gura prste


    Moji još spavaju, ja se probudila da mu snimam Tomicu

  29. #79
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Jutro svima!

    Mama27-baš te lijepo "sresti" svako jutro

    A mislim ove bolesti više....
    Kako misliš da će joj otpasti nokat....jel jako plakala?? Joj strašno...
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ vidim da mnogima treba!!

    Mial-nisu to kozice,one prvo izbiju po glavi pa se spuštaju prema dolje tako da ne vjerujem! A ako jesu,pošalji ju meni na 2 tjedna,uživale bi !

    Nina-kako Mateo?

    I moji spavaju

  30. #80
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    dobro je,baš pričam s mm kak spava cijelu noć osjetimo ga samo kad se okreče,više i nepriča u snu oporavilo se djete
    sinoć mi njemu o vlakiću a on nama da neželi ići :/
    baš svima treba~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  31. #81
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Bitno da je bolje :D

    Mi danas idemo na glavni osječki trg gdje će biti program za Uskrs - štandovi sa domaćom klopom,veliko gnijezdo,zečevi....
    Volim kad se nešto događa !

  32. #82
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    o da i ja,nemogu reći svi jer mm nevoli gužvu pa se onda teško dogovoramo oko nekih večih događanja
    mi ćemo na dolac pa ak bude htio na vlak ak ne doma ima dvorište pa nek se zabavlja al najveći mu je gušt gazit mi cvijeće sad ima puno narcisa i tulipana pola ih je počupao velim mu da to neradi da nije lijepo bla, bla ali čim mene nema na vidiku on opet po svom
    lijepo se provedite

  33. #83
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Tnx

    Jeste odlučili kako i što za rođendan?

  34. #84
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    rođendan je u srijedu,počastit čemo ih u vrtiću, doma taj dan ako dođe tko dobro imat ču kolače a festu planiramo tamo 29.03 kad prođu Uskrsni blagdani,neznam mnogi se čude zašto odgađamo zašto neslavimo vikend kad je Uskrs,nije mi prikladno ipak je to muka Isusova vjernik sam i poštujem neke stvari, tako da imam još vremena za organizaciju.

  35. #85
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Ma da,ne bi ni ja za Uskrs,to mi je bezveze.
    Malac kod kojeg danas idemo na roćkas je rođen 20.3 pa su isto rekli da ne žele kad su blagdani!

  36. #86
    tetamaja6 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    575

    Početno

    nemam izgovor za neopravdani(osim ako prođe onaj kao u školil"pobjego mi bus")

    vidim da svima treba ~~~~~~~~~~~~~pa šaljem!

    da se nadovežem za krajnike:nas su u školi učili da do 7 godine djeca imaju povećane sve tri i da se vadi samo treća ukoliko ometa disanje!niti jedan pošteni ORL doktor neće ih izvaditi!

    trakkad je to na trgu,mi bi došli!

  37. #87
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Imaš sve na stranici www.osijek031.com
    Između 10 i 13 sati je program!

  38. #88
    tetamaja6 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    575

    Početno

    nema te dugo pa sam našla!M.M radi do 1 pa nemam auto!mislim da zbog selendre u kojoj se nalazim puno toga propuštam (bar je kuća bila jeftina )

    da Vam se požalim na mog "grizlija",ja stvarno ne znam kako će to biti kad dobije zube,jer je i ovako za ne izdržati!sin me poslje svakog sisanja pita"mama jer te ugrizla" kad kažem da nije(što je rijetko),on na to kaže "sad je bila dobra"pamet mamina

    da potegnem temu Uskrsa,šta kaže zeko jesu bili dobri i koliko dobri?
    moj će zeko donjeti toliko željeni traktor na pedale,a za Elu najvjerojatnije nove bradavice!

  39. #89
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Bokić!
    hvala curke na vibricama - pomogle su!!!
    noćas se stvarno borila s temperaturom, tako da sam ju par puta mislila probuditi i dat joj sirupić, ali mi bilo žao spavala je ko top, pa sam je ja svako malo pipala. jutros se probudila bez temperature, a oni plikići su počeli bljedjeti :D . veli MM da tako i njemu bude kad su mu noge duže mokre u čarapama, a kako je ona sinoć svoje smočila i nije rekla pa se ja nadam da je od toga. sinoć me zvala mama da se čula s nekom svojom frendicom kojoj je malički prije nekih tjedan dana isto tako imao ali i narukicama pa otišla kod dr i dao mu sirup jer kao to je neka viroza :?
    sinoć nikako zaspati, noćas se budila tj, samo sam dremuckala zbog Kaline temperature, a jutros se Kiar probudio prije 6. vučem se po kući ko krepana kokoš!!!
    ldobar provod curke !
    mama27 ~~~~~~~~~~~~~~~~~ za Luku!!!

  40. #90
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Mial-bitno da nije nešto gore

    Tetamajo-niste ništa posebno propustili-na trgu mi je bilo bez veze (opet ) . Hrpa štandova sa nekim srednje žalosnim ukrasima, od zečeva ni traga,ni glasa....hrpa balona ,folklor,tamburice,preglasni razglas,gužva.....uglavnom nije baš bilo za klince po meni. Nismo dugo bili jer Roko ne voli gužvu i glasno!

  41. #91

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    569

    Početno

    Mi smo bili kod doktora, Luka ima upalu uha , dobio antibiotik i kapi za uho.
    Danas se bolje osijeca,nema vise temp.
    Vanji je otpao noktic, bas grozno izgleda, ali joj je poceo rasti novi.
    Ja sva nikakva, curi nos , pece grlo, uglavnom koma

  42. #92
    yasmin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,779

    Početno

    a ja sam fakat umorna...

    ivan je bolje, ne kašlje jako, i dalje mu curi nos a sinoć je iamo 37,6, jučer je imao proljev danas više ne...
    lucija se opet budi milijon puta, utrnuo mi vrat i ramena
    mm stalno ima nekog posla, stalno sam sama i u kući
    jučer sam na sat i pol otišla do interspara dok su moji čuvali klince

    svakodnevica me ubija, svaki dan isti...
    eto izjadah se
    a onda se još javila jedna forumašica, umrla joj seka nakon 12 godina i 12 dana (kronična bolest) i sad se osjećam još lošije zbog nje i njene sekice i što se uopće žalim...

  43. #93
    yasmin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,779

    Početno

    zaboravih
    za sve bubaniće..~~~~~~~~

  44. #94
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    A joj Yas-totalna koma....nek te tješi da može i gore i da će i ovo proći !!
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

    Mi odosmo uskoro na roćkas !

    Svima

  45. #95
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    Citiraj tetamaja6 prvotno napisa

    da se nadovežem za krajnike:nas su u školi učili da do 7 godine djeca imaju povećane sve tri i da se vadi samo treća ukoliko ometa disanje!niti jedan pošteni ORL doktor neće ih izvaditi!
    :? mm je izvadio sve sa 5god, zatim moj brat sa 3god također sve-to je bilo davno medicina je uznapredovala,prošle zime susjeda curica imala 3 i pol vadili treću k tome da oboje roditelja rade u zdravstvu i nije mi nepoznanica
    znamo da vađenje prve dvije povečava mogučnost raznovrsnih infekcija jer se gubi zaštita sad kad se zna da sve počinje od treće i u novije doba vadi se samo ta
    Mateo ima učestale upale to je znak da mu počinje smetati mislim da je bolje izvaditi neg da se muči i truje antibioticima

  46. #96
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    napokon se i ja dočepala kompa il je Baby tv il Call of Duty
    tetamaja evo da se i ja učlanim u klub ; boooooooooooli. cijelo jutro se sinek nacicava , zubići ga svrbe, primi ko pirana i onda se odjednom sjeti da nešto pogleda iza svojih leđa ali cika se ne ispušta
    Yas učlanjujem se i u ovaj klub, uuuuuuuumorna sam
    mama27~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za Luku! Vanji je najgore prošlo,imala iskustvo prije 5 g. zalupila vrata auta al prst ostao, samo sam ja morala na hitnu da mi puste krv ispod nokta. grdo zvuči, al niš ne boli već je olakšanje jer boli od pritiska krvi pod noktom. samo je :shock: kako su mi na hitnoj na SD to napravili, dr zapalio spajalicu za papir i probušio mi noktić :shock: :shock: :shock: , kako sam se tad zas***, ali ko što rekoh pomoglo u roku pol sata ruka mi se vratila u normalu a bila je naotečena do lakta za neprepoznati
    i ja koma s grlom već duže vrijeme, ali zadnjih par večeri mi je sve gore
    mama i Kala bile danas kod nas na trgu i pripreme su za Uskrs, Kala došla oduševljena

  47. #97
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    i mene opet sinusi sva sam začepljena ubiše me
    kad got se mateo razboli prijeđe i na mene
    izgleda da me najbolje otvori tigrova mast

    mene je i moj par puta dobro zubićima u međuvremenu dok ne cica bi mazala melemom i tako dok ne zacijeli,nije ugodno
    prst-dobro je prošlo

  48. #98
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    i ja sam s melemom mazala kad me pirana-kala izgrizla , a sad kao nije još frka.
    popodne je smanjiocicanje jer sam mu skuhala prokulice, krumpira i mrkvicu, pa se namlatio ko lud. obožava prokulice. baš me iznenadio, ja sam se bojala da će biti problematičan s hranom kad mu se želudac dizao, a sad još i viče na mene ak mu nije žlica u ustima kad je zinio

  49. #99
    tetamaja6 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    575

    Početno

    Dobro jutro!

    gdje ste sve!kao da Vaša djeca spavaju BOLJE nego moja
    M.M odveo sina u zoo ja uživam sa malom piranom i nakuvavam ko da imamo svatove(pirana spava)

    ništa niste spominjale za Uskrs?nema zeke kod Vas??? :?

    ~~~~~~~~~~za bubane!mi se za sada dobro držimo kuc-kuc!osim mene,nešto grebe u grlu,i kao kašljucam(mada bi moglo biti i drugih uzroka )
    nina česte upale se smatra 4 gnojne angine u godini dana(ne upale grla),nego bakterija zlatni stafilokok,koja se dokazuje kad se napravi bris grla!

  50. #100
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Tu sam,ali jedva vidim slova na tipkovnici....bila sam vani pa mi je loše.
    Svi se kolektivno probudili u 10 tako da sumnjam da će biti popodnevnog spavanja :/

    Uskrs-Roko jedva čeka...farbat ćemo skupa jaja naravno...brati travu za gnijezdo i poklone to je njemu bit svega ofkors!
    A za sam Uskrs idemo kod mojih na cijeli dan i on ne može dočekati jer obožava ići tamo ,igrati se na dvorištu,vijati životinje,tražiti jaja ....
    Toliko za sad,odoh još leći

    Paulita-kako je prošao izlazak?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •