moja logika ide ovako, ispravite me ako griješim:
- nitko nije imun na marketing, to smo već zaključili - dakle, u podsvijesti prosječne hrvatske majke *** je poveznica sa slikom sretne bebe
- do svijesti te iste žene, onda slijedom ovog prethodnog, uopće ne dopiru poruke ovih filmova, linkova, bojkota proizvođača, prosvjeda na sajmu, bojkota paketa sb, monitoringa - a kako i bi, kad iza njih ne stoje gomile novca uloženog u marketing
- sve ove prethodne akcije svode se na borbu davida protiv golijata -što je, naravno, isto vrijedno borbe, ali pitanje je s kojim rezultatima i kada

da li je to ispravan put? ili je bolje više snage uložiti u edukaciju koja će istaknuti prednosti dojenja, a ne štetnosti marketinga proizvođača adaptiranog mlijeka?

no s druge strane, ne treba zaboraviti da mi nismo profesionalci marketinske struke. mi samo imamo znanja i posjedujemo informacije koje zelimo podijeliti i sa drugima. i pri tome nitko od nas nije lisen emocija
ovaj argument mi ne stoji - mislim da volonterstvo ne opravdava amaterizam. to ti je kao da kažeš, eto - naša brošura je loša i ima milijon i jednu grešku jer ne stignemo bolje.