Stranica 2 od 5 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 202

Tema: ZPB 2005., 53. dio

  1. #51
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    nakon tjedan i pol praznika u "školi" danas prvi dan, ah kako je to dobro. ja se preporodim.
    večeras sam dobila jednu super vijest.
    kod MS inkubacija traje 8 dana i danas je 8 :D :D :D još samo da stignu nalazići da nije grička kliconoša i ja mogu skočit do mjeseca

    polako me pucaju emocije i vraćam se u prošlost i uspoređujem 2 najsretnija dana u mom životu , ajme kao da su jučer bili

  2. #52

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    silent hill
    Postovi
    1,606

    Početno

    mial, super :D

  3. #53
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    evo upravo pročitala na drugom topiću da je na našem vrtiću stavljena obavijest da su svi brisevi uredni :D :D :D
    večeras je naša fešta :D juhuhuhuhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

  4. #54
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Citiraj **mial** prvotno napisa
    evo upravo pročitala na drugom topiću da je na našem vrtiću stavljena obavijest da su svi brisevi uredni :D :D :D
    večeras je naša fešta :D juhuhuhuhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
    Savršeno,imate onda danas razloga za duplo slavlje jer.....

    KIARE SRETAN TI 1. ROĐENDAN !!!!!!! :D

    I da ti život bude kao u bajci

    Mial-jučer sam s Rokom gledala Kaline fotke i stano je govorio :"Lijepa je curica,lijepa je curica!" tko zna,možda postanemo i rod jednoga dana

    Točk-Lea mi izgleda najstarija i najozbiljnija od svih,kao da ima bar 5 godina,prekrasna je,a fotka u štiklama

    Paulita-imaš baš lijepo ime - za razliku od moga ....tko ne zna,ja sam Tamara ,a moja sestra Tatjana....ko Lolek i Bolek

  5. #55

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,159

    Početno

    Točk Lea je zakon

    KIAR SRETAN TI 1. ROČKAS!

    Trak naravno i nokte sam uredila. A neš ti 2 dana samoće - čak se ni na jedan nisam mogla ko carica naspavati ujutro. Al nesmijem bit nezahvalna.

  6. #56
    tetamaja6 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    575

    Početno

    KIAR SRETAN TI 1. ROĐENDAN!

    Točkjel tako šta mogu očekivat od cure?

    moja mala beba već ponovo spava,a velika gleda crtić,naravno prekrasno ošišan!
    bio je jako dobar ali jako nemiran,jer su ga M.M i sekili animirali,pa je ispalo kraće nego je bilo planirano!
    čak mi je poslje tuširanja i već u piđami rekao "mama, opraštam ti"što sam ga ošišala

  7. #57
    tetamaja6 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    575

    Početno

    mial nisam reagirala,ali :D :D :D za nalaze!

  8. #58
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Kiar, sretan ti prvi rođendan!

    Juupi za nalaze!

  9. #59
    wana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,262

    Početno

    KIAR, SRETAN TI 1. ROĐENDAN!!!!

    a Kala na avataru je prekrasna!!!
    Točk-Lea je ogromna :shock: :shock: :shock:
    :D :D :D za nalaze!

  10. #60
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    hvala puuuuuuno svima

    ja sam u totalnom šoku već je godinica prošla.
    super su nam se poklopili nalazi sa ročkasom.
    jedino nam se slavljenik malo prehladio pa malo čudno kašlje ( ko konj kad rže )

  11. #61
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    KIAR SRETAN ROĐENDAN
    :D

    za nalaze!!!!!!!

    Lea je ful velika i već je sad šminkerica
    Mial nije u Botki već na Trešnjevci.

    jutros ga ostavljam,trči teti u zagrljaj ona ga diže u naručije i tepa mu :shock: frajer me nije ni pogledao šokirana sam
    mm još danas na putu pa iduća 2 tj na starom godišnjem,planiramo malo otići van grada na par dana al sve ovisi o vremenu

  12. #62
    tetamaja6 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    575

    Početno

    NINA htjela sam te pitati jer to gdje ide Mateo vrtić ili jaslice?

    nisam stigla konentirati ono za odvikavanje od pelena(da ce raditi tete),jer kod nas je uvijet da upišeš dijete,da ima više od 3 i da ne nosi pelenu!
    koliko ja znam državni je ili nešto na razini općine!(mislim vrtić)

  13. #63
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    mial za sve !

    Točk, kad vidim Leu, sve više si želim curicu koja će oblačit moje cipele, a ne hahara koji je lud za mojim šlapama :/

    glede skidnja "cika", patrik je postao lud za cicama. Neki dan ležimo u krevetu i kaže: mama, daj da vidim cicu :shock: (samo da vas podsjetim dojio je nekoliko puta prvih mjesec dana i nikad više poslije, dakle ne radi se o npr. navici :/ ). Ja, ne budi lijen, djetetu pokažem i ponovno uslijedi priča: tu će beba papati..... (čisto zato da bude upoznat da ne bi bilo ekscesa kad se to konačno i dogodi)..............a čuješ njega gromoglasno, skačući po krevetu: cice, cice, cice, cice!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (tatin sin, nema šta) ne moram ni reći da je MM ničim izazvan uletio u sobu gledat što se događa i gdje su cice
    Ponekad se pitam ima li moje dijete 3 ili 33 godine

  14. #64
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    on je još u jaslicama koje su od prve do treće godine a u vrtić prelazi u 9mj kao i svi ostali
    neznam jeli uvijet za prijelaz u vrtić bezpelenaštvo,mislim da sam čula da nije stvarno nemam pojma

    tko sve predaje molbe sad za vrtić u 9mj?

  15. #65
    yasmin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,779

    Početno

    Citiraj NINA80 prvotno napisa
    on je još u jaslicama koje su od prve do treće godine a u vrtić prelazi u 9mj kao i svi ostali
    neznam jeli uvijet za prijelaz u vrtić bezpelenaštvo,mislim da sam čula da nije stvarno nemam pojma

    tko sve predaje molbe sad za vrtić u 9mj?
    ja predajem za jaslice za luciju

    točk lea je prava curka, mamina trendseterica...već vidim...

    KIAR pusa x 1000000000000000

  16. #66
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Citiraj yasmin prvotno napisa
    ja sam u trudnoći imala po rukama dermatitis -ekcem i dr me poslala specijalisti i mazala sam aflodermom, 3 dana iako je on rekao 14, to je blagi kortikosteroid pa me bilo strah, a svrbilo je za izludit

    kad sam rodila imala sam nekavu alerg. reakciju posvuda, svrbilo isto koma, izdignuto od ostatka kože za 5 mm-kao ofureno, morala sma primiti injekcije, u dva navrata deksametazona i sinopen
    sinopen je bio problematičan radi dojenja i da sam morala po još koju dozu ili nebi otišla ili bi morala početi izdajati a lu hraniti zamjenskim

    reakcija na koži je bila grozna, bojali su se da bih mogla doživiti anafilaktički šok ili se ugušiti, nije mi bilo svejedno
    hvala bogu pa je prestalo nakon 4 dana

    svi su samo rekli da prestanem dojiti kao da je to najnormalnija stvar na svijetu (i pedijatrica i doktorica)
    onda sam zvala zavod za farmakologiju na rebru ako se ne varam i popričala sa magistrom i ona je rekla da je deksametazon ok jednokratno a sinapen bolje izbjegavati i nek mi liječnica prepiše rinolan, belodin ili nešto na bazi loratadinuma jer on nije štetan
    ali to je bilo za dojenje, ne znam jel ista stvar i za trudnoću

    nakon injekcije je sve u roku minute prošle, ali se nakon 1. ture vratilo za dva dana, ali nakon 2. nije, jeli zato što sam počela piti rinolan nakon 2. injekcije ne znam...
    moja alergija sve gore i gore. širi se po cijelim nogama i svrbiiiiiiiiiiii za poludit. mazala sam fenistilom i jedino me ne svrbi toliko, ali se i dalje širi i iz urtikarije se pretvara u koprivnjaču i suši u ekcem. katastrofa.
    prošli put nije bilo tako, mučila sam se mjesec dana, mazuckala s nekim neinvanzvnim kremicama, ali kad sam namazala fenistilom, riješila sam se za tjedan dana. Sada nikako. Ili se možda uopće nisam riješila time, nego je to možda nešto što mora odtrajati mjesec dana, neovisno o "lijekovima".

    Uglavnom, kad mi je patrik krenuo u jaslice nema što ga nije napalo pa i AD što uopće nije čudno s obzirom na priču iz trudnoće (koju sam tada do sada imala prvi i zadnji put u životu), a pogotovo recimo na MMovu alergiju na sunce i pojedinu hranu, nije ni čudo. Uglavnom, da baš ne duljim bez veze, u klaićevoj na dermatologiji su nam dali afloderm u belobazi, ali s obzirom da je i to svojevrsni kortikosteroid (?!?!?), nikada mu ga nismo ni kupili, a kamoli mazali. Kupili smo mu od avenea trixeru (koja btw. košta ko kajgana a sastoji BHT ), dr. theissovu kremu od noćurka i u americi neku homeopatsku kremu za ekcem i rozaceu s priodnim sastojcima.
    Uglavnom, s obzirom da mu na svu sreću te tegobe nisu dugo trajale, a ono što mu se povremeno pojavi kad mu padne imunitet na prijelazu godišnjih doba je gotovo zanemarivo, ja sad isprobavam jednu po jednu tu njegovu kremu i kao da mi je od ove zadnje malo bolje.............bar me više ne svrbi tak jako, recimo, iako su mi zahvaćene cijele prepone i od koljena sa svih strana po svukud i izgleda božesačuvaj - ko što kažeš ko sfureno. Samo mogu bit sretna da me to nije ćopilo za onog najgoreg ljeta.

    Sljedeći tjedan idem na pregled pa ću se savjetovati s ginom što mi je činiti, iako se nekako nadam da možda do tada prođe :/

  17. #67

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    silent hill
    Postovi
    1,606

    Početno

    Kiar, sretan ti rođendan!

    trak, meni je moje ime uvijek bilo ružno, pogotovo u osnovnoj školi :/ Bila sam jedina Paula i tako sam željela da imam jedno obično ime poput Ana , Iva, Sandra.... Hvala na komplimentu, ali stvarno ni tvom imenu niš ne fali.

    Stijena, i Lovro je počeo reagirati na cice i na bebe. Čim vidi da neka mama drži bebu u naručju kaže "beba papa ciku". Ne mora ju nužno dojiti, bitno je da je beba uz mamu. Ili kada vidi sliku na kutiji onih jastučića za dojilje. A druga opsesija cicama je ta da je počeo svima gurati ruke u dekolte da im malo ispipka grudi pa čak i sebi

    Uspjeli smo jučer zaspati bez cice. Ali ujutro je tražio kada se probudio. Ma samo da opet prestanemo s tim cicanjem za uspavljivanje i onda ćemo lako ukinuti to jutarnje.

    MB, zavidim ti na frizuri i noktima.....ja odlazim na frizuru već godinu dana :/ I cijeli ovaj tjedan zovem zubara.....

  18. #68
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Citiraj NINA80 prvotno napisa
    tko sve predaje molbe sad za vrtić u 9mj?
    Mi.

  19. #69
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Citiraj NINA80 prvotno napisa
    on je još u jaslicama koje su od prve do treće godine a u vrtić prelazi u 9mj kao i svi ostali
    neznam jeli uvijet za prijelaz u vrtić bezpelenaštvo,mislim da sam čula da nije stvarno nemam pojma
    prelazak u vrtić je nemoguć s pelenama. da bi ga upisali u vrtić, odnosno valjda da bi krenuo jer od upisa do kretanja je ipak 4 mjeseca (?!?!) dijete ne smije nositi pelene. s pelenama se ide samo u jaslice.
    znam pouzdano jer s patrikom u jaslice ide dečko koji je jesenas napunio 3 godine, ali ga nisu primili u vrtć jer još uvijek nosi pelene.

  20. #70

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    silent hill
    Postovi
    1,606

    Početno

    Citiraj Stijena prvotno napisa
    avenea trixeru (koja btw. košta ko kajgana a sastoji BHT
    Šta je to? Ja je imam za Ledu jer joj je koža atopična i još sam dobila preporuku za nju....

  21. #71
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    Citiraj yasmin prvotno napisa

    ja predajem za jaslice za luciju
    wou... to zbog posla jel?
    uvijek mi je bilo žao tih najmanjih u jaslicama

  22. #72
    tetamaja6 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    575

    Početno

    stjena samo mu puno pričaj i pokazuj ako treba,jer će ti se to kasnije pokazati kao jako pametno!
    ja sam Ivanu svaki dan spominjala,seku i šta će raditi gdje će papati i gdje spavati!super ju je prihvatio,osim naravno sisanja!
    u početku dok je sisanje trajalo i po pola sata znao je imati "ispade"ali ne uvijek!mislim da je stvar u pripremi njih samih i obješnjavanju što sve mogu očekivati!~~~~~~~~~~~za curu jer su predivne

    ja ću Ivana upisati u vrtić na jesen,a ako nađem posao(smajlićkojidržifige),Ela će na čuvanje kod moje mame!

  23. #73
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Citiraj Paulita prvotno napisa
    trak, meni je moje ime uvijek bilo ružno, pogotovo u osnovnoj školi :/ Bila sam jedina Paula i tako sam željela da imam jedno obično ime poput Ana , Iva, Sandra.... Hvala na komplimentu, ali stvarno ni tvom imenu niš ne fali.
    Haaaaaaaaaaaaaaloooooooooooooooooo???????????
    nama je uži izbor za curku PAOLA s obzirom da patrik slavi imendan s tatom, pa da cura slavi s mamom , međutim smiješno zvuči s prezimenom: Paola Palalalllalalllaialala..................... ...............pa nam baš još i nije sjelo.


    Doduše, neki kažu da nema smiješnije kombinacije od Patrik Palalaalalaalalalla (mislim, naravno to nam nije prezime, ali tak zvuči u tim kombinacijama ), pa ak smo mogli s njim, kožemo opet ?!?!

  24. #74
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Citiraj NINA80 prvotno napisa

    tko sve predaje molbe sad za vrtić u 9mj?
    i mi i mi , ali za jaslice

  25. #75
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Citiraj Stijena prvotno napisa
    Paola Palalalllalalllaialala...
    Meni zvuči baš dobro!

  26. #76

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    silent hill
    Postovi
    1,606

    Početno

    Stijena, sad mi je ok moje ime, ali onda baš i nisam bila zadovoljna....Ma daj ime koje ti se sviđa. Ja jedino ne volim strana imena u kombinaciji s prezimenima sa š,č,ć,ž....Npr. MM je bio za ime Chiara, ali meni je bilo glupo da se tako zove, a u prezimenu imamo i š i ć.

    Please, odgovori mi za trixeru....

  27. #77
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Citiraj Paulita prvotno napisa
    Citiraj Stijena prvotno napisa
    avenea trixeru (koja btw. košta ko kajgana a sastoji BHT
    Šta je to? Ja je imam za Ledu jer joj je koža atopična i još sam dobila preporuku za nju....

    da i mi smo dobili preporuku u klaićevoj, ali eto..........

    ovdje je nešto o BHTu koji je česti aditiv u prehrambenoj i kozmetičkoj industriji, a dokazano kancerogen :shock:
    http://chemistry.about.com/library/weekly/aa082101a.htm

    posebna pozornost na ovo:
    "The oxidative characteristics and/or metabolites of BHA and BHT may contribute to carcinogenicity or tumorigenicity"

  28. #78

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    silent hill
    Postovi
    1,606

    Početno

    :/

    Onda ću prijeći na Adermu....

  29. #79
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Citiraj Maruška prvotno napisa
    Citiraj Stijena prvotno napisa
    Paola Palalalllalalllaialala...
    Meni zvuči baš dobro!
    Misliš s ovim Palalalllalalllaialala ili s pravim prezimenom

  30. #80
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    evo znaći ipak je uvijet bez pelene
    jučer poslijepodne bili na dvorištu bez pelene,svako malo ga pitam jel trebaš piškiti ili jel trebaš kakati svaki put je bio ne,ne
    i ukakao se dok je čučao u pješčaniku,nemože se ni primjetiti on to u sekundi nema problema sa stolicom, otišli smo sa strane skinuli gaćice mama pokupila grumenčeke i opet na igru nije prošlo dugo upiškio se :/
    uopče ne razmišlja što mama govori

  31. #81
    wana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,262

    Početno

    Citiraj Paulita prvotno napisa
    Stijena, . Ja jedino ne volim strana imena u kombinaciji s prezimenima sa š,č,ć,ž....Npr. MM je bio za ime Chiara, ali meni je bilo glupo da se tako zove, a u prezimenu imamo i š i ć.
    I meni se sviđa Chiara, a u prezimenu imam š i ć (i prezime nam je, kako bismo mi u dalmaciji rekli, poprilično "vlaško" :/ . Ja sam pobornik kratkih imena, al Chiara mi se sviđa, iako, kad porazmislim o ovome što si napisala

  32. #82
    wana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,262

    Početno

    zaboravih napisati da se i mi upisujemo u vrtić na jesen.
    Btw, kada kreću upisi :?

  33. #83
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Citiraj Stijena prvotno napisa
    Misliš s ovim Palalalllalalllaialala ili s pravim prezimenom
    Ma u obje kombinacije.

  34. #84
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    bolje mi zvuče strana neg naša domaća
    Paola je lijepo
    moja kad i a ako bude, možda Monika ili Izabela

    sad u 5mj se predaju molbe vidi na vrtiću do kojeg datuma a u 6mj obavjest koje primljen

  35. #85
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    A ja više volim domaća...

  36. #86
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Citiraj wana prvotno napisa
    zaboravih napisati da se i mi upisujemo u vrtić na jesen.
    Btw, kada kreću upisi :?
    ja mislim 1.5.

    Kiar je nastao od Chiara
    uvijeti za imena su mi bili kratka, neobična, nepoznata, na K
    jesam već rekla da je Kala trebala biti Kla

    mi smo ovdje kao na selu, pa malo tko od susjeda zna našoj djeci imena i samo se zgražaju, a malađa ekipa navija ( stigla buntovnica u selo )
    neki dan me pita susjeda da kak se mala zove, reko nije mala već mali , nakon pol sata slovkanja ja velim njoj aj vi njega zovite Ivekov mali, a ona meni pa i ne sliči mu pa reko onda ga zovite poštarov mali .

  37. #87
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Citiraj **mial** prvotno napisa
    neki dan me pita susjeda da kak se mala zove, reko nije mala već mali , nakon pol sata slovkanja ja velim njoj aj vi njega zovite Ivekov mali, a ona meni pa i ne sliči mu pa reko onda ga zovite poštarov mali .
    Vriiiiiišt!

  38. #88
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    Kla
    buntovnica
    Ivekov mali ...

  39. #89
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    nemojte se popišat

  40. #90
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    sad bi još u nastavku bilo dobro da te je pitala: a kaj Ivek je poštar, nisam znala

  41. #91
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    Kiar od Kiare mi je ajde poznato al Kla :shock: možda skraćenica od Klaudio
    da je izbor bio moj M bi danas bio David al moji svi su se zgražali fakat su staromodni,a mama mi veli ak cura nebude Ana po noj da će joj biti jako žao da ih imam petero nebi mogla svima udovoljiti a meni je dala ime od ružnog ružnijeg

  42. #92
    tetamaja6 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    575

    Početno

    Vriiiiiišt!
    i ja isto,ne smijem glasno,jer će Ela misliti da sam pop*****!

  43. #93
    tetamaja6 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    575

    Početno

    stjena sad kad smo se ufurale u imana....,a možda sin?

  44. #94
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Ne znam muško još zapravo nemam jer smo se za Patrika Mm i ja dogovorili godinama prije nego smo planirali djecu, nekako nam je oboma sjelo od prve, pa u 1.T nisam uopće razmišljala dalje o muškima.
    Ja sam sad recimo rsad predložila Dorian, ali MM neće ni čut, iako on još nije predložio ništa

    Ovo što imam ženskih, zaostalo je zapravo iz 1.T u slučaju curice, pa ih naravno imam još: Laura, Ema, Erin, Franka, Vita, Viktoria..............tak da po tom pitanju, bolje da ne bude dečko

  45. #95
    tetamaja6 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    575

    Početno

    gdje ste bile kad sam ja bila trudna!
    sjedila sam na lopti, u rađaoni,M.M iza mene i raspravljamo kako će nam se curka zvati strašno,čak mu je babica rekla da bi trebao popustiti i ne zamarati rodilju

  46. #96
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Citiraj Maruška prvotno napisa
    Citiraj **mial** prvotno napisa
    neki dan me pita susjeda da kak se mala zove, reko nije mala već mali , nakon pol sata slovkanja ja velim njoj aj vi njega zovite Ivekov mali, a ona meni pa i ne sliči mu pa reko onda ga zovite poštarov mali .
    Vriiiiiišt!
    Odvalila sam na ovo

    Stijena-Patrik i Paula (ili Paola?)

    Mi se vratili sa željezničkog kolodvora krepana sam ,užas jedan,izvozao me po svim tračnicama i morali smo dočekati i otpratiti sve vlakove i putnike

  47. #97
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Sinoć smo bili na koncertu, svi troje. Lovri je bilo turbo zanimljivo (nama baš i ne).

    I sinoć je zaspao sam. Istina, za razliku od preksinoć imali smo nekakvih problema ali mislim da smo još uvijek u 'granicama normale'.

  48. #98
    wana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,262

    Početno

    Citiraj traktorka prvotno napisa
    Mi se vratili sa željezničkog kolodvora krepana sam ,užas jedan,izvozao me po svim tračnicama i morali smo dočekati i otpratiti sve vlakove i putnike
    Vama je stvarno zabavno
    Evo, mi obični smrtnici radimo (danas do 1 , al radimo neke preinake pa ću ostati duže)
    Inače, u Splitu nemili pljusak...

  49. #99
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Citiraj traktorka prvotno napisa
    Mi se vratili sa željezničkog kolodvora krepana sam ,užas jedan,izvozao me po svim tračnicama i morali smo dočekati i otpratiti sve vlakove i putnike
    stvarno si volja. pa vi ste non-stop na kolodvoru

  50. #100
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Citiraj wana prvotno napisa
    Citiraj traktorka prvotno napisa
    Mi se vratili sa željezničkog kolodvora krepana sam ,užas jedan,izvozao me po svim tračnicama i morali smo dočekati i otpratiti sve vlakove i putnike
    Vama je stvarno zabavno
    Koristim još dok ne počnem raditi.....kontam da onda neću imati vremena nizašto!!!
    I uopće ne znam kako ću se prešaltati sa kućanice na bussy woman :/ totalno sam ispala iz štosa,ali skroz,i nemam volje za posao,nadam se da je to samo takav filing dok ne počnem raditi!!

Stranica 2 od 5 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •