Pokazuje rezultate 1 do 17 od 17

Tema: Sex...ponovo

  1. #1

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    98

    Početno Sex...ponovo

    Porodila sam se prije nepuna 4 mjeseca (bez epi, samo jedan mali sav na samom kraju) i jos uvijek imam bolne odnose. S vlaznoscu je sve ok, grofica dobro podmazana sama od sebe , ali i dalje boli. Znam da je bol tu negdje gdje je bio sav, ali ipak ne mogu da opipam gdje tocno.

    Da li i dalje da ocekujem da ce proci samo od sebe ili da se javim lijecniku?

  2. #2
    nine avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Dalmacija-Istra
    Postovi
    700

    Početno

    Ma ja se ne usuđujem, jer me boli rana samo dok se brišem.
    Uvalila sam se ovde jer očekujem i ja odgovore jeli to normalno. Rodila prije 4mj i tjedan.

    8)

  3. #3

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Vrbovec
    Postovi
    1,797

    Početno

    Normalno je... sve je to normalno. Nisam od onih koja je imala takvih problema, ali nekoliko mojih frendica mi pričalo da nisu dugo razmišljale o sexu zbog boli koju su osjećale...
    Meni je samo prvi put ( 5-6 tj. nakon poroda ) bilo malo neugodno (neudobno ),ali samo na početku. Poslije toga, sex bolji nego ikada...

  4. #4
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    spooky, dobra si 8)
    meni je trebalo 5 mjeseci da uopće pokušam sa sexom, a i nakon tog prvog puta još smo se duuugo duuugo vrlo rijetko sexali (čitaj - rjeđe od jednom mjesečno)

  5. #5
    nine avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Dalmacija-Istra
    Postovi
    700

    Početno

    :D :D
    Eto to sam tila čut svih ovih miseci.
    MM ima miru taman kakva mi triba a kad sam vidila svoju "novu" miru pripala se da si nečemo više pasat.

    A povratka nema, imam punat manjka a ne viška.


    Više me ništa ne boli....

  6. #6

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,230

    Početno

    Citiraj Lutonjica prvotno napisa
    spooky, dobra si 8)
    meni je trebalo 5 mjeseci da uopće pokušam sa sexom, a i nakon tog prvog puta još smo se duuugo duuugo vrlo rijetko sexali (čitaj - rjeđe od jednom mjesečno)
    Nek nisam jedina koja ej kroz to prosla

  7. #7

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,230

    Početno

    Nek nisam jedina koja ej kroz to prosla
    Je

  8. #8
    malinica

    Početno

    Ja sam zaboravila kako se to radi ,
    mi nismo vec hmm, od 5-tog mijeseca trudnoce, i sad 2 od porodjaja. Znaci ukupno 6 mjeseci. Jos mi gin. zabranila sex dok ne utvrdimo dok ne prestane curkanje krvi i dok ne uradimo UZV materice.
    A ovih zadnjih dana sam bas nesto pocela da mjerkam ovog mog... ,
    No moracemo da se strpimo

  9. #9

    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Lokacija
    sweden
    Postovi
    106

    Početno

    ju!sram vas bilo!

  10. #10

    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,519

    Početno

    Meni je sex još uvijek bolno rijedak...tj rijetka i bolna pojava. Zato imam bludne snove, pa nadoknadjujem...

  11. #11

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    98

    Početno

    Citiraj ninet prvotno napisa
    Zato imam bludne snove, pa nadoknadjujem...

  12. #12

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    1,228

    Početno

    Mi smo u oba slučaja počeli nakon dva mjeseca i sve je bilo ok, ništa nije boljelo iako sam prvi put rezana, a drugi put pukla i imam šavove s više strana.

    Htjela sam poručit curama koje boli da sex nije samo vagina. Mislim, ono postoji još područja od interesa i nema razloga da vi i MM živite ko brat i sestra.

  13. #13

    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Lokacija
    Zagreb, Centar
    Postovi
    2,299

    Početno

    Citiraj brigita2 prvotno napisa
    Htjela sam poručit curama koje boli da sex nije samo vagina. Mislim, ono postoji još područja od interesa i nema razloga da vi i MM živite ko brat i sestra.
    ooooohohooo brigita2, vražice mala!!!

  14. #14

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    vg
    Postovi
    63

    Početno

    Ja sam bila sivana, ali sam se seksala u petom tjednu nakon poroda, nije bilo bolno, malo neugodno i to je to. Nego, cini mi se da mi poslije poroda nikad dosta hm, toga pa se pitam ima li vas jos i kako rijesavate problem (koji to bas i nije...). Ipak, on radi i za ocekivati je da ne moze svaki cas kad bih ja to htjela

  15. #15

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    1,228

    Početno

    Citiraj anek prvotno napisa

    ooooohohooo brigita2, vražice mala!!!
    zašto vražica? ja sam ti

    mummy lidija
    Ispričnica se dobiva samo kad si bolestan, a ne zato jer si puno radio. Ako bi mi se MM počeo ispričavati poslom i umorom, ja bi se ozbiljno zabrinula.

  16. #16

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    vg
    Postovi
    63

    Početno

    Ma ne brinem se ja, znam ja gdje su njegovi prioriteti, hehehe! Samo kazem da mi ga je nekad zao i poceti natezati kad mu vidim umor na faci, zasad me jos nije odbio, ali meni apetiti rastu, tu je taj problem...Sto ce tek biti kad opet budem na svojoj kilazi, iako sam si i sad ok. - prsa su veca, ali i drugi dijelovi

  17. #17

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,984

    Početno

    Citiraj mummy lidija prvotno napisa
    Ja sam bila sivana, ali sam se seksala u petom tjednu nakon poroda, nije bilo bolno, malo neugodno i to je to. Nego, cini mi se da mi poslije poroda nikad dosta hm, toga pa se pitam ima li vas jos i kako rijesavate problem (koji to bas i nije...). Ipak, on radi i za ocekivati je da ne moze svaki cas kad bih ja to htjela
    i mene je to pucalo nakon svakog poroda,pa smo počeli prakticirati nakon tri tj.malo je boluckalo,al što više mislite o tome više i boli.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •