Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 57 od 57

Tema: rojazol

  1. #51

    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    100

    Početno

    mažem bephantenom, melemom, a sinoć sam počela i daktarinom (nakon što sam pročitala sve ovo!). da, imam inače probleme s alergijama, pogotovo otkada sam rodila! i ja sam mislila da je to nešto alergijsko!? čak sam se htjela naručiti kod dermatologa, ali mislim da će mi vjerojatno dati kortikosteroide koje ne mogu koristiti dok dojim! iako možda uskoro i prestanemo cickat.... šmrc!

  2. #52
    NatasaM... avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Postovi
    2,656

    Početno

    ako tretiras daktarinom, izbaci ostale kreme

  3. #53

    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    100

    Početno

    samo još nešto da razjasnimo - daktarin oralni gel, jel tako? pretpostavljam da je, al samo provjeravam! puno hvala nataša, mazat ću sad par dana pa ti javim razvoj situacije! kad bih otprilike mogla očekivati poboljšanje?

  4. #54

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    80

    Početno

    Kod nas je situacija sljedeća: bebač nema ništa u ustima niti mu je slina srebrnkasta. Mene je u zadnja dva dana počela boljeti lijeva bradavica kada sisa. Na njoj nema nikakvih promjena u izgledu (ružičasta je kao i prije). Međutim, mali mi u zadnje vrijeme pred kraj sisanja često plače i obija ciku. neće, pa neće. Zna me zaboliti bradavica i između sisanja. Da li bi to mogao biti soor? Pedica sve jako `ofrlje`pregleda i prije na tjemenicu nam je rekla da je sve u granicama normale pa smo na kraju izgledali kao kornjača . Možemo li to sami rješiti ili se mora posavjetovati s pedicom?

  5. #55
    zeljana02 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    766

    Početno

    podizem malo temu...da li je netko nedavno koristi rojazol?...zanima me slijedece...jucer smo poceli mazati i jezik danas izgleda odlicno ...no, primjetila sam da bljucne i kao da izbaci gljivice...kao kod vaginalnih infekcija kada nakon vaginalete izađe sve van tako mi se cini i sada da izlaze polako gljivetine van...jel ima netko takav slucaj?...beba super podnosi gel i cak je vesela i mljacka kad ga mazem

  6. #56
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    evo sa skoro 14 mj soor kod malenog... mazem mu usta rojazolom. Zanima me smijem li mu uz to ponekad i mazati desne sa Calgelom, jer mu niču očnjaci. Malo me strah da ga to ne pekne po ranicama. Smije li prati zubice sa malo paste dok ima soor? Smeta li mu toplo/hladno.... ? Tnx

  7. #57
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    Da li mu more pomaze/odmaze?

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •