Pokazuje rezultate 1 do 18 od 18

Tema: Gdje kupiti okruglu kartonsku kutiju

  1. #1
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno Gdje kupiti okruglu kartonsku kutiju

    jednom je netko dao ideju za dječji rođendan u vrtiću da je okruglu kutiju pretvorio u tortu i napunio je slatkišima

    gdje ima za kupiti takve kutije?

    mislila sam umjesto sladoledne torte napuniti kutiju lučkama pa da svatko dijete ima svoj sladoled

    po kutiji sam milsila popikati lizalice, nije zdravo, ali za taj jedan dan neće djeca dobiti karijes (znam nije mi opravdanje ali moja V je tako željna lizalice, kad joj ju netko da, kao da joj je dao ne znam što, a u grupi sam ja najveći protivnik slatkiša tako da nitko od roditelja neće imati ništa protiv)

    ali mi sada fali kutija

    pomozite

  2. #2
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Ako te lize muce, postoje one od fruktoze u Dm-u, ima i bio bio neke kakti zdravije. Mislim, isti drekec, drugo pakiranje (vjerojatno skuplje), al malo je savjest laksa.

  3. #3
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    u profilu?

  4. #4
    MalaSirena avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Maksimir, Zagreb
    Postovi
    2,721

    Početno

    Vjerojatno ima u onim dućanima tipa 'Home sweet home' ili knjižarama (možda u Nami??). Doduše, ne sjećam se da sam vidjela veće okrugle kutije :?


    Ove godine sam ja, u nedostatku ideje, volje i truda napravila tak nekaj s četvrtastom kutijom po kojoj sam nalijepila sličice (tko kaže da sve torte moraju biti okrugle? ), a njih imaš svih veličina.

  5. #5
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    vidiš može i četvrtasta, ako ne nađem okruglu
    ali ono da ima poklopac koji se skida
    i koliko otprilike dođu takve kutije?
    MS što si stavila u kutiju?
    gdje si je kupila?

  6. #6
    MalaSirena avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Maksimir, Zagreb
    Postovi
    2,721

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa
    vidiš može i četvrtasta, ako ne nađem okruglu
    ali ono da ima poklopac koji se skida
    i koliko otprilike dođu takve kutije?
    MS što si stavila u kutiju?
    gdje si je kupila?
    Budući da sam sve odlučila navrat-nanos koristila sam običnu limenu kutiju od keksa, omotala je srebrnom folijom, na nju nalijepila veeeelikog SpužvaBoba i Patrika i hrpu malih naljepničica iste tematike (jes da je bilo ružno, ali kaj sad). U 'Pevecu' sam nedavno vidjela da imaju zgodnih četvrtastih raznih veličina i rekla bih da neka veličine torte ne bi koštala više od 30tak kn ili čak i manje, nisam sigurna (ovlaš sam pogledala cijene, ali nisu mi se činile previsoke).

    Što sam stavila u kutiju? Gluposti, ono kaj sam imala doma - kiki-bombone, one male čokoladice Runolist i napolitanke (sve protivno svojim uvjerenjima ).

  7. #7
    Strobery Shortcake avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,756

    Početno

    Ma ima u Merkatoru, garant, na odjelu sa papirima, kesicama trakicama i inim stvarima za pakovanje poklona.

  8. #8

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Postovi
    2,718

    Početno

    Ima u knjižari na Cvjetnom. Ulaz ti je u haustoru kina. I još sam negdje vidjela, ali da me ubiješ nemrem se sjetiti. Cijena par desetaka kuna-ovisno o veličini. Ja sam kupovala mami za šešir: mislim da je bila cca 70 kn, ali velika i stvarno kvalitetna.

  9. #9
    Frida avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    Loch Bundek
    Postovi
    5,532

    Početno

    Ja sam obukla kanticu od Jupola , okruglu kutiju kakvu sam zamislila nisam nigdje našla.

  10. #10
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Citiraj mim prvotno napisa
    Ima u knjižari na Cvjetnom. Ulaz ti je u haustoru kina. I još sam negdje vidjela, ali da me ubiješ nemrem se sjetiti. Cijena par desetaka kuna-ovisno o veličini. Ja sam kupovala mami za šešir: mislim da je bila cca 70 kn, ali velika i stvarno kvalitetna.
    meni treba tako velika, ali ne kvalitetna (manje skupa)
    jer ću poklopac popikati lizalicama
    znači za jednokratnu upotrebu

    jedino da ne stavim poklopac već neki šareni čvrsti papir pa njega popikam?

  11. #11

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Postovi
    2,718

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa

    meni treba tako velika, ali ne kvalitetna (manje skupa)
    jer ću poklopac popikati lizalicama
    znači za jednokratnu upotrebu

    jedino da ne stavim poklopac već neki šareni čvrsti papir pa njega popikam?
    A jesi razmišljala o valovitom kartonu? Smotaš širu traku u krug, gore zalijepiš krug od kartona, ukrasiš nekim naljepnicama ili čime već god (čitaj: perlice, perije, trakice....) i popikaš lizalice. Ili napraviš cijelu tortu, a ispod nje lizalice.
    Ako tako radiš možeš od jednog arka kartona napraviti i katnicu, a ima ih u svim bojama. Adresa ista, podrum knjižare na Cvjetnom, a ima ih i drugdje (Gundulićeva, dućan sa slikarskim priborom npr. ).

  12. #12

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    1,084

    Početno

    ja isto tražila lani dva puta, jedva sam našla u pothodniku, sad ih viđam posvuda,u svakoj knjižari, konzumu, velikim lancima...

  13. #13
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    Ima jedan dućan u Jurišićevoj te ukrasne kartonske kutije, mislim da se zove Nova, blizu križanja sa Draškovićevom.

  14. #14
    faith avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    428

    Početno

    Okruglih kutija imaš sada stvarno posvuda, u konzumu, mercatoneu, po knjižarama...
    Za rođendan mojih dječaka napravila sam nogometno igralište na kutiji od "većih" cipela, prefarbala sam na zeleno, nacrtala gore igralište i kupila one dijelove za tortu u "Sve i svašta" : gol i igrače i to zaljepila gore. Bilo je super. Napunila sam slatkišima i klinci su bili oduševljeni.

  15. #15
    stella avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    953

    Početno

    Netko je od cura prije pisao da ih je bilo u Kineskom dućanu,pa vidi kod njih.Valjda one nisu kancerogene :/

  16. #16
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Citiraj mim prvotno napisa
    A jesi razmišljala o valovitom kartonu? Smotaš širu traku u krug, gore zalijepiš krug od kartona, ukrasiš nekim naljepnicama ili čime već god (čitaj: perlice, perije, trakice....) i popikaš lizalice. Ili napraviš cijelu tortu, a ispod nje lizalice.
    u mercatoru nema, pogledala u još nekoliko papirnica i nisam našla, na kraju sam poslušala mim

    rezultat je bio, bar meni, jako lijep

    velika torta od zlatnog valovitog kartona sa poklopcem od crvenog

    od lizalica sam odustala, em što nisu dobre, em je mene u stvari njih strah da se djeca ne bi nabila ako padnu s lizalicom u ustima, a bilo mi je i žao bosti kutiju, kad mi je bila tako lijepa

    odnjela sam štapiće, krekere i sokove
    a tortu smo napunili sladoledima, pa je svaki klinac dobio jedan kornet

    teti se dopalo, Vanji isto, što mi je najvažnije, a mislim da je i djeci

    stavim sliku kad je skinem na komp

  17. #17

  18. #18

    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    986

    Početno

    super!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •