Stranica 2 od 4 PrviPrvi 1234 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 188

Tema: Pričajmo o platnenim pelenama, 12. dio

  1. #51

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    684

    Početno

    meni su od domacih dobre smibove nocne berta

  2. #52
    M.a.r.t.a avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,032

    Početno

    Citiraj morena24 prvotno napisa
    evo jos jedne friske platneno pelenasice k vama...

    imamo 3 mjeseca i sad smo poceli s platnenima i ja sam zadovoljna pa mislim i nastavit.

    stalno citam ovaj pdf i vec su mi oci ispale :shock: , a imam osjecaj da jos pola tog nisam procitala, ali ajde neke osnove sam skuzila 8) . za sada narucujem od svakog po malo, pa da vidimo sta nam pase (samo domaci proizvodjaci)...

    ali za noc jos koristim jednokratnu pa vas molim za neke preporuke koje platnene su dobre za noc. po mogucnosti domace. ili me uputite gdje se pise o tome, jer ne mogu naci...

    imam jos milijun pitanja, ali za pocetak ovo je sad najvaznije...

    Dobro došla :D

    Mi za noć koristimo Kushier+tetra i ME cover.
    Nije bitna pelena, uvijek je možeš nadopuniti sa tetrom. Bitan je cover. A već ptice na grani pjevaju da je ME cover najbolji. Iza njega je naš MIB cover. A svi ostali po meni i po sudu većine ovdje su upitni (barem za noć)!

  3. #53
    M.a.r.t.a avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,032

    Početno

    ispravak:Kushies

  4. #54
    morena24 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    460

    Početno

    Hvala!

    sad sam malo gledala te Kushies, ali ja uopce ne znam kako bih to narucila (zato se za pocetak i orjentiram na domace) kako se narucuju te pelene?

    a zeleni Racman? za noc? cine mi se super te pelene, pa planiram skoro do slovenije po njih..

  5. #55
    M.a.r.t.a avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,032

    Početno

    Raceman u Sloveniji ko što si napisala.
    Kushies sam naručila preko Babyshopa koji se ukinuo, ali navodno još možeš vlasnicu kontaktirati na mail. Nek me netko ispravi ako griješim.

    A možeš uzeti Mother Ease (ME) Introductory paket, dobiješ jednu OS pelenu, uložak i cover po izboru. Skoro svi imamo ME u kolekciji. Nije problem naručiti, dođe za 15tak dana, uglavnom bez carine, nekih 25 dolara.
    https://intshop.motherease.com/shopd...oductory+Offer

  6. #56
    morena24 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    460

    Početno

    http://www.pleniceracman.com/hr/one-...age=309#images

    tu na Racmanovoj stranici stranici isto pise da prodaju ME, samo ne znam je li to to... ali ne pise nista za cover od ME...

    pa mogla bi naruciti ME.

    u biti sam htjela pitati sto mislis o zelenom Racmanu kao peleni za noc? jel ok?

  7. #57

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    na moru
    Postovi
    371

    Početno

    ma moram priznati da su nama zelene racman favoriti za noc, upije sve naravno sa dodatkom tetra pelene i ME/SIMB covera

    inace mi cikimo veliki dio noci tako da nam pelena ujutro bude puna

  8. #58
    mina30 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    696

    Početno

    Eh moram primjetiti da ima dosta negativnih iskustava sa narucivanjem izvana. Prema tome drage moje orjentirajte se na domace proizvode, sad ih bar ima hrpetina. Ja sam upravo narucila Flafi all in one sa bambusom iznutra. Nevjerojatno kako je taj bambus mekan a da ne pricam koliko je zdrav za guzu. Pelena je odlicno krojena ima gusset iliti manzetu oko noge, cicki su kvalitetni, a s obzirom da je iznutra bambus a izvana pul 115kn uopce nije puno. Nema carine, a ni postarine ako hocete sami otici po pelenu. Mozete ju i opipati pa znate sta kupujete .
    Od domacih mi je jos super i smib, pogotovo Neva za mog malog hodaca, nosi nihov broj 2 vec 6 mjeseci!

  9. #59
    Dia avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    kun
    Postovi
    2,244

    Početno

    na racman stranici je popolini (me i oni su nekad bili ista firma, koliko sam ja skontala, tak da su im proizvodi jako slicni)

    preko ex. babyshopa se mogu naruciti racmanice i popolinice, samo joj se treba javiti na mail

  10. #60
    morena24 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    460

    Početno

    sta se mogu flafice ic pogledat? jel to u Sv.Nedjelji (ta adresa pise na netu)

    super...bas sam ih htjela narucit :D

    a sto se tice narucivanja iz vana, meni je to zasad komplicirano jer inace bas ne volim narucivat preko neta, a pogotovo ne van...za sad se jos drzim domaceg, stvarno je ok izbor. a s ME koliko sam citala nije bilo problema oko narudzbi, pa cu uzet start paket

    i idem u slo onda po tog Racmana :D

  11. #61
    morena24 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    460

    Početno

    Citiraj Dia prvotno napisa

    preko ex. babyshopa se mogu naruciti racmanice i popolinice, samo joj se treba javiti na mail
    a kushies? i koja je to uopce vrsta pelene. gledala sam na netu, slatke su, al nisam skuzila koje su :?

  12. #62
    M.a.r.t.a avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,032

    Početno

    Moje Kushies su fitted. Ali imaš i AIO, ali navodno nakon duljeg korištenja postanu "pre plastične" i žuljaju oko nogice. Moje fitted su super, sviđaju mi se zato jer imaju i veliki jezik pa ne moram dodatnu tetru stavljati. Prodaju se u 2 veličine.

    Raceman nemam. Iz vani sam samo naručila taj startni paket ME. Sve ostalo je kupljeno kod nas. Trenutno su nam najdraže pocketice FB i mislim da će nam ljeti lijepo figurati tako da sam se dala u nabavku novih :D

  13. #63
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    Citiraj mina30 prvotno napisa
    Nevjerojatno kako je taj bambus mekan a da ne pricam koliko je zdrav za guzu.
    Aha, pogotovo one kemikalije koje se koriste u njegovoj proizvodnji.

  14. #64
    renci avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    n. zagreb
    Postovi
    485

    Početno

    Teddy, di si pokupila te informacije?
    već duže vrijeme čitam kako je bambus dobar i zdrav, a sad ti s ovim?! :shock:

  15. #65

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    53

    Početno

    Hello curke

    Idea pp me je totalno odusevila i pratim ovaj podforum vec duze....

    Ja bih lagano pocela s kupovinom pp-a. Tako da sam spremna kada stigne bebac (termin je 08.10.08). Malo sam uranila, bar mi tak kaze MM, ali vidim da se neke pelene dugo ceka, a ja bi da imam set spreman...

    Jaaaako mi se svidjaju ove stinky couture, samo nisam bas skuzila kak se narucuje? Mozete mi pomoc vi, koje ste vec narucivale?

    Ove nove domace flafi mi se isto svidjaju, tak da cu i od njih uzeti nesto, cisto da malo podrzim domacu proizvodnju, a koliko vidim, sve ste zadovoljne s njima....

    Hvala na pomoci...

  16. #66
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    Citiraj renci prvotno napisa
    Teddy, di si pokupila te informacije?
    već duže vrijeme čitam kako je bambus dobar i zdrav, a sad ti s ovim?! :shock:
    A eto, informiram se.

    Da se razumijemo, ja i dalje imam pelene od bambusa (a i platnene uloške za sebe) i istina je da je fin i mekan, međutim isto tako je istina da nije baš tako savršen kao što ga opisuju oni koji imaju profit od tog reklamiranja.

    The manufacturing processes where bamboo the plant is transformed into bamboo the fabric are where the sustainability and eco-friendly luster of bamboo is tarnished because of the heavy chemicals, some of which are toxic, that are often required.
    http://organicclothing.blogs.com/my_...-facts-be.html

    I još...

    http://greencotton.wordpress.com/200...blesome-fiber/

    http://greencotton.wordpress.com/200...iderations-ii/

    Most bamboo fabric that is the current eco-fashion rage is chemically manufactured by “cooking” the bamboo leaves and woody shoots in strong chemical solvents such as sodium hydroxide (NaOH – also known as caustic soda or lye) and carbon disulfide in a process also known as hydrolysis alkalization combined with multi-phase bleaching. Both sodium hydroxide and carbon disulfide have been linked to serious health problems.
    http://turnanewleaf.ca/greenpages.html

    http://www.naturalmatters.net/articl...e=3629&cat=211

  17. #67
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    Citiraj @mazonka prvotno napisa
    Jaaaako mi se svidjaju ove stinky couture, samo nisam bas skuzila kak se narucuje? Mozete mi pomoc vi, koje ste vec narucivale?
    Moraš čekati da budu in stock, tek ih onda možeš uloviti (ako budeš brza ). Čini mi se da ih ima svaka 2-3 tjedna po par komada.

  18. #68

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    na moru
    Postovi
    371

    Početno

    :shock: :shock: TB ostala sam u apsolutnom soku

    svuda citam koliko je zdrav a sad ovo

  19. #69
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    Citiraj lucylu prvotno napisa
    :shock: :shock: TB ostala sam u apsolutnom soku

    svuda citam koliko je zdrav a sad ovo
    A eto... :/ Da je zdrav tvrde oni koji ga prodaju. Znam da neki klinci imaju alergiju na bambus (tj. na te kemikalije).

    Piše da postoje bolji načini proizvodnje, ali se baš ne koriste često. :/

  20. #70

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    na moru
    Postovi
    371

  21. #71
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    Citiraj lucylu prvotno napisa
    Aha, vidi:

    Goodmama


  22. #72
    aishwarya avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,028

    Početno

    Citiraj lucylu prvotno napisa
    Joj, ne te pelene Do tih ti je pelena trenutno najteže doći i ljudi su spremni dat po 50 dolara za korištenu, flekavu pelenu...Možeš mislit kad je Suzanne neki dan prodavala ostatke materijala od pelena za 12 dolara i ljudi kupovali. Ne možeš vjerovat.

  23. #73
    aishwarya avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,028

    Početno

    Citiraj @mazonka prvotno napisa
    Jaaaako mi se svidjaju ove stinky couture
    Imam dvije, i obožavam ih. Vrijede svake kune i dva mjeseca čekanja (ovo nije pravilo, imala je nekih problema). Preporučujem!

  24. #74
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    Citiraj aishwarya prvotno napisa
    Joj, ne te pelene Do tih ti je pelena trenutno najteže doći i ljudi su spremni dat po 50 dolara za korištenu, flekavu pelenu...Možeš mislit kad je Suzanne neki dan prodavala ostatke materijala od pelena za 12 dolara i ljudi kupovali. Ne možeš vjerovat.
    Da 50, išli su neki i puno više od toga! :shock:

    I fakat ne kužim toliku famu - mislim, pelenice su lijepe, ali imaju exposed snaps kad su na najvećem settingu, po meni je to velika mana. :/

  25. #75
    aishwarya avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,028

    Početno

    Citiraj TeddyBearz prvotno napisa
    I fakat ne kužim toliku famu - mislim, pelenice su lijepe, ali imaju exposed snaps kad su na najvećem settingu, po meni je to velika mana. :/
    Ma da? Vidiš, nisam se zapravo niti sjetila pitati kako ti se čini ta pelena u odnosu na ostale koje imaš. Jesi li kad napisala top 5 najboljih pelena koje imaš? Baš bi me zanimalo, ako slučajno želiš podijeliti tu informaciju...

  26. #76
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    Citiraj aishwarya prvotno napisa
    Ma da? Vidiš, nisam se zapravo niti sjetila pitati kako ti se čini ta pelena u odnosu na ostale koje imaš.
    Pelenica je predivna, ali ti drukeri su mi baš trn u oku. :/ I znam da je uložak prekratak za dečke, zato ih sad radi sa duljim uloškom.

    Citiraj aishwarya prvotno napisa
    Jesi li kad napisala top 5 najboljih pelena koje imaš? Baš bi me zanimalo, ako slučajno želiš podijeliti tu informaciju...
    Mislim da nisam. Ovo je samo moj osobni dojam po kroju/materijalu itd., praktičnog iskustva nemam. Za fitteds:

    1) Fussybutt
    2) El Bee
    3) Muttaqin
    4) Luxe
    5) Firefly

    Newborn fitteds:

    1) Muttaqin
    2) Bizzy B Hive
    3) FCB & LC

    Pockets:

    1) OBB Marathon

    AIO:

    1) Fussybutt
    2) FCB i LC
    3) Muttaqin

    Vunica (interlock):

    1) WCW
    2) Luxe
    3) Kiwi Pie


  27. #77
    kahna avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Predgrađe
    Postovi
    4,362

    Početno

    Kad samo stignete i uspijete kupiti te ''famozne'' pelene.
    Mislim, kako uopće doći do muttaqin pelenica. Čini mi se kao SF
    Da ne spominjem sad sve ostale.

    Želi li tko dati kakav savjet?
    Kad god gledam sve je sold out , a ne znam kada niti kako uhvatiti koju.

  28. #78
    kahna avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Predgrađe
    Postovi
    4,362

    Početno

    Da, što se tiče Flafi pelena,
    naručila sam još. Tako da sad imamo 5 kom i prezadovoljna sam s njima.
    Kako sam već napisala super su mi za noć i za duže vrijeme preko dana.

    I da, netko je spominjao (da sad ne tražim tko) da uložak od konoplje nakon pranja ostane predugačak.
    Pisala sam im i sada kad sam uzela nove vidim da su i to popravili.

    Ma šta da kažem, nisu preskupe, nema možebitne carine , mekane su, ma svake pohvale

  29. #79

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    53

    Početno

    Citiraj TeddyBearz prvotno napisa
    Citiraj @mazonka prvotno napisa
    Jaaaako mi se svidjaju ove stinky couture, samo nisam bas skuzila kak se narucuje? Mozete mi pomoc vi, koje ste vec narucivale?
    Moraš čekati da budu in stock, tek ih onda možeš uloviti (ako budeš brza ). Čini mi se da ih ima svaka 2-3 tjedna po par komada.
    Hvala na info... ja bar jos sada imam vremena da cekam toliko...

  30. #80

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    53

    Početno

    Citiraj TeddyBearz prvotno napisa
    Citiraj renci prvotno napisa
    Teddy, di si pokupila te informacije?
    već duže vrijeme čitam kako je bambus dobar i zdrav, a sad ti s ovim?! :shock:
    A eto, informiram se.

    Da se razumijemo, ja i dalje imam pelene od bambusa (a i platnene uloške za sebe) i istina je da je fin i mekan, međutim isto tako je istina da nije baš tako savršen kao što ga opisuju oni koji imaju profit od tog reklamiranja.

    The manufacturing processes where bamboo the plant is transformed into bamboo the fabric are where the sustainability and eco-friendly luster of bamboo is tarnished because of the heavy chemicals, some of which are toxic, that are often required.
    http://organicclothing.blogs.com/my_...-facts-be.html

    I još...

    http://greencotton.wordpress.com/200...blesome-fiber/

    http://greencotton.wordpress.com/200...iderations-ii/

    Most bamboo fabric that is the current eco-fashion rage is chemically manufactured by “cooking” the bamboo leaves and woody shoots in strong chemical solvents such as sodium hydroxide (NaOH – also known as caustic soda or lye) and carbon disulfide in a process also known as hydrolysis alkalization combined with multi-phase bleaching. Both sodium hydroxide and carbon disulfide have been linked to serious health problems.
    http://turnanewleaf.ca/greenpages.html

    http://www.naturalmatters.net/articl...e=3629&cat=211

    Puno hvala i za ovo, ja nisam imala pojma, i bas sam htjela naruciti totsbots-ice.... sada cu jos malo razmisliti....

  31. #81

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    53

    Početno

    Citiraj aishwarya prvotno napisa
    Citiraj lucylu prvotno napisa
    Joj, ne te pelene Do tih ti je pelena trenutno najteže doći i ljudi su spremni dat po 50 dolara za korištenu, flekavu pelenu...Možeš mislit kad je Suzanne neki dan prodavala ostatke materijala od pelena za 12 dolara i ljudi kupovali. Ne možeš vjerovat.
    :shock: :shock: :shock: :shock: 50 dollara za koristene pelene.... treba zenu postaviti za novu ministricu turizma.....

  32. #82

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    53

    Početno

    Citiraj TeddyBearz prvotno napisa
    Citiraj aishwarya prvotno napisa
    Ma da? Vidiš, nisam se zapravo niti sjetila pitati kako ti se čini ta pelena u odnosu na ostale koje imaš.
    Pelenica je predivna, ali ti drukeri su mi baš trn u oku. :/ I znam da je uložak prekratak za dečke, zato ih sad radi sa duljim uloškom.

    Citiraj aishwarya prvotno napisa
    Jesi li kad napisala top 5 najboljih pelena koje imaš? Baš bi me zanimalo, ako slučajno želiš podijeliti tu informaciju...
    Mislim da nisam. Ovo je samo moj osobni dojam po kroju/materijalu itd., praktičnog iskustva nemam. Za fitteds:

    1) Fussybutt
    2) El Bee
    3) Muttaqin
    4) Luxe
    5) Firefly

    Newborn fitteds:

    1) Muttaqin
    2) Bizzy B Hive
    3) FCB & LC

    Pockets:

    1) OBB Marathon

    AIO:

    1) Fussybutt
    2) FCB i LC
    3) Muttaqin

    Vunica (interlock):

    1) WCW
    2) Luxe
    3) Kiwi Pie

    Thnx i za ovo... to mi je bas trebalo da si poslozim listu za favorite....

  33. #83

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    53

    Početno

    Citiraj kahna prvotno napisa
    Da, što se tiče Flafi pelena,
    naručila sam još. Tako da sad imamo 5 kom i prezadovoljna sam s njima.
    Kako sam već napisala super su mi za noć i za duže vrijeme preko dana.

    I da, netko je spominjao (da sad ne tražim tko) da uložak od konoplje nakon pranja ostane predugačak.
    Pisala sam im i sada kad sam uzela nove vidim da su i to popravili.

    Ma šta da kažem, nisu preskupe, nema možebitne carine , mekane su, ma svake pohvale
    E bas mi je drago, nadam se da ce biti i izdrzljive, i da se nece raspast nakon par mjeseci.... ja bi to koristila i za iducu bebu....

  34. #84

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    na moru
    Postovi
    371

    Početno

    Citiraj TeddyBearz prvotno napisa
    Citiraj lucylu prvotno napisa
    Aha, vidi:

    Goodmama

    ma nisam ni sumnjala

    gledala sam aukciju prije dva dana, jedna je dosegla cijenu od cak 180$ ostala sam u :shock: , mislim ja sam ponudila 50$ a i to mi je djelovalo puno

  35. #85
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    Citiraj lucylu prvotno napisa
    gledala sam aukciju prije dva dana, jedna je dosegla cijenu od cak 180$ ostala sam u :shock: , mislim ja sam ponudila 50$ a i to mi je djelovalo puno
    A kad su bile one ručno bojane (bojala ih je Amanda iz Sweetiebums), te su bile i po skoro $300. :shock:

  36. #86
    roby avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Cherryville
    Postovi
    994

    Početno

    Evo i ja se ubacujem među vas. Počela sam kupovati lagano... naručila sam 5 ME all in one pelenica -za njih mi ne treba cover??? I par sam s bebuške naručila-željno ih očekujem!

  37. #87
    roby avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Cherryville
    Postovi
    994

    Početno

    Iskreno se nadam da će mi se to svidjeti! I, naravno, da mi neće biti problem oko pelena.....

  38. #88
    roby avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Cherryville
    Postovi
    994

    Početno

    Još jedno pitanjce, kad za AIO ne treba cover, nije li to onda jednostavnije nego još i cover stavljati? Sigurno ima neka caka! ZAšto je bolje jedno a zašto drugo?

  39. #89
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    Citiraj roby prvotno napisa
    Još jedno pitanjce, kad za AIO ne treba cover, nije li to onda jednostavnije nego još i cover stavljati? Sigurno ima neka caka! ZAšto je bolje jedno a zašto drugo?
    Fitted + cover je pouzdanija kombinacija, jer imaš dvije barijere - pelenu i cover, dok kod AIO imaš samo pelenu.

  40. #90
    M.a.r.t.a avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,032

    Početno

    Citiraj coccinella prvotno napisa
    Ja bih se nadovezala na ovo što Teddy piše.

    Po meni je, za bebu dok leži, puno pouzdanija formula platnene + cover, dok je za "hodajuću" bebu AIO pelena skroz u redu i jednostavnija za stavljanje. 8)
    AIO, ali i poketice koje su meni i draže, osuše se za 5-10min, napuniš ih koliko treba...

  41. #91
    kahna avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Predgrađe
    Postovi
    4,362

    Početno

    Citiraj kahna prvotno napisa
    Kad samo stignete i uspijete kupiti te ''famozne'' pelene.
    Mislim, kako uopće doći do muttaqin pelenica. Čini mi se kao SF
    Da ne spominjem sad sve ostale.

    Želi li tko dati kakav savjet?
    Kad god gledam sve je sold out , a ne znam kada niti kako uhvatiti koju.
    Nitko?

  42. #92
    renci avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    n. zagreb
    Postovi
    485

    Početno

    Lijepo je vidjeti ovisnice kako iskreno priznaju na što se najviše pale
    Samo sam vam ja više praktičan tip, pa iako neke pelene izgledaju mrak i iako ja moju djecu volim najviše na svijetu ja im ipak na guzu ne bih stavila pelenu od par sto dolara, čak ni puuuno manje.
    Ja sam jako zadovoljna sa pelenama koje sam koristila u ovih godinu i pol na Andrijinoj guzi, neke od njih suveć prosljeđene dalje.
    Ono što želim reči je da iako sam bila zaludila za platnenima na samom početku naše karijere, sada vidim da nisam pogriješila kupujući od domaćih proizvođača, šivajući ih sama ili kupujući "polovne". Zato, stanite čvrsto na zemlju i priuštite dijetetu ono što možete, bez rata u kući i luđačkog peglanja kartica jer jedna od prednosti platnenih i je u tome da su za đep povoljnije od jednokratnih! :D
    Ipak mame ulaze u platneno pelenaštvo i iz tog razloga, pa ih vi "manijakalne ovisnice" o lijepim i skupim pelenama nemojte bacati u očaj stavljajuči im pod nos te unikatne, skupe pelene.
    Priznajte da ima i dobrih pelena za kupiti tu, doma- Rodina pusa, Flafi, Smib, Kamaris.....

  43. #93
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    Citiraj kahna prvotno napisa
    Citiraj kahna prvotno napisa
    Kad samo stignete i uspijete kupiti te ''famozne'' pelene.
    Mislim, kako uopće doći do muttaqin pelenica. Čini mi se kao SF
    Da ne spominjem sad sve ostale.

    Želi li tko dati kakav savjet?
    Kad god gledam sve je sold out , a ne znam kada niti kako uhvatiti koju.
    Nitko?
    Pa moraš pratiti Hyena Cart kalendar da vidiš tko kad ima stocking.

  44. #94
    aishwarya avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,028

    Početno

    Citiraj kahna prvotno napisa
    Citiraj kahna prvotno napisa
    Kad samo stignete i uspijete kupiti te ''famozne'' pelene.
    Mislim, kako uopće doći do muttaqin pelenica. Čini mi se kao SF
    Da ne spominjem sad sve ostale.

    Želi li tko dati kakav savjet?
    Kad god gledam sve je sold out , a ne znam kada niti kako uhvatiti koju.
    Nitko?
    M. ti se sad prodaju ovdje: http://muttaqinbaby.com, prije stockinga pošalje obavijest članovima Yahoo grupe, a često ti i ovdje na forumu napišemo obavijest ako naletimo na stocking...

  45. #95
    aishwarya avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,028

    Početno

    Citiraj aishwarya prvotno napisa
    M. ti se sad prodaju ovdje: http://muttaqinbaby.com, prije stockinga pošalje obavijest članovima Yahoo grupe, a često ti i ovdje na forumu napišemo obavijest ako naletimo na stocking...
    Ma bez zareza: http://muttaqinbaby.com
    Uvijek mi uleti

  46. #96
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    Citiraj renci prvotno napisa
    Ipak mame ulaze u platneno pelenaštvo i iz tog razloga, pa ih vi "manijakalne ovisnice" o lijepim i skupim pelenama nemojte bacati u očaj stavljajuči im pod nos te unikatne, skupe pelene.
    Oprosti, ovaj komentar uopće ne razumijem i vrlo mi je nepristojan. Ako se to odnosi na onaj moj post gore o meni najboljim pelenama, ja sam odgovarala Aishwaryi koja me to pitala, nisam nikome ništa "stavljala pod nos" i nekoga "bacala u očaj". Ako tebe ne zanimaju druge pelene, molim te da preskočiš moje postove, jer ja sigurno neću pričati o Kushies i pelenama domaćih proizvođača, jer me ne zanimaju. Koliko ja znam, na ovom podforumu ne postoji pravilo o tome da se smije pričati samo o jeftinim pelenama.

    Citiraj renci prvotno napisa
    Samo sam vam ja više praktičan tip, pa iako neke pelene izgledaju mrak i iako ja moju djecu volim najviše na svijetu ja im ipak na guzu ne bih stavila pelenu od par sto dolara, čak ni puuuno manje.
    ...
    Zato, stanite čvrsto na zemlju i priuštite dijetetu ono što možete, bez rata u kući i luđačkog peglanja kartica jer jedna od prednosti platnenih i je u tome da su za đep povoljnije od jednokratnih!
    Ono što ja radim sa svojim novcem samo je moja stvar. To što ti ne bi potrošila određenu svotu novaca na neku pelenu mene se ni najmanje ne tiče - to je tvoj izbor na koji imaš pravo, isto kao što i ja imam pravo na svoj izbor bez pametovanja o tome da bi trebala kupovati jeftinije. Ja sama određujem na što ću potrošiti novac koji sam sama zaradila.

  47. #97
    meda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,599

    Početno

    Citiraj renci prvotno napisa
    Lijepo je vidjeti ovisnice kako iskreno priznaju na što se najviše pale
    Samo sam vam ja više praktičan tip, pa iako neke pelene izgledaju mrak i iako ja moju djecu volim najviše na svijetu ja im ipak na guzu ne bih stavila pelenu od par sto dolara, čak ni puuuno manje.
    Ja sam jako zadovoljna sa pelenama koje sam koristila u ovih godinu i pol na Andrijinoj guzi, neke od njih suveć prosljeđene dalje.
    Ono što želim reči je da iako sam bila zaludila za platnenima na samom početku naše karijere, sada vidim da nisam pogriješila kupujući od domaćih proizvođača, šivajući ih sama ili kupujući "polovne". Zato, stanite čvrsto na zemlju i priuštite dijetetu ono što možete, bez rata u kući i luđačkog peglanja kartica jer jedna od prednosti platnenih i je u tome da su za đep povoljnije od jednokratnih! :D
    Ipak mame ulaze u platneno pelenaštvo i iz tog razloga, pa ih vi "manijakalne ovisnice" o lijepim i skupim pelenama nemojte bacati u očaj stavljajuči im pod nos te unikatne, skupe pelene.
    Priznajte da ima i dobrih pelena za kupiti tu, doma- Rodina pusa, Flafi, Smib, Kamaris.....
    ima dobrih i tu, al vani ima jos boljih


  48. #98
    Mama Medo avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    394

    Početno

    već dugo nisam imala vremena pratiti što se tu događa, vidim svašta sam propustila, ovdje se stalno nešto dogadja!

    samo da se javim kao platnenopelenaška ovisnica
    evo npr. zadnjih nekoliko pelena koje poštar donio u našu kuću:
    andro, el bee, luxe soaker, pahuljica pocketica sa bambusom unutra i neki dan sam naručila mib pocketicu sa bambusom unutra!
    svakako želim isprobati (i podržati) domaće proizvođače, ali volim isprobati i nešto egzotično

    andro pelena je sasvim OK. lijepo uska između nogu, pocketica. jedina zamjerka što nema mekani čičak za zakačiti onaj sa kukicama kod pranja (laundry tab se to zove, ako se ne varam) s obje strane.

    pahuljica bambus pocketica je super! oduševljena sam! iako mi je prijateljica kupila na sajmu i poslala L veličinu, a medi bi možda ipak još trebala M (na granici je sa 12 i nešto sitno kila).

    sad jedva čekam da stigne i mib OS pocketica sa bambusom da i nju isprobamo!

    eto, ima i kod nas sada već ogroman i odličan izbor (rodina pusa, mib, pahuljica, andro - nabrajam samo one koje sam isprobala; panda sam vidjela kod prijateljice i činile su ne baš pedantno sašivene, flafi još nisam vidjela), ali kada sam ja počela kupovati pelene nije bilo ništa osim kamarisa (koji me baš nije oduševio) i bile su one prve smib jungle i ne tako sjajne OS neve, pa sam počela naručivati izvana i navukla se.
    sada u biti više i nema potrebe naručivati izvana, ali je kasno, sada sam već ovisnica

  49. #99
    roby avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Cherryville
    Postovi
    994

    Početno

    Što se sad tu prepirete, pelena je na kraju krajeva samo pelena i ništa više.

  50. #100
    Frida avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    Loch Bundek
    Postovi
    5,532

    Početno

    Teddy, molim te stani na loptu! Koliko sam ja skužila, Renata je, kako i ti napisala svoje mišljenje o PP, nije te prozivala (čak joj je i dio rečenice u navodnicima), a ti se odmah pravdaš.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •