Pokazuje rezultate 1 do 14 od 14

Tema: Što sa starim platnenim pelenama?

  1. #1
    Ally avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Postovi
    146

    Početno Što sa starim platnenim pelenama?

    Namon 2 godine nošenja i pranja raspale su se platnene pelene, i sada ne znam što s njima. Ne bi ih bacila u smeće sa ostalim otpadom jer je to ipak platno i može se reciklirai.

    Možda da ih bacim sa starim papirom :?

  2. #2
    vještičica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    vjesticica[at!]gmail.com
    Postovi
    3,005

    Početno

    Stavi na burzu, da poklanjaš. Možda nekome i takve trebaju

  3. #3
    Ally avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Postovi
    146

    Početno

    Jako su loše a mog starijeg su i nažuljale. Dok mi nisu stigle nove kod manjeg sam ih koristila preko jednokratne za široko povijanje.

  4. #4
    kahna avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Predgrađe
    Postovi
    4,362

    Početno

    Koje se to tak raspadaju?
    Čisto da znam

  5. #5

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    pod zvjezdarnicom
    Postovi
    1,925

    Početno

    Za pranje poda?!

  6. #6
    Dia avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    kun
    Postovi
    2,244

    Početno

    joj i ja imam takvih i stoje u ladici
    nekako mi ih je zao baciti

    racman mi je u komi i neke home made, 2 smibova covera (na 1 pustile gumice na 2 otisla oćica izvana) i 2 popolinijeva (unutra mi pukao pul)

    mene sad zanima ono...za drugo i trece dijete...nema sanse da toliko izdrze, pogotovo one size koje se peru i deru cca 2. godine

  7. #7
    enela avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Midsomer
    Postovi
    2,846

    Početno

    Meni su u komi pelene koje sam prve kupila. Vjerujem da je razlog taj kaj sam ih najviše koristila. Kako sam gomilala pelene, tako su se te nove sve manje i manje derale. Mislim da je čista utopija da 20-30 pelena može izdržati više od jednog djeteta. Dobro da sam nagomilala pelena i pelena pa sad imam za još barem dvoje djece Trenutno mi je gušt maštati kak ću, ako ću imati još bebica, motati malu bebicu onak retro, samo u tetre (barem prvih mjesec-dva).
    Inače, za prenje poda nisu dobre zbog drukera pa sam ih strpala u ormar s cipelama. Poslužit će za brisanje cipela.

  8. #8
    kahna avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Predgrađe
    Postovi
    4,362

    Početno

    Ma na kraju ti dođe na isto. Kupovati za svako dijete ponovno ili nakupovati odjednom pa imati za troje :/

  9. #9
    shogi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Dugo Selo
    Postovi
    285

    Početno

    mi ćemo neke stare pelene staviti na novu guzu , ali one prve ćemo ipak staviti sa strane...ili je materijal pukao na mjestima ili su već tak tvrde od kamenca da ni sušilica ne pomaže (još bi se gumice i čičak mogli zamijeniti, ali nema smisla, nova beba = bar neke nove pelene )

  10. #10
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Rupe na nekim pelenama se mogu srediti tako da se s unutrasnje strane, dakle one koja dodje na guzu jednostavno usije jos jedan sloj tkanine.

  11. #11
    slava avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    890

    Početno

    Da se ne obeshrabre oni koji planiraju koristiti planirane, u svakom slučaju, platnene pelene isplate se koristiti u svakom pogledu

  12. #12
    Elinor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    North
    Postovi
    1,490

    Početno

    Newborn ili S možete dati djevojčicama da umataju baby born lutke. Bit će im super zanimljivo!

  13. #13
    -tajana- avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    456

    Početno

    Citiraj Elinor prvotno napisa
    Newborn ili S možete dati djevojčicama da umataju baby born lutke. Bit će im super zanimljivo!
    to već radimo

  14. #14
    Olivija avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    2,049

    Početno

    racmane - rasparaj pa dobiješ zgodan uložak od frotira - oli za čišćenje, oli za neku pocketicu - tvojoj ili nekoj drugoj bebi!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •