Stranica 2 od 6 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 288

Tema: Pričajmo o platnenim pelenama, 13. dio

  1. #51
    roby avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Cherryville
    Postovi
    994

    Početno

    Kakve su vamTots bots bamboozle... spremam se naručiti koje jer sam postala bamboo-ovisnik!!!

  2. #52
    M.a.r.t.a avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,032

    Početno

    Citiraj roby prvotno napisa
    Kakve su vamTots bots bamboozle... spremam se naručiti koje jer sam postala bamboo-ovisnik!!!
    Imaju malen otvor za nožice, uvijek mu ostane trag laštika, a i guza mu bude točkasta od materijala. Meni se ne sviđaju. Jedino mi se sviđa što imaju jezik pa se brže suše i ne trebaju dodatni uložak.

  3. #53

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    684

    Početno

    meni su jako dobre tb
    ne ostaje trag lastika iako L ima debele nogice, a ni na guzi ne ostaju tockice jer budu mekane posto ih susim u susilici. na zraku kad se osuse budu dosta kruce
    nekad ih cak koristim i kao nocnu pelenu

  4. #54
    slava avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    890

    Početno

    Meni je kod njih sve ok osim načina na koji je čičak ušiven tj. onaj dio gdje se nalazi čičak ima predebeli rub koji se izvrće prema van.
    Inače su mekane, dobro upijaju, brzo se suše, lijepo sjedaju osim tog gornjeg prednjeg dijela.

  5. #55
    lollipop avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    219

    Početno

    roby je napisala/o:
    Kakve su vamTots bots bamboozle... spremam se naručiti koje jer sam postala bamboo-ovisnik!!!

    mi imamo nekoliko bella bottoms bamboo pelenica. DIVNE su!!! za svaku preporuku. kako nam se nije dalo narucivat sa sto mjesta nakon dugog premišljanja odlučili smo se samo za bella bottoms. imamo ih 30-ak (od svih materijala koji se nude) i jako smo zadovoljni. super je i kombinacija hemp-bamboo, hemp je izvana, a bamboo iznutra.
    i njihovi coveri, odnosno AIO, su odlični (nema razlike između covera i AIO - samo u džepu i ulošku). nisu od PUL-a, već od nekog Procare materijala i stvarno ne propuštaju. imam i kamarisov cover, dobar je, ali ne toliko pouzdan.

  6. #56
    roby avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Cherryville
    Postovi
    994

    Početno

    Probat ćemo onda i te belice!!!
    Sutra mi stižu tri PUSE!!! Jedva čekam da ih operem i smontiram!
    E da, učlanjujem se u klub ovisnika-naručujem mahnito i bez kontrole...

  7. #57
    roby avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Cherryville
    Postovi
    994

    Početno

    Za sad mi je bG bamboo favorit!

  8. #58
    Serpentina avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    tu negdje
    Postovi
    1,147

    Početno

    Joj, 19. mi iz NY stiže par imse vimse stvarčica :D
    nisam znala da proizvode šlapice za more :? Ima li netko iskustva sa njihovim training pants?
    Naručila sam mother ease i tots bots cover danas (valjda li TB ili je samo lijep?) i jednu AIO wonderoo nappy.
    Ima li tko iskustva sa wonderoo pelenama?

  9. #59

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    684

    Početno

    Citiraj Serpentina prvotno napisa
    Naručila sam mother ease i tots bots cover danas (valjda li TB ili je samo lijep?)
    ne valja

  10. #60
    Dia avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    kun
    Postovi
    2,244

    Početno

    mi smo postali vlasnici nove rodine puse
    model je veci i deblja je, no sad se jos duze susi
    mislim da ce posluziti za noc jer je izmedu nogu debela i siroka, a on ko glista

  11. #61
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    Citiraj Dia prvotno napisa
    a on ko glista

  12. #62
    roby avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Cherryville
    Postovi
    994

    Početno

    Stigle mi 3 pusice busom... već se vrte u perilici... :D

  13. #63
    Iva M. avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    534

    Početno

    Citiraj Serpentina prvotno napisa
    Joj, 19. mi iz NY stiže par imse vimse stvarčica :D
    Ima li netko iskustva sa njihovim training pants?
    Imamo mi. Ja sam jako zadovoljna s njima.
    Sad mi je žao što nisam naručila više komada
    jer bi nam dobro došle. Iznutra je mekani frotir,
    odličnog su kroja. Baš ih jako volimo.
    Naručila sam veličinu 2-3 godine, odnosno 13-17 kg.
    K. ima 14 kg i stoje ko salivene.

  14. #64

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Dugo Selo
    Postovi
    686

    Početno

    Citiraj Tiwi prvotno napisa
    Citiraj Ana i mamino zlato prvotno napisa
    Happy Heinys pitanje
    Da li je normalno da procure nakon dva sata? E. nije velika pišalica, ima sedamnaest mjeseci. Gdje je problem? Ne namjestim dobro uložak?

    P.S. Naručila sam ME, dvije, poštarina me je došla 7 dolara.
    HH inače malo treba namještati i dodatno puniti tetra pelenom ali znaju procuriti. Međutim, meni nikad nije smetalo jer sam gledala da ne držim klinca duže od 2 sata u jednoj peleni bez obzira koliko bi inače izdržala. Osim po noći.
    Ja stavljam uložak+tetru, ali isto često procuri nakon manje od 2 sata (osim ako nije piškio netom prije nego sam mu promijenila pelenu). Srećom imam samo dvije

  15. #65
    Dia avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    kun
    Postovi
    2,244

    Početno

    Citiraj TeddyBearz prvotno napisa
    Citiraj Dia prvotno napisa
    a on ko glista
    pa kad je...pogotovo sad nakon sto je bio bolestan i nije nista jeo 5 dana
    kuzim po pelenama da mu ih sad kopcam na jedan druker manje, a i cover isto tako

    pa ciji to dvogodisnjak jos nosi small pelenice

  16. #66
    roby avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Cherryville
    Postovi
    994

    Početno

    Pa bG čovjek više ni iz UK ne može naručiti. Prije 2 tjedna bez problema naručila sa kitiky... stranice a sad više ne šalje van uk. :? A zašto mi u HR nemamo retailera.....

  17. #67
    M.a.r.t.a avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,032

    Početno

    Citiraj Fana prvotno napisa
    Prema mojem iskustvu, razumno je sve što je do 6 dolara za FirstClass USPS i za jednu pelenicu, na primjer. Obično je oko 4.
    Jeftino sam prolazila na:
    http://www.cottontailbaby.com/
    i na http://www.earthangelsdiaperco.com/

    Uglavnom pošaljem mail pa im velim: zainteresirana sam za to i to, koliki bi bio šiping? Uglavnom iskemijaju neku nižu cijenu. Neke stranice i nemaju Hrvatsku na popisu pa im pošaljem mail da li bi poslali i redovito je odgovor - da.

    Nekad si mislim kako je to ludo - da me pelenica iz Ameike, ZAJEDNO s poštarinom košta manje nego pelena iz Hrvatske.
    Fana, koliko je trebalo pelenama da stignu sa navedene stranice?
    Ja čekam već 2 tjedna.

  18. #68
    Iva M. avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    534

    Početno

    Citiraj roby prvotno napisa
    Pa bG čovjek više ni iz UK ne može naručiti. Prije 2 tjedna bez problema naručila sa kitiky... stranice a sad više ne šalje van uk. :? A zašto mi u HR nemamo retailera.....
    Trebali bi slati izvan UK ako u zemlji u koju šalju nema retailera.
    Znam jer sam ja svojevremeno bila zainteresirana za prodaju tih pelena pa još uvijek primam od njih razne obavijesti za retailere.
    Tamo piše da ne smiju slati izvan svoje zemlje u zemlju koja ima nekog tko prodaje BG, a ako nema mogu slobodno.
    Možda su krivo shvatili upute :?

  19. #69
    meda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,599

    Početno

    nama su HH ok, ali uvijek ih dodatno punim. i pazim da nece u tome puno sjediti u sjedalici. makar ima razlike jel pelena s printom ili jednobojna, jer je drugaciji materijal.

    TB su mi za 5! :D

  20. #70
    Serpentina avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    tu negdje
    Postovi
    1,147

    Početno

    Ima li netko iskustva sa imse vimse AIO? Čine mi se ok, unutra su dva ušivena uloška, gorinji je od flisa (mislim) i super su mekane A sad, kako drže?

  21. #71

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    361

    Početno

    Citiraj M.a.r.t.a prvotno napisa
    Fana, koliko je trebalo pelenama da stignu sa navedene stranice?
    Ja čekam već 2 tjedna.
    Mislim da 3 tjedna. Ništa specijalno duže nego s drugih stranica.

  22. #72

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    361

    Početno

    Da podijelim s vama svoje ludilo. U nekoliko dana naručila sam sve sa svoje wish liste. Nisam šopingirala neko vrijeme i sad sam poludjela i počastila svoje dijete (mah, više sebe, ko da bebač zna kaj mu je na ritici):

    1. ME bambus, OS
    2. 2 BB bambus/konoplja i konoplja, OS
    3. sloomb konoplja natural, fitted M
    4. Baby Beehind, bambus naranđasta, OS fitted
    5. 2 Green Sprout od velura s bambusom, M i medium long
    6. 2 nanipoo na pruge, M
    7. Butterfly Baby fitted po fattycakes kroju, ML
    8. Swadlebees AIO, s pamukom unutra umjesto mikroflisa

    Ostalo je još samo da odlučim hoću li naručiti CuddleBuns. Zato molim znalce da mi kažu koju o tim pelenicama. Nešto sam našla starih postova na pretražniku, ali me zanima ima li još uvijek mama koje ih ne bi prodale za ništa na svijetu
    Koga zanima, ovdje ih ima za kupiti.

  23. #73
    aishwarya avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,028

    Početno

    Dobar ulov!

    Citiraj Fana prvotno napisa
    3. sloomb konoplja natural, fitted M
    e ova me baš zanima kakva je, budeš uposlila manekena i stavila par slikica na net?

  24. #74

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    361

    Početno

    Citiraj aishwarya prvotno napisa
    3. sloomb konoplja natural, fitted M

    e ova me baš zanima kakva je, budeš uposlila manekena i stavila par slikica na net?
    Budem, čim stigne.
    Inače, BB su stigle danas, nakon manje od tjedan dana. Tako brzo stižu da si mislim kako uopće stigne ženska šivati. Da nema neke Portorikanke u podrumu?

  25. #75
    roby avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Cherryville
    Postovi
    994

    Početno

    Imat ću za prodati 3 tots bots bamboozlice u boji ,size 1, stiglo mi greškom umjesto dvojke.... Ali sam naručila kod sestrične pa još ne znam koje su boje ni kad ću ih imati u rukama.... Ako će nekoga zanimati....

  26. #76
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    Citiraj Fana prvotno napisa
    Da nema neke Portorikanke u podrumu?

  27. #77
    vještičica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    vjesticica[at!]gmail.com
    Postovi
    3,005

    Početno

    Mi dobili CB na poklon za prvi rođendan. Mnogo dobre, mnogo fine, unutra bambus, uložak sa konopljom, upijaju superodlično.
    Nisu za prodaju

  28. #78
    M.a.r.t.a avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,032

    Početno

    Citiraj M.a.r.t.a prvotno napisa
    Naručila :D
    Stigle pelenice.
    Na prvi pogled :/
    DryBees nema onaj fini mikroflis nego neku sintetiku , ali to već svi znate osim mene
    Pretpostavljam da je i Swaddlebees isti.

    A pelenice ružnog naziva GAD mi izgledaju cool. Dobila sam L veličinu, do 40pounds, ali im je kroj malen tako da jedva čekam da ih provam.

    I stvarno me fascinira ta internet trgovina. Kako nešto sa Floride sa s(kršitelj koda)ingom može biti jeftinije nego da sam naručila iz Zg??? Dobila sam 10% popusta za sljedeću narudžbu šta nikad nisam dobila u RH. :/

    Imam jedno pitanje. Mislim da ću ipak naručiti dobre stare FB pa me zanima jesu li L stvarno velike jer M mu je taman, a sigurno ćemo još dosta biti u pelenama.?

  29. #79
    Serpentina avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    tu negdje
    Postovi
    1,147

    Početno

    Kushies toddler mi djeluju maleno, a ako se ne varam idu do 20 kg. Do kada ste ih vi nosili?
    A rodina pusa?
    Full je mala :/

  30. #80
    M.a.r.t.a avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,032

    Početno

    Nama je Kushies toddler super, ali K nema više od 11,5kg. Meni one izgledaju glomazno i mislim da bi u njih stalo još dosta kg.

    RP nam je knap bez dodatnog uloška, koristimo je za eksta kratko nošenje. Ali sada su krojevi navodno veći...

  31. #81
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    Citiraj M.a.r.t.a prvotno napisa
    DryBees nema onaj fini mikroflis nego neku sintetiku
    Pa i fleece je sintetika. Što ima unutra, suedecloth ili...?

    Citiraj M.a.r.t.a prvotno napisa
    Imam jedno pitanje. Mislim da ću ipak naručiti dobre stare FB pa me zanima jesu li L stvarno velike jer M mu je taman, a sigurno ćemo još dosta biti u pelenama.?
    FB su dosta velike, možda da prvo probaš sa PT umjesto L?

  32. #82
    M.a.r.t.a avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,032

    Početno

    Citiraj TeddyBearz prvotno napisa
    Citiraj M.a.r.t.a prvotno napisa
    DryBees nema onaj fini mikroflis nego neku sintetiku
    Pa i fleece je sintetika. Što ima unutra, suedecloth ili...?

    Citiraj M.a.r.t.a prvotno napisa
    Imam jedno pitanje. Mislim da ću ipak naručiti dobre stare FB pa me zanima jesu li L stvarno velike jer M mu je taman, a sigurno ćemo još dosta biti u pelenama.?
    FB su dosta velike, možda da prvo probaš sa PT umjesto L?
    Da, taj suedecloth. Znam da je mikroflis sintetika, ali ovo je na očigled umjetno. Meni je mikroflis drag, K.nema nikakvih alerija, koristimo ga kad smo u pokretu, i koristit će ga češće od 9.mj kad krene u jaslice. Ali, ovaj suedecloth stvarno izgleda :shock: . Koje ga pocketice još imaju?

    Šta se FB tiće, provala sam PT, razlika je u dubini, širina bedara je ista, a to nam je knap. Veličina L nam prema tim brojevima izgleda daleko, kad bi znala kojim tempom će mi se dijete debljati bilo bi lakše

  33. #83
    M.a.r.t.a avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,032

    Početno

    jeli soft fleese isto ko i suede fleese?
    Naišla sam na zgodne Bumwear AIO, ali ne želim da je materijal ko u Drybees.

  34. #84
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    :? Nemam pojma, nikad čula za suede fleece. :?

  35. #85

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    361

    Početno

    Citiraj aishwarya prvotno napisa
    Dobar ulov!

    Citiraj Fana prvotno napisa
    3. sloomb konoplja natural, fitted M
    e ova me baš zanima kakva je, budeš uposlila manekena i stavila par slikica na net?
    Stigla pelenica!

    Ovo su slikice pelenice - 1, 2, 3
    A ovo je moj sinko za vrijeme prvog nošenja. Nije se mogao strpiti za slikanje, morali smo ići jesti pa je uskočio MM kao fotograf. I upravo u vrijeme foto sešna, mali je isprobao kvalitetu upijanja pa mu je na guzi bila ravno deset minuta.
    Bila je labavo zakopčana (jer nam je vruće), a jutarnja kakica je lijepo ostala unutra (To nismo slikali ). Pelena je jaaako mekana i brzo se suši. Ne volim inače te pelene koje moram slagati, ali ova je OK jer je sve ušiveno jedno za drugo pa ne moram po kući tražiti dijelove. Ne znam kako će se s vremenom ponašati konoplja, možda se stisne i otvrdne. Sad je zbilja turbo mekana, mekša od ostalih konoplja koje imamo doma. Inače, s(kršitelj koda)ing je za 1 pelenu bio samo 3 i pol dolara, a stiglo za otprilike tjedan dana. Me likeeee.

  36. #86
    aishwarya avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,028

    Početno

    A guza je tako slatkaaaa.
    Ja sam inače nakon 10 mjeseci korištenja platnenih pelena otkrila pravi način održavanja: brzo pranje od 30 minuta na 40 stupnjeva sa sodom bikarbonom, dugo pranje na 60 sa dodatnim ispiranjem s malo deterdženta i sodom bikarbonom. Sušenje na zraku i kad su već skoro sasvim suhe, do 40 min. u sušilici na programu za osjetljivo.
    Pelene omekšaju, a čini mi se da se minimalno oštećuju.

  37. #87

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    361

    Početno

    No vidiš. A ja stavljam ocat u pretinac za omekšivač jer sam negdje pročitala da je to dobro za ispiranje ostataka deterđenta. Soda bikarbona je lužnata, ocat kisel - sad ti znaj kako se to odražava na pelene :/ Ja pojma nemam, ustvari. Sapun je lužnat isto, soda je dobra za omekšavanje tvrde vode. Sigurna sam da je tu u pitanju elementarna kemija, a ja ne kužim.

    Inače, i ja isto dosušim u sušilici na oko pola sata jer uvijek imam osjećaj da su negdje "u dubini duše" još vlažne.

  38. #88
    aishwarya avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,028

    Početno

    Citiraj Fana prvotno napisa
    No vidiš. A ja stavljam ocat u pretinac za omekšivač jer sam negdje pročitala da je to dobro za ispiranje ostataka deterđenta. Soda bikarbona je lužnata, ocat kisel - sad ti znaj kako se to odražava na pelene :/ Ja pojma nemam, ustvari. Sapun je lužnat isto, soda je dobra za omekšavanje tvrde vode. Sigurna sam da je tu u pitanju elementarna kemija, a ja ne kužim.

    Inače, i ja isto dosušim u sušilici na oko pola sata jer uvijek imam osjećaj da su negdje "u dubini duše" još vlažne.
    ja sam prestala stavljati ocat umjesto omekšivača i puno mi je bolje. otkako ovako perem pelene baš djeluju čisto, makar nemaju nikakva mirisa. i ne smrde popišane, to mi je glavni test

  39. #89
    M.a.r.t.a avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,032

    Početno

    A šta sad da radim:
    Thank you for your order! Since your order is s(kršitelj koda)ing to an international address additional s(kršitelj koda)ing charges apply. Your s(kršitelj koda)ing options are:

    Currency is US Dollars:
    USPS First Class International, s(kršitelj koda)ing time varies, no insurance $11.95
    USPS Priority International, 6-10 days, no insurance $24.75
    USPS Priority International, 6-10 days, s(kršitelj koda)ing & insurance $28.10
    USPS Express International, 3-5 days, s(kršitelj koda)ing & insurance $31.75

    Please note if you choose not to insure it is at your discretion and you are responsible if the package is lost or damaged in transit.

    To pay the additional s(kršitelj koda)ing charges please go to:

    http://nickisdiapers.com/pages/payment.php
    ???

  40. #90

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    361

    Početno

    Citiraj M.a.r.t.a prvotno napisa
    A šta sad da radim:

    USPS First Class International, s(kršitelj koda)ing time varies, no insurance $11.95

    http://nickisdiapers.com/pages/payment.php
    ???
    Ja bih otišla na te stranice i platila tih 12 dolara. To im je cijena za standardnu omotnicu kojom mogu slati sve što mogu u nju nagurati.
    Tamo napišeš šta plaćaš.
    Jedino ako već nisi platila neki masni s(kršitelj koda)ing, onda ne znam.

  41. #91
    M.a.r.t.a avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,032

    Početno

    Kako ste reagirale u ovakvim slučajevima?

    Sa eathangelsdiapers mi je s(kršitelj koda)ing bio niti 6$, a naNicki's diapers je bio free s(kršitelj koda)ing na sve pocketice i ja se navukla, platila PayPalom i sad mi dođe ovakva poruka???

    Da platim još 12$? i ko mi garantira da će mi uopće poslati pelene kad su se tako lijepo ogradili?

    Ili sam samo paranoična :?

  42. #92
    aishwarya avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,028

    Početno

    11,95 je Priority Mail International Flat Rate Envelope, dakle, trebalo bi brže stići, ako se ne varam za 6-10 dana i nije osigurano. Osiguranje košta jaaako puno, toliko da se ne isplati.
    I oni su se ogradili od odgovornosti ako pošta izgubi pelenu, ali moraju imati dokaz da su pelenu poslali. Pitaj šalju li First Class, ništa te ne košta. A free s(kršitelj koda)ing se obično ne odnosi na međunarodne pošiljke.

  43. #93
    M.a.r.t.a avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,032

    Početno

    Citiraj aishwarya prvotno napisa
    11,95 je Priority Mail International Flat Rate Envelope, dakle, trebalo bi brže stići, ako se ne varam za 6-10 dana i nije osigurano. Osiguranje košta jaaako puno, toliko da se ne isplati.
    I oni su se ogradili od odgovornosti ako pošta izgubi pelenu, ali moraju imati dokaz da su pelenu poslali. Pitaj šalju li First Class, ništa te ne košta. A free s(kršitelj koda)ing se obično ne odnosi na međunarodne pošiljke.
    11.95 je First class, a Priori Mail je 25$.
    Stvarno ne bi dala više od 11.95$, još ako oni to MORAJU poslati onda sam malo mirnija. Već sam ja Balkanka vidila kako se oni nasmijaše, odmahnuvši rukom i pritom vratiše moju narudžbu u skladište

    Znači većina vas ne plaća osiguranje, a pošiljka stigne?

  44. #94
    aishwarya avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,028

    Početno

    Pogledaj tu:
    http://www.usps.com/s(kršitelj koda)ing/flatrate.htm

    Za 11,95 bi ti trebali poslati Priority...., nije osigurano, ali trebalo bi stići brže.

  45. #95
    aishwarya avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,028

    Početno

    Evo, ja bih ih pitala da mi pošalju kako sam napisala, da ne ponavljam kobasičasti naziv
    Meni su ti paketi dolazili za 5-6 dana i sve 5. Jedino što nikad nisam dobila pelenu u tome nego neke stvari koje su više plosnate, tipa materijali. Ali ne vidim zašto bi bilo problem ugurati pelenicu unutra iako je omotnica kartonska...
    I da podsjetim, First Class mi je nekoliko puta stigao nakon više od mjesec dana

  46. #96
    M.a.r.t.a avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,032

    Početno

    Citiraj aishwarya prvotno napisa
    Evo, ja bih ih pitala da mi pošalju kako sam napisala, da ne ponavljam kobasičasti naziv
    Meni su ti paketi dolazili za 5-6 dana i sve 5. Jedino što nikad nisam dobila pelenu u tome nego neke stvari koje su više plosnate, tipa materijali. Ali ne vidim zašto bi bilo problem ugurati pelenicu unutra iako je omotnica kartonska...
    I da podsjetim, First Class mi je nekoliko puta stigao nakon više od mjesec dana
    Baš gledam. Radi se o 4 pocketice s uloškom. Neznam mogu li stati u tu veću kovertu, 25x30cm? A cijena male kutije je 38$. Cijena omotnice je 12$. Oni su naveli da je cijena Priority 25$? Ipak me žele smuljati???

    Poslat ću im mail.

  47. #97
    roby avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Cherryville
    Postovi
    994

    Početno

    Citiraj M.a.r.t.a prvotno napisa
    Kako ste reagirale u ovakvim slučajevima?

    Sa eathangelsdiapers mi je s(kršitelj koda)ing bio niti 6$, a naNicki's diapers je bio free s(kršitelj koda)ing na sve pocketice i ja se navukla, platila PayPalom i sad mi dođe ovakva poruka???

    Da platim još 12$? i ko mi garantira da će mi uopće poslati pelene kad su se tako lijepo ogradili?

    Ili sam samo paranoična :?
    JA sam s Nicki diapers zadovoljna. ISto sam se navukla na free shiping za poketica ali sam platila 8 $. Sve stigllo za tjedan dana.(dvije narudžbe)

  48. #98
    M.a.r.t.a avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,032

    Početno

    Citiraj roby prvotno napisa
    Citiraj M.a.r.t.a prvotno napisa
    Kako ste reagirale u ovakvim slučajevima?

    Sa eathangelsdiapers mi je s(kršitelj koda)ing bio niti 6$, a naNicki's diapers je bio free s(kršitelj koda)ing na sve pocketice i ja se navukla, platila PayPalom i sad mi dođe ovakva poruka???

    Da platim još 12$? i ko mi garantira da će mi uopće poslati pelene kad su se tako lijepo ogradili?

    Ili sam samo paranoična :?
    JA sam s Nicki diapers zadovoljna. ISto sam se navukla na free shiping za poketica ali sam platila 8 $. Sve stigllo za tjedan dana.(dvije narudžbe)
    Jel se sjećaš jel pošiljka išla First Class ili Priority Internationalom? Jasi li naknadno platila s(kršitelj koda)ing? Koliko je pelena bilo za 8$ s(kršitelj koda)inga?

  49. #99
    aishwarya avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,028

    Početno

    Citiraj M.a.r.t.a prvotno napisa
    Baš gledam. Radi se o 4 pocketice s uloškom. Neznam mogu li stati u tu veću kovertu, 25x30cm? A cijena male kutije je 38$. Cijena omotnice je 12$. Oni su naveli da je cijena Priority 25$? Ipak me žele smuljati???

    Poslat ću im mail.
    Moguće je i da je First Class, ipak su to 4 pelene. Ne čini mi se niti puno, s(kršitelj koda)ing je nedavno poskupio. Pitaj, da znaš jednostavno. Ako ti mogu ugurati pelene u umotnicu, super, a ako ne....opet dobro

  50. #100
    aishwarya avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,028

    Početno

    I da, ne mora biti da te žele smuljati - samo omotnica ima tako nisku cijenu, inače je Priority ful skup. Kao što vidiš, uostalom

Stranica 2 od 6 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •