Stranica 3 od 6 PrviPrvi 12345 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 288

Tema: Pričajmo o platnenim pelenama, 13. dio

  1. #101

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    157

    Početno

    Imam pitanje vezano uz Rodinu pusu, pa bih molila da mi odgovori netko tko ima primjerke iz raznih serija. Mislila sam Nikoli kupiti par novih Rodinih pusa, ali su mu one koje sam kupila proslo ljeto sada vec knap. Da li sam tocno shvatila da su u medjuvremenu malo povecali Rodinu pusu ili mi se ne isplati kupiti te pelene, kad ih je vec skoro prerastao.
    Znam da ce se on vjerojatno stanjiti uskoro kad pocne hodati, ali tko zna kad ce to biti... :?

  2. #102
    Dia avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    kun
    Postovi
    2,244

    Početno

    ja imam staru i novu rp i da ova nova je veca i ima unutra deblje punjenje

    ja sam je kupovala u gnjezdu i teta mi je rekla koje su jos mali modeli, a koje su novi veci, tak da ak trebas vece pitaj

  3. #103
    M.a.r.t.a avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,032

    Početno

    Citiraj aishwarya prvotno napisa
    I da, ne mora biti da te žele smuljati - samo omotnica ima tako nisku cijenu, inače je Priority ful skup. Kao što vidiš, uostalom
    Tetka mi uopće nije odgovorila na upit gdje sam joj navela sve cijene već mi je samo dala link za uplatu :?

  4. #104
    M.a.r.t.a avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,032

    Početno

    Evo mene dosadne opet
    Paket mi ima skoro po kila i 11.95$ je cijena za First Class.
    Ipak mi je 24.75$ koliko je Priority, puno.

    Valjda neću tući o zid kad mi paket nestane :/

  5. #105

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    361

    Početno

    Po meni je 12 dolara sasvim normalna cijena. Sjetimo se da u Hr plaćamo 25 kuna za paketić + 5 kuna poštaru na vratima. A to je preračunato 6 dolara .

  6. #106
    roby avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Cherryville
    Postovi
    994

    Početno

    Citiraj M.a.r.t.a prvotno napisa
    Citiraj roby prvotno napisa
    Citiraj M.a.r.t.a prvotno napisa
    Kako ste reagirale u ovakvim slučajevima?

    Sa eathangelsdiapers mi je s(kršitelj koda)ing bio niti 6$, a naNicki's diapers je bio free s(kršitelj koda)ing na sve pocketice i ja se navukla, platila PayPalom i sad mi dođe ovakva poruka???

    Da platim još 12$? i ko mi garantira da će mi uopće poslati pelene kad su se tako lijepo ogradili?

    Ili sam samo paranoična :?
    JA sam s Nicki diapers zadovoljna. ISto sam se navukla na free shiping za poketica ali sam platila 8 $. Sve stigllo za tjedan dana.(dvije narudžbe)
    Jel se sjećaš jel pošiljka išla First Class ili Priority Internationalom? Jasi li naknadno platila s(kršitelj koda)ing? Koliko je pelena bilo za 8$ s(kršitelj koda)inga?
    U jednoj tri poketice sa ulošcima, u drugoj dvije sa ulošcima. Nikakav first clas, najobičnije.

  7. #107
    M.a.r.t.a avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,032

    Početno

    Roby, ja imam 4 pocketice sa ulošcima i najjeftinija solucija mi je 12$.
    Čitala sam da su se paketi znali vozati po istočnoj Europi :/ , valjda će stići do 9.mj do početka jaslica

    Znam da kod nas pelena sa poštarinom izađe skuplje. Nedaj Bože odabrati plaćanje pouzećem, izađe nekih 45 kn. Nevjerojatno. Nego, zadnja pošiljka mi je došla samo 6,60$ pa me ovo zaprepastilo

  8. #108
    aishwarya avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,028

    Početno

    Citiraj M.a.r.t.a prvotno napisa
    Valjda neću tući o zid kad mi paket nestane :/
    Ma opusti se, nije baš da svaki drugi paket dobije noge
    Najgore kaj se meni dogodilo jest da sam jednu pelenu čekala mjesec i pol dana. Jedino što stvarno nastojim naručiti po jedan komad, pa ako se paket baš i i zgubi, da šteta bude manja
    Ajme sad sam ti valjada opet stavila bubu u uho, sorry

  9. #109
    M.a.r.t.a avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,032

    Početno

    To ti je pametno. Jedna pelena ima manji s(kršitelj koda)ing i stvarno ne izgubiš puno u slučaju da se zagubi. Ali, 4 pelene :/
    Bit ću pametnija drugi put, samo nek oe dođu na pravu adresu

  10. #110
    roby avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Cherryville
    Postovi
    994

    Početno

    Ma doci ce.

  11. #111
    roby avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Cherryville
    Postovi
    994

    Početno

    AAAAAAAAAA, stigle mi moje bG što sam poslala kod prijatelja u englesku, neocarinjeno!
    samo opet ima kvaka, stigle četiri a ja platila 5! Sigurno su carinice mrknile jednu mjesto carine! . Kome da se žalim???

  12. #112
    roby avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Cherryville
    Postovi
    994

    Početno

    Greška.

  13. #113

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    53

    Početno goodmama......

    Danas sam preko hyene zavrsila na goodmama pelenama

    :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: pa muttaqin je mila majka.... ajmo cure, isprsite se, koja od vas ih ima, i kakve su..... gledajuci cijenu, moraju bar usput znat kavu skuhat!!!

  14. #114
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno Re: goodmama......

    Citiraj @mazonka prvotno napisa
    Danas sam preko hyene zavrsila na goodmama pelenama

    :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: pa muttaqin je mila majka.... ajmo cure, isprsite se, koja od vas ih ima, i kakve su..... gledajuci cijenu, moraju bar usput znat kavu skuhat!!!
    Imam, ali ne po onim cijenama sa aukcija!

  15. #115

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    53

    Početno Re: goodmama......

    Citiraj TeddyBearz prvotno napisa
    Citiraj @mazonka prvotno napisa
    Danas sam preko hyene zavrsila na goodmama pelenama

    :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: pa muttaqin je mila majka.... ajmo cure, isprsite se, koja od vas ih ima, i kakve su..... gledajuci cijenu, moraju bar usput znat kavu skuhat!!!
    Imam, ali ne po onim cijenama sa aukcija!
    nisam ni sumnjala da ih ti imas teddy kaj si dobila na lutriji, ili si ih nabavila u neka dobra stara vremena.....

  16. #116
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    Kupila najnormalnije.

  17. #117
    kahna avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Predgrađe
    Postovi
    4,362

    Početno

    Meni su ti Muttovi i dalje misterija :/

  18. #118
    kahna avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Predgrađe
    Postovi
    4,362

    Početno

    Al zato ovi ****** mutt-like odlično služe 8)

  19. #119
    Tiwi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    on the edge
    Postovi
    3,231

    Početno

    Citiraj kahna prvotno napisa
    Al zato ovi ****** mutt-like odlično služe 8)

  20. #120

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    361

    Početno

    Citiraj kahna prvotno napisa
    Al zato ovi ****** mutt-like odlično služe 8)
    potpisujem

  21. #121
    roby avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Cherryville
    Postovi
    994

    Početno

    20.5.lj.g.2008. ja naručila svoje prve pelenice iz Kanade ME AIO, opalio me šiping....pa se ond aoduševila što pola šipinga vraćaju na račun....
    No do danas ništa nisu -niti naplatili, niti uplatili... :D
    Svašta.

  22. #122
    Serpentina avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    tu negdje
    Postovi
    1,147

    Početno

    Znam da sa sajta babyKind naručivati neću više. Tri mejla na tri različite adrese sam poslala i niti jedan jedini odgovor
    Stigle su nakon tri tjedna.

    Tots bots cover je OGROMAN! Veličina 3 je od 13.6 kg, imam osjećaj da bi i na mene išao
    wonderoo nappy je ok, vidjet ćemo. Ima li ih koja od vas?
    Postage and packing je došlo samo 3 funte - makar nešto.
    ME cover standardno odličan.

  23. #123
    lollipop avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    219

    Početno

    ima li netko iskustva s platnenima BAMBINO MIO? prijateljica je naišla na njih u jednom dućanu s dječjom opremom. kakve su???

  24. #124

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Tuzla; BiH
    Postovi
    569

    Početno

    Ja imam BAMBINO MIO, to ti je ustvari cover sa prefoldersom unutra (miotrial) kod nas super funkcioniše. Ako želiš koristiti na moderne PP onda kupi veći jer je cover namjenjen prefoldersima pa nije veliki kroj. Moj E. sada 8 mj. nosi XL BAMBINO MIO (mogao bi i L). Na čičak je i ne usjeca se u nogice, a super drži. Mislim da će nam još dugo moći
    Evo naših

  25. #125
    lollipop avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    219

    Početno

    hvala triplemama! l lijepo izgledaju... sutra idem u šoping, pa ćemo vidjeti.

  26. #126

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    684

    Početno

    koliko vam je trebalo da stignu pelena narucene sa molckis diapers? ja narucila prije mjesec dana i jos nista a prekosutra putujemo i nema nas u zg 2mj. da se nadam da ce doci u ova 2 dana?

  27. #127

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    684

    Početno

    molciks=nickis

  28. #128
    M.a.r.t.a avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,032

    Početno

    Stigle su mi prekrasne šarene pocketice sa Niki's diapersa i to za rekordnih 5 dana sa najjeftinijim i najsporijim s(kršitelj koda)ingom :D
    Stvarno su preslatke. Morat ću opet staviti album 8)

  29. #129

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    684

    Početno

    5 dana :shock:
    ja cekam vec vise od mjesec dana! tako sam i muttice cekala 2 mjeseca. valjda je mom postaru zvizdan lupio u glavu

  30. #130
    M.a.r.t.a avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,032

    Početno

    Ponovno sam stavila platnene u potpis, nisam mogla odoljeti tom šarenilu

  31. #131
    Dia avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    kun
    Postovi
    2,244

    Početno

    a joj, pelene su mrak

    ja nekako ne pisem u zadnje vrijeme tu, jer moj misic ima pelenu samo dok spava, stoje mi u ladici, ja svako malo bacim pogled na njih...hm...nekako mi ih je zao staviti na burzu

  32. #132
    slava avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    890

    Početno

    Također imamo pelenu samo za spavanje, skinuli pelene :D . Od rujna opet platnene party, stiže beba :D .
    Dia, eto ti recepta da platnene opet ubaciš u pogon .

  33. #133
    M.a.r.t.a avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,032

    Početno

    Citiraj Dia prvotno napisa
    a joj, pelene su mrak

    ja nekako ne pisem u zadnje vrijeme tu, jer moj misic ima pelenu samo dok spava, stoje mi u ladici, ja svako malo bacim pogled na njih...hm...nekako mi ih je zao staviti na burzu
    ja sam prodala 3 pelene sa kojima se nisam našla.
    ali ove ostale obožavam i mislim da ih neću prodavati čisto zato što ih volim

  34. #134
    agata avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Kras, o.Krk
    Postovi
    298

    Početno

    Napravila sam narudžbu u Bella Bottoms i sad čekam mail da platim, međutim ne javljaju mi se. Koliko ste vi čekali da vam odgovore?

  35. #135
    nerina avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Solin
    Postovi
    100

    Početno

    Agata, ja nisam dugo čekala, Faith mi je odgovorila jako brzo, isti dan kad sam naručila.

    Evo ja sam malo svratila na ovaj topic, samo da pozdravim sve platnenopelenaše, mi bi vam se rado pridružili.Za sada nam kolekcija i nije nešto velika ali skupljamo polako. Ja sam inače svaštar i ne mogu se odlučiti samo za jedan brand tako da imamo svašta ME,BB,MiB,HM by Dolisa i tako,nastavljam naručivati.Pozdrav bebama u platnenim a i njihovim mamama naravno

  36. #136

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    361

    Početno

    Citiraj agata prvotno napisa
    Napravila sam narudžbu u Bella Bottoms i sad čekam mail da platim, međutim ne javljaju mi se. Koliko ste vi čekali da vam odgovore?
    Javila se žena svaki put jako brzo. Jesi li išla tamo na stranicama na checkout ili si joj poslala mail? Jer ono za narudžbe na stranici ne šljaka nego trebaš poslat mail, ima tamo neki link "contact us".

  37. #137
    agata avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Kras, o.Krk
    Postovi
    298

    Početno

    I mail i narudžbu sam poslala i ništa mi se nije javila... probat ću ponovno danas. Hvala na odgovorima!

  38. #138
    agata avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Kras, o.Krk
    Postovi
    298

    Početno

    Mene teta iz bella bottoms očito ne doživljava....

  39. #139
    lollipop avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    219

    Početno

    Citiraj agata prvotno napisa
    Mene teta iz bella bottoms očito ne doživljava....
    ne brini, sigurno ce ti se brzo javiti. naručivala sam u dva navrata i jednom nam se nije javljala nekih tjedan dana, možda i više. i kod njih je ljeto, pa su možda malo usporili ritam. ili trenutno nema ono što si naručila... zbog toga smo se i mi taj put morali strpjeti. inace, ja obožavam bellice. nadam se da ćeš uskoro uživati u njima.

  40. #140
    agata avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Kras, o.Krk
    Postovi
    298

    Početno

    Ma nije meni hitno, bebač dolazi tek početkom 10mj. Jedino mi je bilo čudno da se ne javlja jer sam naučena kad kupujem preko neta da mi se odmah jave. Ali dobro, strpit ću se, samo neka se kad tad javi...

  41. #141
    agata avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Kras, o.Krk
    Postovi
    298

    Početno

    Javila se je Faith iz BB...

    Imam još par pitanja... Uzela bi jedan mali paket "domaćih" fitted pelena, hmm možda i dva paketa. Gledala sam Luci, Smib i Flafi... Šta mi preporučate?

    Gdje i kako se može u HR nabaviti zeleni racman, ili moram "skoknut" do Slovenije, Ilirske bistrice?

  42. #142

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Dugo Selo
    Postovi
    686

    Početno

    Citiraj agata prvotno napisa
    Javila se je Faith iz BB...

    Imam još par pitanja... Uzela bi jedan mali paket "domaćih" fitted pelena, hmm možda i dva paketa. Gledala sam Luci, Smib i Flafi... Šta mi preporučate?
    Meni su Kamaris frotiraste odlične, samo mislim da su i skroz smanjene za novorođenče ipak prevelike. :/

  43. #143

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    na moru
    Postovi
    371

    Početno

    ja imam paket smib, stvarno su mi super, za svaku preporuku

  44. #144

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    361

    Početno

    Hej curke, jeste skužile kako uložak iz ME točno paše na BB? Sinoć sam ma prematalici imala imala samo to dvoje, probam pokočati uložak za pelenu i cap - ko saliveno, i duljina i šitina i razmak između drukera. Eto, mala stvar, ali čojeka razveseli

  45. #145

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    361

    Početno

    pokočati=pokopčati
    šitina=širina
    čojeka= smotanu ženu koja već 4 mjeseca ima maglu u glavi pa se to vidi i u postovima

  46. #146
    manal avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    1,683

    Početno

    hmm... ne bi otvarala novu temu, mozda je pitanje glupo, pa cu ovdje pitati, mozda netko ima savjet: 12. dan jos smo u jednokratnima dok ne otpadne pupak. bebe kaki "svaki cas" i kad skuzimo da je kakao, odmah ga presvucemo. vec se malo i osuo ali tim tempom kakanja i prematanja, mi bismo u jednom danu maltene iscrpili nase jos nedostatne zalihe platnenih... a jedva cekamo da ih isprobamo... kako da se nosimo s tim cestim kakanjem i platnenima?

  47. #147

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    361

    Početno

    Citiraj coccinella prvotno napisa
    Fana, koja je ovo pelena i ona siva slijedeća?
    Ono zadnje pretpostavljam da je Loveybums cover?
    To su pelene s http://www.greensproutbaby.com/. Dosta tanke, ali su jaako slatke na ritici i upijaju solidno. Mi ih koristimo za vježbanje (za hipertonus). Ono zadnje žuto jest LB. Moram ažurirati te slikice

    Inače, kad sam ih naručivala, slala sam posebno mail, jer nema Hrvatsku na popisu na checkoutu. I čekala ih mjesec dana skoro.

  48. #148

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    na moru
    Postovi
    371

    Početno

    manal ja sam koristila kombinaciju tetra+svedska+cover

    odnosno, koristila sam platnene koliko sam ih tada imala a nakon sto bi ih potrosila stavljala sam ju u tetre dok se ne osuse i tako u krug
    nakon odredenog vremena povecala sam kolicinu platnenih a ona je smanjila ucestalost kakenja

  49. #149
    agata avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Kras, o.Krk
    Postovi
    298

    Početno

    Da se pohvalim... 8) Kupila sam u SLO Zeleni i Žuti racman, i stigle su mi BB i ME intro offer... Jako mi se sviđa cover od ME... nadam se da je i dobar koliko je i lijep!
    Naručit ću i paket pelena SMIB...

    Još samo da dođe moj mali miško početkom 10 pa da sve to isprobamo!! Jedva čekam...

  50. #150
    manal avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    1,683

    Početno

    thanks coccinella i lucylu! pokusat cu tako. sad sam mu probala obuci jednu posudjenu malu swadlebees (hvala anjici! ), ali jos smeta pupak, a ja bi ga tako obukla u platnene! cim se to sredi, idemo kombinirati :D

Stranica 3 od 6 PrviPrvi 12345 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •