Pokazuje rezultate 1 do 11 od 11

Tema: Rodin tecaj za savjetnike o autosjedalicama

  1. #1
    Ancica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,422

    Početno Rodin tecaj za savjetnike o autosjedalicama

    Udruga Roda će u nedjelju, 22.5. u Zagrebu održati tečaj za savjetnike za autosjedalice. Tečaj je cjelodnevni i sastoji se od prijepodnevnog teorijskog dijela putem predavanja te poslijepodnevnog praktičnog dijela putem besplatnog pregleda.

    Tečaj će pokriti najnovija saznanja u svezi autosjedalica i njihovom ispravnom korištenju.

    Tečaj je namijenjen za sve koji su zainteresirani za volontiranje kod održavanja besplatnih pregleda. Cilj nam je započeti redovito održavanje pregleda za stanovnike Zagreba i okolice, te drugih krajeva ukoliko u njima imamo dovoljno educiranih volontera. Od volontera se očekuje da jednom u tri-četiri mjeseca volontiraju na besplatnom pregledu autosjedalica koji se održavaju isključivo u danima vikenda (obično subotom) i traju 3-4 sata.

    Roda je, kao jedina među svim vladinim i nevladinim organizacijama u Hrvatskoj koja se intenzivno bavi edukacijom javnosti o važnosti autosjedalica, tijekom prošle godine između ostalog organizirala besplatne preglede u Zagrebu i Osijeku a koji su bili izuzetno dobro posjećeni i njihov rezultat je taj da je danas više od 70 djece sigurnije u vožnji.

    Želimo proširiti ovaj dio naše aktivnosti edukacijom savjetnika (do sada smo imali samo jednu osobu koja je bila dovoljno educirana) kako bismo mogli održavati redovite, mjesečne preglede i na taj način pružiti roditeljima-vozačima praktične savjete i informacije u svezi pružanja sigurnosti u vožnji njihovim najmlađima. Ova edukacija je izuzetno važna jer je naše dosadašnje iskustvo pokazalo da je oko 90% autosjedalica neispravno korišteno i na taj način ne pružaju djetetu optimalnu sigurnost kod sudara.

    Ukoliko nam želite pomoći u nasem nastojanju da pružimo što većem broju djece u Hrvatskoj maksimalnu sigurnost i zaštitu u vozilu i prisustvovati Rodinom tečaju za savjetnike i volontirati na besplatnim pregledima, molimo da nam se javite.

    Tečaj nije ograničen na polaznike iz Zagreba, dapače već imamo buduće volontere iz istočne Slavonije, Istre i Primorja koji će nam se pridružiti na tečaju u Zagrebu, međutim trenutno je zbog logistike u kratkoročnom planu samo tečaj u Zagrebu. Slijedeći tečaj neće se održati vjerojatno prije jeseni.

    Hvala unaprijed svima zainteresiranima.

    Voditeljica projekta, Ana Duff (ancica)


    ____________
    Ovdje molim da se članovi Rode koji su se već prijavili za tečaj ne javljaju na ovaj poziv.

  2. #2
    Ancica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,422

    Početno

    podizem

  3. #3
    Nika avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,535

    Početno

    Molim sve zainteresirane da mi se jave na pp, kako bi se organizirali.
    Hvala

  4. #4

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    ako uspijem organizirati čuvjnje

    ja bih došla

    sad jedino ,ne vozim,jel to nužan uvjet?

  5. #5
    Ancica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,422

    Početno

    maria, super 8)

    nije uopce uvjet da znas voziti, uciti cemo samo o kako i zasto u svezi autosjedalica

  6. #6

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    evo uspjela sam izorganizirati slijedeću nedjelju i osloboditi se od svih obaveza!

    gdje i kad da se nacrtam :D

  7. #7
    Ancica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,422

    Početno

    Maria, super! :D

    Jel se mozes javiti Niki na pp, ona ce ti proslijediti sve informacije koje ti trebaju

    Jedva cekam da vas sve upoznam 8)

  8. #8
    Nika avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,535

    Početno

    maria, poslala sam ti poruku

  9. #9
    Nika avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,535

    Početno

    Svim polaznicima je poslan mail obavijesti o eventu u nedjelju

    Ukoliko netko nije dobio, molim svakako da mi se javi.

    Veselimo se susretu, pozdrav :D

  10. #10

    Početno Pozdrav, pohvala i jos malo Off topic-a

    BokiC!
    Ja jesam zainteresirana, ali je jučer bio takav dana da je to bilo potpuno nemoguće. No nadam se da ćemo se srest ujesen, na sljedećem tečaju.
    U svakom slučaju, mislim da je tečaj potreban, i nužan, i kol'ko ja gledam po cesti, i dok hodam i dok sam za volanom, ja bih to organizirala dvaput dnevno. Šta sve vidiš u prometu

    A sad off-topic: Ako je voditeljica projekta Ančica, mama koja ima jednu Petru, onda please molim da mi pošalje svoju mail adresu. Jerbo moj sinek Timo (sreo dotičnu malu ljepoticu na jednoj svadbi prošlog lipnja ) ima poruku za nju. TXS

  11. #11
    Ancica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,422

    Početno

    neda! mama petrine prve ljubavi :D

    saljem ti pp :D

    (a znas da sam si mislila na vas kad mi je k. rekla da je vasa cijela familija u orijentacijskom trcanju i pitala se dal se vas moze naci na trkama za djecu koje neda2kids organizira - a kad ono ti neda2kids glavom i bradom , ajme, uvijek me iznova iznenadi kako je svijet malen 8) )

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •