Stranica 65 od 65 PrviPrvi ... 1555636465
Pokazuje rezultate 3,201 do 3,229 od 3229

Tema: inseminacija

  1. #3201
    Krtica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    501

    Početno

    Ivana999 želim da vam upali iz prve. U koju bolnicu idete na konzultacije? Ako ste kod privatnika tamo odmah možete dogovarati ivf. U državnim bolnicama ako sgram nije katastrofalan onda aih je prvi korak i rade 4 do ivf-a.
    Ja sam prošla dva aih-a, sutra me čeka 3. Dijagnoza kod nas ne postoji.Snižen mi je malo amh, al doktori smatraju da to nije razlog mog nezatrudnjivanja.
    Posljednje uređivanje od Krtica : 15.12.2013. at 12:02

  2. #3202
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    krtica,
    koliko imaš godina?

  3. #3203
    Krtica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    501

    Početno

    32godine.

  4. #3204

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    36

    Početno

    Hvala cure!!11.12.bili smo na konzultacijama(Petrova)i dr.je odredio ivf..on smatra da je nalaz mm los da bi uopce gubili vrijeme na aih..tako da 26.03.idem po lijekove..mislila sam da cu i duze cekati..eto nadam se uspjehu i vama zelim od srca isto..navijam za velike buse sta prije..

  5. #3205

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    36

    Početno

    Draga,zelim ti od srca da ti uspije..ti si kod privatnika?mi smo se odlucili na Petrovu..

  6. #3206

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    36

    Početno

    Hvala na figama..ja se nadam uspjehu..odredio nas je dr.na ivf zbog loseg nalaza spermiograma..tako da sad cekamo kraj treceg da idemo u postupak..jesi ti kod.dr.Baumana ili?mi smo se odlucili na Petrovu..

  7. #3207

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    343

    Početno

    Ivana, ja sam kod dr.Turudić, kod Baumana se dugo čekalo na red za prvi pregled....ali folikulometrije i sam postupak radi onaj doktor koji taj dan je tako da sam sve upoznala Planirali smo mi ići na VV, ali dugo se čekalo za spermiogram pa smo se odlučili na Sd jer smo prije došli na red i tako smo i ostali tamo.
    Super što imete termin za lijekove i nije tako daleko tako da brzo će to doći...i daj Bože da uspije od prve i to će biti to

  8. #3208
    Krtica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    501

    Početno

    Danas mi u Vinogradskoj dr. Tomić radio aih. Krvarim vrlo malo. Prva dva puta nisam. Jel to moguće da je malo zaderao cerviks? Nije me na postupku apsolutno ništa zabolilo.

  9. #3209

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,209

    Početno

    Krtica, to je sve normalno. Ja sam oba puta malo krvarila.

  10. #3210
    Krtica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    501

    Početno

    Hvala bmaric. Ja nisam prije, al brzo je i stalo.

  11. #3211

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    36

    Početno

    Krtica,jedva cekam cuti dobre vijesti..

  12. #3212
    Krtica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    501

    Početno

    Cure sretan Vam Božić! Naravno i vašim obiteljima!
    Danas cijeli dan imam bolove u stomaku kao pred mengu. Ako se slučajno protegnem kao jutros jajnici bole uffff. Stomak tvrd. I moj najdraži simptom glavobolja. Mislim da test neću ni dočekati.
    Kako ste vi?

  13. #3213
    Krtica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    501

    Početno

    Nema lijepih vijesti kod mene. Test jutros negativan. Čekam mengu pa uzv i opet klomifeni i opet na aih, zadnji zadnjiiiiiiiii.

  14. #3214

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,209

    Početno

    Krtica, žao mi je!
    Zašto opet na AIH? Probaj se s dr dogovoriti da idete na IVF. Taj AIH je samo gubljenje vremena...

  15. #3215
    Krtica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    501

    Početno

    U Vinogradskoj je pravilo 4 aih-a prije ivf kod parova kod kojih nije pronađen nikakav problem. Pitala sam doktora i tako mi je objasnio. Nakon ovog aih-a ću vjerojatno u prirodni ivf i na listu čekanja za lijekove.
    Strpljivo ću čekati. Nema nam drugog izbora.

  16. #3216

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    36

    Početno

    Sve najbolje i 2014..i da nam bude plodna..krtica,zao mi je da je test negativan..budi jaka..ma kod aih je mali postotak uspjesnosti,mislim da bi dva ili tri puta trebao biti maksimum..ali eto,to je samo moje misljenje sto nemora znaciti da je ispravno..ma drzin ti fige da ti sljedeci put uspije..

  17. #3217
    Krtica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    501

    Početno

    Hvala Ivana!!! Evo stigla menga i idem na uzv prije klomifena pregledati jajnike. Razmišljam da dr predložim uz klomifen koji menopur mozda bude vise srece jer sam zadnji put lose reagirala na klomifen.
    Sretna nova svima!!! Neka Vam bude plodna!

  18. #3218

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,209

    Početno

    Krtica, i ja loše reagiran na klomifen, u biti skoro na nikako ne reagiram na njega, pa je moj dr predložio da sljedeći put idemo sa Femarom i malom dozom Gonala...

    Nek vam svima bude ova godina sretna i plodna!

  19. #3219

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    36

    Početno

    Cure,jeste radile testiranje na hiv,hepatitis,sifilis?

  20. #3220
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Jesmo, to je svima uvjet za ulazak u MPO postupke, markeri se periodički ponavljaju.

  21. #3221

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    36

    Početno

    Gdje ste radile,koliko se cekaju nalazi?tnx na odg.

  22. #3222

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    markeri se rade u zavodu za transfuzijsku medicinu, petrova 3, po novom se narucuje, nalazi se cekaju 10 dana.

  23. #3223

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    36

    Početno

    Hvala ti!!

  24. #3224

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    343

    Početno

    Muž i ja smo početkom 11. mj. u Petrovoj radili test na hiv i hepatitis, tada se nije trebalo naručiti...

  25. #3225
    Krtica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    501

    Početno

    Danas na 3dc na ultrazvuku doktor mi ostao iznenađen. Moji jajnici izgledaju kao da sam na pola ciklusa, a ne 3dc. Ima cista, folikula, koji god vrag da je nije dobro. Menga kasnila, nije pravo došla, dva dana spottinga, a ev danas kao treći dan ciklusa je veći stala. Nisam je pravo ni imala. Eto to je klomifen napravio kojeg sam pila prošli ciklus, onda isto po prvi put u životu sam imala lošu reakciju i sada mi se sve nešto poremetilo. Jeste ikad itko od vas imao problema nakon klomifena?
    Odgađamo klomifen i aih dok se situacija ne sredi. Ostala sam razočarana.

  26. #3226

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,209

    Početno

    Krtica, ja sam dva puta bila na klomifenu, ali meni je samo utjecao na endometrij. U trećem postupku idem s Femarom + nešto malo Gonala. Moj mpo smatra da je dva puta klomifen sasvim dovoljno.

  27. #3227
    Krtica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    501

    Početno

    Bmaric kod kojeg ste vi doktora? Koja bolnica?

  28. #3228

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    343

    Početno

    Ja sam dva ciklusa za redom bila na klomifenu i oba puta sam super reagirala i bez posljedica ali nažalost i bez rezultata. Prvi put sam imala 3 folikula veća od 15mm od kojih je na kraju jedan najveći kao ostao i radili smo inseminaciju, drugi put kao opet na inseminaciju,ali su se napravila 4 folikula pa sam zbog toga išla na ivf, punkcija sva četiri, ali samo su dvije JS bile...koje se na kraju nisu oplodile...

  29. #3229
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    S obzirom na to da smo već došli do 65. stranice, radi preglednosti ključamo ovu i otvaramo novu temu!

    link na novu temu

Stranica 65 od 65 PrviPrvi ... 1555636465

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •