Pokazuje rezultate 1 do 39 od 39

Tema: "prvi rođendan"

  1. #1
    iirraarraa avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Pronađi me
    Postovi
    282

    Početno "prvi rođendan"

    bliži se 31.07.... Ivanov prvi rođendan...ufff....
    ne znam uopće kako bi se ponašala na taj dan, šta da radim...da plačem, da tugujem, da ne mislim znam da ne mogu.Ne znam kako da se nosim s time na taj dan....termin mi je bio 23.07, taj dan ću nekako, nadam se, preživjeti, ali 31...boli me kad pomislim uopće...taman sam dobro napredovala, vidim po sebi a i drugi mi vele da sam konačno krenula na bolje, bojim se da sad opet ne krenem korak unatrag...nadala sam se konačno ga pustiti, ali od same pomisli već mi suze cure niz obraz....mislila sam možda na taj dan smognem snage i napokon da pustim da počiva u miru tamo gore, ali ne znam kako, možda podsvjesno i ne želim...mama mi veli da on neće imati mira dok ga ja ne pustim, i znam da neće, ali to je jače od mene....koliko sam noći znala biti budna razmišljajući što se mora preokrenuti u mojoj glavi da ga konačno pustim i pomirim se s time što se dogodilo...
    unaprijed se ispričavam ako ova tema ne spada ovdje, ali nisam znala kud drugdje da ju stavim...

  2. #2

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Strmec
    Postovi
    444

    Početno

    Draga iirraarraa, citam ti post, pa i meni naviru suze. Ne mogu niti zamisliti kako ti je i ne mogu ti dati savjet kako da nastavis dalje. Mislim da bi mozda najbolje bilo da porazis strucnu pomoc psihologa koji ce ti pomoci kako da se nosi s boli koja nikada nece nestati. Uvijek ce biti prisutna ali ti si ta koja mora nauciti kako se nositi s njome. Tvoj je Ivan sada s andelima i gleda te, sigurna sam da ne zeli da mu mama tuguje tako kao sto ti tugujes za njime. On je sada tvoj andeo cuvar i moras nastaviti dalje zivjeti.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,727

    Početno


  4. #4
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,983

    Početno


  5. #5
    zhang avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    GYM
    Postovi
    5,114

    Početno


  6. #6

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Zagreb-Vrapče
    Postovi
    99

    Početno


    neznam sta da ti napisem, osim da se drzis...vrijeme donekle liječi rane...

  7. #7
    Ora avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,236

    Početno

    Drži se...

  8. #8
    tinkie winkie avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    ZD
    Postovi
    2,297

    Početno


  9. #9

    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Sisak
    Postovi
    363

    Početno

    jako mi je žao. nemogu si ni približno zamisliti kako ti je. nemogu ti dati savjet ali ti mogu poželjeti svu sreću. tako nešto se nemože zaboraviti nikada. ne znam šta bi ti rekla osim drži se.


  10. #10

    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Kastav
    Postovi
    131

    Početno

    zauvijek će biti u tvom srcu i tvojim mislima...i pronaći ćete mir.. nekako... samo budi hrabra i polako ćeš dalje kroz život, ponosna što imaš svog anđela koji te čuva...

  11. #11
    Dodirko avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,405

    Početno


  12. #12
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    ajme tuzno... ne mogu ni zamislit kako ti je...
    ja mislim da trebas plakati kad si tuzna a ne drzati to u sebi...
    nadam se da ce s vremenom biti lakse

  13. #13
    ella avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    velika gorica
    Postovi
    505

    Početno

    neznam sto da kazem drzi se i mozda su cure u pravu pa da potraziz psihologa da razgovaras s njim mozda ti pomogne

  14. #14

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sl.brod
    Postovi
    524

    Početno

    zasto se tako sto uopce mora dogadjati?
    ne znam sto je bilo ali mi je zao, zao..
    budi hrabra irraarraa..i nedaj se.

  15. #15
    mamaineven avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Veliko Trgovišće
    Postovi
    1,253

    Početno

    Budi hrabra, pretužno

  16. #16
    kloklo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb/Jarun
    Postovi
    2,995

    Početno

    Tako mi je žao, opće ne znam kojim bi te riječima pokušala utješiti pa ti šaljem jedan veliki, veliki virtualni zagrljaj

  17. #17
    Mali Medo avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Sisak
    Postovi
    320

    Početno

    draga iirraarraa,

    stvarno mi je žao. Iz istog smo grada i znam tvoju priču

    U jednom postu si napisala da pokušavaš krenuti dalje, ja se nadam da ćeš i uskoro uspijeti!

    Malog anđela trebaš pustiti da mu se duša smiri, a on će te vječno paziti i živjeti u tebi

    Pusa velika

  18. #18
    iirraarraa avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Pronađi me
    Postovi
    282

    Početno

    vidim prema tvom potpisu da si rodila malo prije mene, tko zna možda smo se i viđale u bolnici ili išle na tečaj zajedno

  19. #19
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    iirraarraa,

  20. #20
    Nitica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,081

    Početno


  21. #21
    iirraarraa avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Pronađi me
    Postovi
    282

    Početno

    ja sam sad dušu isplakala, baš mi je to trebalo......muž je ugasio sviječu, ja nisam mogla, čim ju je ugasio ja sam se rasplakala opet...po zadnji put opisao mi je kako je izgledao, obećala sam da ga više nikada neću pitati.....moja beba, bucko moj, 3950....smeđa kosica, mali nosić i obraščići kao jabukice, veli muž da je bio kao da spava......
    lijepo moje slatko........
    neću ga više pitati, od sutra krečem dalje, zaokružujem ovu godinu, puštam svoje zlato da spava i da me pazi.......

  22. #22
    fjora avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    924

    Početno

    draga, drži se,

  23. #23
    japanka avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    na rubu znanosti
    Postovi
    859

    Početno

    draga..zagrli svog muža jako, jako
    vašem anđeliću velika
    nadam se da vas samo dobre stvari čekaju u životu ubuduće, stvarno vam to želim
    vrijeme liječi rane, ožiljak ostane, ali naučiš živjeti s njim
    držite se

  24. #24
    bfamily avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    694

    Početno


    Žao mi je što ste sve to trebali proći. Jednostavno nije fer....
    Ne poznam te ali sam uvjerena da ćeš uvijek misliti na svog sina, ali isto tako znam da ćeš ponovno biti sretna.

  25. #25
    Osoblje foruma mikka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    7,247

    Početno

    uh, iirraarraa..


  26. #26
    zhabica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    u radosti ...
    Postovi
    3,922

    Početno



    samo to izbaci iz sebe, nemoj drzat da te gusi. nadam se da ces prebolit i krenut dalje iako je takvo nesto jako tesko prebolit. zelim ti da uspijes!

  27. #27
    tinkie winkie avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    ZD
    Postovi
    2,297

    Početno

    nek te tvoj mali anđel čuva, nek bude tvoja snaga,...

    nemam riječi, stisle su se u grlu u ogromnoj knedli.....

    drži se.

  28. #28
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    iirraarraa
    ni jedna majka ne bi smjela do doživjeti

  29. #29
    klia avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    1,797

    Početno

    Suosjećam s tobom

  30. #30
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Nemam riječi, samo veliki zagrljaj

  31. #31

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,983

    Početno

    iirraarraa draga, pustit ces svojeg deckica kada budes spremna. On sigurno razumije da ga njegova mama jos nemoze pustitit i cuva ju dok ona ne bude spremna ... Stisni se uz svojeg muza, zajedno ste jaci

  32. #32
    Mali Medo avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Sisak
    Postovi
    320

    Početno

    Drži se draga

  33. #33

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    80

    Početno

    Draga moja! Ja ne znam kako bih ti riječima pokazala svoje suosjećanje i mogu ti najprije reći da si veoma hrabra i da imaš zlatnog muža koji ti je zaista bio prava podrška i koji je uz tvoje zlato još jedan anđeo na Zemlji!!! Ti ne smiješ zaboraviti tvoje zlato, on će zauvijek biti tu, uz tebe, u tvojem srcu i tvojim mislima. Molim te, drži se! Ti si krenula dalje i Bog će ti dati sreću, vjeruj mi! Ja ne mogu niti zamisliti kakvu bol nosiš i znaj da smo svi uz tebe! Jučer sam se uključila u forum i našla tvoju priču! Plakala sam od prvog do zadnjeg slova i htjela bih te utješiti i poslati ti malo mog veselja i sreće od mojeg klinca! Vjeruj mi, tvoj anđelčić ima misiju da vas čuva jer vas očekuje velika sreća i puno puno veselja! Nije sve izgubljeno, draga, ja sam s tobom, moj muž i još milijuni žena i muževa suosjećaju s vama i šalju vam nadu u bolje sutra! Zapamti: Uvijek poslije kiše dolazi sunce! Sutra je novi dan! Šaljem vam puno pusa sa svojim sinčićem!

  34. #34
    iirraarraa avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Pronađi me
    Postovi
    282

    Početno

    hvačla ti draga na ovom lijepom postu......i ljubi svoje klince.....
    ja sam ok, prošlo je već dva tjedna od prvog rođendana i mogu reči da sam sve bolje i bolje, pokušavamo zatrudniti, krenula sam dalje jer ništa drugo mi ne preostaje, ne mogu promijeniti to što se dogodilo, jedino mogu krenuti dalje sa svojim životom , a to i pokušavam, zbog sebe, muža obitelji a najviše zbog Ivana i druge bebe

  35. #35

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    80

    Početno

    Bok !
    Moj maleni i ja ti opet pisemo!
    On će 31.08. biti punih 17 mjeseci! Ja ti iz sveg srca želim da i ti što prije čuješ svojeg djeteta, da kuca za vas i da vam ispuni sve prazne dane, a maleno zlato da vam napuni kuću svojim osmjesima, tapkanjem nožicama i nestašlucima! To što vam se dogodilo je samo jedno gorko iskušenje i znam da ste se napatili, ali bit ćete sada snažniji i to će vas vodit dalje! Slušaj me, opustite se i nemojte se previše opterećivati ako ne ostaneš trudna! Mi smo dugo čekali za dijete, a dok smo htjeli toliko smo se razočarali, 15 mjeseci ništa! To nas je toliko pogodilo da nismo imali snage za dalje! Mi nismo imali tako tužno iskustvo prije, ali velim ti dok nešto čvrsto želiš, bit će. Već smo svašta pokušali i već htjeli od svega odustati. Lijepo smo uzeli vremena za sebe i otišli na jedan dvotjedni odmor u toplice. Već mi je tamo kasnila m. I ja ono iz šale kupim test i ujutro se testiram. Tako ćeš i ti biti najsretnija osoba kao ja onda, htjela sam u 5.00 probuditi cijelu ulicu! I dogodilo se konačno! Ništa mužu nisam rekla, ostavila sam mu pozitivni test na noćnom ormariću! Zanijemio je od sreće! I danas imamo ovog malog dobricu-zloćka! Želim ti puno puno puno puno sreće i molim te opusti se i voli i dalje svog Ivana, ne zaboravi ga, on je tvoje dijete i on će začas vama poslati bracu ili seku!!!!
    Pusa

  36. #36
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Ja za svaki rodendan od mog Tina zapalim svijecu, sjednem na terasu i pricam s njim. Kazem mu koliko ga volim, koliko mi je zao sto ga nikad nisam upoznala ali da cemo se imati priliku vidjeti se jednog dana. Pa mu pricam kako mi je lijepo s ovim mojim malim puzavcem i kako cu mu, kad odraste, sigurno reci da ima malog bracu koji ga cuva.

    Znam da ti je tesko, ali probaj razmisljati o tome kako on zna da ti njega volis i sigurno nebi htio da mu mama bude tuzna.

    Zelim ti da se sto prije pomiris s tim i da krenes dalje, vjeruj mi, kad dode novi mali smotuljak, tvoj zivot ce ponovno dobiti smisao.

  37. #37
    sonata avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    1,088

    Početno

    Joj kako je ovo sve tuzno. Zaista je nepravda da se nekome dogode takve strahote. Placem dok sve to citam a ne mogu ni zamisliti kako se osjecas... Zaista ti od srca zelim malu kiflicu u tvom narucju da te veseli, da ti se smije i da uzivate u njoj. Drz te se!

  38. #38
    Marsupilami avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,253

    Početno

    Oh kako te razumijem
    Nasem zlatu ce 11.9 biti mjesec dana kako nas je napustila i nastavila svoj put
    Tesko je, ali draga moja, moramo dalje...oni su na sigurnom i cekaju nas da se jednog dana ponovno sretnemo

  39. #39
    mali karlo avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    1,464

    Početno

    Ufff taman sam pomislila da sam prebolila moju bebicu a sad kužim da nisam...

    Svako malo se uhvatim u razmišljanju koliko bi sad bila trudna, dal bi bila curica il dečko i uvijek se mazim po stomaku

    Sretna sam jer imam jednog malog anđela koji sad spava ali tako smo htjeli još jednog...pretužna sam...

    Sada bi bila trudna 7 mj. Nadam se da ćemo se ubrzo opet radovati novoj bebici.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •