Pokazuje rezultate 1 do 10 od 10

Tema: Promijenila bih socijalnog ginekologa- pomoć!

  1. #1

    Početno Promijenila bih socijalnog ginekologa- pomoć!

    Drage moje, da ne dužim, odlučila sam promijeniti socijalnog ginekologa, pa bih htjela kod nekoga koji ne pravi problema oko uputnica, susretljiv je itd. E, da u Zagrebu sam. Ako nećete ovdje, može i PP. Samo mi preporučite nekog normalnog, please!
    Sve vas

  2. #2

    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Postovi
    47

    Početno

    i mene zanima isto što i serenu
    i da li je to moguće usred godine
    prije je bilo samo 12 mjesec za mijenjanje

  3. #3

    Početno

    Sad se može promijeniti bilo kada...

    Ja bi vam preporučila svog, ali danas sam bila tamo i sestra je curu koja se došla kod njega prijavit poslala kod druuge doktorice, pa mi se čini da je ne samo ispunio, nego i prešišao kvotu... :/

  4. #4
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Meni moj bez pogovora daje uputnice. Ali jedino nije da se nešto trsi da komunicira. Ali kak sad zapravo sve vodi dr. Lučinger, to me ni ne smeta.

    Dakle, ako želiš (a i u čekaonici rijetko ima gužve), radi se o dr. Doki, radi u Dugavama.

    Pa ti vidi.

  5. #5
    plavaa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Postovi
    1,031

    Početno

    Anči i ja imamo istog, isto za preporuku, al nema mjesta odavno... :/
    Selim na Zdravlje Odraslih

  6. #6
    LeaB avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,656

    Početno

    Citiraj Jelka prvotno napisa
    Meni moj bez pogovora daje uputnice. Ali jedino nije da se nešto trsi da komunicira. Ali kak sad zapravo sve vodi dr. Lučinger, to me ni ne smeta.

    Dakle, ako želiš (a i u čekaonici rijetko ima gužve), radi se o dr. Doki, radi u Dugavama.

    Pa ti vidi.
    Moja preporuka je da ne ideš kod Doke. Malo je nemaran...

    Inače se rijetko žalim no za njega sam već nekoliko puta čula isto.

  7. #7
    lara01 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,734

    Početno

    Ukoliko trebaš ginekologa samo za uputnice i recepte od srca preporučam dr. Doku.
    Ja sam kod njega od kada smo počeli liječiti neplodnost, nikada mu nisam legla na stol niti ga pitala za mišljenje. On meni lijepo napiše sve što ja tražim i imam osjećaj da smo i ja i on super zadovoljni takvim odnosom.
    Za ostalo ne znam.

  8. #8

    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    744

    Početno

    Cure, jel ide netko ginekologu u Dom zdravlja Kruge?

  9. #9
    lidac2004

    Početno

    idem ja,zasto?

  10. #10
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Citiraj lara01 prvotno napisa
    Ukoliko trebaš ginekologa samo za uputnice i recepte od srca preporučam dr. Doku.
    Upravo tako. Evo upravo danas sam bila po recept za utriće. Nit sam imala pov. bloesti, nit bilo što drugo, jednostavno mi je napisao recept. Prije 10 dana, nakon transfera, došla sam po isto + uputnicu za betu. Nije ni trepnuo, a pov. bolesti naravno nisam imala.

    LeaB, slažem se ja u potpunosti s tobom, ali zbilja od njega ne trebam ništa više od uputnica i recepata. I to za sada funkcionira savršeno. Čim jednog dana saznam za svoju trudnoću, idem kod dr. Baumana, ak me bude htio. On me oduševio na HSG-u i od onda se nadam da će mi on voditi trudnoću.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •