Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4

Tema: šta učiniti kad otac ne uzima djecu

  1. #1

    Početno šta učiniti kad otac ne uzima djecu

    Imam velikih problema i ne znam kome da se obratim.na sudu sam dala izjavu da želim da otac uzima djecu svaki drugi vikend i on se s tim složio,međutim sutkinja to nije stavila u presudi kako ne znam jer na drugom ročištu nisam bila prisutna zbog posla .odvjetnicu sam prijavila komori a otac djece to iskorištava i ne uzima djecu jer to ne stoji u presudi vrijeme za žalbu je isteklo gdje se mogu obratiti za pomoć

  2. #2
    Audrey avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,028

    Početno

    Ne zamjeri, ali zašto inzistiraš da otac uzima djecu ako on to ne želi? Razmisli je li djeci stvarno treba otac koji će ih viđati samo zato jer ga sud na to sili, a ne jer on osjeća potrebu biti s njima. Kako će izgledati to vrijeme koje oni skupa provode?
    Nemam iskustva i nisam sigurna jesu li propisani termini viđanja od strane suda PRAVO ili OBAVEZA, i može li se i kako sankcionirati roditelj koji te termine ne koristi.

    Želim ti da se sve riješi onako kako je najbolje za tvoju dječicu !

  3. #3
    EvaP avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Postovi
    359

    Početno

    Stvarno super otac

  4. #4
    fegusti avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    pu
    Postovi
    2,033

    Početno Re: šta učiniti kad otac ne uzima djecu

    Citiraj gcirkovic prvotno napisa
    Imam velikih problema i ne znam kome da se obratim.na sudu sam dala izjavu da želim da otac uzima djecu svaki drugi vikend i on se s tim složio...
    slažem se s audrey i imam pitanje:
    da li na osnovu tog prijedloga otac ne plaća alimentaciju jer ravnopravno raspodjeljujete brigu o djetetu i vrijeme provedeno s njim?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •