Stranica 2 od 92 PrviPrvi 12341252 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 4557

Tema: bronhiticari, astmasi, sinusasi - kako je? 3. dio

  1. #51
    lunahor avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    3,514

    Početno

    i ja sam kaj ti je rekla gunekica

  2. #52
    lunahor avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    3,514

    Početno

    mozda je na mene popixgbc jer sam to napravila poslije tebe ili obrat ..

  3. #53
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,650

    Početno

    Citiraj lunahor prvotno napisa
    i ja sam kaj ti je rekla gunekica
    samo je zaprepašteno raširila oči. S time da me niš nije pitala, nego je to bila moja prva rečenica čim smo ušle u ordinaciju.

  4. #54
    Nitica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,081

    Početno

    Mi imamo dijagnozu astma, dokazanu alergiju na kravlje mlijeko i bjelanjak jajeta i dokazano da mu ti lijekovi pomažu, e sad kaj bi bilo da mu ne pomažu...ne znam...ali je nama dok. Kovač sa Srebrnjaka super. Sve se sa njom možemo dogovoriti. Čak nam je dala i svoj broj moba. (nismo ga tražili) ako imamo pitanja da je nazovemo ili da se dogovorimo oko reguliranja terapije. Prošli tjedan smo bili kod nje na redovitoj kontroli, potvrdili terapiju i slijedećih 6 mjeseci ne moramo dolaziti. Valjda nećemo niti morati. :/

  5. #55
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    da li je nečije dijete dobilo nasonex? zanima me koliko se on dugo smije davati?

  6. #56
    momze avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Postovi
    4,444

    Početno

    Citiraj lunahor prvotno napisa
    daj malo detalja , vidim da je zach puno mladji od moje curke, reci kako je izgledao test, htio je stalno puhati spiro?
    nije on puhao, njemu su tada bile 2 godine i 3 mjeseca.
    najprije su mu nesto mjerili (ne sjecam se kako), pa su mu onda spricnuli (valjda taj metakolin) preko babyhalera, pa su nakon toga opet mjerili i tako dosli do spoznaje da mu pluca rade sa smanjenim kapacitetom od 30%.
    nismo radili klasicnu spirometriju sa puhanjem.

  7. #57

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    2,583

    Početno

    Citiraj Tashunica prvotno napisa
    da li je nečije dijete dobilo nasonex? zanima me koliko se on dugo smije davati?
    mi smo imali nasonex
    čini mi se da u uputama piše nešto kao najviše tri mjeseca
    mi smo ga koristili u sezoni cvatnje
    sada nam je ukinut prije mora

    Inače, mi smo ok (kuckuc). L se upravo oporavlja od ove jesenske viroze koja se proširila i malo zakomplicirala na oči i na pluća. Dosta mu se šlajma nakupljalo, ali nije dobio napad niti spazam. :D
    Na žalost, na kraju smo završili na antibiotiku nakon dva tjedna natezanja sa žuto - zelenim šmrkljima i kašljem. Nakon dan - dva sve kao rukom odneseno. Tješim se da mi je to dokaz kako mu je stvarno bio potreban.

    Nama je isto smanjena terapija prije ljeta na flix 50 2x2 - bili smo na 125 2x1, ukinuti nasonex i singulair mini. Idemo na kontrolu početkom slijedećeg mjeseca.
    Sve mi se čini ko da naša prim. čita ovaj topic. Kad smo bili na zadnjoj kontroli bila je čisto med i mlijeko. Čak je i uvažila moju zamolbu da mu smanji terapiju iako nije smatrala da je medicinski opravdano jer se, citiram: "može početi sa smanjivanjem trajne terapije tek nakon godinu dana bez napadaja i potrebe za ventolinom."

    I Lukavcu ne rade klasičnu spirometriju nego nešto gdje je potrebno samo mirno disati u aparat i stisnuti obraščiće rukama. Kako li se samo zove...
    To već obavljamo cijelu godinu i navodno je baš za manju djecu koja ne mogu odraditi običnu spiro.

  8. #58
    lunahor avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    3,514

    Početno

    nasonex i mi uzimamo i ja osobno , nasonex se uzima isto dugo koliko god trebba, l. uzima po 6 mj kao i ja tj u razdoblju grijanja..

  9. #59
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    znači smije se uzimat duže. neki dan mi frendica bacila bubu u uhu da nije preporučljivo uzimati duže.

    kod nas je najnovije da imamo upalu pluća. sad je na sumamedu i nadam se da će što prije ozdraviti da skinemo već jednom operaciju, koju mora obaviti, s dnevnog reda.

  10. #60

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    2,583

    Početno

    tashunice za upalu pluća
    mi smo ih već pregrmili dvije, obje atipične virusne
    bude bolje nakon operacije, sigurna sam

  11. #61
    romi avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    877

    Početno

    Tashunica big kiss , i Dino je imao virusnu atipičnu upalu pluća, e također pio Sumamed...

    Ps - ako kome još treba imam još jedan paket sa pet ampula Pulmicorta za inhalaciju - za laringitis.
    Pa kome treba - tu sam.

  12. #62
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    hvala cure
    malo me brine što je temperatura još uvijek tu, a danas je treći dan kako uzima sumamed :/

    imga ide na spuštanje testisa, ti vjerojatno misliš da će mandule operirati.

  13. #63
    romi avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    877

    Početno

    Mi smo prošli operaciju totalne fimoze....katastrofa !

  14. #64
    lunahor avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    3,514

    Početno

    tile kako je bilo ?

  15. #65
    romi avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    877

    Početno

    Ćekamooooooo????

    I držimo figeeeee!!!!

  16. #66

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    2,583

    Početno

    Citiraj Tashunica prvotno napisa
    imga ide na spuštanje testisa, ti vjerojatno misliš da će mandule operirati.

    ajme zemljo otvori se!!

    cure, nemojte se molim vas ljutit
    ja sam na sto strana rastrgana, vrtić, zubar, dodatne aktivnosti, planiranje tri proslave L. rođendana i organizacija istih, posao stoji, telefoni zvrndaju...
    malo sam si

    romi, što je to bilo s operacijom, kako nam je Dino?

    Tileo, javi se!

  17. #67
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    Citiraj Imga prvotno napisa
    Citiraj Tashunica prvotno napisa
    imga ide na spuštanje testisa, ti vjerojatno misliš da će mandule operirati.

    ajme zemljo otvori se!!

    nemoj se ljutit, ali dugo se nisam ovako nasmijala.

  18. #68
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    jel to danas lukavcu rođendan?

  19. #69

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    2,583

    Početno

    bio jučer...
    i još u subotu... pa i slijedeću subotu...
    ne znam što se tickeru desilo - bit će i on zblesan ko i ja

  20. #70
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    e pa baš sam na tickeru gledala.

    u svakom slučaju sretan rođendan :D

  21. #71

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    2,583

    Početno

    Citiraj Tashunica prvotno napisa
    u svakom slučaju sretan rođendan :D
    Hvala!

  22. #72
    romi avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    877

    Početno

    Sretan rođendannnnnnn!!!! :D :D :D

    Ps - ma to smo mi davno obavili, kao što sam napisala totalna fimoza , pa smo ga morali dati na totalno obrezivanje pod punom narkozom...i sve bi bilo ok, da se sve nije zakompliciralo i zagnojilo - trudom naših pažljivih doktora sa kojima sam imala rat gore..
    Od toga da mi nisu dali da budem sa njim, zavezali su mu i ruke i noge za kinderbet, bio je pokakan i popiškan i krvav do pazuha kad sam doslovce provalila u sobu jer je toliko urlao da sam bila u stanju ubit nekoga ....
    Nakon moje urlaone, prijetnje raznim ustanovama, rodama, ministarstivima, noovinarima - stanje se malo popravilo...
    Tužno, jako tužno, no oš smo svakodnevno išli gore DVA TJEDNA radi infekcije, uglavnom mjsesc dana užasa...
    Sada je sve ok :D !

  23. #73

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    2,583

    Početno

    Citiraj romi prvotno napisa
    Od toga da mi nisu dali da budem sa njim, zavezali su mu i ruke i noge za kinderbet, bio je pokakan i popiškan i krvav do pazuha kad sam doslovce provalila u sobu jer je toliko urlao da sam bila u stanju ubit nekoga

    Koja strahota! Pa kako da se dijete onda ne boji doktora i bolnice?


    Hvala ti na čestitkama, draga!

  24. #74
    romi avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    877

    Početno

    Ma imao je traumu od preslvlačenja pelena (radili smo to sa godinom i 10mj.) dakle početkom 7.mj. pa se smirio tek u zimu, što mi je drastično produžilo skidanje pelena, no ipak je zaboravio na taj ružan dio priće....
    Ja mislim da nikad neću moći zaboraviti tu scenu. :/

  25. #75
    tajchi73 avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,923

    Početno

    curke, prvo svim bolesnim ~~~~~~~~~~~~da ozdrave .

    Javljam se samo kako bi stavila nekoliko jer trenutno drugo nisam u stanju ( bili smo na pregledu u Vin. pa otud takvo raspoloženje ). Najrađe bi na svaki pregled išla s novinarima ( još bolje televizijom ) .


    imga- tvom limaču SRETAN ROČKAS :D
    romi- :shock: ,drago mi je da je malac to zaboravio

  26. #76

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    2,583

    Početno

    tajchi, to ste bili na redovnoj kontroli? Što je na kraju bilo s KM?
    i tebe naljutila prim. V? znam kako ti je...


    inače noćas opet počeo šmrkljati, ubićuse, neki gusti komadi mu ispadaju van. nisam ga poslala u vrtić da se probamo pokrpati do slijedećeg tjedna.

    momze, kako je Zach s vrtićem i boleštinama?

  27. #77
    filip avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    1,031

    Početno

    nisam gledala da li pise,ali znate li da flixotide vise nije na listi hzzo-a,za djecu stariju od 6 god.???kosta 91.00 kunu..

  28. #78

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    2,583

    Početno

    Citiraj filip prvotno napisa
    nisam gledala da li pise,ali znate li da flixotide vise nije na listi hzzo-a,za djecu stariju od 6 god.???kosta 91.00 kunu..
    ja znam
    flixotide 50

    mislim da je 125 još uvijek na listi :/

  29. #79
    tajchi73 avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,923

    Početno

    [quote]
    Citiraj Imga prvotno napisa
    tajchi, to ste bili na redovnoj kontroli? Što je na kraju bilo s KM?
    i tebe naljutila prim. V? znam kako ti je...
    mi smo nekom čudnom trampom dopali Č. ( prije bili kod V. i ona mi je bolja- kolko to može bit :/ ). Na kraju na KM uopće nije napravila test jer se ne radi zbog kravljeg ludila ( samo krvni test )-to mi je zaboravila prošli put reć - nego je zaključila eto da mu ga mogu dat jer je uvjerena da je alergija prošla :? ,pa čemu onda to maltretiranje s pikanjem kad ona za ključno misli a ne provjeri . Mi smo u međuvremenu bili u Klaićevoj gdje su ostali :shock: i sami odlučili napravit test, pa je ona sad u povijest bolesti utipkala da ne upućuje dijete na opt. KM jer to rade u Klaićevoj ( :shock: i sad ispada da je ona to htjela napravit al su je ovi preduhitrili ). Inače najmanje sam ljuta zbog toga, bilo je u tom razgovoru svega i svačeg i stvarno sam . Inače, skinula ga je s flixotide-a :D ( nakon pune 2 g. ) ali sad se bojim da je to napravila zato što sam tražila da mi objasni zašto ga tako dugo drži na lijeku :/ . Nije njoj stalo do djece, mali je 20 puta došao do nje i rekao da je gladan i da mu se piški i da želi ići ( zbog drugog pregleda u K. nije smio od jučer popodne ništa jest ), a ona ga nije htjela ni pogledat a kamoli mu se obratit, nasmiješit ( ma nema ta trunke sažaljenja-zna samo za svoje dupe ). Eto, sad bih mogla pisat do sutra al ću stat i stavit . Kad se malo ispušem i riješim započeto ispričat ću sve .


    E sad, ono što mene zanima je tko ide kod V. a tko kod Č. i kak ste zadovoljne?

  30. #80
    tajchi73 avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,923

    Početno

    Citiraj Imga prvotno napisa
    Citiraj filip prvotno napisa
    nisam gledala da li pise,ali znate li da flixotide vise nije na listi hzzo-a,za djecu stariju od 6 god.???kosta 91.00 kunu..
    ja znam
    flixotide 50

    mislim da je 125 još uvijek na listi :/

    niš ne kužim pa kaj nije taj od 50 besplatan ( il je on samo besplatan za djecu mlađu od 6 ) :?

  31. #81
    filip avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    1,031

    Početno

    ma rade gluposti...od 50 je besplatan za djecu do 6 godina,a stariji placaju,dok je ovaj od 125 besplatan..

  32. #82
    lunahor avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    3,514

    Početno

    besplatan je odavno samo za djecu do 6 godina, no meni ga uredno daju za dzabe netko nije skuzio tu cinjenicu

  33. #83
    filip avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    1,031

    Početno

    Citiraj lunahor prvotno napisa
    besplatan je odavno samo za djecu do 6 godina, no meni ga uredno daju za dzabe netko nije skuzio tu cinjenicu

    da tako ni meni nisu skuzili,eto do danas,kad me zvala zenska iz apoteke da je doslo do zabune i da dodem platiti lijek...i kaj sad...

  34. #84
    filip avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    1,031

    Početno

    prije sam ovaj od 50 morala nadoplacivat...

  35. #85

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    2,583

    Početno

    mi smo kod V
    a htjeli smo se prebaciti kod Č
    pa mi je frendica ispričala svoja iskustva s njom tak da je to isto otpalo

    u stvari, najbolje iskustvo imam s dr. M koja je bila dežurna kad je lukavac imao drugu virusnu upalu pluća kao komplikaciju gripe
    stvarno nam je bila i brižna i strpljiva i draga

  36. #86
    tajchi73 avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,923

    Početno

    Citiraj Imga prvotno napisa
    mi smo kod V
    a htjeli smo se prebaciti kod Č
    pa mi je frendica ispričala svoja iskustva s njom tak da je to isto otpalo

    u stvari, najbolje iskustvo imam s dr. M koja je bila dežurna kad je lukavac imao drugu virusnu upalu pluća kao komplikaciju gripe
    stvarno nam je bila i brižna i strpljiva i draga

    je, al ta se boji svoje sjene, zamisli šta joj tek rade ove dvije, a ona niš ni neće napravit bez jedne od njih tak da mi ona i nije od neke koristi osim kaj je ljubaznija ( a i s njom sam se zakačila -sad će ispast da sam svadljiva )

  37. #87
    lunahor avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    3,514

    Početno

    ja ne bih, ako si imala plavi recept to je njihov problem jos bi im rekla da ja ne bih ni uzela lijek da nije besplatan
    90 kn je nadoplata ???? :shock:
    trebalo bi vidit dal se nadoplacuju 125 i koliko ? ili ima na trzistu flixotide pod nekim drugim imenom pa je mozda jeftiniji , ovo je zbilja jako skupo. nadodajmo jos tu i singulair sa svojom nadoplatom od cca 30 kn , i nasonex sa 50 kn nadoplate :ne

  38. #88
    tajchi73 avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,923

    Početno

    Citiraj lunahor prvotno napisa
    ja ne bih, ako si imala plavi recept to je njihov problem jos bi im rekla da ja ne bih ni uzela lijek da nije besplatan
    90 kn je nadoplata ???? :shock:
    trebalo bi vidit dal se nadoplacuju 125 i koliko ? ili ima na trzistu flixotide pod nekim drugim imenom pa je mozda jeftiniji , ovo je zbilja jako skupo. nadodajmo jos tu i singulair sa svojom nadoplatom od cca 30 kn , i nasonex sa 50 kn nadoplate :ne


    mi participiramo mlijeko 30 kn koje traje max. 3 dana i to zato jer šparam jer samo stariji ima pravo prek recepta. Mlađe se navukla na to mlijeko jer su dr. zahtjevali da samo to smije pit a s godinu dana kad su zaključili da ipak nije alergična ona se navukla pa neće ni jedno drugo. Kad se tome pridodaju još kreme zbog dermatitisa pa posebna prehrana ( u bio&bio najjeftinije napolitanke koje sin smije jesti koštaju 150 kn :? ) pa troškovi dovođenja stana u red da može u njem živjet asmatičar ( laminat, atiralergena posteljina, novi usisavač itd ) stvarno ne znam kako nam mogu naplatit ikakav lijek.

  39. #89
    lunahor avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    3,514

    Početno

    tajchi bas mi je zao

  40. #90
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    nama je 28. dan povišene temperature

    cure čija su djeca imala virusnu upalu pluća koliko je trajala temperatura, koliko je trajao oporavak?
    pliz dajte mi neke odgovore, meni se ovo sve čini previše.

  41. #91

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    2,583

    Početno

    i meni se čini previše :/
    L. je imao atipičnu baš zato jer uopće nije imao temperaturu. Samo je jako kašljao.
    Sorry što ne mogu više pomoći.

  42. #92
    tajchi73 avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,923

    Početno

    Citiraj Tashunica prvotno napisa
    nama je 28. dan povišene temperature

    cure čija su djeca imala virusnu upalu pluća koliko je trajala temperatura, koliko je trajao oporavak?
    pliz dajte mi neke odgovore, meni se ovo sve čini previše.

    a joj, pa i meni je ovo nekak puno, pa što kaže doktor?

    malo~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~da što prije ozdravi

  43. #93
    lunahor avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    3,514

    Početno

    uf i meni se cini puno. jel ga filas s necim, ja sam mojoj sada pocela davat propolis od hedere.izluditi ce me ta zima i sve sto s njom i jesenju/proljecem dolazi. u biti mi smo zdravi samo ljeto ili 1 mj kad je ciča zima :/

  44. #94
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,650

    Početno

    moja se pak ne usudi kašljati.

    Čim počne, zatvara usta. Nemam pojma što joj se zamjerilo - valjda Srebrnjak. Ja nastojim ne spominjati alergiju, iako i ona i brat joj to stalno ponavljaju - a sve kako bi zaboravila.

    Nos joj je pun, ponekad kašlje, ali kako pišem odmah zatvara usta.

  45. #95
    tileo02 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    352

    Početno

    EVOOOO MEEEE!!!! Ne mogu pisati na poslu, a doma opet ne stignem, a noćas me uhvatila tugica jer slušam lavića kako hrče kraj mene, nakon duuugog perioda bez šmrklja i kašlja, i ne smijem se ni sjetiti šta me čeka idućih dana. A što se tiče testa, testa, lavić je to super odradio. Test nije kompliciran i bitno je da dijete sluša što mu tamo ona tehničarka govori. Rezultat nam je hiperreaktivnost dišnih puteva srednjeg stupnja, štp ipak upućuje na nekakvu astmu, ali kao nealergijsku, jer kao nije alergičan ali smeta mu sve, tako mi je to nekoko pojasnila dr.G.
    iako je meni to sve već bilo jasno i ranije. Sad štoo se tiče stpunja hiperreaktivnosti to mi je malo upitno jer u vrijeme izvođenja testa lavić nije bio potpuno zdrav, a čitala sam da mora biti potpuno zdrav barem 3 tjedna prije testa. Čudno mi je i što gs
    a prije testa nitko nije poslušao stetoskopom, a ni poslije testa koji mu je izazvao kašalj i odmah je dobio Ventolin. Nije ga poslušala ni dr.G na pregledu kasnije. Promjenjena mu je terapija. Singulair mini promjenjen u Singulair junior, i dodan Flixotide 50. Ono što je dobro, a poklapa se se s prvotnom dijagnozom dragog dr.R, je to što je dr.G natuknula da je mogući okidač ove hiperreaktivnost vezan uz viruse, i da bi za 6 mjeseci, kad bi trebali ponovo ići na kontrolu nalaz mogao biti potpuno o.k., što se poklapa s teorijom o nestanku takvih tegoba do školske dobi. Tako sam ja to nekako shvatila. Eto, tako mi smo sad još sigurniji da u ništa nismo sigurni, pa se i dalje nadamo da će sve ipak proći.

  46. #96

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    2,583

    Početno

    tileo
    znaš da i ja tako nešto slično trubim svima od kada smo počeli pohoditi vrle nam ustanove
    L je zdrav - počne šmrcati - zgusne mu se šlajm - cijedi se u grlo - počne kašljati - hop! hropci i ventolin

    ima li nade za nas? misim i nas i vas...

  47. #97
    tileo02 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    352

    Početno

    Moja strahovanja od noćas su bila opravdana, probudio se jutros s laringitičnim kašljem, a ja već spremna za posao, samo da ga obučem i da idemo u vrtić. I ništa, dala žličicu Rinolana, malo pričekala, popio tople tekućine, našpricali i ispuhali nos i vozi u vrtić. Logistika mi nikakva, sveki katastrofa, doma nema grijanja, a mama mi stalno živčana, nema druge, u vrtiću je bar toplo.
    Nemajka sam, totalna, najgora

  48. #98

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    2,583

    Početno


    znaš da nisi...
    donijela si odluku za koju smatraš da je najbolja za njega
    tako svi radimo, najbolje što u tom trenutku znamo
    daj se nemoj grist nečim što ne možeš promijeniti

    nego, kako to da još nema grijanja :shock:

  49. #99
    lunahor avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    3,514

    Početno

    tile a kako izgleda taj test tocno, moze malo detaljnije. ja idem u petak na taj test , a l ce nakon mene.

  50. #100
    tileo02 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    352

    Početno

    Grijemo se na kamin.
    Drva su kupljena, ali kamin nije očišćen, to moramo svake godine jer nam se inače zaštopa usred zime. MM nije zvao majstora na vrijeme, a hladnoća malo uranila i sad se grijemo električnim radijatorom i klimom, nije da se uopće ne grijemo, ali znam da sam ga sad ostavila sa sveki, sigurno bi ona išla štedit struju (ona uvijek ima neku svoju viziju), a od toga laviću sigurno ne bi bilo bolje.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •