Pokazuje rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Mucnine u 5/6 mjesecu

  1. #1

    Početno Mucnine u 5/6 mjesecu

    Dragi forumaši,

    ženica mi je trenutno u 22 tjednu trudnoće i do sada (u prvom tromjesečju) je imala samo blage mučnine bez povraćanja.

    Od prije par dana se osjeća slabo, par puta je povraćala (prosjek jednom dnevno) i hrana joj dosta teško sjeda na želudac. Inače, pije Pregnital tablete.

    Budući da smo trenutno na godišnjem odmoru (koji traje još tjedan dana), ako nije frka, ja bi rado pričekao da se vratimo u Zg pa da ona ode svom gin. na kontrolu (budući da smo na moru, htio bi izbjeći odlazak tu u bolnicu, a i nije nam baš blizu).

    Zanima me jel netko imao slična iskustva i jel da pričekamo da stvar prođe ili da idemo doktoru...

  2. #2

    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Sisak
    Postovi
    363

    Početno

    neka nazove svog doktora i pita ga šta da radi. bit ćete oboje mirniji.

  3. #3
    Shireen avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Grad koji teče
    Postovi
    359

    Početno

    Dragi Drno,

    dijelim slično iskustvo s tvojom ženicom. Naime, sada sam u 18. tjednu i do nedavno nisam imala nikakve mučnine, ali mi se samo odjednom počelo povraćati nakon što bih pojela meni omiljeno jelo. Sada mi je loše na samu pomisao da jedem tu hranu.
    Poznam još jednu trudnicu s takvim iskustvom.
    Uzrok tomu mogu biti i ove vrućine jer se i meni to desilo kada sam bila na godišnjem.
    Uglavnom, ukoliko se tvoja žena općenito dobro osjeća, razloga za brigu nema, ali ako osjeća bilo kakve bolove ili mučnine postanu izraženije, nemojte ništa prepuštati slučaju.

    Želim puno sreće tvojoj ženi i tebi i da godišnji provedete mirno do kraja

  4. #4

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    66

    Početno

    Citiraj Shireen prvotno napisa
    Uzrok tomu mogu biti i ove vrućine jer se i meni to desilo kada sam bila na godišnjem.
    Uglavnom, ukoliko se tvoja žena općenito dobro osjeća, razloga za brigu nema, ali ako osjeća bilo kakve bolove ili mučnine postanu izraženije, nemojte ništa prepuštati slučaju.
    Potpisujem i dodajem: mene su mučnine mučile sve tamo do ulaska u 7. mjesec i sad su se opet javile kad sam ušla u 9., identične kao na početku trudnoće. Mislim da su nam vrućine, tj. sparine najveći krivci. Nadam se da će ti se supruga čim prije početi osjećati bolje, a i znaš kako kažu, ove nesnosne žege počinju opadati nakon 15.8. Izdržite još malo!

  5. #5

    Početno

    Hvala svima na odgovorima, malo ste nas ohrabrili pa ipak nismo jurili na hitnu i sve je proslo drugi dan Valjda su ipak te vrucine bile malo previse (a mozda i voda iz spine koja ima cudan okus pa sad pijemo Janu).

    Lijepi pozdrav

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •