Pokazuje rezultate 1 do 13 od 13

Tema: Kad smijemo u more?

  1. #1

    Početno Kad smijemo u more?

    Sa koliko mjeseci se beba smije kupati u moru?
    Sad ima 2 mjeseca, smijemo li ovo ljeto u more? Makar samo do koljena ?

  2. #2

    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Lokacija
    Zagreb, Centar
    Postovi
    2,299

    Početno

    vid je prošlo ljeto imao 4 mjeseca - brčkali smo ga u morskoj vodi koju bi zagrijali na suncu u malom bazenčiću. probali smo par puta i u moru, u plićaku, ali nije mu se baš svidjelo - nije bilo tako toplo.

  3. #3
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    ne vidim zašto ne bi smjeli?

  4. #4

    Početno

    Ma pročitala sam davno negdje da ne bi smjela u more dok se ne cjepi protiv nečega (zaboravila čega) sa 6 mjeseci.

  5. #5

    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    68

    Početno

    Ira je sa 4 mjeseca išla u more. Svidjelo joj se i kada bih je izvadila iz mora mahala je nogicama tako da bih je opet stavila u more.

  6. #6

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,133

    Početno

    Irma je isto uživala u moru sa 4. mjeseca..... a bilo je brrrrrr, a ona nije niti trepnula....

  7. #7
    Brunda avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,884

    Početno

    Kupali ga svakodnevno već od nepunih 4 mjeseca pa sve do 6 mjeseci kada smo se vratili u Zg. Tu zimu nije ni šmrcnuo

  8. #8
    nina14 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Mostar
    Postovi
    221

    Početno

    :D za vase odgovore
    Mi planiramo ovo ljeto na more. Moji imaju kucu na Peljescu pa smo se mislili tamo preseliti da izbjegnemo mostarske vrucine.
    Mene je malo brinulo kako cemo jer ce tada Svenu biti 4-5 mjeseci, ali vidim da nema razloga!
    Znam da tako male bebe ne treba nicim mazati, ali da ipak upitam jeste li ista posebno koristili (s obzirom da je on jako svijetal i ima suhu kozu, strah me i poslijepodnevnog sunca)

  9. #9

    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    3,810

    Početno

    Male bebe mogu se mazati kremama koje nemaju kemijske faktore za zaštitu od sunca, nego fizikalne (bijele čestice koje odbijaju svjetlo). Mislim da sad većina baby-linija ima takve kreme.

  10. #10
    Brunda avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,884

    Početno

    Prvo ljeto je bio na suncu samo onoliko koliko je trebalo da se malo bučnemo u moru.
    Nismo ga ničim mazali, ali nismo niti bili na suncu. A i inače je on turbo tamnoput 8)

  11. #11
    nina14 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Mostar
    Postovi
    221

    Početno

    Citiraj mamazika prvotno napisa
    Male bebe mogu se mazati kremama koje nemaju kemijske faktore za zaštitu od sunca, nego fizikalne (bijele čestice koje odbijaju svjetlo). Mislim da sad većina baby-linija ima takve kreme.
    Ima li neko prijedlog ili preporuku?

  12. #12
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    Meni su u apoteci preporučili Avene

  13. #13

    Početno

    Ja sam kupila kremu od Mustele, oko 180 kn, i već joj sad namažem lice ako idemo u šetnju usred dana. Inače, jako je bijela, na tatu.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •