Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 63 od 63

Tema: U čemu nositi bebu van iz rodilišta?

  1. #51
    kloklo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb/Jarun
    Postovi
    2,995

    Početno

    Hihihi, Ivka, to je to

  2. #52
    korason avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Postovi
    183

    Početno

    autosjedalica od prvog dana, obavezno ! naravno, adekvatna autosjedalica za novorodjence, s uloskom...
    btw, glede zracnog jastuka, a sto je s bocnim zracnim jastukom? noviji auti imaju po 8 zracnih jastuka a bocni se vecinom ne daju iskljuciti ili se daju ali samo u servisu... koliko je to opasno?

  3. #53
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    korason, zato je prvo mjesto na koje bi se sjedalica trebala staviti SREDINA stražnjeg sjedala.
    nažalost, većina auta nema tu mogućnost - ili nema pojas za srednje sjedalo, ili je umjesto sjedala onako neki povišeni naslon i slično (tako je kod našeg auta).

  4. #54
    Lubica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Frankfurt
    Postovi
    180

    Početno

    Zamislite jucer situaciju u prodavaonici djecje opreme u King Cross-u. Gledamo MM i ja autosjedalice. I sad čisto pro forme radi kažemo prodavačici da nam objasni za što služi ovo postolje koje ostaje pričvršćeno u autu ( tipa, peg perego takvo ima ). A ona kaže da se može dijete nagnuti naprijed i nazad u koji god položaj želimo i kako djetetu paše!?!?!
    A ja na to njoj velim, pa zar nije jedina svrha toga, da se namjesti točan kut od 45 stupnjeva? A ona me gleda ko da sam pala s marsa i da joj prodajem maglu. Pa pozove drugu prodavačicu i ona isto nema pojma o čemu ja njoj pričam. I sad ja njoj objasnim tih 45 stupnjeva, a njih dvije odgovore da prvi puta čuju za to.
    Kak tak netko može prodavati autosjedalice?
    p.s. Peg perego 0-13 kg je 120 kuna skuplji u King Crossu nego u Filip trade ( glavni zastupnici ) na Krugama ( danas provjereno i danas rezervirano )

  5. #55
    kloklo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb/Jarun
    Postovi
    2,995

    Početno

    Majko moja...i onda nije čudo da jadni ljudi svakak montiraju te stolice kad nema nikog da im objasni kak to ide...

    Mislim, nisu te prodavačice krive što ne znaju, već poslodavac koji ih nije osposobio :/

  6. #56

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    886

    Početno

    Kad se samo sjetim svih provala prodavačica u dučanima dječje opreme....dodje mi da plačem. Jadne one mame koje nemaju nikoga za pitati i koje puše te glupe prodavačke priče....

  7. #57
    Ancica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,422

    Početno

    Joj cure, ja se sad smijem, nemojte mi zamjeriti, ali nemrem si pomoci jer me ovo podsjetilo na pregled u Osijeku kad je jedan roditelj nam rekao da su mu prodavacice u ducanu rekle da je kopca za fiksiranje pojasa, ona crvena plasticna kopca koja visi na spagici kod odredenih modela sjedalica, za to da je dijete zvace kad mu izbijaju zubici

  8. #58

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    886

    Početno

    : padam u nesvijest od smijeha: .....vjerujem da nije jedina prodavačica koja je dala takav savjet.....

  9. #59

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    886

    Početno

    Citiraj kloklo prvotno napisa
    Majko moja...i onda nije čudo da jadni ljudi svakak montiraju te stolice kad nema nikog da im objasni kak to ide...

    Mislim, nisu te prodavačice krive što ne znaju, već poslodavac koji ih nije osposobio :/
    Pa ljudi dolaze u dučane puni povjerenja u prodavačice, kao 'ako one ne znaju - tko onda zna'!!!!

  10. #60

    Početno

    Pa mislim...Ne da je glupo nego dozlaboga...

    Mi smo kupili postolje za Karlovu sjedalicu pred nekoliko tjedana, zadnje koje su imali u dućanu, i još im je sjedalica bila pričvršćena na njega...

    Onako...sorry, al i magarac golim okom vidi da se to nema kamo nagnut kad se jednom stavi u auto

  11. #61

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    3,026

    Početno

    Citiraj Ancica prvotno napisa
    Joj cure, ja se sad smijem, nemojte mi zamjeriti, ali nemrem si pomoci jer me ovo podsjetilo na pregled u Osijeku kad je jedan roditelj nam rekao da su mu prodavacice u ducanu rekle da je kopca za fiksiranje pojasa, ona crvena plasticna kopca koja visi na spagici kod odredenih modela sjedalica, za to da je dijete zvace kad mu izbijaju zubici
    Ajme.... :shock: Jel rekao možda o kojoj se trgovini radi?

  12. #62
    lunahor avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    3,514

    Početno

    Pa mene interesira, zašto stručno osoblje u tih par dana što žena leži u bolnici ne naglasi važnost autosjedalice
    ma mene su napsovali pedijatri u petrovoj kad sam dosla sa autosjedalicom-d ajel ja hocu savinut rebrene lukove djeci

  13. #63
    Storma avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    Zagreb, Vidovec
    Postovi
    4,586

    Početno

    Ne znam kako vasa djeca, Al moja Anita nema ravnu kraljesnicu nego je ko mini smoki (onak, zavinuta) tak da joj autosjedalica po obliku bas odgovara jer je onak, ko jaje. I btw jos je nisam vidjela da si sama bira polozaj "ravna ko svijeca". Nosila sam ju nisko i straga a bila je dost velika tak da zbilja nije imala mjesta...ne moze joj bit gore u autosjedalici. Osim toga, autosjedalica ionako sluzi samo za prevest bebu negdje. Sumnjam da bi imala drasticne posljedice zbog eventualno nezgodnog polozaja prilikom transporta...a ne zelim razmisljati o posljedicama NEKORISTENJA autosjedalice.

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •